Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
134 posty 27582 komentarze

Kula Lis

kula Lis 69 - Zagorzały Antybolszewik herbu Jastrzębiec

Czy warszawski ratusz promuje zażywanie narkotyków?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kaleta odpowiada Dąbrowie i wylicza bulwersujące przykłady

        Chemsex, narkotyki, legalizacja prostytucji. Warszawski ratusz i miliony na organizacje LGBT

#wieszwięcej
Projekt Test - finansowany przez m. st. Warszawa (w różnych konfiguracjach kwoty powyżej 1 mln zł - może Pan podać pełną kwotę). Taka tam informacja o chemsexie. Oczywiście jest logo miasta.
Zobacz więcej:                              
                                                   
https://www.tvp.info/45652536/raport-chemsex-narkotyki-legalizacja-prostytucji-warszawski-ratusz-i-miliony-na-organizacje-lgbt …                              
                                                   

Całość pod linkiem https://wpolityce.pl/polityka/476593-tylko-u-nas-kaleta-odpowiada-dabrowie-ws-narkotykow                                                                                                                                                                                                Ps..Panie Kaleta, proszę złożyć doniesienie do prokuratury! Ci ludzie są okrutni podstępni, udają miłość a grabią rodziny z ich dobra - z dzieci. To KOSZMAR. Trzeba to pokazywać w TVP. Może zwracają dotacje za kampanię, im zależy na adopcji dzieci. Na dzisiaj Warszawą rządzą żydowscy barbarzyńcy, zboczeńcy, pedały, cioty, kurwy, tw ubecji i złodzieje! Żydolewactwo z pedałem/ciotą przekształca DUMNĄ WARSZAWĘ w kolorowy, kiczowaty burdel! Zrobić referendum, bo wrzód trzeba usuwać jednorazowo i ostatecznie. A Warszawa staje się wrzodem na Polsce. Ćpuny i zboki, doszły do władzy w Stolicy. Wstyd i hańba. Wcześniej, gdy rządziły Polską, to przyjęły do Polski na obszar Natura 2000 imprezę narkotykową, którą Niemcy wyrzucili z Berlina. Imprezą tą Niemcy zniszczyli polski obszar Natura 2000. Ta odbywająca się w Polsce od 2013 roku impreza narkotykowa jest słynna w świecie, a w Polsce prawie nikt o niej nie słyszał. Dlaczego? Poważne państwo już dawno poradziłoby sobie z błaznem i ciotą. Rozumiem, że żydek Dąbrowa nie odpowiedział w żaden sposób na zadane pytania dotyczące nakładów na te organizacje oraz nie odniósł się do ich "programów"? Tylko opcja SIŁY, bo oni będą łgać w żywe oczy, robią z Warszawy Kopenhagę, Helsinki itp.(tam można się naćpać hery w publicznym, kontrolowanym miejscu! Trzeba WYWLEC z ratusza żydowskie mioty Dąbrowę, Trzaskowskiego, tylko do tego potrzeba ludzi zdecydowanych. Władze Warszawy mają niezdrowe ambicje, zatruć resztę społeczeństwa, śmiertelną ideologią. Młodzież jest podatna na ich chore propozycje. Upadki zaczynają się od ideologii obyczajowych. Zgniłe miast ze zgniłym prezydentem i ciotką wice! Warszawiacy jesteście zalążkiem zła w Polsce. Trzaskowski i lewacy nie mogliby robić tego co robią, gdyby PiS był uczciwy i dotrzymał słowa: mając od 4 lat większość w Sejmie PiS nie zablokował legislacyjnie możliwości promocji ideologii LGBT i pedalstwa.

 

                

KOMENTARZE

 • Miliony złotych z warszawskiego ratusza na organizacje LGBT! Chemsex, narkotyki, homoseksualizm - to współfinansuje Trzaskowski
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19kMjBjZi9wLzIwMTkvMTIvMDcvODI1LzQ0Ni80ODA5ZGEwNjRmYTI0NzM1ODdkZDA1NWU5YTM5MjRjMy5wbmc=.png
  Warszawski ratusz wielokrotnie w ostatnim czasie żalił się na to, że brakuje pieniędzy chociażby na remonty dróg, a nawet na wypłatę świadczenia 500 plus, za co odpowiedzialny jest rząd Prawa i Sprawiedliwości. Jednak z raportu przygotowanego przez wiceministra sprawiedliwości Sebastiana Kaletę wynika, że miasto w ciągu ostatnich lat wydało na organizacje pozarządowe co najmniej kilka milionów złotych. Często firmują się one logo stolicy informując o tym, jak zażywać narkotyki, promując dewiacje seksualne, a nawet walcząc o legalizację prostytucji. Wiceminister Sebastian Kaleta zapowiedział opublikowanie szerokiej analizy organizacji, które wspiera finansowo warszawski ratusz. Jak wskazuje portal tvp.info organizacje, które wprost wspierają ideologię LGBT+, co roku otrzymują z publicznych pieniędzy w postaci konkursów znaczne środki finansowe. Stają do konkursów pod hasłami takimi jak przeciwdziałanie uzależnieniom, walka z patologiami, działanie na rzecz rozwoju demokracji, edukacja seksualna, walka z HIV. Okazuje się jedna, że pod tymi zdaniami kryje się zaangażowanie w bardzo kontrowersyjne projekty. W raporcie uwzględnione zostały organizacje, które w latach 2017-19 otrzymały dotacje z Urzędu Miasta Warszawy – było to ponad 7 mln zł. Jeden z przykładów organizacji opisanych w raporcie to Fundacja Edukacji Seksualnej. Organizacja otrzymała w ostatnich latach na kilkanaście projektów ponad 3,7 mln zł, o czym miasto informuje na swoich stronach. Pieniądze miały być przeznaczone m.in. na wsparcia osób z HIV czy kampanie edukacyjne. To programy takie jak „Świadomi Młodzi”, „Pomoc4You”, „Strategia na stres”. Jednak FES działa także aktywnie na rzecz organizacji LGBT i zajmuje się edukacją seksualną dzieci w szkołach. W jednym ze spotów „Projektu Test”, dwaj mężczyźni tłumaczą w jakich okolicznościach należy zbadać się na HIV. Na tym jednak nie koniec, bo dwaj mężczyźni poza dwuznacznymi aluzjami inscenizują scenę seksu oralnego lekarza z pacjentem.

  https://youtu.be/Wv05olVzzdg

  Fundacja w połowie tego roku uruchomiła również portal skierowany do osób, które „mają, miały lub zamierzają mieć kontakty seksualne połączone z przyjmowaniem substancji psychoaktywnych – tzw. chemsex”. W poradniku wideo nazwanym „Męskie Branie” ci sami mężczyźni instruują, jak zażywać narkotyki przed seksem, chociaż we wstępie do nagrania napisano, że nie ma ono na celu propagowania zażywania środków psychoaktywnych. Mężczyźni podkreślają, że należy wiedzieć, jakie narkotyki się przyjmuje, robić to w warunkach sterylnych, „zwłaszcza na grupówce”. Nigdy nie łącz kropel GBL z alkoholem, przyjmuj dawki z odpowiednimi przerwami. Używaj pipety albo strzykawki z miarką do odmierzania dawek tłumaczą w nagraniu.

  https://www.facebook.com/meskiebranie/videos/2355287268018753/

  Dodają, że „bezpieczniej jest przyjmować chemię doustnie niż wciągać nosem”, i żeby „zmieniać miejsce wkłuć, idąc w stronę serca”. Co ciekawe, podkreślają, że posiadanie substancji w organizmie nie jest według polskiego prawa przestępstwem, więc nie ma się co bać konsekwencji, a w razie czego „pomoże” ich prawnik.Projekt „Męskie Branie” ma teoretycznie przeciwdziałać negatywnym skutkom przyjmowania narkotyków, jednak na Facebooku zamieszczono między innymi zdjęcia z antykościelnej manifestacji, na której współpracownik mówi, że Kościół jest organizacją, która chce go zabić. Raport zwraca także uwagę na inne organizacje otrzymujące potężne pieniądze z kasy Warszawy. To chociażby Fundacja Polityki Społecznej PREKURSOR, którą współtworzy m.in. fundacja Sex Work Polska.

