Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
25 postów 21786 komentarzy

Kula Lis

kula Lis 68 - Zagorzały Antybolszewik herbu Jastrzębiec

Moje komentarze

 • Jest już film
  skręt w lewo podczas ucieczki przed policją blokowały mu dwa autobusy więc nie miał wyjścia walił w bramę pałacu, a tu zonk, zatrzymała go podniesiona jak zawsze zapora. Nie ma się czym podniecać. Był ponoć naćpany, przewiózł policjanta na masce auta, podczas próby zatrzymania za jazdę pod prąd na jednokierunkowej. Skończy w pierdlu za potrącenie policjanta i tyle, z tych sensacji wynika.
  Egzamin zapory zaliczony
 • @Romuald Kałwa 20:21:22
  Rosja nie ograbiła wtedy Polski lecz wypłacała sobie sama odszkodowania wojenne od Niemców. Do Polski te ziemie jeszcze nie należały.
  Rosja ograbiła Polskę na kwotę 54 miliardów dolarów
 • @zbig71 20:35:49
  Usuwa komentarze przeczące jego bzdurom. Usunął mój komentarz o Szwedach. To Putler Kaput od Sakiewicza, ten sam styl, wklejki i wyzywanie każdego od sowieckich onuc kto ma swoje zdanie. Tym razem napisał to Ruszkiewiczowi. Ja mu przyłożyłem odpowiednio i pożegnałem na zawsze tego gówniarza ze zrytym łbem. Pozdrawiam.
  Rosja ograbiła Polskę na kwotę 54 miliardów dolarów
 • @dziennikarzobywatelski 17:11:33
  Co ci się łachudro nie podobało o Szwedach,? To mój ostatni wis u ciebie tępy łachu. Sayonara.
  Rosja ograbiła Polskę na kwotę 54 miliardów dolarów
 • @Zawisza Niebieski 15:48:52
  Tu rację ci przyznają, te tereny jeszcze nie były przyznane Polsce, a Szczecin bodajże w 1946-1947 do tego czasu był pod zarządem sowieckim jako terytorium niemieckie i to wyłącznie dzięki Stalinowi bo Anglia i Alianci byli temu przeciwni. Dlatego wszystko co po Odrze pływało Niemcom konfiskowali konfiskowali i zarządzali żeglugą po niej.
  Rosja ograbiła Polskę na kwotę 54 miliardów dolarów
 • @ikulalibal 17:56:12
  Z Polską traktatu pokojowego także Niemcy do dziś nie mają.
  Rosja ograbiła Polskę na kwotę 54 miliardów dolarów
 • @Wrzodak Z. 21:38:51
  On mi śmierdzi tym pod nickiem Putler Kaput u sakiewki. Ten sam styl i te śmierdzące sowieckie onuce kierowane do mających swoje zdanie.
  dziennikarzobywatelski propaguje obóz lewicowo - liberalny
 • @Husky
  Skandaliczny wyrok. Brutalny morderca uniknie dożywocia. „Zadał swojej dziewczynie 118 ciosów nożem”. Sąd pierwszej instancji skazał Kamila M. z Ząbkowic Śląskich na dożywocie. Teraz Sąd Apelacyjny we Wrocławiu orzekł, że 20-latek spędzi za kratkami tylko 25 lat, a po 20 latach będzie mógł się ubiegać o przedterminowe zwolnienie. Dwa lata temu Kamil M. brutalnie zabił swoją byłą dziewczynę 19-letnią Olę. Zadał jej 118 ciosów nożem. Po dokonaniu morderstwa sam zgłosił się na policję. M. zabił 19-latkę 9 stycznia 2017 roku w jednym z budynków w Ząbkowicach Śląskich, gdzie dziewczyna mieszkała razem z rodzicami. Morderca i ofiara chodzili do jednej klasy. W 2017 roku mieli zdawać maturę. W dniu zbrodni 19-letni wówczas M. przyszedł do domu swojej byłej dziewczyny. Tego dnia Ola nie poszła do szkoły, ponieważ źle się czuła. W trakcie rozmowy Kamil M. wziął z kuchni nóż i zaatakował pokrzywdzoną, zadając jej ciosy nożem po całym ciele mówił w rozmowie z Onetem prokurator Tomasz Orepuk, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Świdnicy. M. zadawał ciosy z ogromną siłą. Gdy złamał pierwszy nóż, sięgnął po kolejny. W pewnym momencie 19-latce udało się wybiec na klatkę schodową, jednak zabójca dogonił ją i ponownie zaczął zadawać ciosy. Sekcja zwłok wykazała, że Kamil M. zadał swojej byłej dziewczynie 118 ciosów nożem. Rany kłute i cięte pokrywały całe ciało 19-latki. Po morderstwie M. sam zgłosił się na policję. Chłopak powiedział, że zabił dziewczynę i dokładnie opisał przebieg zbrodni.
  Prokuratura postawiła mu zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Śledczy ustalili, że w chwili morderstwa 19-latek był trzeźwy i nie znajdował się pod wpływem żadnych środków odurzających. Podczas przesłuchania M. przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia, nie ujawnił jednak motywu zbrodni. Zdaniem śledczych Kamil M. mógł zamordować Olę z powodu zawodu miłosnego, ponieważ do listopada 2016 roku zabójca i ofiara byli parą. Biegli psychiatrzy uznali, że w momencie popełnienia zbrodni M. był poczytalny i wiedział, co robi. W sierpniu ubiegłego roku M. został skazany na dożywocie. Sąd Okręgowy w Świdnicy zastrzegł, że 20-latek będzie mógł się ubiegać o przedterminowe zwolnienie po 40 latach. W piątek Sąd Apelacyjny we Wrocławiu obniżył jednak karę z dożywocia na 25 lat więzienia z możliwością ubiegania się o przedterminowe zwolnienie po 20 latach. Naszym zdaniem ta kara jest rażąco niska ocenił prokurator Orepuk.
  Prokuratura uważa, że Kamil M. do końca życia powinien być izolowany od społeczeństwa. Sąd, obniżając karę, wskazał na jego wiek oraz podkreślił, że M. nie był wcześniej karany. Po otrzymaniu pisemnego uzasadnienia wyroku świdniccy prokuratorzy zamierzają zwrócić się do Prokuratora Generalnego o kasację wyroku. Funkcjonariusze z długoletnim stażem, którzy pracowali przy tej sprawie, stwierdzili, że do tej pory nie spotkali się z taką brutalnością działania sprawcy zaznaczył Tomasz Orepuk. Nie chciałbym mieszkać koło niego za 20 lat albo 25 lat, gdy on wyjdzie na wolność stwierdził jeden ze śledczych.

