Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
111 postów 26903 komentarze

Kula Lis

kula Lis 69 - Zagorzały Antybolszewik herbu Jastrzębiec

Szokujące informacje ws. żydowskich roszczeń majątkowych!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

PiS odwleka sprawę, żeby nie przegrać wyborów. Polsce grozi bankructwo, ale łaskawa „strona żydowska jest skłonna zaakceptować rozsądny plan spłat”

 Wojciech Wysocki zrelacjonował na Twitterze wypowiedzi Elana Carra, specjalnego wysłannika Departamentu Stanu USA do spraw antysemityzmu. Mówił o kwestii „restytucji mienia żydowskiego” w Polsce, czyli ustawy 447. – Prace nad 447 są w pełni zaawansowane – informuje Wysocki.

 

Wojciech Wysocki był na wykładzie Carra w Żydowskiej Akademii w Atlancie. Zrelacjonował na Twitterze wypowiedzi specjalnego wysłannika Departamentu Stanu na temat ustawy 447 i Polski. Jak zaznaczył, „ujawnia cały przebieg rozmowy ponieważ nie był proszony o dyskrecję”. Zaznacza, że nie ma niestety zapisu głosowego ani wideo.

– Chciałbym podać najnowsze dane na temat „restytucji za Holokaust” jak nazwał je doradca sekretarza stanu Elan Carr, znane u nas jako ustawa #447. Elan Carr prowadzi negocjacje w tej sprawie w krajach Europy Wschodniej i Centralnej. Strona żydowska domaga się odszkodowań na podstawie ustawy terezinskiej, która Polska podpisała, zgadzając się z jej ustaleniami, jak powiedział Carr. Nie jest prawdą, że „na stole” leży 300 miliardów $$. Carr zaprzeczył aby ta kwota była wymieniana – napisał na Twitterze Wysocki.

– Wyraził rozczarowanie, że żaden z polskich rządów nie poczuł się w obowiązku doprowadzenia do rozmów na temat restytucji po podpisaniu ustawy terezinskiej. Rozumie, że polski rząd obawia się bankructwa po zapłaceniu roszczeń. Dodał, że strona żydowska jest skłonna zaakceptować rozsądny plan spłat, tak by nie zachwiało to równowaga kraju – dodał Wysocki.

 

 Dodał z ubolewaniem, że kiedy temat roszczeń pojawia się w dyskusjach rządów Europy Centralnej i Wschodniej, rządy tych krajów „usiłują wybielać własny udział w Holokauście” – zaznaczył. Oznacza to, że środowiska żydowskie traktują Polaków jako sojuszników Niemiec w II wojnie światowej.

– Powiedział ze w momencie upublicznienia ustawy #447 w Polsce, nastąpiła „erupcja antysemityzmu”, podsycana przez grupy skrajnie prawicowe. Docenił fakt, że polski rząd łoży obecnie najwięcej pieniędzy na odnowienie cmentarzy żydowskich ze wszystkich dotychczasowych rządów. Uważa deklaracje Kaczyńskiego o „nie oddaniu niczego na roszczenia” za utrudniająca negocjacje i nieodpowiedzialna. Wyraził nadzieje, że najbliższe wybory wygra PiS, po czym negocjacje będą przebiegały sprawnie – czytamy w relacji Wysockiego.

– W najbliższych dniach, po przyjeździe do Warszawy spodziewa się kontynuowania rozmów m.in . z Kolarskim. Nie przewiduje obecnie rozmów z Morawieckim. Podkreślił, że brak woli ze strony PiS na progres rozmów wiąże się z wyborami. Przyspieszenie rozmów groziło by przegrana PiS w wyborach – napisał Wysocki.                                                                                          Właśnie jestem na przemówieniu tego człowieka. Jeśli będę miał sposobność zapytam się o #447                                                                                           Chciałbym podać najnowsze dane na temat „restytucji za Holokaust” jak nazwał je doradca sekretarza stanu Elan Carr, znane u nas jako ustawa #447. Elan Carr prowadzi negocjacje w tej sprawie w krajach Europy Wschodniej i Centralnej.„US za pomocą departamentu edukacji, sprawiedliwości będzie zwalczał antysemityzm na poziomie federalnym”.„Zmiany jakie wkrótce będą miały miejsce w Waszyngtonie odnośnie walki z antysemityzmem nie maja precedensu”.„W tym tygodniu będę w Warszawie. Kiedy staramy upomnieć się o restytucje, wybucha lawina antysemityzmu”. Autor Wojtek Wysocki.

