Ależ kabaret!

Jachira straszyła w Londynie Polexitem, a potem spotkała się z szefem "Soku z Buraka". "Merytoryczna do bólu"

 „Niezwykłe” spotkanie w Londynie. Stolicę Wielkiej Brytanii postanowiła odwiedzić hejterka i kandydatka KO Klaudia Jachira. Na miejscu miała spotkanie z Polonią, które na swoim Twitterze zrelacjonował… „Sok z Buraka”. Na hejterskim profilu zamieszczono też zdjęcie Jachiry z właścicielem „Soku z Buraka” Norbertem Nowackim. Spotkanie z polonią w Londynie z Klaudią Jachirą zakończone. Niesamowita osoba, wulkan energii! Permanentny uśmiech, merytoryczna do bólu i ta wszechobecna nutka delikatnego sarkazmu. Takich jak Klaudia powinno być w Sejmie RP 460 osób! zrelacjonował spotkanie z Jachirą „Sok z Buraka” na Twitterze. Widać, że osoby zaangażowane w hejterski profil zachwyciły się hejterką z KO…Tymczasem sama Jachira nagrała też w Londynie wideo, na którym straszy znaną z wyborów do PE agendą totalnej opozycji - kwestią rzekomego Polexitu.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Widać, że Klaudia Jachira bardzo spodobała się hejterom z „Soku z Buraka”. Prawdopodobnie z wzajemnością…                                                                                                                                                              https://wpolityce.pl/polityka/466662-jachira-spotkala-sie-z-szefem-soku-z-buraka-w-londynie                                                                                                                                                                                                                              Ps... Dziadkowie Jachiry przyjechali do Wrocławia w 1945 na zlecenie NKWD. Teraz korzystają z uśpionej agentki wpływu. Jachira to margines marginesu społecznego i politycznego. Kandydaturę tej dolnośląskiej czarownicy należy obrócić w niwecz, aby nie urządzała sabatów w polskim Sejmie. Jachira i sok z buraka to koalicja wulgarnej pindy i prymitywnego tępaka. W Londynie niestety spodobała się tym ludziom a nie hejterom! Smutna prawda, ale większość tych co tam jest to ma zdewastowane umysły, lewactwo. Zobaczycie to po wynikach wyborów w komisji w Londynie. Temu czemuś w mojej szkole dzieci pilnować na świetlicy bym nie powierzył, a to to chce do Sejmu? Świat się kończy! To fajne gdy ogląda się głupią kobietę z burakiem z Londynu, pasują do siebie- głosujcie na tych ludzi będzie fajnie! Na tym zdjęciu z Jachirą, ten cały Norbert Nowacki ma minę buraka. Z którego wyciskany jest sok. Dlaczego media nie ujawniają pedofilskiej przeszłości Norberta Nowackiego? Norbert Nowacki gwałcił dzieci przez wiele lat, to pedofil sadysta!

 

kula Lis 70

kula Lis 70 - Zagorzały Antybolszewik herbu Jastrzębiec

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

4

liczba ocen: 4

Post jest opublikowany więcej niż dn. Funkcje oceny i komentowania zostały wyłączone.

 • Mocne! Wassermann do Nowackiej:

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19jMThlZC9wLzIwMTkvMTAvMDMvODI1LzUwMy9iOGE0ZDY5YmE0MGM0YTIyOGNmODgwOTJjOWU4MWUwMC5qcGVn.jpeg
  Jaką wartością dodaną w zakresie powietrza czy służby zdrowia jest to, co wyprawia Klaudia Jachira? W programie „Wydarzenia i Opinie” (Polsat News) doszło do mocnej wymiany zdań między kandydatką KO w wyborach Barbarą Nowacką a Małgorzatą Wassermann z PiS. Barbara Nowacka krytykowała słowa Jarosława Kaczyńskiego o tym, że konkurenci polityczny PiS postawili na lewactwo. Słowa o „ofensywie lewactwa” być może uchodzą politycznym trollom, ale nie prezesowi partii, która rządzi Polską. Nie człowiekowi, który ponosi wielką odpowiedzialność za swoje słowa i za to, jak kształtowana jest polityka stwierdziła.

  Widać, że Jarosław Kaczyński nie przeczytał naszego programu, bo jakby wiedział, co chcemy zrobić, to zobaczyłby, że z wielu rzeczy wszystkie partie będą chciały skorzystać dodała.

  Trudno rozmawiać na argumenty z ugrupowaniem, które pani reprezentuje, bo widzieliśmy, jak wyglądały przez osiem lat rządy Polską, jak potrafiliście sobie poradzić z czystym powietrzem, kolejkami w szpitalach czy bezrobociem. Proszę się nie gniewać, będziemy kontynuowali te dobre zmiany, które wprowadziliśmy przez cztery lata, bez oglądania się odpowiedziała na wypowiedź Nowackiej Małgorzata Wassermann.

  Jaką wartością dodaną w zakresie powietrza, służby zdrowia czy ministerstwa finansów jest to, co wyprawia pani Klaudia Jachira? To jest rozmowa na argumenty? zapytała.

  Nie warto zajmować się osobami, których znaczenie nie jest aż tak istotne. Na każdej liście znajdzie się osoba kontrowersyjna stwierdziła Nowacka.

  Małgorzata Wassermann skrytykowała profanowanie symboli religijnych na marszach LGBT.

  Nigdy nie mieszam religii do polityki, ale jestem praktykującym katolikiem i nie życzę sobie - i nie będę udawała, że nic się nie dzieje - jeśli na tych marszach, o których mówił prezes, niesie się rzeczy, które są dla mnie ważne i święte, ośmieszając je podkreśliła.

  Jeśli uważacie, że demokracja polega na tym, że możecie nas obrażać i uwłaczać naszym uczuciom, to na coś takiego się nie zgadzamy i nie będziemy zgadzać dodała. Mi też nie podobają się incydenty. Uważam, że sprawy religijne, to sprawa prywatna każdego człowieka i nie powinno się tego naruszać mówiła z kolei Nowacka.

  Małgorzata Wassermann odniosła się też do wypowiedzi Ryszarda Terleckiego, że polska służba zdrowia uchodzi za jedną z najlepszych w Europie. Terlecki powiedział, że polska publiczna służba zdrowia należy do jednych z najlepszych w Europie i już powiem co miał na myśli. Miał na myśli to, chyba nikt tego nie zakwestionuje, że mamy najlepszych lekarzy powiedziała.

  tkwl/polsatnews.pl


  Ps...Pani Wasserman jak zwykle z klasą i merytorycznie. Pani mecenas ją zaorała…Takich kandydatów na posłów ma PIS. Natomiast POKO ma Jachirę i Nowacką. Taka postawa jaką zaprezentowała pani Małgorzata Wassermann pozwala na osiąganie sukcesów w tej brudnej polityce. 13 października 2019 będzie klęską tzw. opozycji totalnej. Powodzenia Polsko!

 • Rubik straszy wizją „więzienia za edukację seksualną”. Nie odpowiada jej demokracja?