  Źródło: msn.com

  Ps...Przepraszam, a czy ta dziewczyna była prezydentem jakiegoś miasta? Nie? To czemu ten wyrok kogoś dziwi? To jest bardzo wychowawcze, 5,5 roku za 4 napady z bronią, 25 lat za 118 ciosów. Kasta chazarobolszewicka i ich miot wsobny wie co robi.
  Nie płakałem po Adamowiczu
 • @Husky
  Bitwa z Niemcem w toalecie polskiego pociągu. „Chciał udusić kierowniczkę”. Trzeba było wezwać uzbrojonych funkcjonariuszy.

  https://nczas.com/2019/01/22/bitwa-z-niemcem-w-toalecie-polskiego-pociagu-chcial-udusic-kierowniczke-trzeba-bylo-wezwac-uzbrojonych-funkcjonariuszy/

  Ps..Wobec "uchodźców", w niemieckim pociągu, szwab nie byłby taki "odważny", prawda? Ale wobec polskich kobiet, w polskim pociągu "odważny" jak, nie przymierzając, "uchodźca".
  Nie płakałem po Adamowiczu
 • @trojanka ale tam się kotłuje..
  Mocne tezy Onetu po zabójstwie Adamowicza: "Ten Gdańsk, w którym dorastał Stefan W. był miastem bezkarnych bandytów". Do dziś plotkuje się w Trójmieście o współpracy różnych lokalnych formacji służb wymiaru ścigania z bandziorami czytamy na Onet.pl. Dziennikarz portalu Onet.pl pisze o rzeczywistości w dzisiejszym Gdańsku i reszcie Trójmiasta. W felietonie pt. „Ciemna strona Gdańska” pisze o grupach przestępczych i walce między gangsterami. Dlatego najlepiej dla wszystkich będzie teraz wyjaśnić, dlaczego w Trójmieście tak wielu bandytów, zabójców, pedofilów i gwałcicieli nie trafia do więzień. To nie przypadek, że dziennikarz Sylwester Latkowski nazwał Trójmiasto „Małą Sycylią”. Że Amber Gold zrodziło się właśnie tam. Że cały czas jak grzyby po deszczu, powstają tu brutalne grupy związane z prostytucją, które konkurencję zwalczają podpaleniami i zastraszaniem pisze dziennikarz Onetu. Do dziś plotkuje się w Trójmieście o współpracy różnych lokalnych formacji służb wymiaru ścigania z bandziorami. Że niektórzy policjanci bezkarnie ochraniają dyskoteki osób związanych z najgorszymi przestępstwami. Albo że były policjant Jarosław „Majami” Pieczonka powtarza, że pod Gdańskiem dochodziło, a może wciąż dochodzi, do wspólnych imprez ważnych sędziów, mundurowych, prokuratorów i prywatnych prawników, gdzie uzgadniane są wspólne posunięcia czytamy. Mikołaj Podolski pisze o mordercy Pawła Adamowicza, Stefanie W. i inspiracjach, które mógł czerpać od słynnym trójmiejskich gangsterów. Ten Gdańsk, w którym dorastał Stefan W., był z jednej strony miastem wolności, a z drugiej miastem bezkarnych bandytów. Mroczne legendy krążą tam nie tylko o gangsterach. Skrócę dla przykładu tę o zranionym w oliwskiej agencji towarzyskiej mężczyźnie: miał go postrzelić ochroniarz podczas zabawy z bronią. Ranny zrezygnował jednak z wezwania pomocy, gdy dowiedział się, że ów ochroniarz jest… ważnym policjantem.


