Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
134 posty 27551 komentarzy

Kula Lis

kula Lis 69 - Zagorzały Antybolszewik herbu Jastrzębiec

Brawo Belgia!!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Żydzi jako insekty i mundury hitlerowców. Tak wyglądała karnawałowa parada w Belgii. "To musi zostać potępione". WIDEO

                                                                                                                                                                        Krajom Zachodu wolno więcej? Polskę oskarża się o wydumany antysemityzm, a w tym samym czasie w Belgii organizuje się paradę karnawałową, w której żydzi są przedstawieni jako insekty, a niektórzy uczestnicy przebrali się za hitlerowców.

Times of Israel” nie kryje oburzenia po paradzie karnawałowej w belgijskim Aalst. Impreza w tym mieście odbywa się co roku, a wezwania do jej zakazania pojawiały się już wcześniej. Pomimo protestów paradę zorganizowano i w tym roku, a burmistrz odpiera zarzuty o „antysemityzm”.

Antysemicka parada?

W tegorocznej paradzie przedstawiono karykaturalne postaci ortodoksyjnych żydów z pejsami i dużymi nosami, a nawet… z odwłokami insektów.                                                                                    Całość z wideo i zdjęciami pod linkiem                                                         https://wpolityce.pl/swiat/488414-zydzi-jako-insekty-i-mundury-hitlerowcow-to-parada-w-belgii               Ps...Żydzi wieszają tradycyjnie na szubienicy swoich wrogów w postaci Hamana na pamiątkę wymordowania tysięcy swoich wrogów więc, Belgowie wykazali się delikatnością. A mundury takie nosili też żydzi Hitlera. Belgijska tradycja, to jest antysemityzm, ale już wieszanie przez żydów kukieł ludzkich to "radosna żydowska tradycja, którą przekazuje się z pokolenia na pokolenie" https://twitter.com/bielszym/status/1119953386999250944

 
 
 

                         

KOMENTARZE

 • Widzisz Kula...
  Gdyby w Belgii rządził PiS a prezydentem był Duda to już dawno by ich spakowali i wrzucili do ciemnej celi.
  Ale ty głosuj na nich, głosuj...
 • Jest różnica między Belgią a Polską !
  Belgia jest skolonizowana przez żydów ! ale
  Polska to żydo-rasistowski obóz koncentracyjny dla Słowian ! gdzie terror jest na porządku dziennym !

  Słowianie ! to są siepacze na usługach żydowskiej mafii !


  https://wprawo.pl/wp-content/uploads/2019/11/Wroc%C5%82aw-750x430.png


  https://ci4.googleusercontent.com/proxy/AH41rUhUW_nEk1UAGvrqTbBsDHOaHQhzj8aIAGBhwTOpALCB0MRzyJoFdiostu1M_F5QrYGBG-JTEe11998b0p_w6EIg1OW46UO_YoylXO5RpIU61fNwQA=s0-d-e1-ft#https://wprawo.pl/wp-content/uploads/2019/11/Wroc%C5%82aw-750x430.png


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach .
 • KE uruchomi art. 7 wobec Belgii? Amerykańscy Żydzi apelują do UE o interwencję po karnawale w Aalst: Powinna wszcząć dochodzenie
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY180MmQ1YS9wLzIwMjAvMDIvMjUvODI4LzU1NS8zNDcyODRjOTQxOGY0MjA1OTc4MzM3YjBlODU2ZmUzMC5qcGVn.jpeg

