Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
134 posty 27581 komentarzy

Kula Lis

kula Lis 69 - Zagorzały Antybolszewik herbu Jastrzębiec

Podstarzała Lewacka Ukrożydówka lub żydoukropka

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tokarczuk wspiera buntujących się sędziów! "Jesteśmy świadomi tego, w jakiej wielkiej opresji teraz żyjecie". WIDEO

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             Noblista Olga Tokarczuk postanowiła wystąpić w spocie Inicjatywy Wolne Sądy i wyrazić solidarność z sędziami, którzy walczą z rządem i protestują przeciwko reformie sądownictwa. Polscy sędziowie! Jesteśmy świadomi tego, w jakiej wielkiej opresji teraz żyjecie, jak jesteście zwalniani z pracy, jak jesteście przesuwani na inne stanowiska, jak bardzo cierpią Wasze rodziny. Chcę tylko powiedzieć, że jesteśmy z Wami podkreśla na zamieszczonym w sieci nagraniu Olga Tokarczuk. Zaprasza też na demonstrację antyrządową. Żeby pokazać to wsparcie nasze, zapraszam na demonstrację w niedzielę o godz. 16 mówi. Wyrażam solidarność z represjonowanymi sędziami i zapraszam na demonstracje w ich obronie. Wolne Sądy Okażmy im wsparcie! Robimy to dla siebie i dla lepszej Polski. 1 grudnia o godzinie 16.00- w Warszawie pod MS i w setkach miast w Polsce. Zapraszam. OlgaTokarczuk..     

                            
https://twitter.com/i/status/1200731187091820544W ostatnim czasie 
                                                                                                                                                                                 Olga Tokarczuk zszokowała też internautów swoim wpisem na Twitterze, który wiele osób odczytało jako sugestię, iż ludzie nie powinni analizować wydarzeń historycznych. Bóg stworzył człowieka z oczami z przodu, a nie z tyłu głowy, co znaczy, że człowiek ma się zajmować tym co będzie, a nie tym co było napisała na Twitterze.
 
Ps...Wolne Sądy! od takich sędziów który uniewinnił Najsztuba…czy sędziów wspiera tych co 140letnim ludziom oddawali majątki milionowe no cały obraz tego zepsucia i kombinowania jak dojść do majątku na złodziejstwie. Uwolnić sądy od żydów bo inaczej nic się nie zmieni w Polsce. Od 1945 podstawiają nam za elity wydrążone dynie. Postalinowskie sądy z ich miotem wsobnym są do wypierdolenia w kosmos. Natychmiast objąć składkami ZUS sędziów, prokuratorów i innych! Dość tego złodziejstwa i krokodylich łez, że system ZUS się zawali. Zawali się przez nich. Przewrotna kobieto zauważ w jakiej opresji od nadzwyczajnej kasty i jej miotu wsobnego żyją obywatele. Ilu ludziom zmarnowano życie, ilu popełniło samobójstwa a gangsterzy dostają odszkodowania za niewygodną celę! Można zawsze się przekwalifikować i zmienić pracę. Tak robią nowocześni ludzie. Nikt nie może zmusić kołodzieja i stangreta aby tkwił w zawodzie który jest "opresyjny"….Bóg stworzył człowieka z oczami z przodu, a nie z tyłu głowy, co znaczy, że człowiek ma się zajmować tym co będzie, a nie tym co było to dlaczego kobieto piszesz o czasach przeszłych. Pełna hipokryzja. Ta ukrożydówka lub żydoukropka to umysłowy kałmuk! Pali się wam POd dupami, czerwona żydowska hołoto, bo wiecie że już niedługo, skończą się czasy zdegenerowanej kasty i jej miotu wsobnego, która chroniła wasze przekręty. Więc zgodnie z własną sugestią Tokarczuk powinna przejść do historii bo już była i nie ma się co nią zajmować a skupić się na tych co dopiero nadchodzą. Olewać Tokarczuk ciepłym moczem. Na Ukrainie czy w Izraelu niech sobie popiera kogo chce. Od Polski wara. Nasz Naród dość wycierpiał od wschodnich najeźdźców w tym i żydowskich/chazarskich ze Smierszy, NKWD, GZI, IW/WSW/WSI, UB/SB...Jedź ty upadlińska chazarko do siebie na UPAińską sicz i nie mieszaj się w Polskie sprawy! Ze wstydu bym się spalił gdybym w moim regale z książkami obok książek Sienkiewicza czy Reymonta postawił jakąkolwiek wypocinę tej ukrożydowskiej tępej i lewackiej agitatorki antykultury. Widać, że to agitatorka nie intelektualistka. Tokarczuk, Paźniewski, "chrabia" Szczynukowicz vel Komorowski, Łętowska, Michnik, "Sienkiewicz", Sikora vel Sikorski, Zoll, Kaufman vel Rzepliński, mgr Stępień, schlampe chazarska, alkoholiczka i przestępca Gersdorf, etc. to samozwańcza elyta niezwykle groźnych dla Polski drani.
 
