Bodnara zabolała prawda o środowiskach LGBT?

(lewacki ukrop, kryptopedał i tate bandyty) RPO doniósł na TVP do KRRiT za reportaż pt. „Inwazja”

 Adam Bodnar jak zwykle na ideologicznym froncie, wspiera środowiska LGBT. Tym razem zaatakował TVP za demaskatorski reportaż „Inwazja” o brudnej grze lobby gejowskiego wokół młodzieży i politycznym tle ruchów „równościowych”. Bodnar doniósł na TVP do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Materiał filmowy TVP pt. „Inwazja” potęguje społeczną nienawiść wobec osób LGBT, narusza ich godność i nieprawdziwie wiąże z pedofilią. Manipuluje też faktami co do „Marszów Równości”; buduje ich całkowicie jednostronny obraz i pomija akty agresji wobec nich. Program ten można odczytywać jako przyzwolenie na przemoc w celu „ochrony przed wrogiem”. Kulisy, cele, metody, pieniądze, czyli jak działa InwazjaLGBT. 
Dokument w czwartek 10 października o 20:00 w TVP1.                          https://twitter.com/i/status/1181585598940946434                                                                                                  Rozmowa z organizatorami "spontanicznych" marszów równości, jakie od tygodni pojawiają się w polskich miastach. To fragment dokumentu, nad którym kończymy pracę. Więcej szczegółów wkrótce. Będzie się działo... https://twitter.com/i/status/1177654675069374464                                                                                                   Wszystko to jest sprzeczne z ustawowymi wymogami pluralizmu, bezstronności i wyważenia wobec mediów publicznych. Rzecznik Praw Obywatelskich poprosił o zbadanie sprawy przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Rada stoi na straży otwartego i pluralistycznego charakteru radiofonii i telewizji informuje biuro Rzecznika Praw Obywatelskich. Rzecznik z wielkim niepokojem obserwuje postępującą radykalizację języka debaty publicznej. Niezmiennie apeluje o szacunek dla godności drugiego człowieka, która jest nieprzekraczalną granicą wolności wypowiedzi. W tym kontekście wyemitowany 10 października 2019 r. materiał pt. „Inwazja” produkcji TVP S.A. należy ocenić jednoznacznie krytycznie – podkreśla Adam Bodnar. Nie tylko powiela on stereotypy i potęguje społeczną nienawiść wobec osób LGBT, ale też manipuluje faktami, zwłaszcza na temat „Marszów Równości”. Buduje ich całkowicie jednostronny obraz, daleki od pluralizmu, bezstronności i wyważenia, którymi w myśl ustawy o radiofonii i telewizji powinny cechować się programy mediów publicznych czytamy na stronie RPO. Adam Bodnar przekonuje, że rzetelny reportaż, który pokazuje ciemne oblicze środowisk LGBT, to forma „brutalizacji języka, radykalizacji opinii i niebezpiecznej tendencji do deprecjonowania faktów”. Atak RPO na dziennikarzy, którzy nie boją się pokazywać naszej rzeczywistości i poruszają niewygodne fakty dla wpływowego lobby LGBT, to w rzeczywistości atak na wolność słowa. Czy w ideologicznej krucjacie Adama Bodnara jest jeszcze miejsce na prawdę?                                    

                                                   
https://wpolityce.pl/polityka/474061-bodnar-donosi-na-tvp-do-krrit-za-reportaz-o-lgbt                                                                                                                                                                                                                             Ps..Bodnar to reprezentant czerwonego żmijowego gniazda żydoKOmuny. Normalni ludzie spokojnie przyglądają się nienormalnym zachowaniom. Zawsze w historii były granice tolerancji nienormalności i były też wymierzane kary za złe zachowanie. Rzecznikiem żydoukrop i lewak Bodnar tate początkującego bandyty/nożownika/rekietera  jest, ale nie obywateli a przestępczej sitwy antypolskiej i wszelkiej maści zboczeńców. Dla takiego szkodnika najbardziej odpowiednim miejscem są Wronki. Materiał filmowy TVP propaguje wiedzę na temat radykalnych środowisk. A lewak i żydoukrop  Adam Bodnar jest nietolerancyjnym heterofobem. Bodnara zapamiętam z obrony tego mordercy dziecka za to, że szedł w kajdankach (choć prawo na to zezwala a nawet nakazuje) oraz innych dewiantów. Czy wstawił się kiedykolwiek za normalnym obywatelem?!

kula Lis 70

kula Lis 70 - Zagorzały Antybolszewik herbu Jastrzębiec

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

3.86

liczba ocen: 7

Post jest opublikowany więcej niż dn. Funkcje oceny i komentowania zostały wyłączone.

 • Ma fobie.Nie da się ukryć.

  Niech się zajmie fundacjami i politykami, którzy ten cyrk LGBT sprzeczny z konstytucją finansują!

 • Z tego co robi widać kto trzyma jego smycz.

  On się nawet tego nie wstydzi.
  Kto Polsce narzucił takie rzecznika praw Obywatelskich ?
  Przecież to parodia rzecznika.

  To rzecznik interesów mafii żydowskiej w Polsce a nie praw obywatelskich.. wszystkich Polaków.
  To widać gołym okiem.

 • Za przypomnienie o osobniku "piastującym" bo z tekstu wynika że nie pełniącym misji Rzecznika daję ****

  Jego Urząd powinien interweniować tam, gdzie zawodzą inne Urzędy i Służby. Tymczasem wielokrotnie jest traktowany przez pewne(oj, już się domyślacie, jakie) środowiska jak Jasiu na posyłki. Zajmując się dyrdymałami do załatwienia na poziomie miejscowego Dzielnicowego, Mops-u, czy wręcz wymagającego interwencji psychiatry. Nawiasem, gdyby takowy przejrzał wypociny naszych Wybrańców z Sejmu, oj działoby się. Pomijając już jego osobiste poglądy które nie powinny mieć wpływu na interwencje, jest to Urząd Zaufania Społecznego. Tymczasem mamy urząd zaufania... . Oj, zapędziłem się bo mnie oskarżą o antycóś.

 • @brian 08:11:57

  Kurde, w tekście dałem *4 a w zliczarce *5. A niech tam, niech już będzie:)

 • Problem ludzi

  zboczonych seksualnie polega na tym, że zamiast ich leczyć na głowę - czarci pomiot używa ich jako broni w jednostronnej walce z ludźmi stworzonymi przez Boga. Demoknraturowo - przegłosowało kilku drani w USrahellu, że zboczeńcy to już od teraz - nie są zboczeńcami - a dzięki takiemu zabiegowi - potęgują tylko u tych zboczeńców owo zboczenie - więc potęgują tak naprawdę ich obrzydliwą chorobę. Ponadto dobrze wiemy, że znajdą się w USrahellu i tacy dranie - którzy demokraturowo niebawem - przegłosują, że pedofilia, zoofilia, nekrofilia, etc. - to już nie są zboczenia a orientacje seksualne godne naśladowania.
  Wniosek?
  To ten Bodnar odbiera człowieczeństwo tym zboczeńcom - bo zamiast ich podpuszczać na ludzi zdrowych - powinien domagać się od państwa aby ich wyleczono z tej obrzydliwej przypadłości.

 • @Oscar 08:05:50

  To PO/PSL go wybrało.

 • @brian 08:11:57

  Ten urząd jak i wiele innych to potrzebny jak kurwie majtki.