  Ps...Taki artykuł w Onecie? Zakwestionowano "platformianą" narrację o Adamowiczu i Gdańsku. Najwidoczniej bandyci mają bardzo dobre wtyki w policji oraz wolnych i apolitycznych prokuraturach i sądach. Ot i cała tajemnica. A Ojciec Chrzestny ponoć? stoi na półce w bazylice. To są własnie efekty 20 lat rządów Platformy Obywatelskiej w Gdańsku zarządzanym przecież przez Adamowicza. Ogródek z rurociągiem płockim który miał wcinki na oryginalnym amerykańskim sprzęcie jak w Texasie. Właściciel ogródka zaopatrywał jakiś bossów i miał bandytów do ochrony. Żyli jak szejki naftowe. Przypomnę, że TW Bolek ma honorowe obywatelstwo miasta Palermo, tego na Sycylii. Za piękne oczy otrzymał!? Podobny tekst można pisać o Opolu, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie i innych bastionach PO. To prawdziwa twarz polskiego samorządu. Gadowski i inni mówią, że czas aby Państwo zwinęło parasol, pokazało pazur i zaczęło faktycznie walczyć z przestępcami bez względu na partie, religie etc.
  Jak obrabowano Polskę.
 • @MacGregor
  Mocne tezy Onetu po zabójstwie Adamowicza: "Ten Gdańsk, w którym dorastał Stefan W. był miastem bezkarnych bandytów". Do dziś plotkuje się w Trójmieście o współpracy różnych lokalnych formacji służb wymiaru ścigania z bandziorami czytamy na Onet.pl. Dziennikarz portalu Onet.pl pisze o rzeczywistości w dzisiejszym Gdańsku i reszcie Trójmiasta. W felietonie pt. „Ciemna strona Gdańska” pisze o grupach przestępczych i walce między gangsterami. Dlatego najlepiej dla wszystkich będzie teraz wyjaśnić, dlaczego w Trójmieście tak wielu bandytów, zabójców, pedofilów i gwałcicieli nie trafia do więzień. To nie przypadek, że dziennikarz Sylwester Latkowski nazwał Trójmiasto „Małą Sycylią”. Że Amber Gold zrodziło się właśnie tam. Że cały czas jak grzyby po deszczu, powstają tu brutalne grupy związane z prostytucją, które konkurencję zwalczają podpaleniami i zastraszaniem pisze dziennikarz Onetu. Do dziś plotkuje się w Trójmieście o współpracy różnych lokalnych formacji służb wymiaru ścigania z bandziorami. Że niektórzy policjanci bezkarnie ochraniają dyskoteki osób związanych z najgorszymi przestępstwami. Albo że były policjant Jarosław „Majami” Pieczonka powtarza, że pod Gdańskiem dochodziło, a może wciąż dochodzi, do wspólnych imprez ważnych sędziów, mundurowych, prokuratorów i prywatnych prawników, gdzie uzgadniane są wspólne posunięcia czytamy. Mikołaj Podolski pisze o mordercy Pawła Adamowicza, Stefanie W. i inspiracjach, które mógł czerpać od słynnym trójmiejskich gangsterów. Ten Gdańsk, w którym dorastał Stefan W., był z jednej strony miastem wolności, a z drugiej miastem bezkarnych bandytów. Mroczne legendy krążą tam nie tylko o gangsterach. Skrócę dla przykładu tę o zranionym w oliwskiej agencji towarzyskiej mężczyźnie: miał go postrzelić ochroniarz podczas zabawy z bronią. Ranny zrezygnował jednak z wezwania pomocy, gdy dowiedział się, że ów ochroniarz jest… ważnym policjantem.