 

KOMENTARZE

 • autor
  Ten jej obłęd nie przystaje do normalnego świata żywych.
  5*
  pzdr.
 • Mam wrażenie, że zwolennicy PIS są jak kosiarka
  Jak tylko jakieś źdźbło wystawi łepek ponad mizerotę, to trzeba je uciąć. Myślę, że gdyby Nobla dano za rozważającą wielkość myśli Lenina pracę doktorską Kaczyńskiego, to autor i jemu podobni zawyli by z radości. Takie pytanie, czy któryś literacki nobel dla Polaków jest do przełknięcia przez zwolenników PiS? No dobrze, może Quo Vadis. Jak się ten Nobel na "polaków" uwziął, po prostu rozpacz.
 • Tokarczuk o Kidawie...
  Inteligentna, wykształcona, z rodowodem, to będzie nasza Pani Prezydent

  rozumiem ze i "fakultet" z geografii obroniła a i "szczenke" w Szwajcarii wstawiała jak i szrek

  ''Skoro natura nie zrobiła tego przekopu,to wydaje mi się, że to nie ma sensu. Gdyby natura chciała,żeby tam był przekop, to by był''

  https://images89.fotosik.pl/286/2e143a20809668c2.jpg

  Podstarzała amebo.........budowniczowie kanałów Kilońskiego, Korynckiego, Panamskiego czy Sueskiego tarzają się ze śmiechu.

  Jaka partia taka kandydatka na prezydenta.
 • autor
  W myśl "Proletariusze wszystkich krajów łączcie się "- żydo-ukraińska "pisarka" o lekko lesbijskim zabarwieniu , łączy się z nadzwyczajną kastą z POlinu.
  Destruktywny żydowski , POsowiecki komunizm ma się dobrze .
  Żydowski Soros-owizm dofinansowuje noblowską pulę , kreuje swoich funkcjonariuszy takich jak Tokarczuk ,czy żydowskie odpadki jak Szymborska, Miłosz a potem ich używa do takich oto parszywych zadań
  Won z Polski
  Won
 • @Zawisza Niebieski 15:47:07
  Nie jestem pisowcem , a mimo wszystko nie podobają mi się wpisy Tokarczuk, chuj z jej Noblem, niech się dziewczę cieszy. Ona idzie krok w krok z salonem z GW i TVN i dla Polaka nie jest to rekomendacja.
 • @zbig71 18:13:09
  Ale prawo do własnych poglądów ma - zaś drugim jej prawem jest o tym mówić
 • @Husky 16:39:29 TAKŻE I TA Z TĄ SZCZĘKĄ...Gdyby natura chciała, to Kidawa miałaby własne zęby a nie sztuczną szczękę. Czyż nie?
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY183MmJkNy9wLzIwMTkvMTEvMzAvODI1LzUzNi81MTViNDNiNjEzNDE0MWE1ODIyZWZjOGI2ZTkzYTU2OS5qcGVn.jpeg

