Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
134 posty 27551 komentarzy

Kula Lis

kula Lis 69 - Zagorzały Antybolszewik herbu Jastrzębiec

Wojciechowska: "sędzia skazana za oszustwo, mąż w gangu.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kasta… przeniosła ją do innego sądu!"

 Agnieszka Wojciechowska van Heukelom / arch. niezalezna.pl                                                                                    Pląsający w togach po ulicach sędziowie tylko pogarszają własną sytuację. Podejście ludzi do nich to nie jest niezadowolenie z ich pracy, to jest gniew.  Dlaczego mamy tolerować to, że poznańska sędzia Lucyna Słupianek-Zborowska, która została prawomocnie skazana w aferze reprywatyzacyjnej, a jej mąż był członkiem gangu reprywatyzującego kamienice, została przeniesiona do Łodzi i przez lata wydawała wyroki? mówi Agnieszka Wojciechowska van Heukelom. Walczy z czyścicielami kamienic, z postkomunistycznymi spółdzielniami mieszkaniowymi, a jej wystąpienie na manifestacji w obronie wzbudziło ogromny aplauz, podobnie jak burzliwe polemiki w Studio Polska w TVP. Obejrzyj występ charyzmatycznej działaczki społecznej w „Wywiadzie z chuliganem”! (FILM). Wielokrotnie czytała pogróżki od czyścicieli kamienic, sąd skazał ją z art. 212 za zniesławienie syndyka w sądowym piśmie. Nie przestraszyła się – jej ojciec był w opozycji od lat 70., ona działała w NZS, był przeciwniczką „okrągłego stołu”, współpracowniczką Kornela Morawieckiego. Tak zostałam wychowana, że nie potrafię przejść obojętnie, gdy komuś dzieje się krzywda mówi. W „Wywiadzie z chuliganem” Agnieszka Wojciechowska van Heukelom opisuje mechanizmy działania układów rządzących wielkimi miastami. Miastem rządzi 500 osób, tych samych od lat. W różnych konfiguracjach, niezależnie od tego, kto wygrywa wybory. Część tego układu stanowią postkomunistyczni sędziowie. Do sądu przychodzi się po wyrok, nie po sprawiedliwość stwierdza. Jak mówi, mafijna reprywatyzacja jest bezkarna, bo jej beneficjentami są sami prawnicy. Kto „odzyskuje” kamienice? Ci sami panowie pojawiają nam się w Poznaniu, w Warszawie, w Łodzi czy w Krakowie. W Łodzi mamy inną sytuację niż w Warszawie, bo miasto nie było zburzone. Dlatego większość dzikiej reprywatyzacji szła nie przez urzędników, tylko przez sądy. To sądy w Łodzi poświadczały rzekome ustne testamenty albo akceptowały podrabiane dokumenty opowiada. Jakim cudem sędzia prawomocnie skazana za oszustwo, której mąż był gangu, dzięki pomocy kolegów nadal orzekała? Jak „czerwone” spółdzielnie mieszkaniowe rozkradają majątek mieszkańców? Jak kasta poniża młodych, niezależnych sędziów? Obejrzyj sensacyjną opowieść niezwykłej kobiety poniżej:                      
                                                               

 https://youtu.be/2tl4sRo1C-g

 https://niezalezna.pl/313878-wojciechowska-sedzia-skazana-za-oszustwo-maz-w-gangu-kasta-przeniosla-ja-do-innego-sadu                               

                                                                                                                                                                                     