  Ps...Taki artykuł w Onecie? Zakwestionowano "platformianą" narrację o Adamowiczu i Gdańsku. Najwidoczniej bandyci mają bardzo dobre wtyki w policji oraz wolnych i apolitycznych prokuraturach i sądach. Ot i cała tajemnica. A Ojciec Chrzestny ponoć? stoi na półce w bazylice. To są własnie efekty 20 lat rządów Platformy Obywatelskiej w Gdańsku zarządzanym przecież przez Adamowicza. Ogródek z rurociągiem płockim który miał wcinki na oryginalnym amerykańskim sprzęcie jak w Texasie. Właściciel ogródka zaopatrywał jakiś bossów i miał bandytów do ochrony. Żyli jak szejki naftowe. Przypomnę, że TW Bolek ma honorowe obywatelstwo miasta Palermo, tego na Sycylii. Za piękne oczy otrzymał!? Podobny tekst można pisać o Opolu, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie i innych bastionach PO. To prawdziwa twarz polskiego samorządu. Gadowski i inni mówią, że czas aby Państwo zwinęło parasol, pokazało pazur i zaczęło faktycznie walczyć z przestępcami bez względu na partie, religie etc.
  Polacy czyli cudowny naród safandulskich głupków.
 • @Husky
  Mocne tezy Onetu po zabójstwie Adamowicza: "Ten Gdańsk, w którym dorastał Stefan W. był miastem bezkarnych bandytów". Do dziś plotkuje się w Trójmieście o współpracy różnych lokalnych formacji służb wymiaru ścigania z bandziorami czytamy na Onet.pl. Dziennikarz portalu Onet.pl pisze o rzeczywistości w dzisiejszym Gdańsku i reszcie Trójmiasta. W felietonie pt. „Ciemna strona Gdańska” pisze o grupach przestępczych i walce między gangsterami. Dlatego najlepiej dla wszystkich będzie teraz wyjaśnić, dlaczego w Trójmieście tak wielu bandytów, zabójców, pedofilów i gwałcicieli nie trafia do więzień. To nie przypadek, że dziennikarz Sylwester Latkowski nazwał Trójmiasto „Małą Sycylią”. Że Amber Gold zrodziło się właśnie tam. Że cały czas jak grzyby po deszczu, powstają tu brutalne grupy związane z prostytucją, które konkurencję zwalczają podpaleniami i zastraszaniem pisze dziennikarz Onetu. Do dziś plotkuje się w Trójmieście o współpracy różnych lokalnych formacji służb wymiaru ścigania z bandziorami. Że niektórzy policjanci bezkarnie ochraniają dyskoteki osób związanych z najgorszymi przestępstwami. Albo że były policjant Jarosław „Majami” Pieczonka powtarza, że pod Gdańskiem dochodziło, a może wciąż dochodzi, do wspólnych imprez ważnych sędziów, mundurowych, prokuratorów i prywatnych prawników, gdzie uzgadniane są wspólne posunięcia czytamy. Mikołaj Podolski pisze o mordercy Pawła Adamowicza, Stefanie W. i inspiracjach, które mógł czerpać od słynnym trójmiejskich gangsterów. Ten Gdańsk, w którym dorastał Stefan W., był z jednej strony miastem wolności, a z drugiej miastem bezkarnych bandytów. Mroczne legendy krążą tam nie tylko o gangsterach. Skrócę dla przykładu tę o zranionym w oliwskiej agencji towarzyskiej mężczyźnie: miał go postrzelić ochroniarz podczas zabawy z bronią. Ranny zrezygnował jednak z wezwania pomocy, gdy dowiedział się, że ów ochroniarz jest… ważnym policjantem.