  Kidawa-Błońska zachęca do wsparcia zbuntowanych sędziów! "Mają odwagę bronić naszych praw". Władza, która odsuwa sędziów, kieruje nas na Wschód oceniła w sobotę w Ostromecku k. Bydgoszczy kandydatka w prawyborach prezydenckich w PO Małgorzata Kidawa-Błońska. Dodała, że sędziowie w Polsce są niezawiśli, a politycy PiS bardzo ostro traktują wszystkich, którzy nie są z nimi. Kidawa-Błońska powiedziała na konferencji prasowej, że jeździ obecnie po całej Polsce i rozmawia z koleżankami i kolegami z PO o prezydenturze, o tym co zrobić, żeby ich formacja polityczna była jeszcze ciekawsza, bardziej zachęcała ludzi do wspólnej z nią pracy. To są te pozytywne sprawy. Każdego dnia dochodzą do nas jednak bardzo złe informacje. Wczoraj rozmawialiśmy o ciągnącym się, haniebnym serialu dotyczącym pana Banasia (prezesa NIK - PAP). Dzisiaj docierają do nas kolejne bardzo przykre, bulwersujące sprawy m.in. zawieszenia sędziego Pawła Juszczyszyna. Władza, która odsuwa sędziów, którzy działają zgodnie z prawem, zgodnie ze swoją najlepszą wiedzą, stoją na straży konstytucji, daje wyraźny sygnał, że chce odsuwać nas na Wschód, a nie na Zachód podkreśliła wicemarszałek Sejmu. Dodała, że Polska zmierza „w kierunku brexitu”. Oceniła, że przez takie działania do obywateli płynie sygnał, iż władza ma ich za nic. Jej zdaniem PiS bardzo ostro traktuje wszystkie grupy, które „nie są z nimi” - nauczycieli, lekarzy, artystów, a także sędziów. Ten sygnał jest bardzo niebezpieczny, skandaliczny, bo sędziowie są w Polsce niezawiśli i muszą działać zgodnie z konstytucją. PiS chce pokazać, że tylko z nimi, albo nas nie ma wskazała Kidawa-Błońska. Kandydatka w prawyborach PO oceniła, że prezydent Andrzej Duda przygląda się temu spokojnie i nie reaguje. Ta sytuacja jest haniebna. Proszę, żebyśmy wszyscy wsparli sędziów, którzy mają odwagę bronić naszych praw. Zbieramy się jutro o 16.00 w całym kraju, żeby ich wesprzeć. Ja będę w Warszawie pod Ministerstwem Sprawiedliwości zadeklarowała Kidawa-Błońska. Pytana o zdanie ws. przekopu Mierzei Wiślanej podkreśliła, że ten projekt miał pomóc rozwojowi Elbląga i ożywić ruch turystyczny, a na razie „mamy zniszczenie środowiska naturalnego i projekt, który nie da szansy wpłynięcia tam nawet średnich jachtów”. Gdy coś się robi trzeba to przeanalizować i wiedzieć czemu ma to służyć. Nie można rzucać haseł dla samych haseł, ale trzeba powiedzieć, po co się to robi. A jeżeli się to robi, to trzeba to zrobić porządnie mówiła. Po konferencji prasowej w Ostromecku Kidawa-Błońska spotkała się z delegatami i działaczami Platformy Obywatelskiej. Po południu kandydatka uda się do Poznania, gdzie ok. godz. 15 ma wypowiedzieć się dla mediów; następnie będzie dyskutować z politykami PO.
  PAP