  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15701390221d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b3725c819f6ffda8e90b5740b986de31b636.jpg

  Celebryci dwoją się i troją, by zmobilizować społeczeństwo do udziału w wyborach parlamentarnych 13 października. Postawa godna podziwu? Nic z tego. Oprócz podkreślania istoty wydarzenia, straszą też kolejną kadencją rządów Prawa i Sprawiedliwości. Znana modelka i edukatorka seksualna Anja Rubik grzmi w sieci: „będą wsadzać nas do więzień!”. Chodzi o obywatelski projekt ustawy...Znane osobowości, nieprzychylne obozowi Zjednoczonej Prawicy, hucznie apelują w sieci o udanie się do lokali wyborczych 13 października. Niemal dwa tygodnie przed wyborami, biorą na sztandary obywatelski projekt ustawy, którego pierwsze czytanie odbędzie się 15 października. Chodzi o inicjatywę organizacji „Stop pedofilii”. W projekcie, pod którym udało się zebrać 100 tys. podpisów, zapisano m.in. zakaz prowadzenia edukacji seksualnej wśród młodych osób. Okoliczność zbliżającego się czytania projektu w Sejmie postanowiła wykorzystać Anja Rubik. Za pośrednictwem Instagrama zwraca się do swoich fanów, by ci „głosowali tak, by nie doszło do kar więzienia za edukację seksualną”. Według obywatelskiego projektu zmian w Kodeksie karnym, za edukację seksualną należy karać więzieniem. Sejm zacznie nad nim pracę tuż po wyborach. Nowe regulacje dotknęłyby wszystkich tych, którzy w związku z pracą edukują o seksie i seksualności ludzi poniżej 18. roku życia. ( Pamiętajmy! wiek, w którym można zgodzić się na seks z drugą osobą w Polsce wynosi 15 lat! Czyli rozmowa o bezpiecznym seksie, świadomej zgodzie, antykoncepcji nie będzie możliwa! ) W praktyce oznacza to, że wszystkie osoby zajmujące się edukacją seksualną wśród młodych miałyby być zagrożone karą więzienia straszy Rubik. Internauci szybko zburzyli narrację modelki. Wskazują, że niezależnie od sprawowanej władzy, w ustroju demokratycznym każdy projekt obywatelskiej ustawy, pod którym udało się zebrać 100 tys. głosów, należy skierować do czytania w Sejmie. Apel Rubik może mieć również wymierny cel – promocję swojej książki „sexedpl”. Gdyby ktoś chciał to wprowadzić, czy czekałby na niepewny wynik wyborów, skoro może to zrobić teraz? „Niszczyli Konstytucję, łamali demokrację, demolowali sądy, za nic mają praworządność ale bali się ruszyć edukację seksualną i zrobią to za dwa tygodnie, zobaczycie!!!”- no bardzo spójny przekaz kpią internauci.
  https://niezalezna.pl/290931-straszy-wizja-wiezienia-za-edukacjeseksualna-nie-odpowiada-jej-demokracja

  Ps...Wieszak na ubranie, nic POzatym. W stodole na wsi mogłaby służyć za wieszak na cep! Ta chuda szkapa jest ponoć kiepska w łóżku. Dlatego niech zacznie edukację od siebie. Następna cwelebrytka z rozumem żyda Stuhra. Chce zaprowadzić w Polsce hodowle panien przeznaczonych do rozrywki w Dubaju? Niech zamieszka w Dubaju. Już zapomniała jak w emiratach arabskich się kopciła, żeby dostać lukratywny kontrakt modelki, jak to się mówi po trupach do celu ewentualnie dupą wszystko zawojuje. Nimfomanię się leczy ale to jest przypadek nieuleczalny. Brudne łapy precz od Polskich Dzieci. Demoralizatorów-edukatorów-pedofilii którzy chcą deprawować dzieci należy skutecznie odizolować ! Zdecydowanie należy ich pozbawić możliwości kontaktu z dziećmi, więzienie zakład psychiatryczny i obowiązkowo kastracja to odpowiednia terapia dla tych pedofilii. Za seksualną edukację przymusową, lub prowadzenie jej wbrew woli rodziców należy wsadzać ich do więzień. Demoralizowanie dzieci w starożytności było karane śmiercią (Grecja, Rzym, Chiny). Bo jest to dla dzieci straszne i wielce szkodliwe.

 • ta Jachira

  To wyjątkowa kreatura!

 • @Husky 07:29:24

  A dlaczego zaraz kreatura ? Robi dokładnie to co ty i Kula.Wy prowokujecie i szczujecie w Neonie,a jej dano większe możliwości,i mówi o niej cała Polska.Podejrzewam ,że to cię boli i powoduje frustrację ?

 • @Husky 07:29:24

  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15701681921d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b3721ec6fc39f5751beaaf870c22360b7e66.jpg
  Taśmy Neumanna! Treść nagrań szokuje: „Jedna zasada jest dla mnie, święta kurwa” [POSŁUCHAJ] Przewodniczący klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej-Koalicji Obywatelskiej Sławomir Neumann jest głównym bohaterem nagrań, jakie opublikowane zostały dziś przez TVP Info.
  W rozmowie z lokalnym politykiem Sławomir Neumann przekonuje, że członkostwo w Platformie Obywatelskiej gwarantuje pewne... profity:

  Pamiętaj, jedna zasada jest dla mnie, święta ku*wa. Naucz się tego, jak będziesz o czymkolwiek... rozmawiał. Jak będziesz w Platformie, będę cię bronił ku*wa jak niepodległości. Jak wyjdziesz z Platformy to masz problem grozi Neumann.

  https://twitter.com/i/status/1179988934518022144

  https://niezalezna.pl/291042-tasmy-neumanna-tresc-nagran-szokuje-jedna-zasada-jest-dla-mnie-swieta-kuwa-posluchaj
  Ps...Cóż niestety prawdę powiedział..Niezły mają ten antypisowski elektorat , im bardziej mają swoich wyborców w dupie z tym większym zaangażowaniem na tych politycznych gangsterów głosują . Jak słychać z nagrań nawet grube przekręty dają im bezkarność bo elektorat daje im immunitet . Sam Neumann to powiedział im więcej aktów oskarżenia tym dla elektoratu opozycji to przepustka do Sejmu , czyli lubią być robieni w bambuko .Nagrania Neumanna odzierają ze świętości samego Adamowicza , bo to Neumann mówi , że miał takie sprawy za które wyszedł by w kajdankach .A czy to czasem nie Neumann mówił , że Adamowicz został zabity przez mowę nienawiści i niesłuszne informacje w TVP , oskarżając dziennikarzy o manipulacje i nieprawdę ? Czy to przypadkiem nie Schetyna zrezygnował z Adamowicza bo był dla PO zbyt dużym obciążeniem i sam o tym mówił ? Wracamy więc do sedna tych wyborów , czyli do elektoratu . Ilu w Polsce jest ludzi , którzy są w stanie wybrać do Sejmu takich ludzi jak Neumann , Gawłowski , Jachira , Nitras Brejza i wielu im podobnych ? Przekręt idzie za przekrętem , wrzaski o wydumanych aferach PiS-u , a facet który ma wiedzę o przekrętach swoich koleżków z PO pcha się do Sejmu jakby nigdy nic , nie rozliczony za całe osiem lat poprzedniego rządzenia.