  Ps...Taki artykuł w Onecie? Zakwestionowano "platformianą" narrację o Adamowiczu i Gdańsku. Najwidoczniej bandyci mają bardzo dobre wtyki w policji oraz wolnych i apolitycznych prokuraturach i sądach. Ot i cała tajemnica. A Ojciec Chrzestny ponoć? stoi na półce w bazylice. To są własnie efekty 20 lat rządów Platformy Obywatelskiej w Gdańsku zarządzanym przecież przez Adamowicza. Ogródek z rurociągiem płockim który miał wcinki na oryginalnym amerykańskim sprzęcie jak w Texasie. Właściciel ogródka zaopatrywał jakiś bossów i miał bandytów do ochrony. Żyli jak szejki naftowe. Przypomnę, że TW Bolek ma honorowe obywatelstwo miasta Palermo, tego na Sycylii. Za piękne oczy otrzymał!? Podobny tekst można pisać o Opolu, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie i innych bastionach PO. To prawdziwa twarz polskiego samorządu. Gadowski i inni mówią, że czas aby Państwo zwinęło parasol, pokazało pazur i zaczęło faktycznie walczyć z przestępcami bez względu na partie, religie etc.
  Nie płakałem po Adamowiczu
 • @Jasiek 11:41:51
  Mocne tezy Onetu po zabójstwie Adamowicza: "Ten Gdańsk, w którym dorastał Stefan W. był miastem bezkarnych bandytów". Do dziś plotkuje się w Trójmieście o współpracy różnych lokalnych formacji służb wymiaru ścigania z bandziorami czytamy na Onet.pl. Dziennikarz portalu Onet.pl pisze o rzeczywistości w dzisiejszym Gdańsku i reszcie Trójmiasta. W felietonie pt. „Ciemna strona Gdańska” pisze o grupach przestępczych i walce między gangsterami. Dlatego najlepiej dla wszystkich będzie teraz wyjaśnić, dlaczego w Trójmieście tak wielu bandytów, zabójców, pedofilów i gwałcicieli nie trafia do więzień. To nie przypadek, że dziennikarz Sylwester Latkowski nazwał Trójmiasto „Małą Sycylią”. Że Amber Gold zrodziło się właśnie tam. Że cały czas jak grzyby po deszczu, powstają tu brutalne grupy związane z prostytucją, które konkurencję zwalczają podpaleniami i zastraszaniem pisze dziennikarz Onetu. Do dziś plotkuje się w Trójmieście o współpracy różnych lokalnych formacji służb wymiaru ścigania z bandziorami. Że niektórzy policjanci bezkarnie ochraniają dyskoteki osób związanych z najgorszymi przestępstwami. Albo że były policjant Jarosław „Majami” Pieczonka powtarza, że pod Gdańskiem dochodziło, a może wciąż dochodzi, do wspólnych imprez ważnych sędziów, mundurowych, prokuratorów i prywatnych prawników, gdzie uzgadniane są wspólne posunięcia czytamy. Mikołaj Podolski pisze o mordercy Pawła Adamowicza, Stefanie W. i inspiracjach, które mógł czerpać od słynnym trójmiejskich gangsterów. Ten Gdańsk, w którym dorastał Stefan W., był z jednej strony miastem wolności, a z drugiej miastem bezkarnych bandytów. Mroczne legendy krążą tam nie tylko o gangsterach. Skrócę dla przykładu tę o zranionym w oliwskiej agencji towarzyskiej mężczyźnie: miał go postrzelić ochroniarz podczas zabawy z bronią. Ranny zrezygnował jednak z wezwania pomocy, gdy dowiedział się, że ów ochroniarz jest… ważnym policjantem.
  Ps...Taki artykuł w Onecie? Zakwestionowano "platformianą" narrację o Adamowiczu i Gdańsku. Najwidoczniej bandyci mają bardzo dobre wtyki w policji oraz wolnych i apolitycznych prokuraturach i sądach. Ot i cała tajemnica. A Ojciec Chrzestny ponoć? stoi na półce w bazylice. To są własnie efekty 20 lat rządów Platformy Obywatelskiej w Gdańsku zarządzanym przecież przez Adamowicza. Ogródek z rurociągiem płockim który miał wcinki na oryginalnym amerykańskim sprzęcie jak w Texasie. Właściciel ogródka zaopatrywał jakiś bossów i miał bandytów do ochrony. Żyli jak szejki naftowe. Przypomnę, że TW Bolek ma honorowe obywatelstwo miasta Palermo, tego na Sycylii. Za piękne oczy otrzymał!? Podobny tekst można pisać o Opolu, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie i innych bastionach PO. To prawdziwa twarz polskiego samorządu. Gadowski i inni mówią, że czas aby Państwo zwinęło parasol, pokazało pazur i zaczęło faktycznie walczyć z przestępcami bez względu na partie, religie etc. Ps. o tym rurociągu to może coś autor wie więcej? Jak wie to powinien podzielić się z nami tą wiedzą.
  PAWEŁ ADAMOWICZ ZAPROSIŁ SENIORÓW NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA
 • @wercia 10:28:54 Rosja ma w dupie tą konferencję.
  Kiedyś była podobna konferencja o Czechosłowacji bez udziału Czechosłowacji. Ogłoszono po niej sukces:
  "29 września 1938 roku do Monachium przyjechali Adolf Hitler, premier Włoch Benito Mussolini, premier Francji Édouard Daladier i Neville Chamberlain, przedstawicieli Czechosłowacji nie zaproszono". Jakieś pytania?
  Mojżesz był zbrodniarzem wojennym. Dzisiaj Iran jutro Polska
 • @trojanka 12:30:43
  Oto wykaz pomników i miejsc w Polsce, gdzie gloryfikowane są bandy OUN – UPA. Na tej liście pojawiło się sześć miejsc skalanych obecnością monumentów poświęconych banderowcom:

