Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
289 postów 37163 komentarze

Kula Lis

kula Lis 70 - Zagorzały Antybolszewik herbu Jastrzębiec

Autor szokującego raportu bije na alarm ws. działań Sorosa:

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polski rząd mógłby zażądać od ETPC rewizji orzeczeń

                                                                                                                                                                                      Z biegiem lat stwierdziłem postępującą ewolucję w kierunku coraz większej ideologizacji orzecznictw Trybunału w sprawach istotnych dla społeczeństwa (…) Jednocześnie zaobserwowałem, że wzrasta liczba nominacji działaczy organizacji pozarządowych na stanowiska sędziów tego Trybunału mówi w rozmowie z „Naszym Dziennikiem” dr Grégor Puppinck, autor szokującego raportu „Organizacje pozarządowe a sędziowie Europejskiego Trybunału Praw Człowieka”.
 
Sędziowie powiązani z Sorosem
Co najmniej 22 sędziów spośród 100 zasiadających w nim od roku 2009 to dawni współpracownicy lub członkowie kadry kierowniczej tych siedmiu NGO’s. Pośród nich sieć Fundacji Społeczeństwa Otwartego George’a Sorosa wyróżnia się liczbą powiązanych z nią sędziów przekonuje Puppinck w rozmowie z „Naszym Dziennikiem”.
 
CZYTAJ RÓWNIEŻ: UJAWNIAMY. Szokujący raport! Organizacja Sorosa zinfiltrowała ETPC. Analityk ujawnił, jak NGOs wpływały na nominacje sędziów
 
Prawnik zwraca uwagę na powiązania sędziów Europejskiego Trybunału Praw Człowieka z biznesami George’a Sorosa.
 
Trudno było utrzymywać, że sędziowie wywodzący się z tych organizacji nie mają powiązań z Fundacjami Społeczeństwa Otwartego. A więc sędziów powiązanych z tą siatką jest więcej niż dwunastu mówi.
 
We wszystkich tych sprawach, w których istniał oczywisty konflikt interesów, polski rząd mógłby zażądać od Trybunału rewizji orzeczeń. Zresztą pozwala na to w pewnym stopniu artykuł 80 regulaminu Trybunału dodaje.
 
Tematy nie są przypadkowe
Autor raportu wskazuje również na dobór zagadnień, którymi zajmują się organizacje.
 
Chodzi przede wszystkim o kwestie związane z prawami więźniów, prawami imigrantów i osób ubiegających się o azyl, z wolnością wypowiedzi, z prawami mniejszości, osób LGBT i popierających aborcję twierdzi Puppinck.
 

Trybunał coraz częściej odwołuje się do tej idei jako uzasadnienia swych orzeczeń. Dla niego różnorodność i wielokulturowość to cele społeczne, do których należy dążyć dodaje.                                                                           „Nasz Dziennik”                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Ps...I Orban znowu ma racje. Dowiadujemy się tego od zagranicznego dziennikarza, tymczasem takie rozpoznanie powinny wykonać polskie służby wywiadowcze. Co one robią gdy Polska jest tak bezpardonowo atakowana? I wszystko jasne. Praworządność kwitnie. A może prześwietlić TSUE? Dopiero byłby kabaret. Wyroki i skład TSUE nikogo nie dziwią? Wszyscy wiedzą, i wszyscy milczą nikt nie chce być posądzony o antysemityzm? Taka nadreprezentacja to ma raczej gówno wspólnego z demokracją? Dobrze, że zrobił raport ale ideologizacja orzecznictw ETPC ale i TSUE (a może przede wszystkim) jak i całej UE jest już widoczna dla każdego. To klasyczny marsz przez instytucje (i nie tylko unijne) wspierany przez Sorosa. Dlaczego znów Soros z finansowaną przez siebie socjotechniką? Ponieważ ewoluująca w kierunku w pełni sfederalizowanego European Superstate Unia Europejska to wersja beta NWO- mokry sen globalistów. Chuje i kurwy z PO i PSL, a Kidawa i PSL są bandytami z ramienia Sorosa i tego nikt nie zaprzeczy. Gazeta wyborcza i TVN jest antypolskim medium bandytów z PO i PSL od lat atakują Polskę. Wara od Polski trolle od Brejzy i PO. Od 30 lat z administracji relegowani są kompetentni urzędnicy przez korporacje za pomocą łapówek i prowokacji. Pozostają niedokształceni lub z tytułami za łapówki z prywatnych szkół, mierni ale wierni. W PE też ma swoich ludzi, jakiś czas temu była lista polskich europosłów wykonujących polecenia Sorosa, wszyscy z PO m.i  Róża Thun, żyd Langman aka Lewandowski..”targowica” w całej krasie można znaleźć na Google. Dla zainteresowanych- źródło, dot tego artykułu: https://eclj.org/geopolitics/echr/conflits-d-interets-entre-juges-et-ong