 • @kula Lis 68 08:10:58

  Kozy już nie zagłosują w W-wie na POKO,ale barany pewnie tak

 • @Husky 07:29:24

  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15701683791d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b37288a5f59a8402dbb132d5e08a1d5ce3e6.jpg
  Niebywałe! Sławomir Neumann o Pawle Adamowiczu: „Mogliby go wyprowadzić w kajdankach”..O Hannie Zdanowskiej, która zyskuje poparcie, mimo aktów oskarżenia i Pawle Adamowiczu, który "mógłby zostać wyprowadzony w kajdankach" - w taki sposób o samorządowcach związanych z Koalicją Obywatelską opowiada Sławomir Neumann, szef klubu parlamentarnego PO-KO. Dowiadujemy się tego z "taśm prawdy" z Tczewa. Rozmowa, którą opublikowała dziś telewizja TVP Info, nagrana została w 2018 roku w Tczewie. Na spotkaniu politycy mieli znaleźć odpowiedniego kandydata na prezydenta Tczewa. Mówiono także o sytuacji obecnego prezydenta, którego działalnością miały interesować się różne służby, m.in. CBA. Słyszymy, jak Neumann mówi o tym, że postawienie zarzutów nie jest "żadnym końcem", a może nawet pozytywnie wpłynąć na wynik wyborów, gdyż "antypisowski elektorat" zagłosuje nawet na podejrzanych kandydatów. Wymienia m.in. Hannę Zdanowską, która... "zyskuje, jak ma akt oskarżenia". Pada jednak jedno nazwisko polityka, który - według Neumanna - mógłby zostać wyprowadzony w kajdankach. To Paweł Adamowicz, ówczesny prezydent Gdańska. "W różnych badaniach, kurwa, naszych, których oskarżają. Hania Zdanowska zyskuje, jak ma akt oskarżenia. Idzie wręcz dokładnie odwrotnie. Nie patrz na to, to nie ma żadnego znaczenia. Oni ilością aktów, inflacją tych aktów oskarżenia, powodują, że nie mają żadnego znaczenia. Jedynym gościem jest Adamowicz, który ma absolutnie mega twarde rzeczy, które mogłyby go wyprowadzić w kajdankach" mówił Neumann.
  https://niezalezna.pl/291044-slawomir-neumann-o-pawle-adamowiczu-mogliby-go-wyprowadzic-w-kajdankach
  Ps...Nie wyprowadzili w kajdankach, bo zdążył uciec, jak Kulczyk, poprzez kremacje na Karaiby. To jest nowy trick polskiej mafii - jak się pali, dać się "spalić", a samemu z milionami na wysepki (około 2 700 wysepek, z tego prawie 400 strzeżonych, niedostępnych ). Ciekawe co na to np. twórcy niedawne akcji "Światełko dla Adama"?

 • @Jwu 07:45:27

  Spójrz w lustro i zastanów się, czy jesteś Polakiem, czy zwolennikiem lewaków , porąbanych liberałów itp. wrogów Polski, która od 4 lat wataje z kolan, a tobie podobni nie mogą tego znieść!!!

 • Ten kabaret trwa już 30 lat ale publika bije brawo, bo nie potrafi zadać sobie pytania:

  .
  a w czym Jachira biorąca udział w polityce jest lepsza, gorsza od J.Kaczyńskiego?

 • @zibi 08:50:57

  A ty patrzysz w lustro?
  I co tam widzisz?

 • Tzw. demonkratura uaktywnia z założenia:

  bandytów, złodziei, k*rwy, oszustów, zboczeńców seksualnych i intelektualnych, psychopatów, świrów wyjątkowych i świrów pospolitych, etc. - i nad tym całym marginesem społecznym (rynsztokiem) - czarci pomiot skwapliwie rozpościera parasol ochronny i winduje takich na świeczniki w szatańskim państwie.
  Wniosek?
  Ta Jachira to namacalny dowód tego co powyżej.

 • Neumann wiedział co mówił

  "W Londynie niestety spodobała się tym ludziom a nie hejterom! Smutna prawda, ale większość tych co tam jest to ma zdewastowane umysły, lewactwo."

  https://s6.tvp.pl/images2/6/f/c/uid_6fcf469c214cbb2b5fe6b56f23dafbec1570177962273_width_900_play_0_pos_0_gs_0_height_470.jpg

 • @Husky 07:29:24

  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15701809611d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b3722fdd5b3510762c22f553cb492aa7a9ad.jpg

  Neumann odwraca kota ogonem. Taśmy to dla niego „odgrzewany kotlet”. Atakuje też PiS. Przewodniczący klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej-Koalicji Obywatelskiej Sławomir Neumann jest głównym bohaterem nagrań, jakie opublikowane zostały dziś przez TVP Info. "To odgrzewany kotlet, który ma służyć odwróceniu uwagi od bieżących problemów PiS. Publikacja nielegalnego nagrania prywatnej rozmowy to brudna kampania - ocenił szef klubu PO-KO Sławomir Neumann.
  Chodzi o spotkanie Sławomira Neumanna z lokalnymi działaczami Platformy Obywatelskiej z Tczewa, które miało miejsce pod koniec 2017 r. w Gdańsku. Wkrótce mają powstać listy przed wyborami samorządowymi. Neumann jest niezadowolony z sytuacji w mieście - podaje TVP Info. Na nagraniach Neumann w wulgarny sposób odnosi się do Tczewa - miejscowości wchodzącej w skład okręgu, z którego startuje do Sejmu. "Rzygam tym Tczewem. Słowo honoru ci daję, rzygam Tczewem (...) Dlatego, mówiąc szczerze, nie chcę zajmować się Tczewem, bo tam są same pojeby, naprawdę" mówił Neumann w kuluarowych rozmowach partyjnych, cytowany przez portal TVP Info.
  Polityk stawia tezę, że nieważny jest ciężar zarzutów prokuratorskich, one mogą pomóc wygrać wybory, bo "to nie ma żadnego znaczenia". Podaje przykłady innych samorządowców związanych z opozycją, którzy mają problemy z prawem. "Na wybory idą głosować ludzie, którzy gówno się interesują. Nie wiedzą, kto jest. I będą widzieli w Polsce atakowanych niepisowskich prezydentów z aktami oskarżenia" - słyszymy. W rozmowie pojawia się także wątek Komitetu Obrony Demokracji. "Nie ma KOD-u, KOD jest niczym. (…) Ci ludzie z tego KOD-u, bez organizacji, są niczym" mówił Neumann na nagraniu. Neumann podkreślił, że publikacja portalu TVP Info to "odgrzewany kotlet", który ma służyć odwróceniu uwagi od bieżących problemów PiS, jakimi jego zdaniem są taśmy ministra rolnictwa Jana Krzysztofa Ardanowskiego, czy problemy w służbie zdrowia. "Na tydzień przed wyborami pojawia się coś, co było już opisane ponad rok temu w "Gazecie Tczewskiej", taśma, którą jeden z byłych działaczy Platformy nagrywał" zauważył poseł.
  Przekonywał, że była to prywatna rozmowa nagrana w sposób nielegalny. "Mam poczucie, że w prywatnych rozmowach za dużo przeklinam to jest moja wada i staram się z nią walczyć. Nie zawsze mi wychodzi. Czasy mamy takie, że trudno czasami nie przekląć" powiedział Neumann. "To, co mówiłem przed dwoma laty o tym, że prokuratura i służby będą robiły wszystko, żeby atakować ludzi opozycji przez dwa lata tylko się potwierdziło" oświadczył szef klubu PO-KO. "Jeśli chodzi o ocenę moich koleżanek i kolegów w Tczewie w PO, ta taśma też pokazuje, że niestety, nie wszyscy byli tam emocjonalnie zrównoważeni" dodał. Odnosząc się do wypowiedzi dotyczących Komitetu Obrony Demokracji, Neumann wskazywał, że KOD jest opozycją uliczną, a nie siłą polityczną. "KOD zajmował się jako opozycja uliczna rzeczami, przy których nam się świetnie współpracowało i współpracuje przy pilnowaniu uczciwości wyborów, czy przy demonstracjach. Natomiast KOD nie był siłą polityczną, nie wystawiał własnych list" podkreślił poseł PO-KO. Pytany, czy publikacja jego nagrań może wpłynąć na wynik wyborczy Koalicji Obywatelskiej, Neumann oświadczył, że jest przekonany, że Polacy będą w stanie obiektywnie ocenić pełne cztery lata rządów PiS. "To nie będzie dobra ocena dla tej władzy w wyborach. Mimo takich sztuczek, brudnej kampanii, pomówień, wyszukiwania starych nagrań" dodał.
  https://niezalezna.pl/291092-neumann-odwraca-kota-ogonem-tasmy-to-dla-niego-odgrzewany-kotlet-atakuje-tez-pis