  https://wpolityce.pl/polityka/476560-narkotyki-chemsex-i-homoseksualizm-to-dotuje-trzaskowski

  Ps...Panie Trzaskowski czy jedyną normą którą pan wspiera jest homoseksualizm i wszelkie dewiacje. Czy panu wolno bezkarnie łamać konstytucję,szczególnie zapisu o kształcie rodziny. Przecież ten człowiek "rządzi" w Warszawie tak, jak inspektor Clouseau prowadzi śledztwo (ten z "Różowej Pantery") czego się nie tknie, to kolejna coraz większa katastrofa, ale mina niewiniątka!…Trzaskowski często jest na haju czy nie można wyrywkowo go zbadać na zawartość środków odurzających to byłby strzał w dziesiątkę. Trzaskowski woli się zajmować bzdetami niż poważnymi sprawami (budowa metra, gruntowny remont Skry, budowa przedszkoli i żłobków). Szkoda tylko, że większość Warszawiaków wybrała takiego kołka. Ja miałem kolegę, który miał rodzinę, żonę, dwoje dzieci i po latach okazało się, że był pedałem/ciotą jak Biedrońka cały czas! O ile chcecie się założyć, że trzaśnięty jest pedałem, wciąga chemię i puka się m.in. z Rabiejem? Po jego zachowaniu widać na każdym kroku co za gagatek. Kiedy rząd wprowadzi tam zarząd komisaryczny?
 • @@@@!
  Najpierw w żyłę, później w dupę, czyli NORMALKA!? Oto edukacja najmłodszych!
 • Edukator z warszawskich szkół opowiada... o "chemseksie": "Często traci się kontrolę nad ciałem i decyzjami"
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY185NTU0Ni9wLzIwMTkvMTIvMDgvODI1LzUwMC9kOWYzNGIzZTA4Njc0NjRkOTlmM2FjYjE4N2VjODEyZS5qcGVn.jpeg

  „Często traci się kontrolę nad ciałem i decyzjami, które się wcześniej podjęło. Często będzie tak, że chemseks będzie bez zabezpieczenia. Cały fun w chemseksie polega na tym, żeby nie mieć jednego partnera, ale żeby mieć tych partnerów wielu” - tak w udostępnionym w sieci nagraniu opowiada Michał Pawlęga ze Społecznego Komitetu do Spraw AIDS. Jak wynika z raportu wiceministra Sebastiana Kalety, projekt dot. chemseksu, czyli zażywania narkotyków w celu wzmocnienia doznań seksualnych, miał być współfinansowany przez m. st. Warszawę. Wiceminister sprawiedliwości Sebastian Kaleta zapowiedział, iż w poniedziałek opublikuje wstrząsający raport pokazujący, jak warszawski ratusz wydaje miliony złotych na wsparcie organizacje, które m.in. uczą, jak zażywać narkotyki, promują dewiacje seksualne, a nawet walcząc o legalizację prostytucji. W sieci pojawia się coraz więcej nagrań i informacji, które przeczą próbom tłumaczeń warszawskiego ratusza. Jeden z projektów, który miał być współfinansowany przez m. st. Warszawa, dotyczy tzw. chemseksu, czyli zachowania bezpieczeństwa podczas zażywania substancji w celu wzmocnienia doznań seksualnych. Na udostępnionych nagraniach słyszymy, jak m.in. instruuje się, gdzie kupić strzykawki, by bezpiecznie zażyć „substancje”. Z przyjmowaniem dożylnym to jest tak, że to, o co trzeba zadbać, to o swój sprzęt. Też swój sprzęt jednorazowy. (…) To, co można zrobić, gdy jest więcej osób, to kupić sprzęt [strzykawki z igłą – red.] w różnych kolorach opowiada Michał Pawlęga ze Społecznego Komitetu do Spraw AIDS, a jak wynika z informacji medialnych, jeden z edukatorów w warszawskich szkołach w ramach programu „Szkoła przyjazna prawom człowieka. Jak przeciwdziałać wykluczeniu i przemocy w szkole?”. Przy chemseksie najczęściej bierze się po to, żeby móc w tym seksie więcej niż na trzeźwo. Ludzie wspomagają się różnymi substancjami. To, co się dzieje po tych substancjach, to często traci się kontrolę nad ciałem i decyzjami, które się wcześniej podjęło. Często będzie tak, że chemseks będzie bez zabezpieczenia. Cały fun w chemseksie polega na tym żeby nie mieć jednego partnera, ale żeby mieć tych partnerów wielu słyszymy. Co na to warszawski ratusz? Na czym polega praca takiego „edukatora” w warszawskich szkołach? Na marginesie warto zadać pytanie o organizację konferencji nt. chemseksu… przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny (NIZP-PZH). Cytowany wyżej Michał Pawlęga chwali się bowiem w mediach społecznościowych, że wkrótce odbędzie się takie wydarzenie. Na plakacie widnieje również logo Ministerstwa Zdrowia (sic!). Można powtórzyć pytanie: Co na to resort zdrowia?

  kpc/Twitter/TVP Info Całość pod linkiem

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/476702-edukator-z-warszawskich-szkol-opowiada-o-chemseksie

  Ps.."Do triumfu zła wystarczy tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"....Czyli wszystko sprowadza się do zezwierzęcenia odruchów człowieka. Pomyśleć że za tym stoją wyborcy z Warszawy. "Gratulacje". Patrząc na dwóch pedałów propagujących branie w żyłę i pedalski seks grupowy w dotowanym przez miasto programie nie trzeba o nic pytać Trzaskowskiego, trzeba złożyć niego doniesienie do prokuratury! Teraz trzeba natychmiast zorganizować społeczną zbiórkę podpisów pod wniosek o referendum w Warszawie o odwołanie Trzaskowskiego! Zalał pół Polski szambem i zalewa szambem kulturowym nasze szkoły. Są zatwierdzone programy nauczania, są odpowiednie przepisy karne, jest opłacany nadzór kuratorski nad szkołami-gdyby władze NAPRAWDĘ chciały zabronić demoralizacji to ten Pawęga siedział by już w pierdlu. Widać tu chodzi o oswajanie z tematem..Zadaję sobie pytanie dlaczego PiS to toleruje, dlaczego szkoły samorządowe a nie państwowe, po co my głosowaliśmy na PiS skoro dzieci są pchane w otchłań. Za komuny była bida ale ludzie porządni i szkoły normalne. A Resort zdrowia chce wprowadzić podatek konsumencki od niezdrowych produktów np.cukru i przeznaczy go na promocje zdrowego trybu życia-m.in. na instruktaż "bezpiecznego" zażycia narkotyków i chemseksu.. Pytam gdzie jest Rzecznik Praw Dziecka, gdzie jest PiS, czy prezes zajęty jest wyłącznie wojenką z Banasiem, gdy PO robi burdel ze szkół? A co robi prokuratura w tej sprawie bo nie rozumiem, że minister opublikuje i co dalej? Z tego wynika że albo nie potraficie, albo nie chcecie się zajmować jak należy? Dlaczego jeszcze nie ma zawiadomienia do prokuratury o szerzenie treści pornograficznych i pedofilii w wśród dzieci na co czekacie? Czy nie ma na to paragrafu kk? Na co czekają rodzice, służby, ministerstwa? Aż dzieci zostaną narkomanami i zatrudnią się w pronobiznesie? Za publiczne pieniądze ludzie są urabiani na niewolników seksu. PiS się tylko patrzy i oburza. Kiedy zmiana prawa PiSie, żeby takie rzeczy były zakazane? Łączymy sprawę z tzw. "płcią kulturową" i mamy obleśnego, odzianego w "prawa człowieka", pedofila na haju w przedszkolnej łazience dla dziewczynek, którego nie może aresztować policja. A obślinione bydlę, które zasmakuje taki delikates, będzie głęboko zmotywowane do bronienia "demokracji" która mu taki towar dostarcza, ten kto próbował głodną świnię odpędzić od koryta wie o co chodzi. Pedofilia na ostrych prochach z wieloma "partnerami" to raj na ziemi a takiego uwikłania w zmysłowość będzie się broniło jak niepodległości bo trudno byłoby odstawić od ryja takie delikatesy. To nie nieudolność, nie bądźcie naiwniakami. To wielki projekt, Grand Design, prowadzony z rozmachem od 30 lat