  Hruszowice – gmina Stubno, powiat Lubaczowski, województwo Podkarpackie (rozebrany 26.04.2017)

  Monasterz – gmina Horyniec – Zdrój, powiat Lubaczowski, województwo Podkarpackie,

  Białystok – gmina Dołchobyczów, powiat Hrubieszowski, województwo Lubelskie,

  Wierzbica – gmina Lubycza Królewska, powiat Tomaszowski, województwo Lubelskie,

  Wola Zaleska – gmina Radymno, województwo Podkarpackie,

  Radruż – gmina Horyniec, województwo Podkarpackie


  WRESZCIE! Minister Błaszczak o BANDEROWSKICH MORDACH

  https://youtu.be/QtyzvLTOCCw
  Birczy - nigdy nie poddamy
 • @Husky ku pokrzepieniu serc, czyli Polak choć naćpany to potrafi...można być tylko dumnym.
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/polak_awantura_holandaia_bojka_z_policja_nczas.jpg

  Naćpany Polak w Holandii demoluje samochody i bije się z policją! Policjanci z kraju tulipanów bezradni [VIDEO] Nasi rodacy za granicą czasami nie potrafią się zachować i przypominają arabskich i afrykańskich imigrantów. Polak w Holandii, pod wyraźnym wpływem narkotyków i to mocnych, darł się na ulicy, wyzywał i w pewnym momencie zaczął bić się z policjantami. Nasz rodak rozwalił trzech stażów prawa, raniąc ich. Naćpany 30-paro letni Polak w narkotycznym zwidzie rzucił się na policjantów, raniąc trzech z nich. Bójka miała miejsce w Waalwijk koło Rotterdamu w Holandii w poniedziałek po południu. Cała ta scena walki została uwieczniona przez przypadkowego przechodnia. Na samym nagraniu widzimy jak nieporadnie i ciapowato trzech policjantów chce uspokoić naćpanego Polaka. Mimo przewagi liczebnej, pałek, gazu pieprzowego i broni nie mogli sobie dać z nim rady. Nie raz dostali lewego bądź prawego sierpowego na szczękę. Nagrywający to przechodzień nie mógł uwierzyć w to co widzi! Dodatkowo naćpany „Seba” podczas bójki z policją uszkodził 3 samochody. To, że mężczyzna był pod wpływem narkotyków można wywnioskować po pierwszych sekundach nagrania. A zresztą zobaczcie „popisy” naszego rodaka na holenderskiej ziemi.

  https://nczas.com/2019/01/22/nacpany-polak-w-holandii-demoluje-samochody-i-bije-sie-z-policja-policjanci-z-kraju-tulipanow-bezradni-video/

  Jeżeli tacy policjanci mają strzec porządku w krainie tulipanów – to współczujemy Holendrom. Na ich miejscu nie wychodziliśmy z domu.