  Komitet Żydów Amerykańskich (AJC) zwrócił się do Unii Europejskiej o przyjrzenie się wydarzeniom na karnawale w belgijskim Aalst, na którym zaprezentowano Żydów w karykaturalny sposób informują belgijskie media. Zwrócono się również do Komisji Europejskiej z pytaniem, czy można wobec Belgii wszcząć procedurę na podstawie art. 7 unijnego traktatu, który dotyczy ryzyka poważnego naruszenia przez państwo członkowskie wartości UE. W tym haniebnym momencie wszyscy spoglądają na Belgię. Ponieważ władze flamandzkie i federalne odmówiły powstrzymania karykaturalnego okazywania antysemickiej nienawiści, a w niektórych przypadkach je poparły, Unia Europejska powinna natychmiast rozpocząć dochodzenie przekazał w oświadczeniu przewodniczący AJC Daniel Schwammenthal, cytowany przez flamandzką telewizję VRT. Jak dodał, KE powinna wszcząć procedurę art. 7 traktatu, „ponieważ władze nie zrobiły nic, by zakazać antysemickich kostiumów”. Jest to wyraźnie sprzeczne z podstawowymi wartościami europejskimi, które zostały uformowane na podstawie nauk wyciągniętych z Holokaustu i II wojny światowej zaznaczył przewodniczący AJC.
  TVP Info

  Ps..Przecież to ekspresja artystyczna jest. Żydkom wszystko przeszkadza i we wszystko się wpieprzają! Widać że prawda ich boli, bo oni nie uznają prawdy! Pokazali żydów jako robactwo. Dlaczego entomolodzy nie protestują? Za opowiedzenie kawału o żydzie za kilka lat będzie można dostać dożywocie. Żydzi zakłamują historie jak się tylko da a poprawnie politycznie rządy nakazują nam milczeć. Tak dalej być nie może.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:06:56 Belgowie się po prostu poznali na ESKIMOSACH
  Czyżby Belgowie poznali się na żydach? U nas władze, mniejszość żydowską traktują z większym poważaniem niż Polaków. Nawet premier uznał, że jego dzieci więcej zyskają ucząc się w szkole żydowskiej.

  Belgowie, przeciwnie jak Polacy, nie dostają drgawek w posądzaniu ich o antysemityzm. Mają to w nosie. Przecież wszyscy wiedzą, że żydzi w 1939-45 w liczbie ok 153 tys mordowali ludzi jako wehrmachtowcy i SS. Trzymam kciuki za burmistrza i mieszkańców tego sympatycznego miasteczka. Niech poślą Kaca na zbyt ryj, tam gdzie jego miejsce. W Polsce PiS to by chyba sraczki dostał tak broni żydów. A w Belgii normalne podejście do sprawy. Przypomnijcie sobie tradycję w Pruchniku. Aj waj! To belgijscy artyści nie maja prawa do wolności twórczej? Aj waj! Antysemityzm! Aj waj! Antysemityzm! Aj waj!
 • @kula Lis 69 09:24:26
  Zgadza się, PiS i prezydent "dostają sraczki".
  To po co na nich głosujesz?
 • Przyjaźń Izraela i Hamas
  .
  - https://pppolsku.wordpress.com/2019/09/14/troska-rotszylda-o-jego-ngo/#IzraelHamas

  Na czym może polegać współpraca tych dwóch zaprzyjaźnionych organiazcji ? Albo taka przyjaźń między sprawującymi władzę w Polsce i żydami w Izraelu i tymi w Polsce ?

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/hala-po/#_K

  Ciekawe ilu czytelników zrozumie te sympatyczne przykłady przyjaźni.
 • @kula Lis 69 09:16:33
  Gumis już by przepraszał.
 • @kula Lis 69 09:24:26
  Polacy też nie dostają drgawek. Chyba, że PiSiory. Ale czy PiSiorów można posądzać o Polskość? I tego przybłędę o korzeniach odeskich?
 • Tak się zastanawiam...
  Tak się zastanawiam, czy to aby nie żydowska robota.
  Bo coś czuję między dużymi palcami u nóg, że tu chodzi o "ZACHĘCENIE" żydów mieszkających w Belgii (i okolicach) do przeprowadzki.

  Do planowanej Neues Judäa...

  Jako Polak, to jakoś się nie cieszę, że żydowskie plemię dostaje łupnia gdzieś daleko od terenów do niedawna nazywanych Polską (Obecnie III RyPy/Polin).

  Bo to już kilka wieków temu świat przerabiał i okazało się, że po masowych zachodnioeuropejskich wystąpieniach antyżydowskich to w Polsce zaroiło się chałaciarzy...

  Wolałbym, żeby to stąd, znad Wisły, "uny" ujeżdżały w pospiechu wielkim...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930