 • @Husky 19:53:46

  Ja się zastanawiam kto na tych pedałów, zboków, lewiznę i starych żydokomuchów tak do PE, jak i sejmu, senatu głosował? Zostaliśmy pośmiewiskiem.

 • @Husky 19:53:46 wybraliśmy to mamy kiedy my zmądrzejemy? Miejscem dla bydła jest obora, a nie sejm

  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15743810931d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372dd0d5b4be2cf08a87ea05b22b5de9ff0.jpg

  Kartoniada wkroczyła do Sejmu! W rolach głównych: Jachira i Hartwich

  https://niezalezna.pl/298456-kartoniada-wkroczyla-do-sejmu-w-rolach-glownych-jachira-i-hartwich

  Ps..Ten naród ma syndrom sztokholmski. Zwierzęta wpuszcza do sejmu. Straszne. Marszałku wróć! Precz z komuną? A co na to posłowie SLD? Dobre sobie, krzyczeli precz z komuną a po lewej stronie w Sejmie sama komuna siedzi, nie mówiąc i tym, że czołowych komunistów niedawno powitał parlament europejski. A Czarzasty stary komuch został w tym Sejmie wicemarszałkiem. Ale mają bajzel w tych głowach ..Jeżeli tzw. opozycja krzyczy "precz z komuną" to dobra chwila powiedzieć sprawdzam i przeprowadzić dekomunizację! Za naruszenie powagi sejmu powinna być kara finansowa bo inaczej to towarzystwo postkomusze tylko się rozzuchwali! PiS ma większość, co za problem wprowadzić ustawę regulującą zachowanie posłów w czasie obrad? Jest kabaret = nie ma diety. Kierowców, przedsiębiorców i zwykłych Kowalskich można ukarać, a polityka nie? Co to, "święte krowy"?

 • Powrót żydokomuny? To był już mój, rodziny i znajomych ostatni głos oddany na PiS. Smutne.

  Sejm wybrał skład Trybunału Stanu. Wiceprzewodniczącymi Andrzejewski i Chmaj. Członkami zostali m.in. Dubois i Pahl! Sejm wybrał w czwartek Piotra Łukasza Juliusza Andrzejewskiego i prof. Marka Chmaja na zastępców przewodniczącego Trybunału Stanu. Posłowie wybrali też 16 członków TS, w tym m.in. Jacka Duboisa i Witolda Pahla. Za wyborem zastępców przewodniczącego i członków TS było 434 posłów, 1 było przeciw, 12 wstrzymało się od głosu. Przewodniczącym TS jest z urzędu pierwszy prezes Sądu Najwyższego – obecnie Małgorzata Gersdorf.

  https://wpolityce.pl/polityka/474123-sejm-wybral-sklad-trybunalu-stanu-chmaj-wiceprzewodniczacym
  Ps..PiS pokazuje swoją prawdziwą twarz? Maski opadły? Po wyborach można już myziać się z "wrogami"? Wyborcy kolejny raz zostali wyrolowani. PiS już zupełnie zamienia się w POPiS. Taka kreatura żydowska jak Chmaj zostaje vice TS. Masakra. Tzn.że Polacy znowu są w mniejszości we władzach własnego państwa. Trybunał Stanu będzie bardzo zapracowany ale jak to się stało? Takie kreatury w takim organie? Co się dzieje? PJK ma już chyba dosyć tego draństwa i odpuszcza? Po ile te utytułowane stołeczki chodzą? ile, nas Polaków kosztuje ta martwa od 1926 roku! instytucja, która służy li tylko do straszenia dzieci i naiwnych …wierzących i jakąkolwiek odpowiedzialność "władzy"…Martwa instytucja, do likwidacji.

 • @kula Lis 69 08:46:13

  -------------
  "Za naruszenie powagi sejmu powinna być kara finansowa bo inaczej to towarzystwo postkomusze tylko się rozzuchwali!
  -------------
  To się odbywa w ramach lekceważenia sierot po Polsce i wszystkiego co z Polską może się kojarzyć - przez czarci pomiot. Czarci pomiot lubi manifestować pogardę dla wszystkiego i wszystkich - co nie pochodzi od Złego. Przedstawiciel czarciego pomiotu potrafi przyjść w trampkach i smokingu na jakąś galę - bo w ten sposób pogardza wszystkim - co nie od Złego pochodzi. Czarci pomiot pogardza polskim językiem i stąd wykoślawienie go - ostatnio wykoślawianie to ma miejsce na modłę feministyczną. Czarci pomiot pogardza także tzw. demonkraturą - bo steruje nią w stu procentach i stad te akcenty pogardy w Sejmie czy Senacie.
  Wniosek?
  Po prostu czarci pomiot nie umie się powstrzymać od co i rusz - szaleńczego tańca z przytupem - na zwłokach Polski i głowach sierot po Polsce. Czarci pomiot tak po prostu a nie inaczej - jest zaprojektowany przez Złego.

 • @Husky 19:53:46

  Jeśli PiS z PJK nie pozbędzie się agentury wewnątrz PiSu to będzie koniec. Nauczcie się metod kontrwywiadowczych.

 • @demonkracja 09:25:59

  Świątobliwy Gowin czuje klęskę i zechce się jakoś usadowić w blokach startowych do przeskoczenia. Rejtan oby go cholera.....Gowinowi nie można wierzyć, a zachowanie Ziobry to jak by był na wszystkich obrażony i olewał wszystkich. Chyba rzeczywiście coś złego zaczyna się dziać wśród koalicjantów. Chodzą takie słuchy, że w PiS coś nie tak przypuszczam, że to Gowin i Ziobro zdobyli więcej jak zawsze mandatów do sejmu trzeba dodać że dzięki PiS dlatego że są w koalicji więc rosną im rogi i to oni by chcieli decydować o pracy rządu i ich własne ambicje mogą zakończyć to co się tak dobrze zaczęło. Gowin to menda i mu nie wierzę bo jak mniemam wprowadza destrukcję do koalicji i jak przez niego by to miało się rozlecieć to Polacy nigdy mu tego nie wybaczą a dla niego koniec życia politycznego bo nawet w innej formacji politycznej będą pamiętali mu co zrobił. Tylko nie rozumiem tego jeżeli jest dobrze po co to psuć, a zarozumiałość tego typa może doprowadzić do tego co było w 2007 r. sytuacja podobna tylko PiS jest teraz silniejszy. Pierwsza musi być wprowadzona reforma sądownictwa równolegle z ustaleniem procentowym udziału obcych mediów na rynku medialnym w Polsce. Wtedy coś drgnie do przodu, jeśli te dwa przykłady się nie staną faktem to Polska nie ma szans na dalszą drogę ku oczyszczenia Polski od potomków sowieckich panoszących się po najwyższych instytucjach w Polsce.

 • @kula Lis 69 08:46:13

  Najgorszym jest, że wystrzał z działa kartonowego czołgu może spowodować prawdziwe zniszczenia.
  Tym bardziej potrzebna jest zmiana Regulaminu Sejmu- za podobne wygłupy Poseł natychmiastowo na miesiąc usuwany z Izby.