  https://www.youtube.com/watch?v=cPQNQW7aOcs

  Prawda leży przed Wami odkryta. Propagując w rządowej TVP od ponad 4 lat homoseksualizm jako akceptowalną normę społeczną, kładąc się Reytanem przed Polakami i wprowadzając gender do szkół i LGBT na ulice. Wspomniana przeze mnie tu impreza narkotykowa na polskim obszarze Natura 2000 jest opisywana przez gazetę regionalną jako impreza kulturalna. Ta gazeta regionalna, jak wszystkie w Polsce gazety regionalne, jest w rękach niemieckich. Gdy dobrze w Polsce zaopatrzeni uczestnicy imprezy dostaną telefoniczną informację, że po stronie niemieckiej celnicy przeprowadzają kontrolę autokarów, to wyrzucają narkotyki do przydrożnych rowów. Polskie dzieci zbierają te narkotyki, próbują i rodzice później mają kłopot. Nic zrobić nie mogą, bo są zastraszeni, że jak coś zrobią przeciw imprezie, to im chałupa spłonie. Jak ktoś pały do ręki nie weźmie i nie przetrąci zboczeńcom "kręgosłupa" to któregoś dnia obudzimy się w zupełne innej rzeczywistości, pozostanie płacz i zgrzytanie zębami.

  A oto PROGRAM UNIJNY komisarza ds. równości: https://www.maszwplyw.pl/nie-dla-kontrowersyjnych-planow-heleny-dalli,101,k.html?fbclid=IwAR1sBe3HLZbPTy6IBrVfwLZBHv3fc2Ig8K7OMBbQ8UqQm6mmb1jSNsLbzRQ
 • Druzgocący raport Kalety. Gdzie trafiają pieniądze warszawiaków? Bogacą się... organizacje LGBT
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15758920981d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b37274e739a65ec135ed0acd8cbc574619aa.jpg Wiceminister sprawiedliwości Sebastian Kaleta zaprezentował dziś raport dotyczący finansowania przez warszawski samorząd organizacji, które mogą upowszechniać ideologię LGBT. Raport jest druzgocący dla poprzednich i obecnych władz miasta. Tylko w ostatnich latach kontrowersyjne organizacje miały otrzymać z miasta ponad 7 milionów złotych. A podobno trzeba zaciskać pasa... Słyszymy od przedstawicieli warszawskiego ratusza, że Warszawa nie ma pieniędzy na kluczowe inwestycje, że muszą być cięcia, ponieważ rzekomo rząd odbiera pieniądze Warszawie. Wiemy oczywiście, że w tym roku budżet będzie znowu rekordowy, ponieważ rekordowe są wpływy z podatków, jakie zasilają samorządy. Natomiast te apele warszawskiego ratusza skłoniły mnie do tego, żeby przeprowadzić analizę niektórych wydatków, by zobaczyć, czy naprawdę tak źle jest z budżetem mówił Sebastian Kaleta na konferencji prasowej. Jestem bardzo zaskoczony tymi odkryciami. Przyglądając się niektórym organizacjom, które miasto sowicie finansuje, można odnieść wrażenie, że te pieniądze nie do końca są przeznaczane na te cele, które mają być zrealizowane (...) Przeanalizowałem kilkanaście organizacji, łączna kwota dofinansowań to ponad 7 milionów złotych w latach 2017-2019. Jestem świadomy, że to prawdopodobnie wierzchołek góry lodowej dodał. Miasto Warszawa finansuje takie organizacje, że można obrazowo powiedzieć, że to tak, jakby zatrudnić lisa do ochrony kurnika podsumował. Organizacje, które wprost wspierają ideologię LGBT+, co roku otrzymują z budżetu publicznego w postaci konkursów znaczne środki finansowe. Pod przykrywką przeciwdziałania uzależnieniom, walki z patologiami czy działań na rzecz rozwoju demokracji, prowadzona jest ideologiczna wojenka. Jedna z organizacji, która może otrzymywać samorządowe wsparcie, ma mieć wśród swoich postulatów... legalizację prostytucji. Raport Sebastiana Kalety pod tytułem "Gdzie trafiają pieniądze warszawiaków?" liczy aż 127 stron! Dostępny jest do pobrania poniżej. Zachęcamy do zapoznania się z wynikami pracy wiceministra sprawiedliwości. W linku do pobrania raport "Gdzie trafiają pieniądze warszawiaków?" Na 127 stronach zobaczycie jak wielkie pieniądze Warszawa przeznacza na organizacje,które w swojej działalności promują np ideologię LGBT, a nawet szkolą warszawskich nauczycieli...

  http://sebastiankaleta.pl/raport-kalety/

  https://pbs.twimg.com/media/ELVJnJ0XYAExxNj?format=jpg&name=small

  https://niezalezna.pl/301150-druzgocacy-raport-kalety-gdzie-trafiaja-pieniadze-warszawiakow-bogaca-sie-organizacje-lgbt

  Ps..Prawdziwi Warszawiacy zginęli w Powstaniu Warszawskim, Katyniu i w katowniach UB a ci osobnicy zamieszkujący Warszawę to potomkowie bolszewików i przedwojennych parobków. Dla przedwojennego parobka zamieszkanie w Warszawie było wielkim awansem społecznym. Jeżeli umiał się podpisać i znał kilka liter znajdował pracę w UB. A co na to Wojewoda ? - jeżeli jest niewładny to niech się zajmie jakąś pożyteczną pracą. Jak na razie burdel warszawski z upośledzonym Czaskoskim celebruje w całej unii pederastów swoją bezkarność jednocześnie pokazując rządowi środkowy palec wyjęty bezpośrednio z tyłka. Nie jestem zdziwiony tylko przygnębiony. Przecież Warszawą rządzą dwa pedały/jeden duży drugi mały/ z ramienia lewackiej swołoczy. Nie mogę patrzeć na ten przyjezdny syf który kształtuje losy tego bohaterskiego miasta a ręce same opadają z bezsilności. Czy po to wybuchło Powstanie Warszawskie i setki tysięcy dzielnych polskich patriotów poległo w walce z niemieckim terrorem aby teraz panował tu tęczowy terror i żydobolszewicka zaraza? Żołnierze powstańcy i cywilna ludność warszawy marzyli nie o takim świecie oddając swój największy skarb.....życie. Niech stołeczne lemingi poczują siłę swojego głosu wyborczego. Jest już goło, będzie wesoło i jakże europejsko, jak nad Sekwaną. Tylko patrzeć jak Rafałek Czaskoski podniesie kolejne daniny. Cała ta przestępcza szajka z Platformy O. tak nadaje się do rządzenia i ekonomii, jak wół do karety. Kto pierwszy rzucił to hasło: "jak ekonomia, to tylko PO", czy nie Jasiek Rokita? To było do przewidzenia. Zachowanie pedała Rafała wskazywało, jakie są preferencje jego i jego kolegów z ratusza. Zarząd komisaryczny w Warszawie potrzebny od zaraz. Od dziś! Taka Łotwa potrafiła sprawę załatwić w jeden dzień wprowadzając zarząd komisaryczny w Rydze. Ten nasz rząd to totalne niedojdy z cykorią u tyłka.
 • "Biedny" stołeczny ratusz wydaje miliony na organizacje LGBT. A ci robią spoty z gejami
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15757182721d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b37201bc18544d0df356ba797cd88f8d91b5.jpg

