Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
117 postów 26975 komentarzy

Kula Lis

kula Lis 69 - Zagorzały Antybolszewik herbu Jastrzębiec

Izba Dyscyplinarna? Prezes "Iustitii" czuje się bezkarny:

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Równie dobrze mógłbym się stawiać przed Klubem Sympatyków Białego Misia

                                                                                                                                                                            Równie dobrze mógłbym się stawiać przed Klubem Sympatyków Białego Misia w Zakopanem odpowiedział Krystian Markiewicz prezes Stowarzyszenia Sędziów „Iustitia”, pytany o to, czy po wyroku Sądy Najwyższego, stawi się przed Izbą Dyscyplinarną Sądu Najwyższego. Przypomnijmy, że wczoraj informowaliśmy, że Markiewicz usłyszał kolejne 55 nowych zarzutów dyscyplinarnych. Przed sądami będę się stawiał. Przed Izbą Dyscyplinarną nie ma takiej potrzeby. Równie dobrze mógłbym się stawiać przed Klubem Sympatyków Białego Misia w Zakopanem - mniej więcej tak to należy porównywać powiedział odnosząc się do dzisiejszego wyroku SN.                                                                                          

                                                      
https://wpolityce.pl/polityka/476355-prezes-iustitii-po-wyroku-sn-czuje-sie-bezkarny                                                                                          
                                                                                                 
                                                                                                 
Ps....Czyżby nie było paragrafów na anarchię kasty? Bezczelność ludzi w togach jest zdumiewająca! Jeśli KGB zażądałoby się stawienia, czy Erdogan w Turcji to daję 100%, że by się stawił! No to mamy anarchię jak się patrzy, jeśli tego sędziego policja nie doprowadzi do Sądu Dyscyplinarnego. Jest wzywany do sądu, a on mówi, że ma to gdzieś. To każdy bandyta może zrobić teraz to samo! Nie należy uznawać wyroków Markiewicza. Równie dobrze można słuchać orzeczeń klubu białego misia. No to panie Markiewicz powiedz wprost jak bardzo nienawidzisz Polaków i miej świadomość,że dla ciebie w śród nas nie ma miejsca. Antysyjonizm = kara, antypolonizm = pochwała to świat Markiewicza. Widać teraz kim są sędziowie. Aroganci, klika wspierająca się wzajemnie. Wyznają hasło nic nam nie zrobicie. Dlatego do sądu nie idzie się po sprawiedliwość. Sądy są parasolem dla swoich. Ciebie misiu do celi, dla uciechy współwięźniów, będziesz miał wzięcie schylając się po mydło w łaźni.  Ależ wymuskana buziunia, pucułowate policzki i ta pipka na brodzie. Oj, miałby wzięcie u osadzonych! Dopóki pajace z kasty i jej parszywego miotu wsobnego nie zostaną wreszcie pociągnięci do odpowiedzialności za ordynarne lekceważenie porządku prawnego RP, dopóty nic się nie zmieni. Nie wiem po co są służby specjalne w Polsce. Urzędnik państwowy, który nie wykonuje swoich obowiązków wobec prawa powinien być zwolniony. Trzeba uchwalić prawo w zakresie dyscyplinarnym dokładnie takie samo jak jest w Niemczech, żeby nikt nie mógł zakwestionować. Wystarczy by ministerstwo finansów przestało przelewać forsę na sądy. Szybko wrócą do pionu. Trzeba mieć jaja gdzie trzeba i kręcić śrubę do oporu, aż kwik będzie słychać od Bałtyku po Tatry. Won z Polski. Wkrótce przebiorą miarę i ludzie wezmą się ręcznie do reformy sądownictwa. Czy PiS to rządzi Polską, czy udaje ? Pamiętajcie czas płynie, ale nie koniecznie na waszą korzyść? Jeżeli do wyborów PiS nie dokona reformy sądownictwa to na własne życzenie w cuglach przegra wybory prezydenckie. Liczą się czyny a nie chęci i kwieciste przemowy prezydenta.
 
 
 
 
 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829