 
 
 
 
 
 
 

KOMENTARZE

 • Camorra przy nich to pestka. To wprost diabelska konstrukcja, diabelska imieniem soroS!
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY183ZGIwOS9wLzIwMjAvMDIvMjYvODI1LzQ5MC9kOTc0YjQ3MmMwMGQ0NTZjYTg5MjMxMGMwZjQ5NzNkNC5wbmc=.png

  Szokujący raport! Organizacja Sorosa zinfiltrowała ETPC. Analityk ujawnił, jak NGOs wpływały na nominacje sędziów. „Organizacje pozarządowe posiadają w Europejskim Trybunale Praw Człowieka sieć powiązanych ze sobą sędziów […]. Powiązania sędziów i NGOs nie ograniczają się do formalnych kanałów działania tych ostatnich w ETPC, ale są również znacznie głębsze i bardziej nieformalne, jako że Trybunał składa się ze znaczącego odsetka byłych współpracowników NGO – alarmuje dr Grégor Puppinck, dyrektor Europejskiego Centrum Prawa i Sprawiedliwości (ECLJ), uczestniczący w Komisji Ekspertów ws. Reformy Europejskiego Trybunału Praw Człowieka.

  Analizując życiorysy sędziów, którzy w l. 2009-2019 zasiadali w Trybunale, Puppinck wyróżnił siedem głównych organizacji pozarządowych, które są zarówno aktywne w ETPC i posiadają wśród swoich byłych współpracowników co najmniej jedną osobę, która wchodzi w stały skład Trybunału od 2009 r.

  Wygląda na to, że spośród 100 sędziów stałego składu ETPC, którzy służyli w tym okresie 22, zanim zostali wybrani na sędziów, miało silne powiązania z jedną z siedmiu organizacji, albo jako administratorzy, albo beneficjenci ich funduszy, albo jako znaczący i regularni uczestnicy prowadzonych przez nich działań. Dodatkowo, uwzględniając również bardziej nieformalne powiązania, można dodać do tej listy kilku innych sędziów

  — napisał we wstępie do raportu, dodając, iż dokument posuwa się znacznie dalej, jako że obserwuje interakcje między organizacjami pozarządowymi a sędziami już po tym, jak ci zostali powołani na swoje stanowiska.

  W wyniku przebadania 185 spraw, w których wymieniona siódemka NGOs widocznie działała przez ostatnie dziesięć lat okazało się, że w wielu przypadkach sędziowie orzekali w sprawach wniesionych lub wspieranych przez organizację pozarządową, z którą współpracowali. Powiązania sędziów i organizacji pozarządowych są tym samym głębsze i bardziej złożone niż się zazwyczaj wydaje wyjaśniał.

  Organizacja Sorosa najbardziej wpływowa w ETPC
  Wśród siedmiu wymienionych w raporcie organizacji znajdują się: Amnesty International, Human Rights Watch, Interights, Helsinki Committees, A.I.R.E. Center, Regarding the International Commission of Jurists (ICJ) oraz najbardziej wpływowa w ETPC Open Society Foundation (OSF), fundowana przez multimiliardera Georga Sorosa.

  Dla przykładu Nils Muižnieks, komisarz ds. praw człowieka Rady Europy w l. 2012-2018 do 2012 roku również był dyrektorem programowym Open Society na Łotwie. W 2009 roku wyjaśnił, że Open Society życzy sobie stworzyć nowego człowieka - homo sorosensus [w nawiązaniu do Sorosa] – człowieka społeczeństwa otwartego, stanowiącego przeciwieństwo homo sovieticus. W zakresie swojej oficjalnej działalności potępił kilka inicjatyw węgierskiego rządu, w tym tzw. ustawę „antysorosową” przypomniał Puppinck, dodając, iż obecność byłych współpracowników organizacji pozarządowych wewnątrz Trybunału została wzmocniona poprzez przyjęcie „Wskazówek Komisji Ministrów ws. wyboru kandydatów na stanowisko sędziego Europejskiego Trybunału Praw Człowieka”.