  Spoty informacyjne o tym, jak zażywać narkotyki, albo te, na których dwóch mężczyzn imituje seks oralny - na to warszawski ratusz wydaje miliony złotych - ustalił poseł PiS Sebastian Kaleta. Do jego raportu dotarł portal tvp.info. W dokumencie znajdują się organizacje pozarządowe, które wielokrotnie firmując się logo Warszawy, walczą między innymi o legalizację prostytucji. Organizacje, które wprost wspierają ideologię LGBT+, co roku otrzymują z budżetu publicznego w postaci konkursów znaczne środki finansowe. Stają do konkursów pod hasłami takimi jak przeciwdziałanie uzależnieniom, walka z patologiami, działanie na rzecz rozwoju demokracji, edukacja seksualna, walka z HIV - podaje tvp.info.

  https://niezalezna.pl/300909-biedny-stoleczny-ratusz-wydaje-miliony-na-organizacje-lgbt-a-ci-robia-spoty-z-gejami


  Ps..Przeważający typ warszawiaka to osoba z IQ na poziomie dębowej (bo podobno najtwardsza) nogi stołowej. Czyli wniosek - olać warszawkę i omijać jak zarazę. Arcybiskup Jędraszewski miał 100% racji, to jest jak rak który toczy zdrowy organizm narodu. Żyjcie sobie jak chcecie ale nie afiszujcie się swoimi skłonnościami bo to obnaża wasz brak inteligencji. Człowiek mądry inteligentny wie, że pewne sfery życia są tak indywidualne, że wyciąganie ich na forum publiczne jest oznaką niezrównoważenia. Co konkretnie rząd zrobił aby powstrzymać tęczową rewolucje/zarazę? Konkrety! Takie np "tęczowe piątki" można by załatwić jedną ustawą sejmową. Dlaczego w miastach w których rządzi PiS/ZP odbywają się "marsze równości", skoro prezydent miasta zaraz po rozpoczęciu takiego "marszu" może go rozwiązać (tyle przepisów, paragrafów łamią uczestnicy tych marszów). Rząd wydaje się chować głowę w piasek ze strachu przed Unią, pedałami, etc..a JK mówi o Polsce jako wyspie wolności, no to jak wolność to wolność, wszystkie chwyty dozwolone. Czy to jest ta wolność, o której mówi JK? Za taką wolność to ja serdecznie dziękuję! Żądam zdecydowanych działań ze strony rządu, policji, prokuratur i sądów! Żądam zdecydowanej walki z IDEOLOGIĄ LGBT! Żądam reakcji ministra oświaty na ataki ideologii LGBT wymierzonej w nasze dzieci, w nasze ni na szkoły, przedszkola! Ministrze Piontkowski: do roboty! Na co pan czeka?
 • @@@@!
  A ten słynny dom Samotnej Matki na Białołęce miasto odebrało 12 matkom i 25 dzieciom. Nie było ani woli ani pieniędzy. Hańba dla Warszawiaków, za wybór takiej władzy.
 • @@@@!
  Wpiszcie na YouTube nazwisko Posie Parker i posłuchajcie, co ma do powiedzenia. To Brytyjka, która rozpoczęła akcję stawiania oporu wobec ideologii LGBT. Kiedyś była zwolennikiem i działaczem lewicy i ruchu feministycznego, ale zerwała z lewicą i feministkami, kiedy w środowisku lewicy/feministek pojawili się transwestyci, którzy usiłowali przejąć kontrolę nad ruchem feministycznym. Posie Parker, to jej pseudonim na YT, naprawdę nazywa się Kellie-Jay Keen-Minshull i stworzyła ruch Standing for Women, który ma coraz więcej zwolenników. Posie Parker ośmieliła się poddać w wątpliwość to, że transwestyci to kobiety. Uważa, że transwestyta nigdy nie był i nie będzie kobietą i za to spotkała ją fala hejtu ze strony LGBT. Była nawet przesłuchiwana przez policję i oskarżana o sianie mowy nienawiści, bo uważa, że transwestyci to nie są kobiety. To ją obudziło i zerwała z lewicą i ruchem feministycznym. Posie Parker uważa, że za ideologią LGBT stoją pederaści na bardzo wysokich stanowiskach, pochodzący z różnych państw i z potężnym wpływem na naszą rzeczywistość. Uważa, że ich głównym celem jest legalizacja pederastii!. Posie Parker,podobnie jak my w Polsce uważa, że LGBT to ideologia. Posie Parker prowadzi wykłady/spotkania i jest zapraszana do różnych krajów. To bardzo odważna kobieta, musi znosić niewybredne ataki ze strony LGBT. Walczy z seksualizacją dzieci w brytyjskich szkołach. Warto się zainteresować tym co ma do powiedzenia i tym jak walczy przeciwko ideologii LGBT. Mam nadzieję, że ktoś w Polsce się nią zainteresuje i zaprosi do Polski na serie spotkań, bo warto. Cieszy, że nie tylko w Polsce, ale również i w innych krajach są ludzie, którzy zaczynają działać na rzecz obnażania groźby jaką stanowi ideologia LGBT. Tu jest link do spotkania z Posie Parker. Wpisz na YT Posie Parker - Woman – Adult Human Female albo wklej

  https://www.youtube.com/watch?v=XT21x1NHJVw

  Mówi tu m.in. o tym, że pewna matka podarowała swojemu synowi operację zmiany płci na jego 15 urodziny. Można zobaczyć zdjęcia. Są również zdjęcia dzieci, którym rodzice zmienili płeć. Makabra. Podsie Parker nazywa to okaleczaniem, za co spotyka ją fala nienawiści i ataków ze strony ideologii LGBT. Obejrzyjcie wykład Posie Parker choćby po to, żeby zobaczyć zdjęcia i filmy pokazujące co ideologia LGBT robi z dziećmi. Posie Parker ostrzega przed tym, że ideologia LGBT to w rzeczywistości atak na dzieci. Celem głównym są nasze dzieci, wnuki, wnuczki! Pokazuje przykłady dzieci, na których rodzic/rodzice dokonują okaleczeń w formie tzw. operacji zmiany płci. Pod podanym przeze mnie linkiem można obejrzeć filmy/zdjęcia dzieci, które poddano operacji zmiany płci - to po prostu horror. Ideologia LGBT wdziera się do szkół. Po co? W jakim celu? Może po to, żeby nakłonić rodziców do poddania dzieci operacji zmiany płci. Ale po co? Ano może po to, żeby pederaści, lesby, mieli w czym wybierać! Apeluję do organizacji w Polsce o nawiązanie kontaktu z Posie Parker i zaproszenie jej na wykłady, bo jej wiedza nt. ideologii LGBT jest bardzo duża i warto połączyć siły w walce o nasze dzieci i o normalność. Posie Parker walczy również przeciwko tzw. mowie poprawności politycznej i o wolność słowa. Zwraca uwagę na coraz częstsze kneblowanie głosów krytycznych. Na naszych oczach rozgrywa się wojna ideologiczna i nie wolno nam chować głowy w piasek ale podjąć stanowczą, zdecydowaną i bezwzględną walkę! Bo albo my normalni zwyciężymy albo oni nienormalni. Zastanawiam się dlaczego nie istnieje jakaś narodowa komisja rewizyjna do kontroli wydatków samorządowych. Z drugiej strony prawo musiałoby zabraniać finansowania dewiacji i promowania antyrodzinnych zachowań. Tu jednak nasz kochany PiS z ZP zupełnie nie wykazuje inicjatywy, poza gadaniem nie robi się nic, bo potem trzeba by było się tłumaczyć komisjom europejskim, jakby nie wiedzieli, że sprawy obyczajowe są wyłączone w przypadku Polski z jakichkolwiek ingerencji jakichkolwiek trybunałów.
 • PONOĆ ĆPUN, NA DOPALACZACH?
  Dramat w Ząbkowicach na Dolnym Śląsku. 18-latek podejrzany o zabicie siekierą rodziców i siedmioletniego brata. Niech zgadnę dopalacze? Prawa dziecka w praktyce. Wychowanie bezstresowe, róbta co chceta, idiotyczna wiara w to, że szkoła wychowa dzieci za rodziców. Gotowy przepis na dramat. To smutna rzeczywistość. Dopalacze + alkohol, brutalne gry, filmy często na pograniczu odczłowieczenia istoty ludzkiej (dla normalnego człowieka nie akceptowalne nawet jako sztuka, parę tygodni temu na forach internetowych filmik podczas zabawy pederastów i transów, scena aborcji i dobra zabawa tych ludzi) Antychryst już jest, a od nas zależy jak potoczy się nasz świat w którym przyszło nam żyć. Podziękujmy tym, co biegali po cmentarzach i rządowi Tuska, który wprowadził dopalacze jako kolekcjonerski suplement diety, bez jakiejkolwiek kontroli sanepidu czy innych służb, które trzepią na co dzień wielu innych bezpiecznych podatników. Teraz nie da się już tego odkręcić, bo rząd Tuska stworzył wygłodniałą, uzależnioną od tych trucizn armię nastolatków, wielotysięczny popyt, który nakręca cały popyt! Brak jakichkolwiek wartości, a do tego narkotyki, internet i mamy gotowy przepis na zbrodnię. Pod Puławami Ukrainiec zabił nożem dwóch innych Ukraińców.
 • Burza po raporcie Kalety. Będzie zawiadomienie do prokuratury przeciw prezydentowi Trzaskowskiemu
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15758992861d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372cedca1859e5b9ced4b056ec926071b50.jpg