  Źródło: wykop.pl
  Nie płakałem po Adamowiczu
 • @Husky
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2017/10/zlosc_wscieklosc_emocje_niestabilnosc_piesci_mina_zla.jpg
  I co teraz? Zwolennicy opozycji totalnej nienawidzą najbardziej. Przyznał to nawet skrajnie lewicowy ośrodek badawczy w Polsce. Zwolennicy opozycji totalnej (Platforma Obywatelska, Nowoczesna, Koalicja Obywatelska) nienawidzą najbardziej – taki wniosek można wysnuć z jednego z badań przeprowadzonego na Uniwersytecie Warszawskim. Smaczku dodaje fakt, że badanie przeprowadzono w skrajnie lewicowym „Centrum Badań nad Uprzedzeniami” UW. https://nczas.com/2019/01/22/i-co-teraz-zwolennicy-opozycji-nienawidza-najbardziej-przyznal-to-nawet-skrajnie-lewicowy-osrodek-badawczy-w-polsce/
  Ps...Czyli już wiadomo kogo należy psychiatrycznie leczyć! Nienawiść i zawiść są wpisane w lewacki światopogląd. Tak zwana lewica europejska tworzyła się we Francji w morzu krwi. U podstaw rzezi Rewolucji Francuskiej leżały właśnie nienawiść i zawiść. Marsylianka to hymn zbrodniarzy. To jest robota sekty z Czerskiej. Histeryczna retoryka i propaganda otoczonej wieży. Nie jedna pracująca tam Lady Macbeth ma krew na rękach.
  Nie płakałem po Adamowiczu
 • @Jasiek 11:41:51
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2017/10/zlosc_wscieklosc_emocje_niestabilnosc_piesci_mina_zla.jpg
  I co teraz? Zwolennicy opozycji totalnej nienawidzą najbardziej. Przyznał to nawet skrajnie lewicowy ośrodek badawczy w Polsce. Zwolennicy opozycji totalnej (Platforma Obywatelska, Nowoczesna, Koalicja Obywatelska) nienawidzą najbardziej – taki wniosek można wysnuć z jednego z badań przeprowadzonego na Uniwersytecie Warszawskim. Smaczku dodaje fakt, że badanie przeprowadzono w skrajnie lewicowym „Centrum Badań nad Uprzedzeniami” UW. https://nczas.com/2019/01/22/i-co-teraz-zwolennicy-opozycji-nienawidza-najbardziej-przyznal-to-nawet-skrajnie-lewicowy-osrodek-badawczy-w-polsce/
  Ps...Czyli już wiadomo kogo należy psychiatrycznie leczyć! Nienawiść i zawiść są wpisane w lewacki światopogląd. Tak zwana lewica europejska tworzyła się we Francji w morzu krwi. U podstaw rzezi Rewolucji Francuskiej leżały właśnie nienawiść i zawiść. Marsylianka to hymn zbrodniarzy. To jest robota sekty z Czerskiej. Histeryczna retoryka i propaganda otoczonej wieży. Nie jedna pracująca tam Lady Macbeth ma krew na rękach.
  PAWEŁ ADAMOWICZ ZAPROSIŁ SENIORÓW NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA
 • @Husky
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/adamowicz_owsiak_nczas.jpg
  Czy to przedstawienie Adamowicza przed obliczem Boga? Fanatycy Owsiaka totalnie stracili rozum. „To już jest przesada. Ktoś musi za to odpowiedzieć” – mówią mieszkańcy Żnina, którzy przybyli na miejsce zbiórki przed „Wiecem Milczenia” zorganizowanym po śmierci prezydenta Pawła Adamowicza. Na specjalnym bannerze upamiętniającym jego postać, na równi z Adamowiczem widniał… Jerzy Owsiak. Naprawdę nie mamy pojęcia, co mogły mieć na myśli osoby, które w taki sposób stworzyły ten wiszący banner, przy którym następnie ustawiano znicze. Zapewne nie chodzi tu o jakąkolwiek, promowaną teraz usilnie „mowę nienawiści”, a po prostu głupotę i zaślepienie owsiakizmem. Nie ma się co dziwić skoro niedawno nawet jedna pani psycholog porównała Jerzego Owsiaka do Jezusa…A w Żninie się nie pierdolą i za jednym zamachem zrobili ołtarzyk Adamowiczowi w parze z Owsikiem. Według informacji lokalnego portalu, w manifestacji wspominającej tragicznie zmarłego prezydenta Adamowicza wzięło udział około 100 osób. Patrząc na ilość zapalonych lampek, nikomu raczej nie przeszkadzało, że znicze stawiają również prezesowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
  Nawet komentujący internauci, w tym przypadku, nie doszukiwali się podstaw politycznych takiego ułożenia grafiki. Najczęściej uznali, że to co zobaczyli było po prostu ogromną wpadką organizatora.

