Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
134 posty 27551 komentarzy

Kula Lis

kula Lis 69 - Zagorzały Antybolszewik herbu Jastrzębiec

"Król wnuczkowej mafii" wychodzi na wolność.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sąd umorzył postępowanie ws. Arkadiusza Ł. ps. "Hoss" ( na złość PiSowi pewnie!)

                                                                                                                                                                        Arkadiusz Ł. ps. "Hoss", uważany za "króla mafii wnuczkowej", opuścił areszt po tym, jak Sąd Okręgowy w Poznaniu umorzył postępowanie ws. zarzutów, które prokuratura sformułowała przeciwko niemu jesienią 2019 r. Sąd zdecydował, że czyny te zawierają się w okresie, który już we wrześniu 2019 osądził SO w Poznaniu. Informację potwierdził sędzia Aleksander Brzozowski z Sądu Okręgowego w Poznaniu. 18 marca sąd umorzył wobec Arkadiusza Ł. postępowanie z uwagi na to, że czyny które zostały zarzucone oskarżonemu w tym postępowaniu zawierają się w okresie, który został osądzony przez Sąd Okręgowy w Poznaniu we wrześniu ubiegłego roku. Sąd wówczas przyjął koncepcję czynu ciągłego, czyli dane zachowania, w tym przypadku oszustwa, popełnione w jednym czasie, uznał za jeden czyn. Nowy akt oskarżenia obejmuje te same zachowania, popełnione tą samą metodą, w tym samym czasie. Jest to okres zamknięty i wszystkie czyny z tego uznaje się za osądzone, nawet jeżeli organy ścigania ujawniły je później. W związku z umorzeniem postępowania sąd podjął decyzję o zwolnieniu Arkadiusza Ł. z aresztu poinformował sędzia Brzozowski. "Hoss" został nieprawomocnie skazany we wrześniu ub.r. przez Sąd Okręgowy w Poznaniu na 7 lat więzienia za oszustwa dokonane metodą "na wnuczka" w latach 2012-2014. Jesienią ubiegłego roku Prokuratura Okręgowa w Warszawie oskarżyła Arkadiusza Ł. o kolejne przestępstwa dokonane w tym samym okresie, na kwotę blisko 1,6 mln złotych. Jego ofiarami były starsze osoby z Europy Zachodniej. Sprawa początkowo trafiła do Sądu Okręgowego w Warszawie, a następnie decyzją sądu apelacyjnego, przekazana do rozpoznania przez Sąd Okręgowy w Poznaniu. Od decyzji poznańskiego sądu prokuratorowi przysługuje zażalenie. Oprócz tego do Sądu Apelacyjnego w Poznaniu trafiła apelacja prokuratury od wrześniowego wyroku. Prokuratura odwoływała się m.in. od uznania zarzucanych "Hossowi" czynów za "czyn ciągły".                                   
                                                              
https://niezalezna.pl/317329-krol-wnuczkowej-mafii-wychodzi-na-wolnosc-sad-umorzyl-postepowanie-ws-arkadiusza-l-ps-hoss                                   
                                                                                                 
                                                                                                                                                                        Ps....Kasta i mafia, to jedna banda! Sprawdzić konto kaściarza. Za zjedzenie cukierka obóz pracy, a dla mafioza nic! Na szkody osób pokrzywdzonych sąd się wypiął. Prawniczy bełkot sędziego i idiotyczna decyzja! Czy trudno się dziwić, że postżydokomusza "kasta" z ich miotem wsobnym ma takie wielkie majątki? Kasta ma dochody od takich podsądnych więc o nich dba. Później "zgubią" akta a następnie wypłacą mu odszkodowanie. Jeszcze pewnie dostanie odszkodowanie za areszt. W USA dostał by minimum 30 lat. Tam za każde oszustwo by mu zsumowali, nie wyszedł by nigdy z więzienia. U nas go pochwałą. Mam jedno pytanko. Ile to kosztuje? Ile sąd dostał w łapę? W środowisku mówi się że standard to 100 tyś. A od Cyganów biorą więcej bo zrzucić się może cały klan a i kobiety pamiętają gdzie zakopały kaucje ...Wiadomo dlaczego "nadzwyczajna kasta" ma swoje majątki w różnych częściach kraju. Oraz bardzo zróżnicowane w "zarysie spadkowym". Takie pseudo sądy z ich sędziami będą do likwidacji także fizycznej. Na co nam tacy sędziowie? Zlikwidować wszystkie immunitety, i ich stany spoczynku bo to przeżytek minionej żydokomuszej epoki. To co wyprawia ta sędziowska kasta jest wrogim sabotażem i w mam nadzieję że w końcu rząd się do nich dobierze i powsadza do więzień. Cóż, chcą sądy walki z państwem polskim to można ją podjąć i wykorzystać przeciwko nim ich własny oręż. Przestępstw dokonywał w krajach Europy Zachodniej? To proponuję nagłośnić w tamtejszych mediach ten temat. Opuścić całą tą sofistykę z uzasadnienia, bo mało kogo to obchodzi, a podkreślić kilka najważniejszych aspektów:            
                                                                                                                                                                                     1. Oszust z Polski żerował na starszych i naiwnych obywatelach Niemiec, Szwajcarii, Luksemburga, okradał ich z oszczędności życia.                  
                                                                                                                                                                                      2. Polskie sądy najpierw nie zastosowały aresztu, przez co uciekł i ukrywał się przed karą, a następnie go wypuściły.                     