  Ps...Co ty kobieto bredzisz! Nie masz pojęcia co się dzieje wśród elit sędziowskich: korupcja, kumoterstwo, służalstwo. To działa jak zorganizowana grupa przestępcza z sędziami z KRS/SN od 2007r. Neumanizacja sądów, to właśnie stawia Polskę na równi z sądami państw Azji i Afryki! Ja też żądam wolnych sądów. Wolnych od mafii, od wyroków za łaPOwki, od nojmanowych zboków+, od czerwonych zwyrodnialców. Jeśli PiS tego nie zrobi, to już nigdy Polska nie będzie niepodległa, Ostatnia szansa się oddala po słabym wyniku PiSu w ostatnich wyborach, które pokazały stopień otumanienia głównym ściekiem antypolskim i antyludzkim. Czy taka osoba ma być Prezydentem wszystkich Polaków? Sztuczna, kreuje się na łagodną, obytą po prostu miód na serce? a w rzeczywistości mówi, "naszych praw", czyli praw uprzywilejowanej kasty POKO. Niech Kidawa pokaże swego Kidawę, zobaczymy wtedy parę prezydencką w całej "krasie"? I porównamy z obecną parą prezydencką.
 • Cóż za niewdzięczność!
  Rząd zwolnił ją z podatku od nobla, za pieniądze z budżetu państwa zleca tłumaczenie w różnych językach Ksiąg Jakubowych i innych "dzieł" pisarki, a ona przeciw żondowi. Coś za wiele przesłanek wskazuje, że rząd lubi, by nim pomiatać.
 • @Hades 18:52:02
  Fakt. I nikt normalny jej tego nie broni, a to że ją krytykuje, no cóż, to dwie strony medalu wolności słowa.
 • chciałbym wiedzieć, co konkretnie autor zarzuca wyrokowi
  w sprawie Najsztuba ?
 • @interesariusz z PL 09:53:38
  To, że będąc pozbawiony prawa jazdy, był w aucie tam gdzie nie powinien. Nie byłoby wtedy wypadku.
 • @interesariusz z PL 09:53:38
  No i brak OC, oraz badań technicznych samochodu.
 • @interesariusz z PL 09:53:38
  Weź ty wyrusz w drogę będąc pozbawiony prawa jazdy za jazdę pod wpływem, bez OC i przeglądu, spowoduj wypadek urazami, to stając przed sądem zobaczysz ile ci przyłożą+ sprawa cywilna, o ile jesteś gojem nie żydem.
 • @interesariusz z PL 09:53:38 zapomniałem ci napisać, że jestem
  kierowcą z 53letnim stażem, prawko od 16 roku życia tak A i B(oraz ponad na dziś 1.5 mln km, po Polsce, Bliskim Wschodzie, RPA, USA, Australii, Europie tak Zachodniej jak i Środkowej i Wschodniej, oraz Turcji) i bez stłuczki, wypadku oraz mandatu. Można? Widać można Jeżdżę od ponad 29 lat tylko terenowymi(Hummer, Range Rover, i już trzeci Ford Explorer)
 • @Husky 16:39:29
  Dokładnie. PiS np. wystawia obecnie urzędującego. Masakra...
 • @kula Lis 69 14:25:39
  No cóż, mam znacznie mniejszy staż za kierownikiem, ale o czym to świadczy, że nie mogę mieć swojego zdania?

  Sam przyznajesz, że problem nie w tym, że sąd uniewinnił Najsztuba, tylko w tym, że gdybym ja był w podobnej systuacji, to niesłusznie by mnie skazał.

  Ta postawa nie zyskuje mojej aprobaty, chciałbym, aby wszystkie wyroki sądowe były rozsądne, a nie, żeby sąd przyłożył Najsztubowi niesłusznie, tak jak by przysolił mnie, tylko dlatego, aby wszyscy byli tak samo sponiewierani przez sądy.
 • @interesariusz z PL 17:16:52
  Nie zrozumiałeś? To powtórzę: Najsztub nie powinien wsiadać za kierownicę bo nie miał prawka, ubezpieczenia i przeglądu. On nawet nie został zobowiązany do wpłaty na fundusz gwarancyjny. Mój syn wyjechał tylko na próbę po naprawie moim Junakiem z domu, koło domu wjechał w niego samochód, wina kierowcy. Zwykła stłuczka nie wypadek, obaj trzeźwi, obaj mieli prawa jazdy, uszkodzenia obu pojazdów prawie żadne. Syna ukarano z braku OC 7 tys zł na Fundusz Gwarancyjny PZU. Płaciłem ja bo on się jeszcze uczył.
 • @kula Lis 69 18:16:58
  Najsztub nie powinien wsiadać za kierownicę i jak donosi prasa, został za to ukarany grzywną, jak twój syn.