  Źródło: Twitter.com / Znin.NaszeMiasto.pl / NCzas.com
  Ps..Nazilewactwu już całkiem padło na rozum. Uśmiercili Owsiaka. Chyba mieli jakieś sprawdzone wizje! Genialna podświadoma redukcja dysonansu poznawczego. A Owsiak coś mi ostatnio za dobrze nie wygląda, myślę że może mieć poważne kłopoty ze zdrowiem… czasem ludzie nieświadomie potrafią przewidzieć nadchodzące wydarzenia…obawiam się jednak, że faktycznie jest to samospełniająca się przepowiednia, ale ja zamieniłbym jeszcze "zdrowiem" na "głową". myślę, że po tzw plastusiach Owsiak się po prostu psychologicznie załamał. 30 lat walki o nic. Zniszczona połowa pokolenia młodych ludzi poprzez chlanie, wódę, i ideologię "róbta co chceta" obawiam się, że Owsiak tego nie udźwignie. Już są mocne poszlaki, że pada. A morderca Adamowicza ma z tego cyrku największy ubaw.
  Nie płakałem po Adamowiczu
 • Miarka
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/adamowicz_owsiak_nczas.jpg
  Czy to przedstawienie Adamowicza przed obliczem Boga? Fanatycy Owsiaka totalnie stracili rozum. „To już jest przesada. Ktoś musi za to odpowiedzieć” – mówią mieszkańcy Żnina, którzy przybyli na miejsce zbiórki przed „Wiecem Milczenia” zorganizowanym po śmierci prezydenta Pawła Adamowicza. Na specjalnym bannerze upamiętniającym jego postać, na równi z Adamowiczem widniał… Jerzy Owsiak. Naprawdę nie mamy pojęcia, co mogły mieć na myśli osoby, które w taki sposób stworzyły ten wiszący banner, przy którym następnie ustawiano znicze. Zapewne nie chodzi tu o jakąkolwiek, promowaną teraz usilnie „mowę nienawiści”, a po prostu głupotę i zaślepienie owsiakizmem. Nie ma się co dziwić skoro niedawno nawet jedna pani psycholog porównała Jerzego Owsiaka do Jezusa…A w Żninie się nie pierdolą i za jednym zamachem zrobili ołtarzyk Adamowiczowi w parze z Owsikiem. Według informacji lokalnego portalu, w manifestacji wspominającej tragicznie zmarłego prezydenta Adamowicza wzięło udział około 100 osób. Patrząc na ilość zapalonych lampek, nikomu raczej nie przeszkadzało, że znicze stawiają również prezesowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
  Nawet komentujący internauci, w tym przypadku, nie doszukiwali się podstaw politycznych takiego ułożenia grafiki. Najczęściej uznali, że to co zobaczyli było po prostu ogromną wpadką organizatora.

  Źródło: Twitter.com / Znin.NaszeMiasto.pl / NCzas.com
  Ps..Nazilewactwu już całkiem padło na rozum. Uśmiercili Owsiaka. Chyba mieli jakieś sprawdzone wizje! Genialna podświadoma redukcja dysonansu poznawczego. A Owsiak coś mi ostatnio za dobrze nie wygląda, myślę że może mieć poważne kłopoty ze zdrowiem… czasem ludzie nieświadomie potrafią przewidzieć nadchodzące wydarzenia…obawiam się jednak, że faktycznie jest to samospełniająca się przepowiednia, ale ja zamieniłbym jeszcze "zdrowiem" na "głową". myślę, że po tzw plastusiach Owsiak się po prostu psychologicznie załamał. 30 lat walki o nic. Zniszczona połowa pokolenia młodych ludzi poprzez chlanie, wódę, i ideologię "róbta co chceta" obawiam się, że Owsiak tego nie udźwignie. Już są mocne poszlaki, że pada. A morderca Adamowicza ma z tego cyrku największy ubaw.
  Detronizacja trzech króli

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TAGI