  Ps...Nie ufam semitom itp. geszefciarzom "mędrcom wschodu"..! Neumann, Baumann, Stolzmann, Bucholtz, Szechter itp. to anty'PO'lonizm i demoralizacja! Naprawdę jak wyborcy PO/KO przekonuje takie wytłumaczenie, to faktycznie on ma racje... ich to nic nie interesuje są jak "owce prowadzone na rzeź". Co to za wyjaśnienie, że to prywatna rozmowa... to się w głowie nie mieści. Nie rozumie, że od czasu jak żyje na krzywy ryj z nas Polaków żadna rozmowa nie jest PRYWATNA! Dopóki zastępy nadzwyczajnych z kasty tulejowatych, łączewskich, topyłowatych,oraz wielu nieujawnionych, czyli złodziei w togach nie usunie się z sądownictwa i podda utylizacji - dopóty zastępy neumannów będą się rozmnażać jak szczury w politycznych stajniach pomiędzy Odrą a Bugiem. Pamiętaj wyborco o tym przed oddaniem głosu na PO=KO , PSL z z gońcem Kukizem, Lewicą z pedałami łącznie lub Konfederatami z idiotą Korwinem w środku.

 • @35stan 11:51:12

  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15701829421d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372d567ad8e3458a23e70539078d60bf909.jpg
  „Może być gangster, złodziej, byle z PO”. Lichocka ostro o „taśmach Neumanna”. Może być gangster, złodziej, byle był w PO i byleby udało się opinii publicznej sprzedać historię, że jest atakowany przez PiS – tak poseł Joanna Lichocka z PiS skomentowała ujawnione przez TVP Info nagrania z rozmowy Sławomira Neumanna z działaczami z Pomorza.
  Lichocka odnosząc się do wulgarnego języka Neumanna, powiedziała, że „bardzo dobrze, że to zostało opublikowane, bo Polacy mogą znów usłyszeć, jak jest naprawdę”. W oficjalnych wystąpieniach pan Neumann (...)stara się przynajmniej nie używać swojego naturalnego języka, natomiast dobrze, że dowiedzieliśmy się, jakim językiem mówi na co dzień, a przede wszystkim mieszkańcy Tczewa wiedzą, co ten polityk Platformy o nich myśli, mam nadzieję, że wyciągną z tego wnioski mówi Lichocka. Chodzi o spotkanie Sławomira Neumanna z lokalnymi działaczami Platformy Obywatelskiej z Tczewa, które miało miejsce pod koniec 2017 r. w Gdańsku. Wkrótce miały powstać listy przed wyborami samorządowymi i Neumann był niezadowolony z sytuacji w mieście. Lichocka wyraziła nadzieję, że Polacy wyciągną wnioski i z tego co dzisiaj słyszą na taśmach i ze zmiany, która zaszła w polskiej polityce za kadencji PiS. Jest zasadnicza różnica nie tylko w stylu, w kulturze, w życiu publicznym, ale jest zasadnicza różnica w traktowaniu państwa i obywateli i nie da się na to towarzycho głosować zaznaczyła. W nagraniach Neumann mówi m.in. że nieważny jest ciężar zarzutów prokuratorskich, bo „to nie ma żadnego znaczenia”. Podał przykłady samorządowców związanych z opozycją, którzy mają problemy z prawem. Według Lichockiej, jest to pokazanie cynizmu w podejściu do oczywistych zasad przyzwoitości, uczciwości urzędników, których się desygnuje. Może być gangster, złodziej, byle był w PO i byleby udało się sprzedać opinii publicznej tę historię tak, że jest atakowany przez PiS, że akt oskarżenia sformułowany przez prokuraturę jest tak naprawdę atakiem PiS na niewinnego człowieka tłumaczy poseł Lichocka. Jej zdaniem wypowiedzi zarówno wypowiedzi Neumanna z taśm, jak i obecne wypowiedzi zarówno Neumanna jak i Grzegorza Schetyny pokazują „wielką operację kłamstwa, manipulacji i wprowadzania opinii publicznej w błąd”. To są taśmy prawdy Platformy Obywatelskiej, ale też całego systemu reprezentowanego przez PO, SLD, PSL, to jest establishmentu III RP, to co zobaczyliśmy na taśmach Neumanna, to istota establishmentu III RP. Trzeba to odrzucić, bo Polska nie będzie się rozwijać podkreśliła posłanka.

  https://niezalezna.pl/291113-moze-byc-gangster-zlodziej-byle-z-po

 • @35stan 11:51:12

  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15701833691d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b3726ccd322897d20d874386c322587a07d0.jpg

  Neumann dostał w Tczewie ponad 2 tysiące głosów. Teraz o mieszkańcach mówi: „Pojeby”...W 2015 roku Sławomir Neumann zyskał zaufanie ponad dwóch tysięcy mieszkańców Tczewa, którzy zagłosowali na niego w wyborach parlamentarnych. Po czterech latach odwdzięczył się im słowami na "taśmach prawdy", jakie opublikowane zostały dziś w TVP Info. "Rzygam Tczewem" - mówi, nazywając jego mieszkańców "pojebami". Spotkanie nagrane zostało w Tczewie przed wyborami samorządowymi w 2018 roku. Neumann, wraz z lokalnymi działaczami Platformy, rozmawia o kandydatach tego ugrupowania w zbliżających się wyborach. Padają mocne słowa, m.in. o zarzutach, jakie mogą być postawione niektórym politykom. Ale nie tylko w przypływie szczerości Neumann mówi, co sądzi o Tczewie i jego mieszkańcach. "Rzygam tym Tczewem. Słowo honoru ci daję, rzygam Tczewem [...] Dlatego, mówiąc szczerze, nie chcę zajmować się Tczewem, bo tam są same pojeby, naprawdę" mówi Neumann. Sprawdziliśmy, ile głosów Sławomir Neumann zdobył w Tczewie przed czterema laty. Okazuje się, że miał całkiem wysokie poparcie! W 2015 roku w Tczewie było 45 844 uprawnionych do głosowania. Oddano 22 641 ważnych głosów, z czego najwięcej zdobyła Platforma Obywatelska, która w tym mieście uzyskała wynik 34,22 procent głosów. Prawo i Sprawiedliwość zajęło drugie miejsce z wynikiem 33,06 procent. Przejdźmy jednak do wyników indywidualnych. Okazuje się, że Sławomir Neumann, który był "dwójką" na liście Platformy Obywatelskiej zdobył 2029 głosów, co stanowiło 8,96 procent wszystkich głosów oddanych w Tczewie. Więcej głosów zdobyli tylko Jan Kulas z PO (2483) i Kazimierz Smoliński z PiS (4022). Kolejne wybory parlamentarne już 13 października. Czy tym razem Neumann będzie mógł liczyć w tym mieście na równie wysokie poparcie? Przypominamy jeszcze dość osobliwy obrazek... W sierpniu 2015 roku to właśnie w Tczewie Sławomir Neumann lansował się na... Dniach Działkowca. Kurtyna...Sławomir Neumann
  około 4 lat temu
  Dzisiaj w Tczewie odbywają się uroczystości z okazji Dni Działkowca. Kociewie przywitało działkowców z całej Polski piękną pogodą. W części oficjalnej uroczystości udział wzięła Premier Ewa Kopacz. Złożyła najlepsze życzenia wszystkim działkowcom do których i ja ze swojej strony się przyłączam. Szczególne życzenia i gratulacje dla przedstawicieli tczewskich ogrodów działkowych, którzy przygotowali pokazowe stoiska na nadwiślanym bulwarze! Zdęjcia pod linkiem

  https://niezalezna.pl/291061-neumann-dostal-w-tczewie-ponad-2-tysiace-glosow-teraz-o-mieszkancach-mowi-pby

 • @kula Lis 68 08:17:16

  "Ps...Nie wyprowadzili w kajdankach, bo zdążył uciec, jak Kulczyk, poprzez kremacje na Karaiby. To jest nowy trick polskiej mafii - jak się pali, dać się "spalić", a samemu z milionami na wysepki (około 2 700 wysepek, z tego prawie 400 strzeżonych, niedostępnych ). Ciekawe co na to np. twórcy niedawne akcji "Światełko dla Adama"?"