  Warszawski radny Prawa i Sprawiedliwości Dariusz Lasocki zapowiedział złożenie zawiadomienia do prokuratury o możliwości poświadczenia nieprawdy przez stołecznego prezydenta Rafała Trzaskowskiego. Tego, zdaniem radnego, włodarz miał dopuścić się przy udzielaniu odpowiedzi na interpelację, w której urząd miasta zapewnił, że nie wydatkował środków na realizację deklaracji LGBT. Złożę zawiadomienie do prokuratury o poświadczeniu nieprawdy przez prezydenta Rafała Trzaskowskiego. Choć odpowiedź na interpelację przygotowują urzędnicy, to jednak prezydent to firmuje zapowiedział dziś warszawski rady Prawa i Sprawiedliwości Dariusz Lasocki. Chodzi o odpowiedź na interpelację dotycząca finansowania z budżetu miasta realizacji zapisów "Deklaracji Warszawskiej" dotyczącej polityki wobec osób LGBT. Lasocki pytał m.in. o wsparcie finansowe dla organizacji lesbijek, gejów, biseksualistów i transseksualistów oraz o realizację programów edukacji seksualnej w szkołach. Urząd miasta odpowiedział w piśmie z 4 grudnia, że dotychczas nie zostały wydatkowane i zaplanowane do wydatkowania żadne środki finansowe na wdrażanie zapisów wynikających z Deklaracji Warszawskiej. Ponadto urząd stwierdził, że do tej pory nie były prowadzone żadne zajęcia/programy realizujące zapisy Deklaracji, których odbiorcami byliby uczniowie/dzieci. W ocenie radnego PiS odpowiedzi te są nieprawdziwe. Lasocki powołał się na raport opublikowany w poniedziałek przez posła i wiceministra sprawiedliwości Sebastiana Kaletę. Według niego z fragmentarycznej oceny dotyczącej kilku organizacji LGBT wynika, że łączna kwota dofinansowań tych podmiotów w latach 2017 – 2019 wyniosła ok. 7 mln złotych. Ponadto - jak wskazał Lasocki - z materiałów opublikowanych przez Kaletę wynika, że jedna z organizacji LGBT prowadziła szkolenia dotyczące edukacji seksualnej dla nauczycieli. Jeżeli nauczyciele uczestniczą w takich szkoleniach, to po to, aby później tę wiedzę wykorzystać w szkole powiedział. Podkreślił, że nie godzi się na takie działania nie tylko, jako radny, ale również, jako ojciec dzieci objętych nauczaniem. Poseł Sebastian Kaleta opublikował dziś raport o działalności niektórych organizacji korzystających z dotacji m. st. Warszawy pt.: "Gdzie trafiają pieniądze warszawiaków?” Zastępca rzecznika prasowego Urzędu m.st. Warszawy Ewa Rogala poinformowała w reakcji na publikację, że "ratusz rozważa kroki prawne wobec osób, które rozpowszechniają nieprawdziwe informacje, manipulują faktami, wywołując atmosferę zastraszenia".
  https://niezalezna.pl/301206-burza-po-raporcie-kalety-bedzie-zawiadomienie-do-prokuratury-przeciw-prezydentowi-trzaskowskiemu