KOMENTARZE

 • @
  Wypadało by podać link:

  https://nczas.com/2019/09/16/szokujace-informacje-ws-zydowskich-roszczen-majatkowych-pis-odwleka-sprawe-zeby-nie-przegrac-w-wyborow-polsce-grozi-bankructwo-ale-laskawa-strona-zydowska-jest-sklonna-zaakceptowac-rozsadny-pla/

  Bardzo proszę o przestrzeganie tego obowiązku !!
 • Jedyne, co powinniśmy oddać żydom to ich prawdziwe nazwiska. Tak jak mówi Pani Modelska.
  Czy żydzi mordowali Polaków w trakcie Powstania?! | Ewa Rzeuska

  https://www.youtube.com/watch?v=vveFuDsNlsY&t=2906s

  Przypominam — po pierwsze — PRZY KAŻDEJ OKAZJI (!!!) należy kwestionować legalność tzw. żydowskich majątków, będących owocem okołozaborowych grabieży, zawłaszczeń, wrogich przejęć i przestępstw, o zastawianiu ich w bankach przed wrześniem 1939 nie wspominając. NIC DO TEJ SWOŁOCZY NIGDY NIE NALEŻAŁO — wszystko było naszym przodkom podstępnie skradzione, a należne Państwu Polskiemu (Koronie) podatki, nigdy nie uiszczone. To oni są Polsce winni kosmiczne pieniądze. Wyciągnąć sprawę długów żydowskich za I RP i rugi żydowskie po powstaniach narodowych przez innych pejsatych i bezpejsatych wywołane, doliczyć rozsądne odsetki i niech wydrwigrosze holokaustu wypłacają Polsce różnicę.
 • Żydowscy żołnierze Hitlera..
  Żydzi w niemieckiej armii w czasie II wojny światowej. W czasie 2 wojny światowej wrogiem dla żyda był drugi żyd

  https://www.youtube.com/watch?v=xWZYfbha-B0
  Żydowscy przebierańcy w mundurach sowieckich, niemieckich, LWP mordowali rabowali; jako POP-Pełniący Obowiązki Polaków wywłaszczali; w roli polskich polityków, publicystów, polskich elit upodlali naród Polaków Polskich, robiąc z nich "Polactwo", debatując o Polakach bez Polaków.
 • @kula Lis 68 15:46:19
  Elan Sherod Carr was born on November 25, 1968. Carr is of mixed Iraqi Jewish and Ashkenazi Jewish heritage. Carr’s mother, father, and stepfather are all immigrants to the United States, with his mother having fled from Iraq to Israel, and his stepfather having fled from Nazi-occupied Bulgaria to pre-independence Israel, before both then immigrated to the United States. His grandfather, a descendant of Baghdad religious leader Abdallah Somekh, was prosecuted during Iraqi show trials against Jewish community leaders during the time of the founding of Israel. No i mamy wszystko jasne .Salut 5*. :)
 • A dlaczego Polski rząd odnawia żydowskie cmentarze ?
  A dlaczego Polski rząd finansuje żydowskie muzea ?

  To żydzi są najbogatszą nacją na świecie nie Polacy.
  To nie stać żydów na odnawianie własnych cmentarzy ?
  Gardzą swoimi zmarłymi czy czy mają ich w d... a chodzi wyłącznie o wyłudzenie pieniędzy od Polaków.
  Podobnie z muzeami i innymi żydowskimi geszeftami w Polsce jak np żydowskie teatry finansowane przez państwo Polskie.

  Niech żydzi sami finansują swoje "wartości" stać ich na to o wiele bardziej niż Polaków.
 • @kula Lis 68 15:46:19
  5* za podjęcie tematu i zwrócenie uwagi na wyraźnie dwuznaczną grę PIS.
  Oni w te pędy po wyborach ruszą do spłaty, o ile tylko będą mieli odpowiednią siłę w Sejmie. Dlatego przełożono sesję, by nic już nie mogło wpłynąć na wybory, by żaden poseł nie rozdarł japy z mównicy o pisowskich zdrajcach i obcych agentach i by media tego nie pokazały. Taki np poseł Majka - całkowicie niesterowalny. Wygaduje takie rzeczy że nie uchodzi słuchać, np o babci Gersdorf - chce ją konfrontować z Ryszardem Jachem, pyta, dopomina się o śledztwo prokuratorskie. We łbach się tym posłom poprzewracało

  Ale dość tych jaj: ważna informacja której nie ma w notce jest taka, że wbrew powtarzanym pogłoskom ustawy terezińskiej nie tylko nie podpisała strona polska - ale nie podpisał jej NIKT. Obszernie wykazywał to dr Kękuś, a red. Michalkiewicz mówiący przez jakiś czasz użyciem inwektyw o Bartoszewskim podpisującym d.t. - ostatecznie przyznał, że żadnego podpisu pod nią nie ma

  Została milcząco jakby przyjęta do wiadomości ale bez jakiejkolwiek aprobaty - czy przyjęcia do realizacji