  NGOs miały możliwość forsowania własnych kandydatów na sędziów
  Nowa procedura wyboru kandydatów na stanowisko sędziego przewiduje interwencję organizacji pozarządowych na wszystkich szczeblach narodowej fazy procedury. Są one uprawnione „zarówno do zaproszenia odpowiedniej osoby, aby aplikowała, jak również aby takie osoby nominować”. Narodowe ciało odpowiedzialne za przedłożenie rządowi listy kandydatów również może posiadać w składzie przedstawicieli organizacji pozarządowych. W końcu zaś NGO może interweniować, nieformalnie, poprzez lobbing członków PACE w celu przekonania ich do wyboru jej kandydata wyliczał, dodając, iż wysoki odsetek sędziów wystawionych przez organizacje pozarządowe bierze się również z tego, że rządy mogą prezentować, jako kandydatów do Trybunału, prawników bez doświadczenia sędziowskiego.

  Tym sposobem 51 spośród 100 sędziów Trybunału przez ostatnie dziesięć lat nie ma uprawnień sędziowskich zauważa, dodając, iż spośród 22 sędziów posiadających powiązania z NGOs, 14 nie jest z zawodu sędziami.

  Systematyczne badania 185 spraw, w których udział miało 7 organizacji pozarządowych, od 2009 r. pokazuje, że w 88 sprawach sędziowie orzekali nawet jeżeli mieli wyraźne powiązania z organizacjami pozarządowymi będącymi stroną sporu alarmował.

  Wpływ ten może być bardziej szeroko zakrojony. Na przykład może się zdarzyć, że synchronizacja między lokalną kampanią a decyzją ETPC upublicznienia spraw służących tej kampanii jest dokonywana w taki sposób, aby nikt nie mógł zakwestionować jego przypadkowej natury. To jest aktualnie sprawa, na przykład, w odniesieniu do Polski, w kategoriach „praw LGBT i reprodukcyjnych” wskazał w raporcie, zaznaczając, iż ETPC przyjął już system wartości tych organizacji pozarządowych, „zatem nie sposób dłużej dostrzegać konfliktów interesów między organizacjami, które mają w zasadzie te same interesy”.

  Jedynie wtedy, kiedy sędzia nie dostosuje się do dominującej ideologii, wywołuje to szok. To tłumaczy ostatnie skandale spowodowane przez wybór hiszpańskiej sędzi z powodu jej katolickich przekonań. Wiele postępowych i liberalnych ruchów oskarżało ją za takie przekonania, jakby bycie katolikiem było nie do pogodzenia z pełnieniem funkcji sędziego do tego stopnia, że grupa Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim publicznie domagała się odwołania jej wyboru. To prawdopodobnie również wyjaśnia odsuwanie, a nawet rezygnację niektórych innych sędziów ubolewa Puppinck. Wśród sędziów ETPC powiązanych z organizacjami pozarządowymi raport wymienia jednego Polaka, sędziego prof. Lecha Garlickiego, powiązanego Open Society Foundation, który orzekał w dwóch sprawach, w których OSF była stroną.

  https://wpolityce.pl/swiat/488710-ujawniamy-szokujacy-raport-ngos-sorosa-zinfiltrowala-etpc?fbclid=IwAR06NlTxOIDn2BCfK46_Hfq-SwYmv_ql7iJKrYJj4C63Ag7jQtpjjecK1lw

  POWIĄZANE TEMATY
  EUROPEJSKIE CENTRUM PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI
  EUROPEJSKI TRYBUNAŁ PRAW CZŁOWIEKA
  GARLICKI
  GEORGE SOROS
  GRÉGOR PUPPINCK
  HOMO SOROSENSUS
  LECH GARLICKI
  NGO
  OPEN SOCIETY FOUNDATION
  ORGANIZACJE POZARZĄDOWE
  POLSKA
  PUPPINCK
  RAPORT
  SĘDZIOWIE
  SOROS
  SPOŁECZEŃSTWO OTWARTE
  WĘGRY
  źródło https://eclj.org/geopolitics/echr/conflits-d-interets-entre-juges-et-ong

  A tłumaczenie to przez przeglądarkę na bazie chrome.