 • @brian 10:39:55 A najgłośniej wrzeszczeli "precz z komuną" żydokomuchy Czarzasty i Zandberg

  Straż marszałkowska powinna natychmiast usuwać takich gnomów z sali sejmowej najlepiej przed barierki i karać finansowo za takie wyskoki. Regulamin Sejmu jest liberalny? To go natychmiast zmienić w celu wyeliminowania chamstwa i prostactwa. Reprezentują poziom swej partii i wyborców którzy oddali swe głosy na te "indywidua" społeczne. Fajni ci "wyborcy" Jachiry ... Coś trzeba zrobić z obcymi mediami, bo dobry piar i lemingi gotowi zagłosować na Myszkę Miki. Albo jak Gruby Rycho podsypie szmalu gazeciarzom wyborczym, to będzie fajny senator reprezentujący handlarzy narkotyków i złodziei. Ten to w zakładach karnych będzie miał 99%! Ludzie którzy na te dewiantki zagłosowali to jacyś debile. Chyba takie same przygłupy. One jakie są takie są. D urodzenia. Inteligencji nie da się wyliczyć. Ale to tylko świadczy o partii która je wpisała na listy i o tych co na nie głosowali. Poziom taki sam. Komorowski wygrywał wybory w zakładach karnych. Zaś te dwie stare lampy w psychiatrykach. Jak można wybrać takich nieudaczników bez kompetencji. Potrafią tylko zakłócać prace w sejmie.Trzeba ich odwołać i wyrzucić na zbity pysk z sejmu na zawsze. Jak głupcy wybrali głupców, czym im zaimponowali. Od lat powtarzam: "dla kandydatów na posłów, senatorów obowiązkowe badania psychiatryczne", tych z zaburzeniami na przymusowe leczenie!

 • @brian 10:39:55

  Muszą być jakieś poważne podziały w łonie Zjednoczonej prawicy skoro co chwila to dementują. Za każdej żydokomuny takie komunikaty należy interpretować odwrotnie. Po co PiS brał szkodnika Gowina na swoje listy wyborcze ? Ludzie głosowali na PiS a do Sejmu wchodził Gowin i jego 17-stu szkodników z "Porozumienia". To oszustwo wyborcze teraz odbija się Kaczorowi czkawką. Gowin tylko szkodzi. Wiadomo, rząd może paść jak ten dupek wyleci. Ale przy nowych wyborach on w ogóle nie wejdzie. Zaczyna przypominać Kukiza ani w prawo ani w lewo pośrodku bezpieczniej, szkoda że takich ludzi dopiero po szkodzie można poznać. Kukiz tak miał i poleciał. Nie ulega wątpliwości, że ci dwaj "sojusznicy" mają dziś w Polsce wpływy nieproporcjonalnie duże w stosunku do poparcia społecznego, jakie mieli przed zawiązaniem sojuszu. Są to dwie partyjki o poparciu na poziomie błędu statystycznego, ale to oni kręcą dziś Polską. Oni trzymają w rękach TVP, oni mogą wyszantażować na PiSie wszystko, bo bez nich nie będzie większości. Ludzie głosują na PiS a do Sejmu wskakuje im szkodnik Gowin. To nieuczciwe. Można nawet powiedzieć, że oszustwo wyborcze. Teraz Kaczyńskiemu i PiSowi odbija się czkawką.

 • @kula Lis 69 10:52:16

  "Decybele do Sejmu"!!! Czyli temat na przyszłą kampanię.

  Jak chcą darcia się, niech wybiorą Panią Grażynkę(chyba dobrze piszę) niepełnosprawną speakerkę z "Studio Polska".
  Ona przynajmniej ma cel- usprawnienie poruszania się w busach komunikacji miejskiej. A od czasu do czasu coś w związku z tematem programu. Jak da głos to klękajcie Narody. Jednym zdaniem skutecznie by zagłuszyła wszystkich Zandbergów i Czarzastych.

 • @brian 11:10:35

  I to bez nagłośnienia.

 • @brian 10:39:55

  Ja już po tych ostatnich posunięciach PiSu i ZP zwątpiłem, zapowadanej tak szumnie przez PiS a i ostatnio prezydenta Dudę reformy sadownictwa, niestety żadnej reformy sądownictwa nie będzie, bo przynajmniej od roku były wszelkie warunki, aby była i przy bardzo sprzyjających warunkach nie zrobiono niczego. Podobnie nie będzie żadnych istotnych reform państwa, zaniechanych od początku 2017r. A jedyna idea "dobrobyt" (tu się coś poprawi punktowo, tam się coś doda punktowo, tu zmieni troszeczkę) nie rokuje dobrze dla władzy opanowanej w coraz większym stopnie przez co najmniej wątpliwych ludzi: min.finansów? min.klimatu? min. spr. zagranicznych? z odebranymi kompetencjami - ale akurat ten? musi być, itd, itd. Nie takiej naszej partii dawaliśmy poparcie jeszcze raz w ostatnich wyborach. O krecie i V kolumnie UW Gowinie nie ma co mówić, a pokazuje to najlepiej sytuacja Grodzki-pani prof.Popiela na US. Niestety to bardzo smutne jak smutne są nastroje wyborców, którzy z PiS łączyli nadzieję na istotne zmiany.

 • @brian 10:39:55 Tak pracują POkraki Schetyny !

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19jNDQxYS9wLzIwMTkvMTEvMjIvODI1LzU0OS81Nzc0NDkwZWE0Yjc0N2MzOTQ4M2Y3NmQ0ZGM0YzJlZi5qcGVn.jpeg
  Czy ona jest poważna?! Jachira robi sobie zdjęcia w trakcie posiedzenia sejmowego zespołu. Internauci: "Gimnazjum dla dorosłych?" Obserwując poczynania Klaudii Jachiry w Sejmie można dojść do wniosku, że posłanka Koalicji Obywatelskiej nie do końca zdaje sobie sprawę z tego, gdzie się znajduje i jakie obowiązki z tego wynikają. Nie pasuje jej krzyż na sali posiedzeń i gest pocałunku w rękę. Postanowiła więc, w trakcie posiedzenia sejmowego zespołu, zrobić sobie kilka zdjęć.

  https://wpolityce.pl/polityka/474161-czy-ona-jest-powazna-jachira-i-selfie-w-sejmie


  Ps..Jachira pomyliła piaskownicę z Sejmem. Niezły oszołom z niej. Czy ktoś chciałby "toto" molestować lub całować w rękę? Przede wszystkim hańbą wielką jest to, że taka kreatura dostała się do Sejmu. Ta hańba obciąża jej wyborców. Nareszcie dostaje kasę nie tylko za emocjonalne bzdury, ale i z podatnika kieszeni. Emocje, emocje a w głowie "przeciąg". Schetyna otworzył puszkę Pandory z głupoty i z premedytacji. Fundując taki skład chce awantury permanentnej, utopi Polskę, bo nienawiść do Kaczyńskiego ma pierwszeństwo. Opozycja chce śmierci Polski.

 • @kula Lis 69 08:46:13

  Jeżeli to jest wszystko na co stać PO to nie należy się oburzać lecz cieszyć. Dla PiS nie ma nic lepszego jak idioci w opozycji.