 Ps... Z zarządzaniem w miastach jest jak z Amber Gold. I co ? I nic ? Umoczeni od prawego do lewego pilnowani przez służby. Niestety wiele fortun się pobudowało w III RP na układach, między innymi z czerwonymi sędziami, którzy byli panami i władcami i decydowali z kogo zrobi się milioner, a kto będzie miał zniszczone życie. Wielu dzisiejszych przedsiębiorców dorobiło się nie na uczciwej pracy czy na umiejętnościach przedsiębiorczych, ale na cwaniactwie i na układach, i tą mentalność widać w naszym życiu codziennym, gdy mamy do czynienia z różnymi przedsiębiorcami, firmami czy instytucjami. Każdy chce każdego wyruchać, bo się przyjęło że "człowiek z ulicy" to taki plankton do dojenia, a wszelkiego rodzaju urzędnicy to jacyś bogowie. Dlatego ludzie zamiast współpracować wspólnie i wymagać od państwa sprawiedliwego traktowania, mają nadal mentalność niewolników i dają się rozgrywać różnym instytucjom, które są mentalnie dalej w PRL. Mafia bez skorumpowanych prokuratur, sądów, polityków i policji to drobni cwaniaczkowie. Sądy to są dobrze zorganizowane, handlujące wyrokami mafie. Tylko likwidacja tych gangów, może coś zmienić. Mafia w togach pod sąd i na długie lata do paki.                      

KOMENTARZE

 • Kraska nadal czeka na sprawiedliwość. Prezesem sądu w Szczecinie jest sędzia, który posłał go za kraty
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15832198131d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b3725053a07ec5cf40711362d453f111bb7f.jpg
  Sąd Okręgowy w Szczecinie nie chciał się zająć sprawą Arkadiusza Kraski, skazanego na dożywocie za rzekome podwójne zabójstwo na tle mafijnym. Powód: dziś prezesem Sądu Okręgowego w Szczecinie jest sędzia Maciej Strączyński, który 18 lat temu posłał Kraskę za kratki. W ubiegłym roku Kraska został oczyszczony przez Sąd Najwyższy i wyszedł na wolność. Po tej zbrodni sądowej Kraska wciąż czeka na sprawiedliwość czytamy dzisiaj w "Gazecie Polskiej Codziennie". Teraz sprawą Arkadiusza Kraski ma się zająć Sąd Okręgowy w Poznaniu.
  https://niezalezna.pl/313922-kraska-czeka-na-sprawiedliwosc-prezesem-sadu-w-szczecinie-jest-sedzia-ktory-poslal-go-za-kraty
 • @kula Lis 69 08:33:07
  W domniemanej równowadze władzy trwa spór kompetencyjny.

  Jedna władza nie przyszła do TK, chyba nie wierzy, że będzie miała równe szanse z dwoma władzami.
  Nowy termin sporu trójpodziału kompetencyjnego 12 marca 2020 r.
 • @@@@!
  Skandaliczny wyrok! Sąd w Gdańsku nakazał Nitek-Płażyńskiej przeproszenie Niemca, który mówił, że "zabiłby wszystkich Polaków"

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19jOWYwMy9wLzIwMjAvMDMvMDQvMTIwMC81MjUvNmZhYTMyYWUzZmY3NDc2NmI0NzBiOTg5NTdmM2E5NTgucG5n.png

  Skandaliczny wyrok w Gdańsku! Sąd Apelacyjny zdecydował, że Natalia Nitek-Płażyńska ma przeprosić Hansa G. i wpłacić pieniądze na cele społeczne. Wyrok jest prawomocny. Został wydany przez trzyosobowy skład sędziowski pod przewodnictwem sędzi Małgorzaty Zwierzyńskiej. Nitek-Płażyńska ma przeprosić niemieckiego przedsiębiorce, który, jak słyszymy na nagraniach, mówił, że „zabiłby wszystkich Polaków”. Kobieta ma nie tylko przeprosić Hansa G., który sam siebie nazywał nazistą, ale też wpłacić 10 tysięcy złotych na WOŚP. Niemiec też usłyszał wyrok. Ma zapłacić na cele społeczne tyle, ile Polka.