  Takie numery , to są dla lewackiej swołoczy, która jest wyborczym "mięsem armatnim" dla mafii POlszewickiej, podobnie jak i zboki z LGBT+.

 • @kula Lis 68 08:17:16

  https://www.salon24.pl/u/stan35/990087,na-razie-plona-katedry-na-ksiezy-przyjdzie-czas

 • @Husky 08:14:29

  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15701771391d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372f5429c7eaac14fb4a4671d205169f9b6.jpg
  Kidawa-Błońska typuje wynik wyborów! Twierdzi, że opozycja samodzielnie stworzy rząd(sic!) Wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska pytana, jaki jej zdaniem będzie wynik wyborczy 13 października podkreśliła, że mandatów poselskich „będzie tyle, żeby opozycja mogła samodzielnie stworzyć rząd”. „Czyli, żebyśmy mieli przynajmniej dwa mandaty więcej niż strona obecnie rządząca” mówi kandydatka Koalicji Obywatelskiej na premiera. Kidawa-Błońska na antenie TOK FM zadeklarowała, że ma kandydatów na ministrów i przekonywała, że „to są dobre kandydatury”. Przypomniała, że ujawniła nazwisko ministra zdrowia senatora Tomasza Grodzkiego. Zapowiedziała, że dopiero po wyborach będzie czas na to, aby o tym szerzej rozmawiać. Ponieważ prawdopodobnie będzie to rozmowa z innymi ugrupowaniami opozycyjnymi, nie można teraz zamykać sobie tej rozmowy przedstawianiem konkretnych nazwisk podkreśliła. Dodała, że w czasie kampanii ujawni jeszcze jedno nazwisko kandydata na ministra.
  Kidawa-Błońska dość daleko zapędziła się w swojej wizji i zapowiedziała, że podstawowym i pierwszym zadaniem po wygranych wyborach będzie dla niej przywrócenie praworządności. Nie będzie sędziów dublerów, wszystkie wyroki Trybunału Konstytucyjnego muszą zostać opublikowane podkreśliła Kidawa-Błońska. Zaznaczyła, że ma to też znaczenie dla jej podstawowego celu: poprawy zdrowia Polaków, ponieważ środki na ten cel chce pozyskać m.in. z Unii Europejskiej. Jest mocny sygnał z Unii Europejskiej, że żaden kraj - to nie jest mówione Polska - ale żaden kraj, w którym praworządność nie jest przestrzegana, nie może liczyć na przekazywanie środków. One będą czekały, aż kraj naprawi swoje błędy powiedziała. Pytana o pojawiający się pomysł, by została kandydatką na prezydenta zaznaczyła, że za wcześnie o tym rozmawiać i inne zadanie teraz przed nią stoi. Jesteśmy na ostatniej prostej - 9 dni do ciszy wyborczej. To jest czas, kiedy skupiamy się na tym, żeby wygrać wybory, żeby stworzyć dobry rząd, żeby zrealizować to wszystko o czym piszemy w programie. Tego chcą Polacy i ten temat, o którym mówiliśmy - służba zdrowia to jest najważniejszy temat dla ludzi. dodała. Kidawa-Błońska zachęcała do udziału w wyborach. Według niej to najważniejsza sprawa, by wziąć odpowiedzialność i wrzucić kartkę do urny. Nie można krytykować, jak się nie idzie na wybory. Można potem mówić, pomyliłem się, nie sprawdziła się ta osoba, na która głosowałem, ale trzeba na te wybory iść. Czasami trzy, cztery głosy ważą o tym, kto zostanie posłem czy senatorem z danego okręgu podkreśliła wicemarszałek. Kidawa-Błońska pokusiła się również o analizę aktualnej sytuacji politycznej. W pewnym momencie zaczęła przekonywać, że Polacy z pewnością nie są zachwyceni rządami PiS. Nie mam takiego poczucia, że Polacy są zachwyceni tym co robi PiS, że są zachwyceni cały czas. Nie są zadowoleni i nawet ci, na których opiera się PiS, którzy dostali 500 plus - oni także nie są zadowoleni, bo widzą, że te pieniądze, to już nie te pieniądze, które były dwa czy trzy lata temu. Widzą te kolejki w służbie zdrowia, ich dzieci chodzą do szkoły i widzą, że wracają ze szkoły późnym wieczorem. Jeżeli Polacy wstaną w niedzielę 13 października i tak spojrzą, co widzą dookoła siebie, to jestem spokojna o wynik tych wyborów dodała Kidawa-Błońska.

  https://niezalezna.pl/291077-kidawa-blonska-typuje-wynik-wyborow-twierdzi-ze-opozycja-samodzielnie-stworzy-rzad
  Ps...POmarzyć każdy może i owszem. Zastanawiam się co ona bierze... ale to musi być coś nowego, nieznanego, że tak kopie PO głowie. Niech zmieni leki lub lekarza. Lub odstawi gorzałę. CV Kidawy bardzo ciekawe od wczesnej młodości. Tak jak wmawiali Polakom że prawdziwy polityk zawsze kłamie, tak kłamią dalej mówiąc rzeczy, w które sami nie wierzą. Oni są zdeprawowani, zdemoralizowani i mają Polaków za głupców. Duża liczba fanatyków PO jest dla Polski stracona, TVN-y, GW, Newsweeki oraz postkomunistyczni pseudo wykładowcy na Wyższych Uczelniach zniszczyły ludziom umysły i odebrały zdolność myślenia, wszczepiły im za to straszliwą nienawiść do reszty współobywateli, lekceważący stosunek do spraw Polski, absolutny zanik patriotyzmu, poczucie wyższości i nietykalności.

 • @Husky 08:14:29

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18yNzQxOC9wLzIwMTkvMTAvMDQvODI1LzU1MC8xY2YzMWM0NGYyOWQ0NjE5OTUwYmU2MTU2ZmQ2MTFlOC5qcGVn.jpeg

  Internauci nie zostawiają suchej nitki na Neumannie: "Język miłości"; "Cyniczna, załgana, gardząca ludźmi mafia"; "Standardy PO". To nie jest dobry poranek dla Sławomira Neumanna. Nagranie jego rozmowy z lokalnymi działaczami PO z pewnością będzie dużym problemem dla szefa klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej. Na nagraniu Neumann atakuje KOD, Pawła Adamowicza, miasto Tczew, a przy okazji mówi o sądach, które mogą zachować się tak, by nie zaszkodzić jego partii. Internauci, dziennikarze i politycy nie mają złudzeń co do zachowania polityka partii Schetyny.

  https://wpolityce.pl/polityka/466682-internauci-o-neumannie-zalgana-gardzaca-ludzmi-mafia

  Ps...Nie wiem, co w tym dziwnego. POwcy zawsze gardzili ludźmi i nic się w tej kwestii nie zmienia od lat. Że gardzą wyborcami PiS to wiemy, ale oni też gardzą własnymi wyborcami, mają ich za śmieci, na dodatek wprost mówi o zblatowanej zgniłej do szpiku kości kaście tfu! Szczera rozmowa Neumanna, to całe POKO w pigułce, mafia splątana z kastą sędziowską rozkradała i chce rozkradać Polskę, nie głosujcie na mafijne POKO, bo to zguba demokratycznej Polski. I teraz widać, że mafia Grzegorza jest powiązana mafią sędziów, "nie ruszą żadnej sprawy do wyborów" i ja tych bydlaków utrzymuję.