  A więc patrzcie i podziwiajcie, wy wszyscy pedały z Lewicy i złodzieje z PO.
  Premier Mateusz Morawiecki to człowiek, którego chcielibyście zniszczyć bo jest wiarygodny i dla was oszuści niebezpieczny. Nic mu nie zrobicie, bo ma za sobą cudowną, kochającą się rodzinę, i NAS, patriotów, a wy macie........ tylko idiotów.

  https://pbs.twimg.com/media/EJzA_0aXUAAnpjk?format=jpg&name=small

  Wiatr historii was wywieje zdrajcy, mendy i złodzieje
  Udanego dnia dla wszystkich Prawych i Sprawiedliwych


  http://antykomunista.neon24.pl/post/151676,trzeba-umiec-wygrywac-ale-i-przegrywac

 • @kula Lis 69 09:19:20

  Ta Gersdorf to za pare dni dostaje "z urzedu" kopa w zadek

 • @Husky 11:59:07

  To, że są w społeczeństwie ludzie najzwyczajniej kalecy nie tylko powiedzmy fizycznie, ale i umysłowo, ludzie borykający się na co dzień z samym sobą, a to, że nie zdają sobie z tego sprawy jedynie potwierdza ich kalectwo to żadna nowość! (Przy okazji jest niemal zupełna cisza w rozwoju pomocy psychiatrycznej, a psychiatria w Polsce ma się bardzo źle!). Nie rozumiem ludzi, którzy głosują na takich kalekich osobników czyniąc w ten sposób z najważniejszych instytucji państwa jakiś cyrk objazdowy! Takie zachowania podważają po prostu zasady demokracji! I to jest przypadek takiej Jachiry.

 • @ Autor - 5*

  DK

 • @Husky I oto rząd ma nową opozycję, trzeba zmienić nazwę Senatu na Izba Pamięci Grodzkiego..”

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18yODVlZi9wLzIwMTkvMTEvMjIvODMzLzQ3OS9kMjA3Njc2NDg1MzU0MmVlODhmMTU2NzQ5Yjk3MWI2YS5wbmc=.png

  Zakończyło się spotkanie ws. wyroku TSUE. Absurdalny apel Gasiuk-Pihowicz do sędziów KRS: Powinni powstrzymać się od orzekania. To było moje pierwsze spotkanie z prof. Małgorzatą Gersdorf ws. wyroku TSUE, będą kolejne. Jeśli zajdzie taka potrzeba, Senat włączy się w proces legislacyjny w tej sprawie powiedział prof. Tomasz Grodzki na konferencji prasowej po spotkaniu z przedstawicielami środowiska prawniczego ws. sytuacji po wyroku TSUE dotyczącym Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego. W spotkaniu uczestniczyła I prezes SN Małgorzata Gersdorf. Całość pod linkiem.

  https://wpolityce.pl/polityka/474179-grodzki-naradzal-sie-z-gersdorf-i-poslami-ko-ws-wyroku-tsue


  Ps...Tak wyglądają osoby(żydzi) które szukają haków na Polskę i wynoszą je za granicę, obrzydliwość. Fajna ferajna łapówkarze, córka kapusia SB z Sielc, głupcy. V kolumna robi wszystko żeby destabilizować sytuację w Polsce. POlityczna kasta z Sądu znowu spotyka się z POniemieckimi ludźmi partii Schetyny.Tak im śpieszno by szkodzić Polsce i Polakom, a służyć tym co zawsze na Polskę napadali. Niemcy finansowali PO i schlampe chazarską, alkoholiczkę i przestępcę Gersdorf. To nawoływanie do łamania
  prawa, w stosunku do sędziów i prawników, którzy nawołują powinny być podjęte kroki prawne, a rząd powinien przyspieszyć z reformą sadów. Doniesienia dotyczące marszałka Grodzkiego też wymagają włączenia służb. Niezła parka ona też już była podejrzewana o przyjmowanie korzyści majątkowych, ciekawe czy potrafią rozliczyć się złotówka po złotówce ze zgromadzonego majątku? Grodzkiemu wydaje się że jest członkiem rządzącej partii, a tymczasem jego marszałkowanie wisi na jednym głosie. Kadencja chazarskiej schlampe, alkoholiczki Gersdorf upływa na szczęście bodajże za trzy miesiące. Po połączeniu Niemiec, niemieccy politycy wyrzucili z sądów wszystkich sędziów z byłej NRD. Aby w Polsce był niemiecki standard wymiaru sprawiedliwości, sędziowie z PRL powinni się wstrzymać z orzekaniem do czasu, aż demokratycznie wybrani politycy usuną ich z zawodu sędziego.

 • @Husky 11:59:07

  Nowa odsłona afery "Małej Emi"! Znany sędzia informuje służby specjalne o możliwych przeciekach autorstwa dziennikarki "GW"..Sędzia Tomasz Szmydt, były szef wydziału administracyjnego KRS, a prywatnie mąż internetowej hejterki Małej Emi” miał poinformować CBA o swoich kontaktach z Ewą Ivanovą, dziennikarką „Gazety Wyborczej” - wynika z ustaleń portalu wPolityce.pl. Sędzia podejrzewa, że reporterka otrzymywała od sędziów informacje z toczących się postępowań. Ma też wrażenie, że sama Ivanova próbowała zrobić z niego informatora „Gazety Wyborczej”.

  https://wpolityce.pl/polityka/474189-ujawniamy-nowa-odslona-afery-malej-emi

 • @Husky 12:04:41

  KRS odpowiada na wyrok TSUE! „Trybunał nie zakwestionował umocowania Rady i Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego”. Krajowa Rada Sądownictwa wydała komunikat na temat wtorkowego wyroku Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej w Luksemburgu! Sędziowie zauważają, że wyrok TSUE w całości podziela stanowisko Rady w sprawie C- 585/18, a w sprawach C-624/18 i C-625/18 nie podzielił opinii Rzecznika Generalnego E. Tancheva. Stanowisko Trybunału jest zgodne z większością argumentów przedstawionych przez pełnomocników Rady wyrażonych na rozprawie ustnej. Trybunał nie zakwestionował umocowania Krajowej Rady Sądownictwa i Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego, a wskazał jedynie, że sąd krajowy może dokonywać oceny w jednostkowej sprawie, czy organ krajowy – właściwy zgodnie z przepisami krajowymi – jest sądem niezawisłym i bezstronnym w rozumieniu art. 47 Karty Praw Podstawowych. Tym samym potwierdził, że respektuje sfery zastrzeżone dla Państw Członkowskich czytamy w opinii KRS. całość pod linkiem

  https://wpolityce.pl/polityka/474045-krs-odpowiada-na-wyrok-tsue

 • @Husky 12:04:41

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18zY2EyMi9wLzIwMTkvMTEvMjIvODI1LzUwMC8wOTcxNWNhZDAzODA0NTQxYmUxYmJiMWYzMzNlZDhlYS5qcGVn.jpeg

  Mocny ruch prof. Zaradkiewicza! Składa pytania do TK po wyroku TSUE! Czy odpowiedź zatrzyma bunt „kasty” sędziowskiej?. Sędzia prof. Kamil Zaradkiewicz z Izby Cywilnej Sądu Najwyższego mówi: „sprawdzam”! Przesłał do Trybunału Konstytucyjnego pytania prawne związane z wyrokiem Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej w Luksemburgu. Zaradkiewicz nie czeka na reakcje Sejmu i rządu oraz na zakończenie dyskusji wobec wyroku, który każda strona konfliktu traktuje jako sukces. Stąd pytania, które stawia na podstawie postępowania, które toczy się przed Izbą Cywilną Sądu Najwyższego. Istotą pytań Zaradkiewicza do TK jest kwestia, czy sędziowie opiniowani przez KRS, a nominowani przez prezydenta mogą zostać wyłączeni ze sprawy. Odpowiedź Trybunału Konstytucyjnego na te pytania może mieć kluczowe znaczenie dla wyroku TSUE, w którym sędziowie poddają w wątpliwość niezawisłość Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego.