  Ps...Soros nie działa samodzielnie. On jest tylko „twarzą” (nomen omen) potężnej organizacji rządzącej światem. Jakiej? Chyba każdy wie. „Ośmiornica Sososa” chce rządzić całym światem. Pilnujmy organizacje NGO. Soros jest częścią deep state w USA i dlatego bezkarnie uchodzą mu akcje propagandowo-wywrotowe na całym świecie. A na biurku Trumpa leży zakurzony projekt ustawy pozbawiający Sorosa obywatelstwa USA. No to kiedy za wzorem Węgier wywalamy sorosowskie agentury z Polski a przede wszystkim tzw fundację Batorego? To wszystko nic nowego, dobrze zorientowany Polak wie kto nami rządzi od 1945 roku. Niestety również w PiS jest wiele takich „wtyczek” czyli KRETÓW! Jednego nie rozumiem, jak malwersant poszukiwany listami gończymi z dwoma kaesami w Azji południowo wschodniej, Rosji gdzie okradł miliony ludzi jest tak hołubiony w Europie. Czy tu rosyjskie azjatyckie listy gończe nie obowiązują? A TSUE to nie trybunał to jedna z wielu spółek Sorosa. I dla tego trzeba chuj kłaść na nich. Kasta sędziowska to potomkowie chazarów. Prof. Lech Garlicki włada biegle językami: hebrajskim, angielskim, rosyjskim, francuskim i niemieckim.. Oczywiście z rodziny „prawniczej”! L.Garlicki jest bratem słynnego u nas kardichirurg dr. Garlickiego, którego łapownictwo jest znane już w całej Polsce. I choć wisi na nim jeszcze bodaj40 spraw o łapownictwo, to dziwnie się to wlecze. No i nie tylko Garlicki, ale Safian też. Pewnie także inni sędziowie w Polsce też wykonują polecenia Sorosa via Fundacja Batorego. Gdyby nasze służby dobrze pracowały, to dawno byśmy wiedzieli.
 • Niestety także i
  Dudą kierują ludzie z fundacji Georga Sorosa! -
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/sensacja-duda-kieruja-ludzie-fundacji-georga-sorosa-2017-07
 • @kula Lis 69 00:11:07
  Osmielam sie przypuszczac: przez jednoznaczne wywalenie zdrajcow Polska moglaby zostac narazona na np. wycofanie kontygentu NATO.
  Dlatego forsowane jest rozwiazanie "wyborcze".
  Tak aby nawet nie bekneli. Najwyzej zabrzmi chor wk...nych lewakow w PE.
  A tu zrobi sie czystke po cichu.
  Oby.
 • Właśnie wali się imperium globalnej mafii.
  Rosja zainicjowała proces zawalenia się imperium globalnej mafii.
  Rosja nie zgodziła się na redukcję produkcji ropy w ramach OPEC.
  a ropy jest na rynku za dużo bo produkcja stanęła przez koronowirusa.

  Ropa natychmiast spadła o 10% w piątek a dzisiaj w poniedziałek o kolejne 25-30%. Cena ropy dzisiaj to ok 33$ !!!!

  Taka cena oznacza że produkcja ropy w USA i powiązanego z nią gazu łupkowego staje się wysoce skrajnie nieopłacalna.
  Rosja ma koszty produkcji na poziomie 20$ a USA na poziomie 50$

  Biznes łupkowy w USA musi upaść a z nim inwestorzy którzy w ten biznes wsadzili setki miliardów dolarów.
  Skończy się gadanie w Polsce o Amerykańskim gazie LNG...bo go nie będzie.
  UE biegiem, łopatami, grabiami...będzie dobudowywać końcówkę NS2..

  Chiny się odbudują na taniej ropie i gazie.
  Rosja przeżyje bo ma rezerwy w zlocie i niskie koszty produkcji..
  Arabia Saudyjska też ma niskie koszty produkcji (ok 20$) ale ma ogromne koszty przetrwania budżetu (minimalna cena ropy by przetrwać to 80$).
  Europa "przytuli" się do Rosji i jej taniej ropy i gazu bo nie ma wyjścia.

  Pytanie jak na tym wyjdzie Iran, Irak..Wenezuela ... producenci ropy
  zaprzyjaźnieni z Rosją... tam trzeba będzie pomóc (finansowo).
  Pomóc mogą tylko Chiny .. w różnych trybach np w trybie inwestycji
  czyli przejęcia części zasobów ... pewnie na dużo lepszych warunkach niż stosowane przez USA i tzw zachód (grabież zasobów).