  Ps..Tak to jest jak chłop zajmie miejsce klasycznej BAJZEL-MAMY (HGW). Ten Czaskoski to ma jednego z rodziców czarnego, bo tak wygląda....chyba to nazywa się mulat.....No i co z tego, że trafi do prokuratury? Wcześniej czy później będzie musiała sprawa do sądu a tam wiadomo. Procedura Neumana. Tępić pedalstwo, obnażać ich kłamstwa, matactwo, perfidię. Nękać non stop. Zajebać pytaniami. Co prawa oni doskonale wiedzą, że nawet jak prorok oskarży to kasta uniewinni ale trzeba jebać bo kropla drąży skałę. Analizę min. Kalety warto uzupełnić o dodatkowe dane np. jaki czynsz płacą miastu Kluby GoGo i sex-szopy oraz inne podobne instytucje. Wynajmują lokale w centrum Warszawy, a podejrzewam, że płacą oficjalnie nawet niższy czynsz niż inni najemcy. A Czaskoski liczył, że przegra w Warszawie i pójdzie do UE. Lepsza kasa i kiedyś europejska emerytura. Tak jak pedalska ciota Biedroń. A tak to kasę trzepie w UE Jaki i to jaką. A wsadzanie w dupę nie ma nic wspólnego z seksem. Równie dobrze taki dewiant może wsadzić w dupę świni, kozy, owcy, etc.. czy w rurę wydechową auta lub rurę od odkurzacza. Określenie homoseks jest wymysłem dewiantów w celu zatuszowania prawdy o ich zboczeniu. Do seksu potrzebna jest kobieta i jej pochwa. Nie ma, nie było i nigdy nie będzie innej opcji, więc niech pedały typu Rabiej, pedalska ciota Biedroń, jego popychacz pedał Śmiszek idą do lekarza, tego od głowy. Należy używać prawidłowych określeń takich jak, psychicznie chory, pederasta, pedał, pedalska ciota, dewiacja, zboczenie, psychopatia itp. No i najwyższy czas, czas wyjaśnić ludziom co szykują totalni prezydenci miast. Chcą po prostu rozbić państwo na małe oligarchie, w których prokuratura, sądy, policja i każda najmniejsza pierdoła będzie zależała od tego, jakie ktoś będzie miał układy z nowym rodzajem mafii samorządowej. Czyli dojdzie do pełnej anarchii, bo ludzie utracą kotwicę w postaci bezpieczeństwa odwoławczego jakie daje właśnie rząd polski. Dodajmy do tego przejęcie wszystkich mediów w regionie i mamy obraz pełnego zniewolenia ludzi pozamykanych w dystryktach. Pogarda tych mitomanów do polskiego społeczeństwa jest tak wielka, że oni nawet nie zauważają, że strona przeciwnie myśląca ma w tychże miastach też swoją wieloset tysięczną reprezentację, więc nie mają oni żadnego prawa do wypowiadania posłuszeństwa państwu polskiemu. Mam wrażenie, że październikowe wybory doprowadzą do ostatecznego pogonienia ze sceny politycznej tych poronionych płodów postżydokomuszej "demokracji". Ludzie tego numeru im nie przebaczą. Każdy nawet najmniej wyrobiony politycznie Polaka widzi co się święci i nikt nie da się zamknąć w dystrykcie bo by się udusił. Jedyna rada wygrać taką przewagą głosów, by dać szansę rozsądnym ludziom rządzić i bronić Polski i Polaków. A potem referendum odwoławcze i po prostu wymienić prezydentów na prawdziwych gospodarzy miast. Niestety Warszawa, Poznań, to w sumie na tle dużych miast europejskich zwykła wiocha. Brud i pety na ulicach, żenujące inwestycje albo ich brak, zwykle te miasta kończą się na rynku, a brzydota zagospodarowania i nuda dobija mieszkańców. Te miasta są kiepsko zarządzane ,i dalej mają kiepską komunikację, żenująca częstość połączeń tramwajowych, brak mostów, brak metra, brak sprawnych, szybkich połączeń z obrzeżami miasta, z kluczowymi regionami podmiejskimi oferującymi rekreację dla mieszkańców, fatalne rozwiązania komunikacyjne dla kierowców, brak parkingów, brak wykorzystania i uregulowania rzek dla celów transportu, rekreacji, brak zabudowy i infrastruktury przy tychże rzekach. Za to jeden z drugim goguś stoi na wałach i patrzy czy go zaleje. Tym się to towarzystwo nie zajmuje, czyli nie zajmują się w ogóle pracą za którą dostają pieniądze od polskich podatników. Odstawiają ni mniej ni więcej tylko totalną wiochę. Wszystkie duże miasta szczycą się swoimi regionalnymi artystami, wysokim poziomem rzemiosła, umożliwiają jego prezentowanie w ścisłych, turystycznych centrach, a tu gdzie rządzą totalni jedyna promocja to totalnego miejscowego LGBT. Żałosne to i brzmi jak ponury żart. Jeszcze raz piszę rząd Łotwy rozwiązał ratusz w Rydze jednym rozporządzeniem, a my znowu na kolanach przed tym przed tym pedalskim lowelasem. Tylko, że u nas "niezawisły" postżydokomuszy sąd by rozporządzenie unieważnił.
 • Gorąca debata dot. gender i LGBT. Nie zabrakło ostrych wymian zdań! [WIDEO]
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15759076881d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372a414c86e4a85798a84d151fad29fec76.jpg
  Dziś w Krakowie odbyła się debata „Ideologia LGBT i gender. Doświadczenia państw UE i polityka UE”. Wydarzenie zorganizowano z inicjatywy europosłów Prawa i Sprawiedliwości Beaty Kempy oraz Patryka Jakiego. Na miejscu stawili się również przeciwnicy konserwatywnego modelu. Doszło do ostrej wymiany zdań.
  Tuż po rozpoczęciu debaty przed scenę, na której byli paneliści, wyszło kilka osób, broniących praw mniejszości seksualnych. Trzymały one w rękach plakaty z napisami "Człowiek to nie ideologia". Doszło do ostrej wymiany zdań z publicznością. Kontynuowano ją podczas części otwartej debaty, kiedy to uczestnicy wydarzenia mogli zabrać głos. Wśród działaczy był m.in. mężczyzna żyjący w długoletnim związku, który apelował o prawo do spokojnej egzystencji. Mówienie o ideologii to kompletne, kolosalne nieporozumienie. (...) Nie chcemy przywilejów, chcemy równości niczego więcej, niczego mniej mówił. To co państwo mówią, również rozbija rodziny. (...). Większość dzieci jest wyrzucana z domu, tylko dlatego, że mówią, jak się czują i jacy są naprawdę zwracała się do zgromadzonych reprezentantka stowarzyszenia My Rodzice. Z działaczką polemizowała małopolska kurator oświaty Barbara Nowak, która podkreślała, że w polskich szkołach należy szanować godność każdego dziecka. Szkoła ma dziecko wychowywać i uczyć. Natomiast sprawy własnej seksualności ten młody człowiek będzie mógł sobie odpowiednio identyfikować, kiedy szkołę skończy bo to nie jest sprawa szkolna. Tak samo jak nie jest sprawą szkolną to, czy nauczyciel jest homoseksualistą czy też nie podkreśliła. Nie pozwolę na to, żeby w polskich szkołach, w Małopolsce na pewno ideologia, która mówi, że seksualność człowieka jest najważniejsza, wchodziła do moich szkół zaznaczyła kurator. Przypomniała, że w szkołach "jest nauczanie seksualne jako element wychowania do życia w rodzinie". Wychowujemy, żeby dzieci mogły zakładać rodzinę; mężczyzna, kobieta, dzieci to jest rodzina, według naszego pojęcia i według prawa polskiego. My działamy zgodnie z prawem polskim oceniła Nowak. Wydarzenie, zorganizowane przez europosłów Patryka Jakiego i Beatę Kempę, pierwotnie miało odbyć się na Uniwersytecie Jagiellońskim, jednak uczelnia nie wydała na to zgody. Na debatę zgodziły się za to władze Uniwersytetu Papieskiego. Jaki, pytany przez dziennikarzy o to, dlaczego do debaty nie zaprosił osób, które pierwotnie miały brać w niej udział, podkreślił, że znaczenie miał właśnie fakt zorganizowania jej na uczelni papieskiej, odnoszącej się do nauki Jana Pawła II, który dziś "byłby poddany szerokiemu ostracyzmowi". Europoseł zaznaczył jednak, że moderując dyskusję starał się, aby "przeciwnicy mieli możliwość komfortowego na ile jest to możliwe w tych warunkach zabierania głosu". Zachęcamy do zapoznania się z przebiegiem całej debaty:

  https://www.facebook.com/debataKrakow/videos/451242322434167/

  https://niezalezna.pl/301214-goraca-debata-dot-gender-i-lgbt-nie-zabraklo-ostrych-wymian-zdan-wideo