  PYTANIA SĘDZIEGO ZARADKIEWICZA DO TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO: pod linkiem

  https://wpolityce.pl/polityka/474208-zaradkiewicz-sklada-pytania-do-tk-w-sprawie-wyroku-tsue

 • @Husky 12:04:41

  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15744310761d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b3726cce6ebd4cbe45c852848a6733483182.jpg
  Gersdorf zapowiada rozstrzygnięcie sprawy, którą badał TSUE. Na razie akta trafiły do sejfu Iwulskiego. Sprawa, w której zostały zadane pytania prejudycjalne do Trybunału Sprawiedliwości UE dotyczące niezależności Izby Dyscyplinarnej, zostanie rozstrzygnięta niezwłocznie; być może jeszcze przed świętami - zapowiedziała dzisiaj I prezes Sądu Najwyższego Małgorzata Gersdorf. Na razie akta sprawy trafił do SN, a konkretnie - sejfu Józefa Iwulskiego, prezesa Izby Pracy i Ubezpieczeń Społecznych.

  https://niezalezna.pl/298534-gersdorf-zapowiada-rozstrzygniecie-sprawy-ktora-badal-tsue-na-razie-akta-trafily-do-sejfu-iwulskiego

 • @kula Lis 69 14:44:59

  Banda politycznych pajaców, którzy bez "mediów" padliby jak muchy...

 • @brian 08:11:57

  Prawybory w PO rozstrzygnięte.
  Zwyciężyła Małgorzata Kidawa Jaśkowiak.

 • @Husky 16:14:07 największa hańba to wyborcy Jachiry

  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15744447511d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372c8bd4e048aff2c15a713b4d236e6b420.jpg
  I cyk, kolejne selfie! Jachira zapowiada projekty ustaw: związki partnerskie i "równość małżeńska". Poseł Klaudia Jachira to jedna z najbarwniejszych postaci nowej kadencji parlamentu. Zdążyła już "zabłysnąć" udziałem w kartoniadzie czy zapałem, z jakim fotografuje sama siebie na zebraniach zespołów parlamentarnych. W sieci pojawiło się kolejne jej selfe. I zapowiedź pracy nad projektami ustaw dotyczącymi związków partnerskich oraz równości małżeńskiej.
  W skład parlamentarnego zespołu do spraw równouprawnienia społeczności LGBT+ wchodzi 25 parlamentarzystów, głównie z Lewicy i Koalicji Obywatelskiej, ale również poseł Konfederacji Dobromir Sośnierz. Podczas pierwszego posiedzenia wybrano przewodniczącego zespołu - posła Krzysztofa Śmiszka z Lewicy. Oprócz tego, pojawiło się wiele postulatów, m.in. by posłowie z tego zespołu... uczestniczyli w paradach równości. To jednak nie koniec. Więcej informacji zdradziła dziś jedna z uczestniczek obrad. W najbliższym czasie będziemy pracować w zespole ds. równouprawnienia osób LGBT+ nad projektami ustaw dot. związków partnerskich oraz równości małżeńskiej napisała na Twitterze poseł Klaudia Jachira z Koalicji Obywatelskiej, publikując przy okazji okolicznościowe selfie. Swoją drogą, Klaudia Jachira już na początku kadencji stara się udokumentować niemal każdą swoją parlamentarną aktywność na pamiątkowych fotografiach wykonanych "z ręki". Podczas obrad Zespołu Praw Kobiet trochę jej zajęło wybranie odpowiedniego ujęcie, ale ostatecznie być może się udało - tego nie wiemy, bo Jachira nie pochwaliła się jeszcze słynną fotografią z tych obrad. Nie brakowało za to zdjęć z kartoniady, w jakiej poseł Klaudia Jachira również brała udział, dodając "kolorytu" wczorajszym obradom Sejmu. Tym razem, w przeciwieństwie do poprzedniej kadencji, gdzie również posłowie opozycji urządzali takie happeningi, udało się nawet ustawić litery we właściwej kolejności. Tym razem było łatwiej, bo wyraz "hańba" nie jest zbyt długi.
  https://niezalezna.pl/298564-i-cyk-kolejne-selfie-jachira-zapowiada-projekty-ustaw-zwiazki-partnerskie-i-rownosc-malzenska

  Ps...To już nie jest ani śmieszne ani żałosne. Pytanie, cóż za umysły głosują na takie dziwolągi? Szkoda, że musimy za to pajacowanie płacić! Taka już jest chora demokracja, że czubki też mają swoją reprezentantkę. Wartościowi ludzie głodują a swołocz ma się dobrze!

 • @kula Lis 69 11:29:33

  Można tak:

  Ale ja, ja, Yahira!!! Personifikacja kartonowego czołgu.
  Jak już pisałem, wystrzał z działa kartontanku może spowodować prawdziwe zniszczenia. Oby w PO-KO.

  A co do gimbazy- w szkole gdzie moja Pociecha przygotowuje się do matury, grupa pierwszaków zorganizowała właśnie masową kradzież w sąsiednim sklepiku, metodą sztucznego tłumu. Słodycze, papierochy i wóda.
  Czyli jak chcą, potrafią się zorganizować. Ciekawe czy wrzucali to na fejsa. Bo teraz przez gówniarzerię cierpi dosłownie cała szkoła. Włącznie z nauczycielami. A Prokuratorowi i Kuratorowi ręce opadły gdy zobaczyli zapis kamer pokazujący akcję.

  Normalnie sami przyszli Parlamentarzyści. Yahira w Yahirę.

 • @brian 07:51:19 Uczeń żyda Lewartowa vel Geremka sam się chwalił

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19lYTkxNi9wLzIwMTkvMTEvMjIvODI1LzM3NC85MzNkNzgxODc4YjM0Mzg5OTY3MWRkYTczNGMxY2E1Ny5qcGVn.jpeg

  Dodatkowe 300 tysięcy od władz Warszawy dla teatru, w którym wystawiany jest bluźnierczy spektakl „Klątwa”. Pierwszy rok prezydentury Rafała Trzaskowskiego to bardzo mocne wejście do warszawskiej polityki ideologii skrajnej lewicy - ocenia w rozmowie z portalem wPolityce.pl Piotr Mazurek, radny miasta Warszawy z ramienia PiS. Wskazuje, że prezydenturę polityka Platformy Obywatelskiej charakteryzuje ignorowanie problemów warszawiaków i realizowanie lewackich postulatów obyczajowych. Całość pod linkiem

  https://wpolityce.pl/polityka/474229-dodatkowe-300-tysiecy-dla-teatru-ktory-wystawia-klatwe

