Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
111 postów 26903 komentarze

Kula Lis

kula Lis 69 - Zagorzały Antybolszewik herbu Jastrzębiec

Mocny apel prof. Pawłowicz do sędziów:

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Bijcie się sami i zostawcie Polaków w spokoju! Prawdziwe tragedie są w Tatrach..."

Prof. Krystyna Pawłowicz w mocnych słowach skomentowała na Twitterze ostatnie wydarzenia. Oceniła, że sędziwie sami pokazują kompromitującą prawdę o ich środowisku. Zwróciła również uwagę, że prawdziwa tragedia obecnie rozgrywa się w Tatrach. Opozycyjni sędziowie sami pokazują teraz kompromitującą prawdę o nich i środowisku sędziów. Walczą między sobą, publikują prywatne brudy. A na sali sądowej obłudnie pouczają nas o etyce, wierności, uczciwości… Bijcie się sami i zostawcie Polaków w spokoju! Prawdziwe tragedie są w Tatrach…                                               
Ps...Brawa dla pani profesor Pawłowicz. Uwaga niezwykle celna. Znowu celne uwagi o kompromitacji tzw kasty. Jakim prawem jeden a jakże najjaśniejszy sędzia uważa się za lepszego od innego człowieka? Byłby mądry, gdyby się ukorzył, a nie pysznił! Gersdorfy, Żurki, Tuleje, i inne żydokomusze SBeckie cioty w czarnych sukmanach i łańcuchami na klatach pod Sąd!(ale ludowy)
 
 
 

 

KOMENTARZE

  • No
    Łał!!! W związku z taką deklaracją p.Pawłowicz cały świat wstrzymał oddech i drży w posadach

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829