  Ps...Jebać ideologów LGBT i się nie bać. Precz z tęczową zarazą. Posłuchajcie jeszcze raz tej "genderki wędrowniczki" z własnymi biednymi dzieciakami, to jedna z tego Cyrku ..Ile od Sorosa dostała pyskata feministka za ten obrzydliwy występ? No właśnie ktoś na tym robi duże pieniądze i za propagandę też jest opłacany. Chodzi prawdopodobnie o degenerację rasy białej, pytam się dlaczego? Lewica oczywiście podpisuje się pod tą ideologią..Qwa mać. LGTB atakuje dzieci w szkołach. Puszczę zżarł kornik sądy zżera anarchia a rząd III RP Najjaśniejszej siedzi w mysiej norze i trzęsie porami. Panie Morawiecki do roboty miej Pan jaja i zacznij coś robić gonić tych ministrów. Samorząd warszawki razem z lowelasem do natychmiastowego wyrzucenia na ryj. Wprowadzić komisarza na Łotwie poradzili sobie w Rydze z samorządem w jedna dobę. Sprawę załatwić jest bardzo prosto ! Uciąć dopływ pieniędzy, także od Czaskoskiego, a dotację z zewnątrz traktować jako obcą agenturę w zainteresowaniu ABW z odpowiednim zapisem w KK. Jest także jeszcze inny radykalny sposób to nie chronić ich marszów przez Policję! Gowin czy czasami zachowanie autonomii lewackich uczelni nie oznacza lewacką cenzurę, zacznie pan działać na rzecz prawdziwej autonomii uczelni, zacznie pan tępić lewacką cenzurę czy osiadł pan na laurach i uznał, że nic nie można z tym zrobić? Trzeba przetestować wszystkie uczelnie w Polsce i te, które nie trzymają standardów po prostu ograniczać środki, sekować przy każdej okazji, gdy stosują cenzurę aż zrozumieją, że nie tędy droga! Inaczej wkrótce będziemy mieć taką sytuację jak z nadzwyczajną kastą albo jeszcze gorzej, przecież uczelnie w Polsce nie mogą być wylęgarnią lewactwa, bo owszem lewactwo w młodości można wybaczyć ale gdy człowiek starszy nie zmienia poglądów to nie dość, że jest starym to jeszcze głupcem i takich nie można w zdrowym społeczeństwie utrzymywać, bo nic społeczeństwu nie dają a pierwsi np w swoim czasie do agitowania i przymuszania chłopów do kołchozu! Te czasy szczęśliwie parę lat temu minęły ale znowu mamy wyzwanie w postaci eurokołchozu ale jesteśmy w innej sytuacji i nie damy sobie w kaszę dmuchać!
 • @@@@!
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19jOTc3Yi9wLzIwMTkvMTIvMTAvODI1LzQ4My8zYjc4OWQ2M2Y3NTM0ZWU1OTIxMDIwMWU3ZTg5N2NkZi5qcGVn.jpeg
  UE wymusza na polskich nauczycielach indoktrynację dzieci ideologią gender. Kurator: „To namawianie nauczycieli do łamania prawa”. Warunkiem uzyskania unijnego grantu na projekt edukacyjny jest podpisanie przez nauczyciela zobowiązania, że będzie realizował programy genderowe alarmuje „Nasz Dziennik”. W szkołach realizowane są programy unijne, dzięki którym uczniowie mają dodatkowe bezpłatne godziny matematyki, języka polskiego, czy zajęcia z logopedą. Niejako tajemnicą poliszynela jest fakt, iż owe unijne projekty mają jednocześnie wdrażać ideologię gender. Dodatkowe lekcje są prowadzone przez nauczycieli za dodatkowe wynagrodzenie. Ale pedagog jest zobowiązany do podpisania kilku oświadczeń. Jedno z nich nakłada na niego obowiązek „przekazywania uczniom niestereotypowej wiedzy oraz pokazania szerokiego, niezależnego od płci, spektrum możliwych wyborów życiowych” pisze „Nasz Dziennik”, powołując się na nauczycielkę jednej z wrocławskich szkół, która nie podpisała „lojalki”, ponieważ zawarte w zobowiązaniu treści genderowe kłóciły się z wyznawanym przez nią światopoglądem. Projekt, o którym pisze gazeta, to finansowany ze środków unijnych, realizowany w kilkunastu szkołach na Dolnym Śląsku „Klucz do przyszłości – program rozwoju kompetencji kluczowych w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych Gminy Wrocław i Gminy Czernica”. Oficjalnie zajęcia prowadzone w ramach wspomnianego programu mają umożliwić uczniom m.in. rozwój kompetencji niezbędnych na rynku pracy, rozwijających umiejętności matematyczno-przyrodnicze, uczenie się krytycznego myślenia, rozwiązywania problemów, umiejętności pracy zespołowej. To oświadczenie jest namawianiem nauczycieli do łamania prawa zauważyła cytowana przez „ND” małopolski kurator oświaty Barbara Nowak. Z posiadanych przez nią informacji wynika, że szkolenia z gender dla nauczycieli to zjawisko powszechne. Wiele samorządów, np. Warszawy, Krakowa, Dolnego Śląska, czy Łodzi inwestuje w swego rodzaju gendrowe kursy dla nauczycieli. Przemiela się mózgi pedagogom, a na dodatek stara się to robić tak, żeby nie mieli możliwości powiedzenia „nie”. Bo jeśli ktoś ośmieli się sprzeciwić, to będzie ponosił tego konsekwencje, np. poprzez brak dodatku motywacyjnego ubolewała kurator w rozmowie z „ND”. W jej ocenie, jeżeli na poziomie struktur państwowych nie pojawi się wreszcie jasny i zdecydowany komunikat w tej sprawie, to stracimy kontrolę nad treściami przekazywanymi w szkole. Ideolodzy nie muszą już wchodzić z zewnątrz, to nauczyciele, psycholodzy poradni psychologiczno-pedagogicznych zrobią całą robotę za nich w szkołach ostrzegła Nowak.

  Nasz Dziennik


  Ps...Żadna mityczna "unia", to Polacy, polscy urzędnicy zatrudnieni, jak przypuszczam za nasze pieniądze, wymyślają i wdrażają te chore projekty, zacznijmy od nich! To wszystko prowadzi do zepsucia moralnego i niemilitarnego podboju Polski. Jeśli to pójdzie w tym kierunku, trzeba opuścić UE bez żalu. Polska nie zginie, a na zabranie nam suwerenności nie pozwolimy. Nauczyciele chcą zarabiać więcej i wpadają w pułapkę gender państwo rząd powinien raz na zawsze zakazać tego rodzaju praktyk szpieg też za kasę UE płaci to nauczyciele jak szpiedzy będą nauczać dzieci. PiS/ZP chowa głowę w piasek jak struś. Węgry mogły wypowiedzieć konwencję stambulską, mogła Litwa, ale PiS /ZP"nic nie może" a tak naprawdę nie chce. Budowa Polin wymagana zbydlęcenia nas i dzieci. a tak zupełnie serio wiecie w czym problem? W panicznym strachu przed LGBT, PiS/ZP to nie są ludzie walki, to są stare cymbały, dziady które chcą świętego spokoju siedząc wygodnie w fotelu. No i nie używajmy zaimportowanego niepolskiego słowa "gej". Ma na celu nas rozbroić i oswoić z tą nienormalnością. Polskie odpowiedniki to pederasta, sodomita, pedał, ciota oraz homoseksualista.
 • POMIOT UKRAIŃSKI NIEDOBITKA Z UPA i tate nożownika
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY181YWJhMi9wLzIwMTkvMTIvMTAvODI1LzUwMC84OGEyYzFlYjhiNWM0NTBhYTI1YWI0ZTA5NmM4YWYzZi5qcGVn.jpeg

  Bodnar walczy z uchwałami gmin o przeciwdziałaniu LGBT! Pierwsze skargi trafiły do sądów administracyjnych. Wojewódzkie Sądy Administracyjne pomogą Adamowi Bodnarowi w promowaniu szkodliwych idei LGBT? Wiele na to wskazuje! Rzecznik Praw Obywatelskich złożył pięć skarg na uchwały gmin o przeciwdziałaniu LGBT! Takie uchwały obowiązują już w niemal 50 gminach, powiatach i województwach. Adam Bodnar już wcześnie zapowiadał, że będzie skarżył uchwały gmin, które chroniąc dzieci przed zgubnym wpływem ideologii LGBT, uchwalały zapisy prawne stojące w kontrze do tych zjawisk. W ponad 50 gminach, powiatach, a także w niektórych województwach samorządowych, obowiązują uchwały o przeciwdziałaniu „ideologii LGBT” – liczba tych uchwał wciąż rośnie. RPO wyrażał przeciw temu stanowczy protest. Teraz wniósł pierwsze skargi na wybrane uchwały do pięciu różnych wojewódzkich sądów administracyjnych. Jest bowiem przeciwny działaniom organów władzy publicznej, nakierowanym na piętnowanie i wykluczanie osób i grup z życia społecznego, a opartym na uprzedzeniach i stereotypach czytamy w komunikacie Rzecznika Praw Obywatelskich. Adam Bodnar przekonuje, że uchwały są sprzeczne z konstytucyjną zasadą legalizmu, zgodnie z którą organy władzy publicznej działają na podstawie i w granicach prawa i stanowią „władczą dyspozycję” dla organów wykonawczych gminy. Dyskryminują osoby nieheteronormatywne i transpłciowe, wykluczając je ze wspólnoty samorządowej, ograniczają prawa i wolności mieszkańców gminy – ich prawo do życia prywatnego i rodzinnego, wolność wypowiedzi, prawo do nauki, prawo do nauczania oraz prawo do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami – w sposób bezprawny, gdyż ograniczenia tych praw i wolności mogą nastąpić tylko w ustawie czytamy w komunikacie Adama Bodnara. Rzecznik stanowczo sprzeciwia się podejmowaniu działań, zwłaszcza przez organy władzy publicznej, nakierowanych na piętnowanie i wykluczanie osób i tworzonych przez nie grup z życia społecznego, opartych na głęboko zakorzenionych uprzedzeniach i stereotypach. Każdy jest chroniony przed dyskryminacją, a więc każde nierówne traktowanie ze względu na cechy osobiste (jak m.in. płeć, orientacja seksualna) wymaga odpowiedniej reakcji niezależnego organu ds. równego traktowania, jakim w Polsce jest Rzecznik Praw Obywatelskich podkreśla Adam Bodnar. Ideologia LGBT zyskała kolejnego sojusznika. Jest nim Rzecznik Praw Obywatelskich, który chce, by to sądy zmusiły gminy do zaakceptowania niebezpiecznych, szczególnie dla dzieci, trendów i idei. Miejmy nadzieję, że sądy staną po stronie gmin i lokalnych społeczności, a nie skrajnie lewicowego Rzecznika Praw Obywatelskich.