  Dzisiaj ruszyła lawina...dokąd zaprowadzi.. to wie tylko Putin...
  a i to nie ma pewności są tylko plany.
 • @kula Lis 69 00:11:07
  Soros się zamknie i zniknie jak zbankrutują jego firmy.
  Jak zabraknie Sorosa i jego pieniędzy to rozpocznie się prawdziwe polowanie na ludzi Sorosa... czyli bezwzględna czystka wszystkich organizacji zainfekowanych "Sorosem".
  Ludzie Sorosa jak wirusy zostaną oznakowani... za etykietowani i wydaleni z systemu władzy z systemu mediów z systemu gospodarczego..
  Bez Sorosa i jego "wirusów" Świat stanie się dużo bardziej demokratyczny.
  A takich "Sorosów" jest dużo więcej.
 • @Oscar 08:28:03
  Ja uważam że sprawa Sorosa to napompowany balonik. Żaden światowy macher nie działał by w tak otwarty sposób. Soros to figurant, inni możni (przy których Soros to biedak) ustawiają losy świata. Tamtych nie ruszy ani wojna atomowa, ani rewolucje. Zabezpieczenia mają lepsze niż prezydent USA i Rosji , razem wzięci. Może jedynie zaraza (zaraza równo traktuje bogatych i nędzarzy) która by wykosiła z 95% ludzkości doprowadziła by do resetu.
 • @marek500 09:36:49
  //Ja uważam że sprawa Sorosa to napompowany balonik. Żaden światowy macher nie działał by w tak otwarty sposób//

  Nie twierdzę że Soros to najważniejsza figura ale "światowi macherzy" działają otwarcie lub pod osłoną listka figowego .
  Człowiek nie rodzi się z gotową wiedzą na ich temat toteż jeśli się o nich nie dowie to po prostu nic nie wie o ich istnieniu.
  Ten stworzył teorię wszystkich rewolucji ostatniego trzydziestolecia.Od Pribałtyki i Jugosławii po Arabską Wiosnę i Kijowskie Majdany
  https://en.wikipedia.org/wiki/Gene_Sharp
  Tu szkoli się aktywistów którzy poźniej niosą sztandar wolności gdzie trzeba https://en.wikipedia.org/wiki/Albert_Einstein_Institution
  Ci zaś reformują ekonomiki wszystkich państw gdzie tylko zatryumfowała wolność i demokracja http://www.softpanorama.org/Skeptics/Pseudoscience/harvard_mafia.shtml
  Tak że jak widzisz Soros nie jest samotnym wojownikiem.
 • Mocne oświadczenie AKO! "Sędziowie orzekający w tej sprawie stracili moralne prawo do wydawania wyroków w imieniu RP"
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18yYTZkMi9wLzIwMjAvMDMvMDkvODI1LzUxNS83MjFmYjQ2ZDhjYWU0Yzc3OWI2M2YwZTA2Y2JlYzBkNC5wbmc=.png
  Publikujemy nadesłane oświadczenie Akademickich Klubów Obywatelskich im Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Lublinie, Katowicach, Toruniu i Olsztynie w sprawie wyroku Sądu Apelacyjnego w Gdańsku. 4 marca br. Sąd Apelacyjny w Gdańsku uchylił wyrok Sądu Okręgowego w bulwersującej sprawie Hansa G., niemieckiego przedsiębiorcy, prowadzącego swą firmę na terenie Rzeczypospolitej Polskiej i zatrudniającego polskich pracowników – a zarazem niekryjącego się z rasistowskimi uprzedzeniami wobec Polaków, definiującego się niedwuznacznie jako zwolennik ludobójczych praktyk Hitlera.

  Deptanie godności ludzkiej i zastraszanie zatrudnionych pracowników zdemaskowała p. Natalia Nitek-Płażyńska w oparciu o dokumentację zgromadzoną w firmie Hansa G. w latach 2015-2016. Nagrania ujawnione przez jedną ze stacji telewizyjnych poświadczają, że Hans G. krzyczał m. in. do swych podwładnych: „Tak, jestem! Jestem hitlerowcem! To wina tego kraju, że taki jestem!” oraz: „Zabiłbym wszystkich Polaków, nie miałbym z tym problemu”. Sąd Okręgowy w Gdańsku skazał niemieckiego biznesmena za szerzenie mowy nienawiści w lutym 2019 r. Obecny werdykt Sądu Apelacyjnego obarcza Powódkę, działającą w ważnym interesie społecznym, karą w postaci przeprosin byłego pracodawcy Hansa G., kwotą zadośćuczynienia (10 tys. zł) i kosztami procesowymi (5 tys. zł).

  Według Reduty Dobrego Imienia, uczestnika w rzeczonym procesie, wyrok Sądu Apelacyjnego jest „absolutnie niewiarygodny i zdumiewający”. Jego uzasadnienie odznacza się niespójnością argumentacyjną i sprzecznością logiczną. Narusza on „najbardziej elementarne poczucie sprawiedliwości”. Więcej, stanowi on precedens niebezpieczny „dla wszystkich molestowanych, mobbingowanych, obrażanych, pomawianych czy gwałconych”.