  Stąd wniosek że przedstawiciel USA albo świadomie kłamie w celu wymuszenia zgody na spłatę roszczeń - albo nie wie co mówi. Nawet Pompeon jak przyjechał do Warszawy obrażać gospodarzy, to nie mówił o mieniu bezdzedziczym w rozumieniu ust terezińskiej - tylko dopominał się rekompensat dla OSÓB - choć wszyscy wiedzieli że chodzi o bezdziedziczne, bo osoby mogą korzystać z drogi cywilnoprawnej
 • @Oscar 17:04:07
  Musisz im to koniecznie powiedzieć,i to kilkadziesiąt razy żeby zrozumieli.... bo od rządu i Glińskiego tego NIE usłyszą ani od ŻADNEJ partii obecnie przy władzy,w Sejmie i Senacie....wręcz przeciwnie.Tylko w tobie nadzieja Oskarze!

  O służalczości i serwiliźmie wobec tej nacji , mówi wyłącznie Konfederacja i za to jest sekowana przez Jojniego Danielsa, przez amb.USA i Izraela.!
  No ale oni są /Konfederacja/ przecież podstawionym ugrupowaniem proizraelskim i planktonem .i żeby ich uwierzytelnić, zawiązano ogólnoświatowe porozumienie pomiędzy Izraelem ,USA, banderowcami i grupą przygoopów w róznych miejscach.A to w gazecie niepolskiej ,na forach i ich trolli londyńsko amerykańskich, fundacje opluwające Polskę tez dostają polskie money/Engelking Boni, konferencja w Paryżu itp/.
  PS. Dalej są pomijani w wywiadach, programach publicystycznych itp.
  To ich uwierzytelnia!
 • @Andrzej Tokarski 17:08:36
  Bo tu chodzi tylko o gonienie królika ,a nie jego złapanie . Salut . https://wrealu24.pl/pis-po-jedno-zlo-czyli-podwyzszyli-31-podatkow-i-oplat/
 • @trojanka 17:19:34
  cały świat robi co może, żeby uwierzytelnić Konfederację - bo jak nie, to świat upadnie.... - jakie to proste, eureka!
 • @Repsol 17:51:56
  jedni gonią, inni w tym czasie łapią
 • @Andrzej Tokarski 18:04:52
  Amigo , łapią i złapać nie mogą . Salute :))))) https://www.youtube.com/watch?v=K0PeZmGtxuw
 • Moja intuicja mi podpowiada, że pomysł
  rabowania Polaków na ciąg cyferek - 447 - wyszedł od polskojęzycznych na co dzień zażerających się polskim chlebem - a grandziarze zza wielkiej wody to chętnie kupili.
  Wniosek?
  To całkowicie zmienia spojrzenie na ten problem.
 • @trojanka 17:19:34
  Konfederacja nie tylko w wywiadach jest pomijana: polszmat prezentując komitety wyborcze pominął komitet nr 4: https://wprawo.pl/2019/09/14/polsat-zmienia-matematyke-zeby-nie-wymienic-konfederacji-po-losowaniu-numerow-list-wyborczych-wideo/
 • @wercia 19:06:39
  w tej chwili Jacek Wilk występuje w Polsat News
 • @Idzie jeszcze lepsza zmiana...
  Emeryci,renciści i matki 500+ będą spłacać te urojone roszczenia. Niejeden emeryt zacznie spać pod mostem i szukać jedzenia w śmietnikach. Niejedna matka będzie się martwić, że jej syn zapiepsza 12 godzin na dobę za marną kasę...

  Mieli c.a. 30 lat żeby zmądrzeć.Jak się nie dba o kraj w którym przychodzi spędzać starość czy wychować dziatki to ... niech ponoszą konsekwencje.

  P.S. Gdzie można znaleźć skan traktatu terezińskiego?
 • @Andrzej Tokarski 20:35:25
  A ludzie oglądają film po dzienniku tv, tzn. większość potencjalnych wyborców. Jest takie pojęcie jak największa oglądalność, poza tym Konfederacja złożyła protest do polsatu w sprawie pominięcia komitetu 4.
 • @kowalskijan584 21:28:09
  "Gdzie można znaleźć skan traktatu terezińskiego?"
  Był w internecie w pdf-ie. Nie podpisany. To byłoby zgodne z tym. co mówi dr Kękuś. Nikt nie podpisywał. Z tego wniosek, że z Żydami nie warto rozmawiać, bo co powiedzą czy przedstawią na papierze, uznają za wiążące.
 • POLONIA AMERYKAŃSKA zareagowała.
  A Wy, "wielcy Polacy” z Bożej łaski lub bez niej, co zrobiliście w tej sprawie?

  https://politykapolska.eu/2019/08/29/odpowiedz-amerykanskich-organizacji-polonijnych-na-list-88-senatorow-usa/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829