 • @Husky 08:14:29

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18zMDg4Mi9wLzIwMTkvMTAvMDQvODI1LzU1OS80OTI2ZTBkYWU2MmU0YjhhOGUzNDkzYThiMzRmYjhkZi5qcGVn.jpeg

  Koniec "legendy Adamowicza". Neumann: "Ma absolutnie mega twarde rzeczy, które mogłyby go wyprowadzić w kajdankach". Z nagrań ujawnionych przez TVP Info wynika, że szef klubu parlamentarnego PO-KO znał ciężar prokuratorskich zarzutów postawionych Pawłowi Adamowiczowi. Co więcej, nie przeszkadzało to Platformie Obywatelskiej poprzeć Adamowicza w II turze wyborów na prezydenta Gdańska, a o głosy apelował sam Sławomir Neumann.

  https://wpolityce.pl/polityka/466701-koniec-legendy-adamowicza-neumann-mogl-miec-kajdanki

 • @35stan 12:29:25

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY183OTE1MS9wLzIwMTkvMTAvMDQvODI1LzQ5MS9hYjJjYTI3NjkzNjE0MjUzOWZjYjljMTg1ZmQzMTA4NC5wbmc=.png
  To nie jest żart! Klimatyczna aktywistka: "Musimy zacząć jeść dzieci. Nie mamy czasu. Jest za dużo CO2". „Pozostało nam tylko kilka miesięcy. […] Szwedzki profesor mówi, że możemy jeść zmarłych ludzi, ale to nie jest dostatecznie szybko. Sądzę więc, że kolejny wasz slogan kampanijny powinien brzmieć: ‘Musimy zacząć jeść dzieci. Nie mamy czasu. Jest za dużo CO2’” wrzeszczała podczas spotkania z Aleksandrią Ocasio-Cortez klimatyczna aktywistka.

  https://wpolityce.pl/swiat/466693-to-nie-jest-zart-ekoaktywistka-musimy-zaczac-jesc-dzieci
  Ps...Co na to Greta? Kto wie? Kto wie, co je? Pomału rosną nam nowi Czerwoni Khmerzy. Zatem może należy zacząć od Grety, np jako "pokarm" dla tygrysa w ZOO!

 • @35stan 11:51:12 13 października mamy wybór między: mafią PO, a demokratyczną Polską prawa.

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18yNGY3Yi9wLzIwMTkvMTAvMDQvODM0LzU1Ni9jNWJlMjRiNWMzNDE0MTg2ODYyNWE2OWZjZjI4NzIyMC5qcGVn.jpeg
  Taśmy Neumanna to dowód, że nie mamy żadnego pojedynku Dawida z Goliatem, ale walkę o powrót do fruktów rodziny z mafijnymi.
  https://wpolityce.pl/polityka/466697-tasmy-neumanna-przypominaja-o-co-toczy-sie-gra-wyborcza

  Kto głosuje na POKO to potencjalny złodziej, tak mówią ludzie na mieście.

 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:49:02

  I co tam widzi pytasz ? Pewnie osobnika, o którym wspomniał Husky ? Na co mu odpowiedziałem. Pzdr.

 • @Husky 07:29:24

  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/05/Trzaskowski_LGBT_nczas.jpg
  Rafał Trzaskowski hojnie wspiera LGBT! W rok dał tęczowym więcej pieniędzy niż Hanna Gronkiewicz-Waltz w czasie całej kadencji. Kwestia finansowania środowiska LGBT robi się coraz bardziej interesująca. Stała się ona bowiem przedmiotem analiz Instytutu na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris. Okazuje się, że prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski przekazał już tęczowym organizacjom więcej pieniędzy niż Hanna Gronkiewicz-Waltz przez całą kadencję.
  Ruch LGBT jest od dawna silnie wspierany finansowo przez Unię Europejską. Od 2017 r. Wspólnota dofinansowała m.in. Kampanię Przeciw Homofobii. Łącznie unijne wsparcie wyniosło 2 mln zł. Z kolei jeden z projektów KPH został zasilony kwotą 670 tys. zł.

  Innym źródłem finansowania inicjatyw LGBT są samorządy. Jak wynika z ustaleń Ordo Iuris, niezwykle przychylnie nastawiona do tęczowych jest Warszawa. Najlepszym tego przykładem jest deklaracji LGBT oraz objęcie patronatem przez prezydenta Rafała Trzaskowskiego „Parady Równości”. To jednak nie wszystko.

  – Z danych udostępnionych przez Urząd Miasta wynika, że od początku prezydentury Rafała Trzaskowskiego zagwarantowano dla ruchu LGBT kwotę 876 tys. zł. Przekracza to sumę pieniędzy wydaną na tego typu organizację w ciągu całej ostatniej kadencji Hanny Gronkiewicz-Waltz – ujawnia Ordo Iuris.

  Miasto wspiera również Polskie Towarzystwo Prawa Antydyskryminacyjnego. Jednym z jego założycieli jest „partner” Roberta Biedronia Krzysztof Śmiszek.
  – W latach 2018-2020 na działalność Towarzystwa przeznaczono w sumie 231 tys. zł z budżetu Warszawy. Prawie 100 tys. przekazane zostało, z kolei, na działalność organizacji Lambda Warszawa – jednego z partnerów warszawskiej „Parady Równości”. Ratusz zdecydował się także wesprzeć kwotą 155 tys. zł Fundację Edukacji Społecznej. Ta organizacja zajmuje się m.in. promowaniem edukacji seksualnej i preparatów antykoncepcyjnych wśród uczniów szkół – podaje instytut.
  Co więcej, miasto zawarło także liczne umowy ze stowarzyszeniami LGBT, na mocy których do tych organizacji trafiło wsparcie finansowe. Najlepszym tego przykładem jest Lambda Warszawa, która otrzymała w latach 2014-2018 545 tys. zł na realizację swoich projektów, wśród których wskazać należy wydarzenia towarzyszące stołecznej „Paradzie Równości”.

  Źródło: niezależna.pl

 • @Husky 07:29:24

  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15701883201d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372ddc6d40726a5bdcee25def47c0cd206b.jpg
  Liderka KOD bez zrozumienia dla słów Neumanna: „Powinien mieć do siebie pretensje”. Sławomir Neumann na opublikowanych dziś przez TVP Info nagraniach nie pozostawił suchej nitki na działaczach Komitetu Obrony Demokracji, nazywając ich "niczym". Szefowa KOD Magdalena Filiks nie jest zadowolona z takich określeń. Jak podkreśliła, nie ma żadnego zrozumienia dla słów parlamentarzysty. Pytana, czy Neumann powinien przeprosić działaczy KOD, Filiks, zaznaczyła, że chciałaby "przede wszystkim z panem Neumannem na ten temat porozmawiać".

  https://niezalezna.pl/291119-liderka-kod-bez-zrozumienia-dla-slow-neumanna-powinien-miec-do-siebie-pretensje

 • @kula Lis 68 07:11:59

  Szanowny Kolego, jeżeli piszecie to piszcie prawdę. Po pierwsze akcja Stop pedofilii zebrała ok 260tyś głosów, po drugie, to nie chodzi tutaj o całkowity zakaz edukacji w zakresie płciowości (tak bym to raczej nazwał) a o deprawację i demoralizację już nawet dzieci w przedszkolu, gdzie wg standardów WHO 4-latki mają być uczone masturbacji, 9-cio latki zezwalania dorosłym na dotyk 12-latki cieszenia się seksem.
  Oczywiście ta cała indoktrynacja jest robiona przez środowiska LGBT i jest niczym innym jak tylko i wyłącznie przygotowywaniem dzieci do wykorzystywania ich przez pedofilów i różnych innych zboczeńców.