  Ps...Wcale nie dziwi prośba(czy jak to nazwać) do premiera o przekazywanie kasy pod groźbą zawieszenia inwestycji. Przy takim rozdawnictwie na rzeczy mało istotne musi zabraknąć. Dotujemy stolicę znów? No proszę, a ten pożal się o Dobry Boże „prezydent Warszawy ciągle stęka, jakby miał zatwardzenie, że "ni ma piniendzy". Każdy ma wybór i sam jest za ten wybór odpowiedzialny. Chcącemu nie dzieje się krzywda mawiali starożytni Rzymianie. Nie spadł z drzewa, tylko Warszawiacy sami wybrali dla siebie takiego prezydenta miasta. Szkoda tylko tych, co mieli inne zdanie, bo ci cierpią niezasłużenie. Warszawiacy pogłupieli wybierając tego człowieka. Niech ich okrada i wydaje pieniądze na bzdety. Tak wybrali i nie ma co ich żałować. Powstańcy warszawscy przewracają się w swoich grobach widząc, co się teraz dzieje w Warszawie. Przecież ten człowiek "rządzi" w Warszawie tak, jak inspektor Clouseau prowadzi śledztwo (ten z "Różowej Pantery") czego się nie tknie, to kolejna coraz większa katastrofa, ale mina niewiniątka !…SBecki pomiot! a czego się można spodziewać po synu takiej matki, został wychowany przez matkę która szpiclowała i donosiła na SB w dodatku sama się do tego zgłosiła i była bardzo gorliwą donosicielką...Aparat państwowy i większość narodu bezsilne wobec grup fanatyków miotających obelgi i oszczerstwa. Bezkarna destrukcja utrwala się w świadomości ludzi i doprowadza do coraz większego upadku. Dno! A gdzie jest pan minister Gliński z Unii Wolności w tej sprawie??? Aprobuje wydawanie pieniędzy na antypolskie spektakle? Żadnej reakcji? "Tego nie da się oglądać" głośno powiedział Bartłomiej Sienkiewicz opuszczając ów spektakl. Dlaczego właściwie Polacy pozwalają na wystawianie takiego spektaklu? Przecież gdyby ktoś chciał wystawić sztukę na temat tego, jak Bauman z Humerem mordowali Polaków, to żydostwo na pewno by na to nie pozwoliło. Ba! Żydostwo nie pozwoliło nawet na protesty przeciwko ustawie 447. Ludzi, którzy przyszli z dziećmi, aby to zamanifestować, ZOMOwcy polali lodowatą wodą, ostrzelali gumowymi kulami i gazem łzawiącym. Gdzie my właściwie żyjemy? Kto nami rządzi? Warszawa została zburzona za grzechy mieszkańców i brak Aktu Intronizacji Jezusa na Króla Polski. Prymas Hlond olał przynaglenia tego Aktu przez Rozalie Celakównę, a potem było za późno. Rząd PiS, Episkopat, biskupi też olali dokonania prawdziwego Aktu Intronizacji Jezusa na Króla Polski wg słów Pana Jezusa do Rozalii Celakówny. Warszawa znów jest w straszliwym niebezpieczeństwie.

 • @brian 07:51:19

  Barbara Nowak: Jak walczyć z gender i bronić rodziny (Klub Ronina, 18.11.2019)
  Może wyborcy PiS przejrzą na oczy! Czemu PiS "oddał” Lewicy Komisję Rodziny i Polityki Społecznej? Obserwuję walkę pani Kurator od początku kiedy zobaczyłem jej profil na TT. To wspaniała Kurator, Nauczyciel i Strażnik Młodzieży. Życzę z całego serca by to pani była Ministrem Oświaty. Myślałem, że są dwa rodzaje płci, męska i żeńska?... Bo trzeci to jest tylko rodzaj: NIJAKI. No właśnie, NIJAKI ! To chyba mówi samo za siebie? A może to jest właśnie ten "dżender"? Bo tu zwyczajnie chodzi o to, żeby nam wydrzeć, zbałamucić, zgwałcić moralnie nasze dzieci! I tak naprawdę o nic innego nie chodzi! Przecież "oświeceni" wiedzą dokładnie, że młodych i głupich najłatwiej przekabacić, bo cóż oni jeszcze wiedzą o życiu? Mój śp. ojciec to miał taki specyficzny rodzaj wyrażania tego, kiedy jako chłopak chciałem mu pokazać, jaki to ja jestem cwaniak. Mawiał zawsze: "Aha, to ty taki jesteś teraz mądry?!... Ale jak będziesz mądry i łysy, to dopiero wtedy pogadamy!..." Nie mogłem pojąć, o co mu chodzi?... No i teraz, kiedy już jestem mądrzejszy i łysy, to wiem dokładnie, o co mu wtedy chodziło... Bo mądrość przychodzi z wiekiem. I zanim to nastąpi, to człowiek jest tak zielony i głupi, że złapią go na byle jaki lep, a on o tym nawet nie będzie wiedzieć. Tu chodzi o nasze dzieci! Kto na ten gender łoży pieniądze? Nasz niezawodny George Soros! Bo w Ameryce już dawno wymyślili, że aby dostać dzieciaki w swoje ręce trzeba najpierw rozbić rodzinę. I Rockefellerowie wyłożyli na to pieniądze. Mieliśmy potem "dzieci kwiaty" i rewolucję obyczajową, a w końcu równouprawnienie kobiet! Wmówili kobietom, że nie są równouprawnione i powinny mieć "swoje prawa". Tak, jakby nigdy ich nie miały, gdyż ktoś (=mężczyźni) im ich odmawiał. Więc zachciały być takimi, jakimi byli mężczyźni. A przecież wiadomo, że kobieta zawsze pozostanie kobietą, chociażby nie wiem jak chciała! Ale i z tym sobie poradzili: zmiana płci, jak się któraś tam sobie nie podobała. Później przyszło "prawo do aborcji". Zawody, które wykonywali mężczyźni, zaczęły się podobać kobietom. Zanim się spostrzegły, co jest grane, musiały pracować już dwie osoby, aby utrzymać rodzinę, która już właśnie była rozbijana! I o to właśnie Rockefellerom chodziło: obniżyć zarobki poprzez inflację i opodatkować drugą połowę siły roboczej. Początkowo wydawało się, że dochód rodziny wzrósł dwukrotnie, ale to się szybko skończyło, a kobiety w pracy musiały zostać, choć przedtem zajmowały się domem i dziećmi, gdyż ojciec był w stanie sam zarobić na wszystko. Kto się teraz zajmował dziećmi? Szkoła, opiekunka, ulica, TV, wszyscy - tylko nie rodzice, ci musieli robić kasę. Z rodziny zostały tylko wspomnienia. Kiedyś usłyszałem w radio stacji publicznej statystykę za 2010 rok: otóż w owym roku w USA 40% nowo narodzonych dzieci narodziło się z niezamężnych matek! Cóż to oznaczało? Że już od startu swego życia dzieci te najprawdopodobniej będą żyć w dysfunkcjonalnych "rodzinach"! Tak więc państwo "duraczy" społeczeństwo na masową skalę już od dziecka, a używa do tego sprawdzonych metod: całkowita kontrola nad systemem edukacji, mediami i przemysłem rozrywkowym. Zmiana środowiska kulturowego odbywa się za naszymi plecami i kto dobrze nie uważa, to nawet nie zdaje sobie sprawy, że na jego mózgu dokonuje się "operacji" ogłupiania. Chodzi chyba o to, żeby zniewolić człowieka za jego zgodą i najlepiej bez jego świadomości. Jak śpiewa Andrzej Poniedzielski: "Love me gender, love me, do, miłości tak się pleć... Trochę pokochajmy się, sprawdzimy potem płeć!" "Róbta co chceta!" Nie na darmo wymyślili Jurka Owsiaka... i całą plejadę innych celebrytów i celebrytek. A LGBT wtrynżala się nawet do sejmu na chama i nic nie można już poradzić na to. Chcą więcej i więcej, ale czego? Czy ktoś im czegoś odmawia? Mają tak samo wszystkiego pod dostatkiem, jak inni obywatele. Jak im w normalnym świecie źle, to mogli nie wyłazić z szafy... Zawsze mogą tam wleźć z powrotem. A właśnie! - mają nowe słowo-wytrych: "mowa nienawiści"... Nowomowa, jak u Orwella...
  Nie dajmy sobie wykraść dzieci. Takich ich będziemy mieć w starości, jakimi innym pozwolimy ich sobie uczynić! Jeśli sami ich nie przypilnujemy, póki są młode, to jako nastoletnie będą już stracone. Przetestowali to w Ameryce, a później dalej po całym świecie... Brońmy niewinności naszych dzieciaków, choćby za cenę własnej krwi!