  Nie znamy z bezpośredniej percepcji ustnego uzasadnienia wyroku i przebiegu procesu w kolejnych instancjach, jednak wiarygodne relacje, sam oddźwięk medialny i rezonans społeczny wyroku Sądu Apelacyjnego w Gdańsku przemawia za tym, aby wyrok ten stał się przedmiotem szczególnego zainteresowania resortu sprawiedliwości. Werdykty ferowane z naruszeniem zasad logiki i racjonalności prawnej oraz elementarnego poczucia sprawiedliwości; werdykty godzące w interesy rzeszy pracowników najemnych – również w racje wielu grup ludzi skrzywdzonych i poniżonych – powinny podlegać szczególnej kontroli ministerstwa. A w przypadku, o którym tu mowa, chodzi też o obrazę Narodu Polskiego.

  Uważamy, że sędziowie orzekający w tej sprawie stracili moralne prawo do wydawania wyroków w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej.

  Zwracamy się do Ministra Sprawiedliwości z apelem o podjęcie działań prowadzących do uchylenia tego skandalicznego wyroku.

  W imieniu Zarządów Klubów:

  prof. dr hab. Stanisław Mikołajczak – Przewodniczący AKO Poznań

  prof. dr hab. Bogusław Dopart – Przewodniczący AKO Kraków

  prof. dr hab. inż. Artur Świergiel – Przewodniczący AKO Warszawa

  prof. dr hab. Michał Seweryński – Przewodniczący AKO Łódź

  prof. dr hab. inż. – Bolesław Pochopień – Przewodniczący AKO Katowice

  prof. dr hab. inż. Andrzej Stepnowski – Przewodniczący AKO Gdańsk

  prof. dr hab. Waldemar Paruch – Przewodniczący AKO Lublin

  prof. dr hab. Małgorzata Suświłło – Przewodnicząca AKO Olsztyn

  dr hab. Jacek Piszczek – Przewodniczący AKO Toruń

  Poznań, Kraków, Warszawa, Łódź, Katowice, Gdańsk, Lublin, Olsztyn, Toruń, 7.03.2020

  Poparcie dla oświadczenia można wyrazić podpisem na stronie: http://ako.poznan.pl/9924