  Obie strony postąpiły w sposób niegodny, który podważa podstawowe wartości, na których opiera się demokratyczne społeczeństwo: pozwany nie umiejąc zapanować nad swoimi emocjami wielokrotnie dawał im upust odwołując się do wyjątkowo negatywnych i szkodliwych stereotypów na temat osób narodowości polskiej, wypowiadając się o nich poniżająco i pogardliwie, nie bacząc, że są to osoby, z którymi na co dzień współpracuje, powódka Natalia Nitek-Płażyńska, natomiast przez kilka miesięcy, w sposób zaplanowany nadużywała naturalnego zachowania, jakim każdy człowiek obdarza swojego rozmówcę i zaufania, jakie żywi przełożony względem swojego pracownika. Aprobata takiego postępowania, zarówno powódki, jak i pozwanego wyklucza szczerą i efektywną komunikację, a z kolei bez takiej komunikacji trudno budować jakąkolwiek wspólnotę brzmi ustne uzasadnienie wyroku. Do sprawy odniosła się na Twitterze Nitek-Płażyńska: W Gdańsku, polskim mieście, sąd wycenia niżej godność Polaka, opluwanego przez Niemca zwącego się hitlerowcem, aniżeli poczucie prywatności tego Niemca czytamy w jej wpisie. Wyrok jest w moim przekonaniu niesprawiedliwy. Mimo wszystko nie żałuję niczego. Tę sprawę trzeba było nagłośnić. Gdybym mogła jeszcze raz wybrać, zrobiłabym to samo przekonuje żona Kacpra Płażyńskiego. Udostępniła też nagranie, na którym komentuje wyrok: Jestem zbulwersowana, ale nie poddaję się! Będzie kasacja, będę dalej walczyła. Tu chodzi o NASZĄ POLSKĄ GODNOŚĆ. Proszę Państwa, bądźmy razem. Tu chodzi o Nas, Polaków czytamy. Mam przeprosić Hansa G., który sam nazywał siebie nazistą i nawoływał do zabijania Polaków. Mam przeprosić za to, że dokonałam nagrań, które potwierdzały fakt jego skandalicznych zachowań mówi Nitek-Płażyńska na nagraniu.

  https://twitter.com/i/status/1235239932886683648
  dziennikbaltycki.pl

  Ps..Za takie słowa Niemca byłby wyrok śmierci ewentualnie mordobicie przez AK lub NSZ. Tutaj jak widać działa niemiecka buta. Kanciarę Zwierzyńską natychmiast oddelegować do spożywania szczawiu i mirabelek. Czy dziadek tej przewodniczące był agentem GESTAPO i kolaborował z dziadkiem tego szwaba? To jest właśnie zależna nazistowska kasta działająca na szkodę Polski i Polaków. Tych sędziów na szubienice lub latarnie! Panie Ziobro do cholery róbcie porządek z tą kastą! Co to ma znaczyć co to za wyrok!! Tego co zawinił przepraszać! skandal! To głupią postacią, zwaną dla zmylenia przeciwnika "sędzią", powinna się zająć ID SN. Bez dyskusji. Sądy w Polsce to anarchia. Większość dupków, mieniących się sędziami wykształcił system sowiecki, który jest zaprzeczeniem sprawiedliwości. Jego produktem są niewolnicy, orzekający na korzyść kasy. Wyrok sądu w Gdańsku jest równie obraźliwy dla polskiego społeczeństwa i skandaliczny jak zachowanie tego neonazisty! Postawa sędzi w tej sprawie jest głęboko nieetyczna, bulwersująca i szkodliwa społecznie. Sądy w miastach Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk i Poznań powinny być zlikwidowane całkowicie a kompetencje tych sądów powinny być przeniesione do sądów powiatowych z sąsiednich powiatów. Zobaczycie! To samo będzie z Piniorem, Gawłowskim i tym, co ostatnio napadł na wolontariusza w Warszawie. Ci postżydokomuszy "sędziowie" mszczą się na ludziach za to, że popierają PiS! To trzeba nagłaśniać! Panowie PiS owcy z tym Gdańskiem trzeba coś zrobić bo to zakrawa na Wolne miasto z nikim i niczym się nie liczące. Część ludzi wysłać gdzieś może do sąsiadów i będzie porządek. Są niereformowalni.
 • Kolejne osoby pogrążają Gawłowskiego. Kluczowy świadek przed sądem  
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15833884981d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372ccda1ebb56b7a6aff205711759d28db4.jpg                                                      
                                                               
  https://niezalezna.pl/314302-kolejne-osoby-pograzaja-gawlowskiego-kluczowy-swiadek-przed-sadem                                            
                                                                                       