  I to jest właśnie przedmiotem tej kampanii Stop pedofilii.

  Natomiast nie jestem do końca pewien, czy ten temat (jakichś tam kolejnych celebrytów) jest aż tak ważny by go nagłaśniać i to na czołówce

 • @Husky 07:29:24

  Niespodzianka! Sędziowie z „Themis” chcą wyjaśnień od Neumanna! „Takie słowa nie powinny paść”. Burzę wywołały słowa Sławomira Neumanna - szokujące jest zwłaszcza jego stwierdzenie o efektach procesów z udziałem polityków. Skontaktowaliśmy się więc ze Stowarzyszeniem Sędziów "Themis". Tak, tak, tym samym, którego członkowie przegrali proces z "Gazetą Polską" (i nie ukrywają niechęci do przeprowadzanej reformy sądownictwa). Czy teraz zareagują na słowa polityka Platformy? "Taka wypowiedź nie powinna paść z ust polityka" - mówi w rozmowie z Niezalezna.pl Dariusz Mazur, rzecznik stowarzyszenia Themis. I dodaje, że oczekuje publicznych wyjaśnień od posła Neumanna. Przewodniczący klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej-Koalicji Obywatelskiej Sławomir Neumann jest głównym bohaterem nagrań, jakie opublikowane zostały dziś przez TVP Info. Na nagraniu mówi między innymi o przewlekłości prowadzenia spraw przed sądem. Z udziałem polityków. "Są goście, którzy mogą trafić do sądu z aktem oskarżenia, a sądy dzisiaj – ja ci gwarantuję – nie rozstrzygną żadnej sprawy przed wyborami. Żadnej. Przez rok nie zrobią kurwa nic. Będą prowadzić sprawy – i chuj" stwierdził Neumann.

  https://niezalezna.pl/291109-niespodzianka-sedziowie-z-themis-chca-wyjasnien-od-neumanna-te-slowa-nie-powinny-pasc


  Ps...Najlepsze z tego wszystkiego, że to nagrał platfus i teraz udostępnił, już nie można mówić że to robota PiS-u. Wiadomo teraz, co to są "wolne sądy". Pewnie wolne od uczciwości! Dziwne i szokujące???? Przecież powszechnie wiadomo było, że za PO-PSL sędziowie pracują na telefon, żadna nowość! Taka to była praktyka, dlatego ci co powinni siedzieć w więzieniu, chodzili na wolności i dlatego potem był bunt świeczkowy, jak strach im do dupy zajrzał! Neumann wygadał się o układach PO z nadzwyczajną kastą. Komuchy w sędziowskich togach oburzeni faktem że prawda wyszła na jaw. Po prostu Neuman podkablował kumpli z mafijnej kasty sądownictwa III RP. A te mafiozi szczególnie nie lubią.

 • A przy okazji...

  czy warto robić reklamę, tym antykatolickim kabareciarzynom z tej całej neonówki?

 • @Husky 07:29:24

  Schetyna i Kidawa-Błońska wezwani do tablicy. Stanowisko Neumanna to oficjalna narracja PO? Stawiamy pytanie Grzegorzowi Schetynie i Małgorzacie Kidawie-Błońskiej, czy stanowisko Sławomira Neumanna to oficjalne stanowisko Platformy Obywatelskiej? Czy podpisują się po tymi słowami? – pytał dziś Krzysztof Sobolewski polityków PO. Konferencja dotyczyła taśm opublikowanych dziś przez TVP Info, których głównym bohaterem jest Sławomir Neumann.

  https://niezalezna.pl/291116-schetyna-i-kidawa-blonska-wezwani-do-tablicy-stanowisko-neumanna-to-oficjalna-narracja-po
  Na lewackiej propagandówce WP o Neumanie było przez chwilę i to jedynie w kontekście przeprosin KOD-u. Urbanowska propaganda tam kwitnie. Ukrywają jak mogą prawdziwe oblicze reprezentantów totalitarnej międzynarodówki komunistycznej. Warto więc pisać u nich żeby przestali mataczyć i uczciwie pisali o taśmach Neumana. Ilu jeszcze naiwnych ludzi uda się tym kreaturom nabrać?

 • @kula Lis 68 13:56:22

  Dość już mieliśmy: Osiołowskiego, Pierdzikota, Szpetyny, Drzewika, Chlipowskiego, Płaczwickiej, to tera mamy Nojmana!
  Czy kiedyś wyczerpie się lista tych skretyniałych mafiozów?

 • @35stan 14:26:11

  Neuman odsłonił prawdę o tzw. "niezależnej" kaście. Takie słowa padły bo to PRAWDA o tych co sami siebie nazywają niezależnymi. Przypudrował was szambem kasto w szczerej rozmowie. Pięknie wkopał nie tylko Platformę i przystawki, ale też nadzwyczajną kastę. Wprawdzie powiedział to, co wszyscy od dawna wiedzieli, ale teraz to wszyscy usłyszeli. I bardzo dobrze. Co chciał powiedzieć Neumann, panie sędzio Mazur?! To co powiedział, chyba, że jesteś pan sędzio tak tępy jak większość kastowych sędziów i jest to zbyt dla was tępaków po duraczówce skomplikowane! To wytłumaczę to panu po chłopsku - sądy to jest jedna wielka mafia w togach! "Niezależnie od tego, czy by miało to pokrycie w rzeczywistości"-sędzia Mazur... Takie stanowisko, to jest dopiero skandal, macie ich ma widelcu, ale jak tego nie uwypuklicie, to oni was usmażą żywcem.

 • @35stan 14:26:11

  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15701921421d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b37247af6821d9dc635cc70c281d0d469209.jpg
  Czy „taśmy Neumanna” wpłyną na jego wizerunek wśród wyborców PO? Ekspert wyjaśnia. U wyborców PO istnieje taki mechanizm, że oni patrzą przez partyjne okulary. Będą negatywnie postrzegać Neumanna, a ten najtwardszy elektorat PO to nawet uwierzy w te słowa, że to wszystko jest "kwestia wykorzystywania, podsłuchów, mrocznych rządów PiS" - ocenia w rozmowie z Lidią Lemaniak prof. Norbert Maliszewski, politolog i ekspert marketingu politycznego z Uniwersytetu im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

  https://niezalezna.pl/291131-czy-tasmy-neumanna-wplyna-na-jego-wizerunek-wsrod-wyborcow-po-ekspert-wyjasnia

 • @35stan 14:26:11

  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15701934471d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372dd0db18e65a45f916d7f3be0812af591.jpg
  Liroy poparł kandydata KO. Lider partii Skuteczni Piotr Liroy-Marzec poparł kandydata Koalicji Obywatelskiej do Sejmu Tadeusza Rossa, byłego posła i europosła, a teraz radnego Warszawy. Podkreślił, że Skuteczni działają ponad partyjnymi planami i wspierają osoby szczególne, które pomagają obywatelom. Podczas konferencji prasowej w Sejmie Liroy-Marzec przyznał, że przede wszystkim chce namówić na głosowanie na kandydatów partii Skuteczni z listy nr 9.
  https://niezalezna.pl/291143-liroy-poparl-kandydata-ko

 • @35stan 14:26:11

  Prawdziwe oblicze PO które zmieniło historię wyszło na jaw. Z czystym sumieniem można pisać, że PO jest bydłem i trzodą chlewną oderwaną od koryta która ma jeden cel obalić PiS. POKO i zero wiarygodności.