  Ps...Zbydlęcenie tych, którzy wydali ten wyrok. A wydali taki wyrok, bo czują się członkiniami nietykalnej kasty. Zasługują na wyrzucenie z zawodu i pozbawienie emerytury, na którą i tak nie płacą. Wydalić z sędziowania, przepadek mienia w całości i nie wypłacania pensji i zakaz wykonywania zawodu prawniczego. Niech jedzie na zmywak ta wiedźma. Zabrać majątek obywatelstwo i wydalić z kraju taka praktyka powinna być powszechna dla tych którzy działają przeciw Ojczyźnie…To mściwy, wychowany na tvn przygłup, kierujący się politycznymi chuciami. Gdyby tego Niemca nagrała żona jakiegoś peowca nigdy nie wydałaby tego wyroku! Sprawa Hansa G to jest kuriozum zbydlecenia postżydofolksdojczo komuszej kasty. Ten Hans za takie słowa w Izraelu dostałby przynajmniej 10 lat i milionowe kary pieniężne. Ale żydzi i Niemcy są nietykalni. I to jest nowoczesna praworządność. Sądy w Polsce są do utrzymywania przy władzy osób z III RP. Sprawiedliwości w nich po 1944 roku nie było i nie będzie, chyba, że je zmienimy. Nie ma czegoś takiego jak nielegalny dowód. Jeśli ktoś stosuje podsłuch w celu wykrycia zbrodni to ma do tego prawo. Zostały nagrane groźby pozbawienia życia innych ludzi. M.in za lżenie narodu polskiego Greiser (inny Niemiec-Hitlerowiec z przekonań) został skazany na śmierć - wykonano 21 VII 1946 r. przez powieszenie. Żyjący dokumentujący oskarżenie powinni się bać? Kasta zgodnie z własną żądzą mści się, a państwo polskie stać jedynie na popiskiwanie głosem myszy. Czekam z utęsknieniem na krzyżówkę Pinocheta z Erdoganem. A potem możemy bawić się w demokrację. W sądownictwie powinna być zastosowana opcja zerowa.Kasta bogów powinna być usunięta i zastąpiona młodymi prawnikami z etosem służby społeczeństwu. Ograniczyć immunitety, przywileje i bezkarność.
 • @ Autor - 5*
  DK
 • Już polityk? Juszczyszyn popisuje się w TSUE: "My, sędziowie europejscy". Wzywa też instytucje UE: "Liczymy, że wypełnią zadanie
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18wYWFiYS9wLzIwMjAvMDMvMDkvODI1LzUwMC82N2ZjYTU3NmM1NTc0MGVjYTE3NTA2ZWM4ZjQzOGI4Mi5wbmc=.png
  My, sędziowie europejscy, stoimy na straży praworządności i gwarantujemy bezpieczeństwo prawne obywateli. Liczmy na to, że instytucje UE też wypełnią swoje zadanie i ochronią niezależne sądownictwo w Polsce powiedział w Luksemburgu zawieszony sędzia Paweł Juszczyszyn, histeryzując i kreując się na męczennika, a jednocześnie wzywając instytucje UE do działania. W Trybunale Sprawiedliwości UE w Luksemburgu po około dwóch godzinach zakończyło się w poniedziałek wysłuchanie stron w sprawie wniosku Komisji Europejskiej o tymczasowe zawieszenie działalności Izby Dyscyplinarnej polskiego Sądu Najwyższego. Polski rząd podtrzymał swoje stanowisko w sprawie braku uzasadnienia dla wniosku KE o tymczasowe zawieszenie Izby Dyscyplinarnej SN. KE stwierdziła, że Izba Dyscyplinarna nie może być uznana za organ niezależny i bezstronny. Do TSUE wybrała się również delegacja stowarzyszenia sędziów „Iustitii”, a także zawieszony sędzia z Olsztyna Paweł Juszczyszyn. Po zakończeniu wysłuchania zabrali głos w rozmowie z dziennikarzami. Przyjechaliśmy reprezentować sędziów polskich i pokazać Europie, Trybunałowi, jaka to jest ważne, nie tylko dla polskich sędziów i obywateli, ale dla całego porządku prawnego w UE. (…) Głównym fundamentem UE są wartości, jest praworządność mówiła słynna sędzia Monika Frąckowiak ze stowarzyszenia „Iustitia”. Praworządność w Polsce jest zdecydowanie zagrożona. W sposób jaskrawy łamana jest konstytucja RP, łamana Europejska Konwencja Praw Człowieka i traktaty europejskie oskarżała polskie władze. Głos zabrał i zawieszony sędzia Paweł Juszczyszyn, który coraz bardziej przypomina celebrytę i polityka, który kreuje się na „męczennika”. Nieustannie podkreślał, że jest… „sędzią europejskim” (sic!). My, sędziowie europejscy, stoimy na straży praworządności i gwarantujemy bezpieczeństwo prawne obywateli. Tu i w całej Europie. Liczmy na to, że instytucje UE też wypełnią swoje zadanie i ochronią niezależne sądownictwo w Polsce. Europejscy decydenci powinni mieć świadomość, że jeżeli poświęcą niezależność sądów, to nic nie dostaną od rządu w zamian. Nie będzie możliwa realizacja tego, co jest ważne w Europie - stabilności budżetowej, wolności gospodarczej, ochrony klimatu - bez niezależnych sądów próbował przekonywać w iście patetycznym stylu, stosując również swego rodzaju szantaż moralny wobec TSUE i Brukseli. Oczekiwań było jednak coraz więcej i więcej! Mamy nadzieję, że na teraz instytucje europejskie zatrzymają działalność Izby Dyscyplinarnej. Ona nie jest sądem. Oczekujemy, że zostanie zatrzymane działanie tzw. ustawy kagańcowej. Oczekujemy szybkiego działania KE. Na to bardzo liczymy, bo ustawa kagańcowa uniemożliwia sędziom realizacji prawa europejskiego i wykonywania orzeczeń TSUE żądał Juszczyszyn. Ciągnęła się również narracja o rzekomych „represjach”. Jestem namacalnym dowodem na to, w jaki sposób działa Izba Dyscyplinarna. Zostałem odsunięty od orzekania z obniżonym wynagrodzeniem za wykonywanie orzeczenia TSUE. Trzeba zwrócić uwagę na to, że działania podjęte wobec mnie i wielu sędziów, które to działania są opisane w raporcie „Iustitii”, mają przede wszystkim, w mojej ocenie, wywoływać efekt mrożący. Nie tylko uderzają w tych sędziów europejskich, którzy są bezpośrednio dotknięci represjami, ale mają ograniczyć działalność niezawisłych sędziów grzmiał Juszczyszyn.
  Ustawa kagańcowa będzie ten efekt mrożący potęgować dodał. To wszystko stanowi dowód na to, że w Polsce tracimy niezależne sądy, które są gwarantem wolności realizacji prawa europejskiego, bezpieczeństwa obywateli stwierdził zawieszony sędzia z Olsztyna.