  Ps...Kanapki przyjmował też Arłukowicz główny sztabowiec obecnej kandydatki Kidawy. Ale ekipa! W połączeniu z SokiemzBuraka tworzą team "zaufania" społecznego. A więc w sprawie pojawił się także poseł B. Arłukowicz, kogoś to dziwi? No nie wiem co obydwaj panowie, jeden poseł a drugi senator w związku z tym zamierzają ale poseł B. Arłukowicz, jako członek sztabu wyborczego Kidawy powinien zrobić wszystko aby Polacy ją wybrali na "prezydętę", bo wtedy obaj mają duże szanse aby zostać ułaskawieni, no nie? Za zjedzenie cukierka szybie skazanie, a za przekręty, łapówki, ustawki pewnie będzie niska szkodliwość społeczna i wolność dla gnoma. Takie mamy wolne sądy.
 • Wszystkie te Tuleye, Juszczyszyny i Gersdorfy bronią swoich przywilejów i bezkarności.
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY182ZTEzNC9wLzIwMjAvMDMvMDYvODI1LzUwMC82YTliMzkwOWI4Njg0ZjM0YmZhNWRjNGNlNDUzMjk5MC5qcGVn.jpeg
  Sędziowie nie będą ujawniać do jakich stowarzyszeń należą?: ”Muszę rozważyć czy w ramach nieposłuszeństwa nie odmówię złożenia oświadczenia”. Szykuje się kolejny bunt sędziów w związku z ustawą dyscyplinującą? Panicznie boją się oni obowiązku ujawnienia do jakich stowarzyszeń sędziowskich należą. Czyżby czegoś się wstydzili? A może rozumieją fakt, że stowarzyszenia „Iustitia”, czy „Themis” od kilku lat bawią się w politykę, zamiast chronić niezawisłości i niezależności sędziowskiej. Sprawa członkostwa sędziów w stowarzyszeniach obnaża hipokryzję „kasty”. Z informacji, do których dotarł portal wPolityce.pl wynika, że sędziowie są namawiani do nieujawniania swojego udziału w stowarzyszeniach.

  https://wpolityce.pl/polityka/490006-sedziowie-nie-beda-ujawniac-do-jakich-stowarzyszen-naleza

  Ps...Powinni też ujawnić do których wywiadów państw zostali zwerbowani. Rozumiem, że pan sędzia należy do tzw „Aniołów Wokandy” i nie został przyłapany na wynoszeniu kaszanki z supermarketu pod togą? Konsekwentnie karać finansowo i wyrzucać z zawodu. Każdego obowiązuje prawo czy mu się to podoba czy nie. Menele, którzy nie ujawnią przynależności do antypaństwowych organizacji muszą znaleźć inną robotę. Melioracja Polska prowadzi wiosenny nabór do kopania rowów melioracyjnych, i nie pozostawi tego pana „sędziego” bez pracy i środków do życia ! Co najmniej połowę sędziów należy zwolnić bo zgodnie z danymi UE mamy ich zdecydowanie za dużo a styl ich pracy stawia ich w ogonie Europy. To są oficjalne dane eurostatu. Walec idzie do przodu nigdy nie wraca. Każdy szwindel kasty sędziowskiej jest tak samo utrwalany jak bandytyzm ZOMO, Ubecji oraz tak samo będzie oceniany. Nikt nie puści płazem zbrodni sądowych, nikt nie odpuści sędziom którzy stosowali swoje prawa i na dodatek politycznie. Wsadzać do więzienia sędziów w stanie spoczynku nikt nie będzie ale średnia krajowa emerytura oznacza dobrą płace za dobrą prace. Większość kasty zacznie hodować mirabelki i szczaw. No i bez odsunięcia kasty od wszelkich komisji Wyborczych, liczenia głosów/działanie polityczne, przesłanka knucia, forsowania swoich, fałszowania wyniku wyborów/nie będzie w tym kraju prawdziwej demokracji.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930