Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
134 posty 27551 komentarzy

Kula Lis

kula Lis 69 - Zagorzały Antybolszewik herbu Jastrzębiec

Zagrzewa do puczu?!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

(Chazar i omc mgr po WUMLu Aaron Bucholtz vel)Balcerowicz: Władze zwykle ustępują pod presją, jeśli jest tylko wystarczająco silna. Trzeba ją wzmocnić.

 W historii zdarza się, że do władzy dochodzą - niekiedy po wolnych wyborach - ludzie bez moralnych hamulców. Ale oni zwykle ustępują pod presją, jeśli jest tylko wystarczająco silna. A jeśli nie ustępują; to znaczy, ze trzeba ją wzmocnić. Wczoraj przed SN był dobry początek w 2020 r.! napisał na Twitterze Leszek Balcerowicz. Wpis Leszka Balcerowicza można rozumieć jako chęć nacisku na władze, aby wycofały się z reformy sądownictwa. Możliwe jednak, że chodzi mu o obalenie obecnego rządu siłą.

Twitter                                                                                                        
                                                                                                                                                                                Ps...Czy na takich, i jemu podobnych, nie ma paragrafu za nawoływanie do rozruchów i obalenia demokratycznie wybranych władz?! Komuś się śni "polska wiosna"? Przywrócić karę śmierci ponieważ ten człowiek powinien być osądzony za czyny na narodzie i jego własności. Magdalenkowa sitwa ma się dobrze i czuje się bezkarna. Czerwone, komunistyczne żydostwo, dziś przeflancowane na czerwoną, żydowską burżuazję, myśli że mafijne okrągłostołowe porozumienie żydowsko komunistyczne z 1989 r dalej działa. Nic z tego, chazarski żydzie.  POstżydobolszewik Bucholtz vel Balcerowicz walczy z demokracją i wolą narodu. Chcemy reformy obcego nam sądownictwa i respektowania wyników wyborów. Obecna bandycka żydobolszewicka sądokracja z klanami rodzinnymi i chowem wsobnym  powinna być zlikwidowana.
 
 
 

KOMENTARZE

 • Śmiechu warte! Rosati atakuje PiS: Mamy do czynienia z rewolucją typu bolszewickiego. Internauci: Napisał żydobolszewik z PZPR
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19jNWJiOC9wLzIwMjAvMDEvMTIvODI1LzU1MC81ZDIxN2E1YmQ4OWM0ZGZkODQ3NzM0NDZkNWVlYTYzMi5qcGVn.jpeg
  Najwyższy czas, żeby wszyscy zrozumieli, że mamy do czynienia z rewolucją typu bolszewickiego. Celem jest cała władza w rękach jednej partii, a metodą zasada „cel uświęca środki”. Jakim cudem, szczęśliwie pozbywszy się PRL, na własne życzenie do niego wracamy pod wodzą PiS? napisał na Twitterze Dariusz Rosati, poseł KO, były członek PZPR. Internauci są oburzeni wpisem Rosatiego i przypominają, że on sam przez wiele należał do PZPR.

  Kiedyś cała władza była w jednej partii
  Jakimś cudem, szczęśliwie pozbyliśmy się bolszewików
  Niestety nie wszystkich ...ponieważ dekomunizacji BRAK!

  https://pbs.twimg.com/media/EOEaqPXX4AAZvL8?format=jpg&name=360x360

  https://pbs.twimg.com/media/EOEaqYRXUAADQRB?format=jpg&name=360x360

  https://pbs.twimg.com/media/EN6at2vXUAAb4vj?format=png&name=small
  Więcej pod linkiem
  https://wpolityce.pl/polityka/481680-rosati-mamy-do-czynienia-z-rewolucja-typu-bolszewickiego

  Ps. Słuchaj żydobolszewiku Rosati, tate hollywódzkiej i nie tylko spluwaczki, nocnika, to właśnie ta kasta której bronisz, jest gwarantem postżydobolszewickiego układu, który rządził Polską. Gdy ona padnie, padnie cały układ, dlatego tak zażarcie jej bronisz. Co się temu żydokomuchowi dziwić, w dodatku TW esbecji Buyerowi !? I takie esbeckie "coś" jest w polskim Sejmie? KTO "toto" wybrał? Jak widzę takiego typa, to jestem za aborcją. Wstyd. Żydokomuch Rosati został pozyskany do współpracy z bezpieką w lutym 1978 roku. Zgodził się, bo chciał wyjechać do Nowego Jorku na roczne stypendium w Citibanku. Jego oficer prowadzący nazywał się Larecki, a w USA przejął go miejscowy rezydent wywiadu PRL o pseudonimie Hus. W trakcie rocznego pobytu odbyto z Buyerem 12 spotkań, m.in. w winiarni przy Metropolitan Ave. Żydokomuch Rosati to zwykły hipokryta jakich pełno u Totalnych zaprzańców. Czy on wytłumaczył się z afery FOZZ? To żydowskie bydlę które wspierało zbrodniczy reżim i pracowało dla najeźdźców atakuje demokratyczny rząd który chce aby wymiar sprawiedliwości był demokratyczny i sprawiedliwy.
 • @kula Lis 69 12:51:36
  Rosati, partyjny karierowicz z czasów PZPR, człowiek służb, stroi się konsekwentnie w piórka krytyka PRL i własnej partii postbolszewickiej.
  Naprawdę uważa ludzi za idiotów, czy chodzi jeszcze o coś innego?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930