  https://wpolityce.pl/polityka/490331-juszczyszyn-popisuje-sie-w-tsue-my-sedziowie-europejscy


  Ps....My sędziowie europejscy. I wszystko jasne. Dla niego Polska to województwo unii. Gen niewolnika w pełnej krasie. Jest skandalem, że taki niby-sędzia może bezkarnie odgrażać się suwerenowi, łamać prawa, Konstytucję, donosić obcej władzy? Za Piłsudskiego, to by miał dawno już chlubne miejsce na latarni. A PiS, co? Jak PiS się cofnie, to wszelkie następne wybory ma przegrane, jak w banku. Dla zdrajców w czasie wojny była po prostu czapa. Frąckowiak nie wie, że nie można skarżyć się w TSUE na łamanie konstytucji, bo TSUE nie ma żadnych uprawnień w tym temacie. Kiedy ten przestępca, anarchista i menele intelektualny wyląduje wreszcie w kryminale? Ty Juszczyszyn nie jesteś sędzią. Jesteś członkiem nadzwyczajnej kasty zdrajców i zaprzańców! Ej, Juszczyszyn! A jaki ty jesteś "europejski"? Dziadek w UPA, ojciec w ORMO - wzorzec Europejczyka. Tyś potomek Ukraińca, prowincjusz spod Olsztyna, który chce na gwałt zrobić karierę, chamiąc i broniąc bezkarności tzw. "kasty" i samego siebie.. Nic więcej…Nie ma w tym wyższych celów, uczciwości!. Taki sprzedawczyk politykier Juszczyszyn nie może być polskim sędzią.Tak zdegenerowany i jednostronny osioł ma ograniczone postrzeganie zagadnienia. Niech ci Europa płaci skoroś taki "europejski sędzia". Jeżeli uważa się za sędziego europejskiego, to niech pensję pobiera od TSUE. Juszczyszyn powinien być natychmiast pozbawiony prawa wykonywania zawodu sędziego. To takie typy latały do Moskwy, a teraz do Brukseli i im się wydaje, że to nic takiego prosić o "bratnią" pomoc. Mam nadzieję, że ta gnida nie zostanie wpuszczona do Polski! Ten zarzygany bandzior w todze powinien zostać zesłany na daleka Syberię albo lepiej do Chin. Immunitet odebrać i przed Izbę dyscyplinarną. W razie czego rozpisać listy gończe. Jako obywatel europejski żądam usunięcia polityków z grona sędziów. Bez prawa do stanu spoczynku. Jak tacy europejscy to sobie na rynku dadzą radę..Ten to składał przysięgę Polsce czy Eurokołchozowi? Ani dnia więcej nie powinien być sędzią prawnikiem mieć kontakt z prawem. Wypad z baru na targ w Olsztynie marchewkę sprzedawać. Lekarstwem na takich tuzów sędziowskich jak Juszczyszyn et consortes jest opcja zerowa w wymiarze sprawiedliwości. Tą kastę bogów należy zastąpić młodymi prawnikami z etosem służby społeczeństwu. To nie sędzia Polski tylko obcych nacji. Za zdradę stanu i jego niesprawiedliwe wyroki powinien raz na zawsze być pozbawiony wykonywania czynności sędziego.To zdrajca Polski. Dosyć cackania się z kastą. Znowu gęba potomka ormowca wpolityce.pl

  https://niezalezna.pl/303350-juszczyszyn-chce-bronic-ladu-i-porzadku-jego-ojciec-juz-to-robil-w-ormo
 • @kula Lis 69 16:24:02
  „IUSTITIĘ” założyła w 1990 r. jako : Stowarzyszenie Sędziów Orzekających „Iustitia” grupa sędziów z Warszawy i Trójmiasta, z inspiracji sędziów niemieckich – członków Neue Richtervereinigung. Pierwszym prezesem „Iustitii” została sędzia S. N. Maria T. Romer. Należy do niej ok. 30% sędziów, a trzęsą całym sądownictwem w Polsce. To quasi partia i związek zawodowy w jednym, a jej działanie jest sprzeczne z Art.178 ust.3 Konstytucji i z samym statutem "Iustitii"! Większość tych sędziów jest po prostu „umoczona” i zdegenerowana , a większości zwłaszcza sędzin, brakuje wiedzy! Z punktu moralnego sędziowie zrównali się z bandytami , ale bandyta musi się napracować aby zarobić, a kasta sędziów żeruje na podatnikach, szkodzi im, ośmiesza państwo i jeszcze oczekuje szacunku! Tak ocenia „kastę”, sędzia Sądu Apelacyjnego z Lublina.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031