  Nie jestem na tyle zainteresowany tą sprawą, aby dociekać, czy prasa nie kłamie.

  Sam nie raz jeździłem autem bez ważnych badań, po prostu przegapiłem termin. Za komuny nie było z tym problemu, zgodnie z rozsądkiem dostawało się kwit na badanie, chyba że auto było niesprawne, wtedy nie można było jechać dalej.

  Powiedz mi, dlaczego mimo tego, że "tylko" Najsztub nie miał ważnych badań, tyle aut ma źle ustawione światła mijania? Przecież na badaniach są sprawdzane.
 • @interesariusz z PL 18:28:43
  Nie było żadnej grzywny, po wyroku SO.
 • Miasto Wrocław odrestauruje i przekaże fundacji Olgi Tokarczuk willę Karpowiczów!
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18xMzc5OC9wLzIwMTkvMTIvMDIvODI1LzUyMy83ZTUxYjczMTg4ZTU0YjMwYTU4OWM2ZTNlMWNkZTdlNi5qcGVn.jpeg
  Oburzeni internauci pytają: "Skąd pieniądze na to?"... Wsparcie i promocja polskiej kultury i sztuki za granicą, promocja praw człowieka i swobód obywatelskich oraz wspieranie działalności ekologicznej - to niektóre cele statutowe fundacji, którą zamierza powołać noblistka Olga Tokarczuk. Noblistka przekaże na rzecz fundacji 350 tys. zł. W poniedziałek podczas konferencji prasowej we Wrocławiu pisarka, laureatka Nagrody Nobla w dziedzinie literatury za rok 2018 Olga Tokarczuk poinformowała, że trwają pracę nad statutem Fundacji Olgi Tokarczuk. Noblistka zadeklarowała, że przekaże na rzecz fundacji 350 tys. zł. Jednym z celów statutowych fundacji ma być wsparcie i promocja polskiej kultury i sztuki za granicą. Fundacja ma zajmować się też promocją praw człowieka i swobód obywatelskich oraz wsparciem działalności ekologicznej. Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk poinformował, że miasto Wrocław na potrzeby fundacji przekaże willę Marii i Tymoteusza Karpowiczów, która znajduje się przy ul. Krzyckiej. Miasto odrestauruje wille, chcemy zrobić to jak najszybciej. Chcemy, by to miejsce służyło literaturze i przez to chcemy wypełnić wolę Tymoteusza Karpowicza powiedział Sutryk. Internauci są zszokowani decyzją prezydenta Wrocławia.

  https://wpolityce.pl/polityka/475678-wroclaw-przekaze-fundacji-olgi-tokarczuk-wille-karpowiczow


  Ps... Skąd? Powiem wam. Z waszych opłat za śmieci i innych podwyżek, które wam wasi wybrańcy platfusowi fundują. Wrocław, miasto żydów, Ruskich i Ukraińców..Będzie gdzie pluć na Polaków. Ukrożydówka Tokarczuk i żydówka Holland… pewnie dołączy też żydówka Janda i Ostaszewska oj będzie literacko! Pewnie Soros się dołoży, żeby mieli więcej kasy na zakłamywanie prawdy historycznej. Będą promować te kłamliwe książeczki oszustki? Żydolewactwo znowu ma jeszcze jedną fundację do promowania tego zła. Żydokomunizm to my już raz przeżyliśmy. Zachód nie wie co to jest, a chora ideologia LGBT jest inną formą żydokomunizmu. Ja się pytam po co to? I czy prezydent jest władny taką decyzję podejmować samodzielnie? Przecież za parę lat Sutryk może nie być prezydentem. Cierpliwości kochani.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930