  1

 • Wojtek i Michał są mężem i mężem.

  https://v.wpimg.pl/Y2hhbC5qdlMJChRwGgp7RkpSQCpcU3UQHUpYYRpHawIQXFJ0GhV3RRgBDyQbATUdWlhXdgVJbQBdUU9uBERgBFlRVHcNR3ZFBwIWJl5cMB8FAQErVB13WBgPQD4=
  Wzięli "ślub" w Polsce. Wojciech Piątkowski i Michał Niepielski z Krakowa stanęli na ślubnym kobiercu i zostali ogłoszeni mężem i mężem podczas sobotniego Marszu Równości w Gdańsku. O zgodę na ślub w urzędzie stanu cywilnego walczą z Polską w Strasburgu. https://www.wp.pl/?s=https://opinie.wp.pl/wojtek-i-michal-sa-mezem-i-mezem-wzieli-slub-w-polsce-6385114469120129a&src01=f1e45

 • @kula Lis 69 11:17:51

  Zasłyszane "na wiosce":

  -Znacy, dżender?
  -Taa.
  -A bydom z tego dzieci?
  -A gówno nie dzieci.

 • Absurd! Środowiska LGBT chcą tęczowego ronda w Szczecinie.

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18xY2Q3NS9wLzIwMTkvMTEvMjUvODI1LzQ5Ny8yOTFhZmFhODVjMmQ0YzhlODgzYmIzYTMyNjQ4MDU1OS5qcGVn.jpeg

  Mieszkańcy są przeciwni: To atak na wartości. Tolerancja to nie afirmacja. W Szczecinie powstanie tęczowe rondo? To pomysł grupy mieszkańców miasta, która twierdzi, że byłby to symbol pokoju, otwartości i tolerancji umieszczony w przestrzeni publicznej miasta. Jednak rondo wywołało niemałą dyskusję. Mieszkańcy Szczecina przeciwni tej inicjatywie zbierają podpisy pod petycją do Rady Miasta Szczecin. Tęczowe rondo miałoby powstać na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym ul. Wąskiej i Niedziałkowskiego, w pobliżu olimpijskiego basenu Floating Arena i Teatru Lalek „Pleciuga”. Z informacji na stronie pinknews.co.uk wynika, że jest to „niezwykły akt buntu” przeciwko rządowi, który jest jawnie anty-LGBT. Dodano również, że to „symbol solidarności ze społecznością queer”. Zdaniem pomysłodawców, Szczecin potrzebuje miejsca, wokół którego będzie można się jednoczyć. Rondo stanie się najbardziej rozpoznawalnym punktem w Szczecinie, przyciągnie rzesze turystów oraz umili codzienność wielu mieszkańców mijających je na co dzień. Radosna, kolorowa przestrzeń ożywi miasto. Stanie się miejscem spotkań, zachęci do fotografowania przekonują pomysłodawcy. Projekt uchwały wraz z podpisami ma zostać złożony podczas najbliższej sesji Rady Miasta Szczecin, czyli we wrotek, 26 listopada. Część mieszkańców Szczecina jest przeciwna symbolowi LGBT w mieście. Stworzyli specjalną petycję do Rady Miasta, w której podkreślają, że Szczecin powinien być wolny od ideologi LGBT. Rondo nie ma nic wspólnego z tolerancją. Tolerować to nie znaczy afirmować i propagować. Tęcza została ukradziona dzieciom. Pod jej płaszczykiem kryje się propagowanie ideologii LGBT. Trzeba bronić mieszkańców przez wyznawcami tej ideologii. To atak na związek kobiety i mężczyzny. Nasz protest jest organizowany w obronie tradycyjnych wartości. Inicjatorzy tęczowego ronda zapowiadają „prowadzenie lekcji edukacyjnych o tolerancji” w Teatrze Lalek Pleciuga. To skandal! Szczecin powinien być wolny od ideologii LGBT podkreślili mieszkańcy przeciwni rondu LGBT w Szczecinie. Inicjatywa wywołała także dyskusję w mediach społecznościowych. Użytkownicy Twittera zwracają uwagę, że drogi są dziurawe, ale na tęczowe rondo pieniądze miasto znajdzie. Pierwsze tęczowe rondo w Polsce powstanie w Szczecinie? Zbierają podpisy pod petycją. A wokół ronda połóżcie jeszcze tory i kupcie Tramwaj Różnorodności…W Szczecinie chodniki krzywe, drogi dziurawe, budżet niedopięty, ale za to będzie tęczowe rondo. W Szczecinie będzie „tęczowe rondo”? Zagraniczne media już szykują aferę.

  pinknwes.co.uk/secure.avaaz.org
  Ps..Chcą kolorowego ronda, tęcza jest w Naturze 7 kolorowa..Tolerancja to nie jest zgoda na dominację! Tłumaczenie bardziej kuriozalne od samego pomysłu. Ludzi z sieczką w głowie nigdzie nie brakuje, nawet w Szczecinie, powinni sobie pokolorować czoła aby ta tolerancja biła innych po oczach. Ludzie, czy Wy już całkiem pogłupieliście? Słowa te kieruję do ogłupiałej części radnych pięknego Szczecina. Wygonić ich do roboty, bo to bezczynne siedzenie zmniejsza im mózgi. Seksualność to sfera życia prywatnego. Stop pedalstwu w przestrzeni publicznej. Jak widać pedalstwu już piórko w dupie nie wystarcza, trzeba im tęczowych rond. A poszli wy won! Do czego jeszcze posunie się to środowisko dewiantów? Gonić to bractwo pokrzywami po gołym zadku. Przejdzie im wszystko. Proponuję łatwy sposób na propagowanie "praw" lgbtqwa + animlas. Taką zaraźliwą tęczę trzeba malować im na czole! Proste. W Indiach mają kropkę BINDI na czole, niech ma też i tęczowa zaraza- dbamy o was. Czas rozpocząć zbieranie podpisów i odwołać tego szkodnika Krzystka bo jak pozwolimy mu dokończyć kadencje to w Szczecinie kamień na kamieniu nie zostanie. Zdelegalizować zagraniczne sorosowe finansowanie tzw. organizacji pozarządowych, "grupy obywateli" zaczną mieć bardziej pożyteczne zajęcia.

 • OMZRiK "grilluje" 15-latka, który z Krzyżem w ręku chciał zatrzymać marsz LGBT.

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18yOGVmMS9wLzIwMTkvMTEvMjUvODI1LzU0NC81ZmJkYTQwMjJkY2Q0OTM4YmRkOWFjZGY4ZmM1MGEyYS5qcGVn.jpeg
  Baryła: "To zastraszanie mnie i mojej rodziny". Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych wnosi o przyznanie mi i sześciu osobom, które obrażały wulgarnymi słowami manifestantów, stałego kuratora sądowego. Jest to tłumaczone „potrzebą zajęcia się” moją osobą. Oburza mnie, że neo-marksistowski ośrodek, jakim jest OMZRiK, stawia Krzyż Święty na równi z obelgą, co jest niedopuszczalną obrazą Majestatu Bożego mówi portalowi wPolityce.pl Jakub Baryła, 15-latek, który z Krzyżem w ręku chciał zatrzymać w Płocku marsz zwolenników LGBT. wPolityce.pl: Poinformowałeś na swoim kanale na youtube.com, że wznowiono wobec Ciebie postępowanie sądowe. O co chodzi? Co się dzieje?