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/476982-bodnar-walczy-z-uchwalami-gmin-o-przeciwdzialaniu-lgbt

  Ps...Żydolewacka Ideologia LGBT zyskała kolejnego sojusznika. Jest nim Rzecznik Praw Obywatelskich, który chce, by to sądy zmusiły gminy do zaakceptowania…
 • Ostra wymiana zdań w telewizji wPolsce.pl! Ozdoba: Ktoś tam naprawdę sfiksował w tym ratuszu
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY180OWRhZi9wLzIwMTkvMTIvMTAvODI1LzQ3Ni9jNjAwMTk4MmZlODY0NzcyOGMwZDY3YzlmMTJlNmJhZi5wbmc=.png
  „No, panie radny, ktoś tam naprawdę sfiksował w tym ratuszu, jeżeli dofinansowywane są tego typu projekty” powiedział poseł Jacek Ozdoba na antenie telewizji wPolsce.pl, odnosząc się do tłumaczeń radnego PO Pawła Lecha, który przekonywał, że wymienione w raporcie Sebastiana Kalety programy są skierowane dla osób, które potrzebują wsparcia, pomocy. Pan Sebastian Kaleta powiedział, że te 7 mln to jest za trzy ostatnie lata. Rafał Trzaskowski rządzi tylko jeden rok i tylko część tej kwoty jest za czasów jego kadencji przekonywał Paweł Lech (PO), radny m. st. Warszawy odnosząc się do raportu Sebastiana Kalety, w którym ujawnia on, ile pieniędzy z warszawskiego ratusza zostało przekazane organizacjom LGBT. Ja to czasami się zastanawiam, czy państwo nie robią bezpłatnej reklamy, szczególnie pan Pospieszalski w programie TVP, rozpowszechniając dokładnie organizacje, strony internetowe, tak jak w tym raporcie, dla osób, które generalnie nie zwróciłyby uwagi na tego typu kwestie. W tej chwili się zainteresują mówił zwracając się do Edyty Hołdyńskiej.

  To należy przeznaczać 7 mln po cichu na te organizacje? pytała redaktor.

  Nie pani redaktor, ale nie należy z tego robić burzy, która tak naprawdę powoduje, że na pewno wiele osób zainteresuje się tego typu kwestiami i zacznie zaglądać na te strony odpowiedział Lech.

  Czyli warszawiacy nie powinni zaglądać na te strony, interesować się?
  dopytywała Hołdyńska.

  No nie powinni, a państwo robią reklamę jako media oświadczył.

  To dlaczego są robione filmy instruktażowe? To dlaczego ratusz płaci tym organizacjom, skoro warszawiacy nie powinni zaglądać na te strony? ripostowała red. Hołdyńska.

  Bo to są programy, które są skierowane dla osób, które potrzebują wsparcia, pomocy przekonywał.

  Odnosząc się do uwag red. Hołdyńskiej, że omawiane filmy są swojego rodzaju instruktażem, w jaki sposób zażywać dany narkotyk, nie zaś udzielaniem doraźnej pomocy, Lech stwierdził:

  Na ekranie mieliśmy dobrze wyglądającą młodzież bawiącą się z przekazem takim, że jeżeli potrzebują, to mogą dostać bezpłatnie igły, żeby nie korzystać z których korzystał kolega czy koleżanka i to jest dobry przekaz dla tych, którzy z tych igieł korzystają.

  W mojej ocenie te 7 mln to są środki wydane też na inne rzeczy przekonywał.

  To przeczy pewnej logice, bo jeżeli jest dofinansowanie i jest logo m. st. Warszawy i są środki publiczne, środki samorządowe na cele związane z działalnością danej organizacji, to ta organizacja jak rozumiem ma być otwartym źródłem informacji ocenił poseł Jacek Ozdoba (Solidarna Polska).

  Akurat ja uważam, że to jest sprzeczne z prawem, co do zasady dodał.

  Czym innym jest edukacja, a czym innym jest informowanie o tym, że używanie wspólnej igły zagraża życiu bądź zdrowiu w tym przypadku osoby zażywającej środki w postaci narkotyków, a czym innym jest przedstawianie filmów, które raczej promują bym powiedział tego typu styl życia wyjaśniał.

  To nie są działania edukacyjne, tylko po prostu ideologiczne to kolejne kroki, które podejmuje niestety Rafał Trzaskowski skonstatował.

  Jest jedna z fundacji, która się zajmuje jakby promowaniem, czy właściwie poruszaniem tematu relacji seksualnej po zażyciu środków odurzających. Przepraszam bardzo. O czym my w ogóle mówimy? Czy to jest edukacja? No, panie radny, ktoś tam naprawdę sfiksował w tym ratuszu, jeżeli dofinansowywane są tego typu projekty nie krył oburzenia Ozdoba. Jest logo miasta stołecznego Warszawy, środki zostały przelane niezgodnie z celowością wydatków publicznych niewątpliwie, patrząc na ten raport, więc mowa tu jest o czymś, co ma skontrolować w tej chwili, czy środki zostały we właściwy sposób wykorzystywane. Być może jest tak, że te organizacje dostały na inne cele pieniądze, a na inne cele przeznaczyły, ale to pytanie o mechanizm kontrolny, a nie grożenie od razu pozwami, mówienie o tym, że to jest niedobry raport podkreślał.
  Raport jest bardzo dobry, dlatego że obrazuje, że 7 mln złotych potrafi trafiać do organizacji, które mogą budzić kontrowersje i ich działania mogą być sprzeczne po pierwsze z prawem, a po drugie z taką moralną też kwestią ocenił, dodając, iż jedna z organizacji ma się zajmować legalizacją prostytucji zarobkowej, gdy tymczasem w Polsce tego typu działalność jest sprzeczna z prawem, „jeżeli ktoś pobiera za to korzyść finansową”. Media, politycy rządzący i politycy opozycyjni mają obowiązek przyglądania się wydatkom samorządowym i publicznym i jeżeli ten temat został wywołany przez posła, są na to argumenty, jest raport i jest logo miasta stołecznego Warszawy, to jest naturalny temat, że on będzie się pojawiał w przestrzeni publicznej powiedział Ozdoba, odnosząc się do zarzutów Lecha formułowanych pod adresem mediów, w tym również telewizji wPolsce.pl.

  Zgodzę się, że niektóre projekty nie powinny być wspierane przez miasto
  przyznał Paweł Lech.

  https://youtu.be/rohU8lpyWWo

  wPolsce.pl

  Ps..Zawsze rozdają swoim czy to wywóz śmieci, czy sprzątanie tunelu, czy teatr Jandy, czy fundacje, czy budowanie i remontowanie ulic. Wszyscy wszystko wiedzieli. A teraz, że niezgodnie z przeznaczeniem. Nikt nie sfiksował, to komando dywersantów i tyle. Uwielbiane przez neurobiałki. Durny radny z peło. Nie słyszałeś co zrobił nastolatek na śląsku pod wpływem narkotyków.? Co wy wyprawiacie. Należy natychmiast obalić republikę okrągłostołową! Tryb pilny.
 • Do czego nas doprowadzą ci przedstawiciele upadłej Unii Wolności?
  https://prawy.pl/105235-polak-z-holandii-pytali-mnie-dlaczego-pan-nie-usmierci-matki/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930