 • @kula Lis 68 08:10:58

  Paragon Budki pijarowcy z PO postanowili przykryć taśmami Neumanna. Strach pomyśleć czym przykryją taśmy Neumanna?

  Proponuję striptiz Klaudii Jachiry.

 • @kula Lis 68 08:17:16

  Wyobraźmy sobie, że ktoś z PiS jedzie do Tczewa i mówi to co Neumann.Juz w godzinę po ujawnieniu nagrania wyleciałby z PiS na zbity pysk wyrzucony prez JK.
  W PO odwrotnie będą go bronić jak niepodległości bo tak już jest w mafii.

 • @kula Lis 68 12:13:34

  Neumann jawnie przyznaje, że Adamowicz, dziś święty PO, to przestępca który powinien być wyprowadzony w kajdankach.

  Czy to rzuca też nowe światło na jego zabójstwo ?

  Potwierdza też, że nie ważne czy ktoś jest przestępcą, ważne, że jest z PO i będą go bronic jak niepodległości.

 • @kula Lis 68 12:23:12

  Końcówka tego nagrania jest bardzo ważna...
  Dla mnie osobiście ponownie wraca pytanie! Jak to jest, że nagle umierają w Polsce biznesmeni i politycy, którym grozi „za chwilę” poważny konflikt z prawem? A sprawa zawsze dotyczy ogromnych pieniędzy! Najczęściej publicznych!

 • @kula Lis 68 13:02:32

  Taśmy Neumanna w skrócie ,czego się dowiedzieliśmy z nich:
  1.Wyborcy to idioci.
  2.KOD to zero.
  3.Będąc z PO jesteś nietykalny w sądzie.
  I najsmutniejsze, mam wątpliwości co do przypadkowej śmierci ŚP.Prezydenta Adamowicza.

  Mafia pełną gębą.

 • @kula Lis 68 13:44:01

  Nawet fajny ten spot wyborczy Sławkiem Neumanem w roli głównej. Taki prawdziwy, szczery i z serca. A jeszcze kilka dni temu mówili, że w spotach muszą grać aktorzy. Jak widać nie muszą. Brawo Panie Sławku, za profesjonalną robotę.

 • z neta

  Wchodzę dzisiaj z buta do sklepu i rzucam :
  "Jest tu jakiś pojeb z Tczewa ?"
  Cały sklep klaskał, czytał konstytucje i wymieniał się paragonami

 • @kula Lis 68 08:17:16

  Mam wrażenie, że PiS właśnie podaje obiad przedwyborczy. Na razie na stół wjechała zupa z Neumanna. PiS poczeka, aż goście przełkną, naopowiadają się jaka jest mało istotna i łagodna w smaku. A we wtorek, środę na stół wjedzie danie główne, po którym goście dostaną sraczki.

 • @Husky 16:17:00

  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15702071121d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372ae1eb79096827c43c2d382ee3b016b1d.jpg

  Gwarancja nierozstrzygania spraw sądowych. Kaleta: Politycy PO zainteresowani obroną swoich kolegów. Sławomir Neumann na opublikowanych nagraniach używa języka zbliżonego do języka mafii - ocenił wiceszef resortu sprawiedliwości Sebastian Kaleta odnosząc się do ujawnionej dziś przez TVP Info nagranej rozmowy szefa klubu PO-KO z 2017 roku. Chodzi o spotkanie Neumanna z lokalnymi działaczami PO z Tczewa, które miało miejsce pod koniec 2017 r. w Gdańsku. Wkrótce mają powstać listy przed wyborami samorządowymi. Neumann jest niezadowolony z sytuacji w mieście - podaje TVP Info. Na nagraniach Neumann w wulgarny sposób odnosi się do Tczewa - miejscowości wchodzącej w skład okręgu, z którego startuje do Sejmu. "Rzygam tym Tczewem. Słowo honoru ci daję, rzygam Tczewem (...) Dlatego, mówiąc szczerze, nie chcę zajmować się Tczewem, bo tam są same pojeby, naprawdę" mówił Neumann.

  https://niezalezna.pl/291098-gwarancja-nierozstrzygania-spraw-sadowych-kaleta-politycy-po-zainteresowani-obrona-swoich-kolegow

 • "Platforma jest rozwścieczona". B. Dróżdż o „taśmach Neumanna”: Inteligentny człowiek widzi, co się dzieje

  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15702011201d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372d59a963df21fd2d29dd3d5ae278d24e4.jpg

  Beata Dróżdż / Bartosz Kalich / GazetaPolska

  Przewodniczący klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej-Koalicji Obywatelskiej Sławomir Neumann jest głównym bohaterem nagrań, które opublikowane zostały dziś przez TVP Info. „Jak będziesz w Platformie, będę cię bronił ku*wa jak niepodległości. Jak wyjdziesz z Platformy to masz problem"- mówi na taśmach Neumann. – Oni usiłują na siłę przytrzymać tych ludzi, którzy zapewne od nich odchodzą, a inteligentny człowiek widzi, co się dzieje. Próbuje się uwolnić od tego środowiska – powiedziała w rozmowie z niezalezna.pl Beata Dróżdż, radna wojewódzka w Sejmiku Województwa Łódzkiego, kandydatka PiS do Sejmu w okręgu 10, miejsce nr 5.
  https://niezalezna.pl/291134-platforma-jest-rozwscieczona-b-drozdz-o-tasmach-neumanna-inteligentny-czlowiek-widzi-co-sie-dzieje


  Ps...Jakieś zdziwienie? Wszak poziom elity PO poznaliśmy już w Taśmach Chamów u Sowy! Niektórych z tego stada należy kolczykować i wystawiać "Świadectwo Pochodzenia" jak to robią weterynarze co ułatwia dotarcie do źródła zarazy! Cyt.: "inteligentny człowiek widzi, co się dzieje" - sądząc po liczbie wyborców "POKO" to inteligentny nie jest jednoznaczne z "posiadający wykształcenie" albo "uważający się za wykształconego" albo "uważany za używającego rozumu". Od samego rana mam wyśmienity humor. Doskonały timing... pojawiają się ciężkie taśmy na nieco ponad tydzień przed wyborami. Żadna partia polityczna nie ośmiesza tak swoich wyborców jak Platforma Obywatelska. Zwracam się do tych resztek wierzących w POKO... Zastanówcie się jeszcze. Kto wygra jest jasne, ale decydujemy również kogo będziemy jako podatnicy utrzymywać w Sejmie, komu będziemy płacić pensje. Czy naprawdę ludzie z PO na to zasługują? Jeżeli nie chcecie głosować na PiS, to wrzućcie ten głos na kogokolwiek, aby nie na PO. Dajcie innym szansę. Skoro już ktoś ma zasiadać w tej opozycji i pobierać apanaże, niech to będzie ktoś w miarę nieumoczony czyt. nie z PO. Po słowach Neumana twierdzę, że członkostwo w PO to gwarancja, wręcz certyfikat umoczenia.

 • @kula Lis 68 19:10:57

  Się mi dowcip o ZOMO-wcu przypomniał.
  Przerobie go lekko
  "Sławek przy spowiedzi: - Psze księdza, kolegów pojebami nazwałem
  Ksiądz: - W gniewie synu?
  Sławek: - Nie, w Tczewie"


  zajumane

 • @kula Lis 68 19:10:57

  "Taśmy Neumanna" to jedna z największych afer w historii III RP.
  Nie dlatego, że opowiadają o konkretnym, szczególnie odrażającym przekręcie.
  Ale Neumann opowiada na nich o charakterze i pragmatyce rządów Platformy.

  I w jego ustach brzmi to jak wykład z działalności mafii...