  Jakub Baryła: 22 listopada moi rodzice otrzymali korespondencję sądową z której wynikało, że są wezwani na przesłuchanie „z wniosku Jakuba Baryły”. Jest to oczywistą bzdurą, ponieważ żadnego wniosku nie składałem.

  Wcześniej wydawało się, że sprawa jest już zakończona.

  Tak, ponieważ najpierw policja odmówiła wszczęcia postępowania, ponieważ uznała, że nie dostrzega znamion czynu zabronionego. Prokuratura rejonowa odmówiła wszczęcia postępowania z tego samego powodu. Jednak wyrok nie jest prawomocny z racji, ponieważ od decyzji odwołał się Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych (OMZRiK).

  Czego domaga się Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych?

  Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych wnosi o przyznanie mi i sześciu osobom, które obrażały wulgarnymi słowami manifestantów, stałego kuratora sądowego. Jest to tłumaczone „potrzebą zajęcia się” moją osobą. Oburza mnie, że neo-marksistowski ośrodek, jakim jest OMZRiK, stawia Krzyż Święty na równi z obelgą, co jest niedopuszczalną obrazą Majestatu Bożego.

  Co Twoi rodzice zamierzają zrobić z tą sprawą?

  Muszą stawić się na przesłuchaniu. Nie jestem w stanie w tej chwili stwierdzić, jakie działania będą podejmować.

  Czy planują złożyć zawiadomienie do sądu, że OMZRiK nęka waszą rodzinę?

  Tak, to nękanie i zastraszanie mnie i mojej rodziny. Zresztą zastraszenie w tych kręgach ideowych jest w stosunku do mojej osoby obecne od początku. Ale nie wiem, co moi rodzice planują zrobić w tej sprawie.

  Not. TP

  Ps...Jakub jesteś wspaniały! Mam nadzieję, że prawda zwycięży. Nie daj się zmutowanym żydokomuchom! Jakub Polacy trzymają kciuki za Ciebie i rodzinę może ten rząd się obudzi i będzie egzekwował prawo wobec żydokomunistycznych organizacji. Sodomici wiedzą, że młody nie będzie chciał robić gałek, więc jedyne co im zostało, to nękać dziecko, które nie przebolcują. Sekta LGBT nie lubi dzieci, które stawiają opór. Wara im od dzieciaka. Proponuję stworzyć komitet obrony tego chłopca przed zwykłymi łobuzami. Niech łobuzy z OMZRiK mnie oskarżą za łobuzów. Tylko bandyci walczą z dziećmi. Panie Premierze proszę zainteresować się tą sprawą i pomóc rodzinie. Czy na ten przykład Ministerstwo Sprawiedliwości podejmie skuteczne działania i ewentualnie udzieli pomocy prawnej , by zapobiec tego typu nękaniu? Ludzie mają być ciągani po sądach? W imię czego? najwyższy już czas aby tysiące Polaków naśladowały zachowanie Jakuba Baryły. Inaczej będzie mogiła. Ludzkość przetrwała nazizm i żydokomunizm. Niestety zgubnych wpływów ideologii LGBTQ nie przetrwa. Trzeba ten żydolewacki ośrodek oficjalnie zdelegalizować i po sprawie. Panie Kaczyński, przypominam o konieczności delegalizacji sekty LGBT.

 • Wydał wyrok, a teraz straszy? Safjan po orzeczeniu TSUE: "Istnieje ryzyko powstania ogromnego chaosu prawnego"

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18zNmJmOC9wLzIwMTkvMTEvMjUvODI1LzUwMC8yZWUxMjk5MmMzMTM0OGQ1OTIyNGEzMDE1ZjVmZWViYi5qcGVn.jpeg

  Najpierw uzasadnienie, które każda ze stron może sobie tłumaczyć w dowolny sposób, a teraz wywiad, który wprowadza jeszcze więcej chaosu. Prof. Marek Safjan, który odczytywał wyrok TSUE z 19 listopada, udzielił teraz wywiadu „Rzeczpospolitej”. Twierdzi w nim, że wszystko jest jasne, ale oprócz tego wprowadza w kwestię interpretacji orzeczenia Trybunału jeszcze więcej chaosu. Całość pod linkiem

  https://wpolityce.pl/polityka/474553-safjan-wydal-wyrok-w-tsue-a-teraz-straszy
  Ps..Wszystko jest jasne, ale będzie chaos, ta wypowiedź jest w stylu wypowiedzi tow. Wiesława "Gdybyśmy mieli blachy to byśmy produkowali konserwy. Ale nie mamy mięsa.". Podobieństwo nie jest przypadkowe. W obawie przed chaosem prawnym w UE musieli przyznać rację rządowi. Jednak to nie wyklucz, że lokalnie można podgrzewać atmosferę. Przecież nie mówi tego na użytek europejski ale dla POKO. Sam napaprał pokrętnie a teraz woła ratunku. Lepszy chaos prawny jak bezprawie w wykonaniu nadzwyczajnej kasty. Uczeń wychowanków szkoły Duracza, oni w 2 semestry byli prawnikami. Uczyli ich jak torturować więźniów. Obecnie mamy ich miot wsobny. Czy zatem wybór przez samo sędziowskie środowisko dawało taką niezależność? Życie dało już chyba odpowiedź jak to jest z tą niezawisłością sędziów i obiektywizmem. Chaos, który właśnie tworzą sędziowie politycznie jednostronnie ukierunkowani jak żydek Safian i którzy upolityczniają także TSUE, wciągając go w sprawy należące do wewnętrznej gestii kraju członka UE. Albo w Polsce będzie demokracją, albo sędziokracja. Albo decydować będą ludzie, albo pozostający poza prawem przedstawiciele kliki, która uzurpuje sobie prawo do pozostawania poza jakąkolwiek kontrolą. Rozpisać referendum o utworzeniu korpusu sędziów poprzez wygaszenie wszystkich mianowań i wybór nowych w publicznych, jawnych konkursach przez wybieralne komisje. A kim był tatełe tego Safjana? Tu: „Bogata” kariera ojca sędziego. Nazistowski Grenzschutz i Informacja Wojskowa. Na skutek jego donosu rozstrzelano kolegę, który zdradził mu, że walczył w AK. Jak informuje „Gazeta Polska, ojciec sędziego Marka Safjana – Zbigniew był nie tylko współpracownikiem komunistycznej Informacji Wojskowej, lecz także funkcjonariuszem hitlerowskiego Grenzschutzu, walczącego z Armią Krajową. Sam syn odcina się od ojca…

  https://niezlomni.com/wp-content/uploads/2016/09/s-4.jpg
  powyżej: Grób Zbigniewa Safjana na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie

  Czytamy tam, że „w latach 1943–1944 Zbigniew Safjan służył w mundurze hitlerowskiej policji Grenzschutz, zwanej też „Zoll””.

  https://niezlomni.com/bogata-kariera-ojca-sedziego-nazistowski-grenzschutz-informacja-wojskowa-skutek-donosu-rozstrzelano-kolege-ktory-zdradzil-mu-ze-walczyl-ak/