                                                                                                                                                                            Wniosek: polskie sądy niespecjalnie zainteresowane są karaniem złodzieja okradającego biednych Niemców i innych. I to najważniejszy przekaz. Niech zachodnie media pokażą swoim obywatelom prawdziwy obraz polskiego wymiaru sprawiedliwości. A że może niektóre fakty się trochę przemilczy? Cóż, stara dobra szkoła polskojęzycznych mediów którym nie jest wszystko jedno. Oni do perfekcji opanowali taką sztukę przekazu... 

KOMENTARZE

 • Ja bym się czepił
  kiepskich prokuratorów. Pewnie z politycznego nadania
 • "Der Spiegel" krytykuje polski sąd. Powodem wypuszczenie na wolność Arkadiusza Ł. ps. "Hoss".
  Ponowne wyjście na wolność "króla wnuczkowej mafii", Arkadiusza Ł., to kolejny "odcinek serii kompromitujących działań polskiego sądownictwa, które powinno było raczej skazać "Hossa" na długoletnią karę więzienia" pisze „Der Spiegel”. W ubiegłą środę sąd w Poznaniu niespodziewanie umorzył sprawę o zatrzymanie Arkadiusz Ł., ps. "Hoss" w areszcie śledczym odnotowuje niemiecki magazyn. Jesienią 2019 r. mężczyzna został skazany na siedem lat więzienia za udział w zorganizowanej grupie przestępczej, ale wyrok nie jest jeszcze prawomocny. Decyzja sprzed paru dni dotyczyła drugiego procesu, który był podstawą do przetrzymywania oskarżonego w areszcie śledczym. "Król wnuczkowej mafii" może spokojnie wrócić do domu; nie nałożono nań obowiązku stawiania się na policji. Ma teraz mnóstwo czasu, żeby zaplanować ponowną ucieczkę pisze „Der Spiegel”.Faktem jest, że grupy przestępcze pracujące w oparciu o metodę "na wnuczka", także ta w Poznaniu, mają bardzo dobre koneksje powiedział niemieckim dziennikarzom jeden z policjantów, którzy zajmował się sprawą. Nie brakuje im ani potencjału do wysuwania gróźb, ani gotówki, by ewentualnie wpływać na sędziów twierdzi śledczy, który poprosił o zachowanie anonimowości. Sugestie, że może chodzić o ewentualną korupcję są "oburzające" uważa rzecznik Sądu Rejonowego w Poznaniu Aleksander Brzozowski. Nie mam powodu, by kwestionować zawodową rzetelność i uczciwość odpowiedzialnego za sprawę sędziego podkreślił w wypowiedzi cytowanej na łamach magazynu. Nie mam informacji, czy sąd zna obecne miejsce pobytu oskarżonego wyjaśnił. "Król wnuczkowej mafii" był już wcześniej oskarżany o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą, która specjalizowała się w tzw. metodzie na wnuczka. Przestępcy dzwonili z Polski do starszych osób w Niemczech, Szwajcarii i Luksemburgu. Podając się za krewnych wyłudzali gotówkę i biżuterię. W 2014 r. i w 2016 r. po przedstawieniu zarzutów, Arkadiusz Ł. był zwalniany za kaucją, po czym ukrywał się przed organami ścigania relacjonuje "Der Spiegel".

  https://niezalezna.pl/317986-der-spiegel-krytykuje-polski-sad
 • @Wican 15:06:39
  Akt oskarżenia był ok! Doszły jeszcze do niego jego oszustwa z Niemiec, Holandii, Luksemburga i Belgii oszustw na prawie 2 mln euro! Te państwa chciały jego ekstradycji, jak nie wyszło to udokumentowane przestępstwa przesłali polskiej prokuraturze. W Polsce zarzut to 1.8 mln złotych. Śledziłem ten proces, myślałem, że ten Cygan dostanie co najmniej z 10 lat!
 • @kula Lis 69 15:15:18
  To sprawa kryminalna, a nie polityczna. Musiała zawalic prokuratura albo względy proceduralne
 • @Wican 15:06:39
  Prokuratorzy są ci sami co byli za PO/PSL, w prokuraturach nic się nie zmieniło, sprawę prowadził ten sam prokurator co za PO/PSL.
 • @Wican 15:06:39
  Sąd w Poznaniu zrobił na złość Policji, Prokuraturze i Ministrowi Sprawiedliwości! Sędziowie mają w dupie interes publiczny i dobre imię Polski! Może tym sposobem dotrze do Helmutów, co za sędziowie sądzą w Polsce. Może zrozumieją że bez reformy sądownictwa w Polsce, Helmuty znowu będą naciągane. Jedna mafia wypuszcza drugą mafię aby żyło się lepiej. Komu? Kaście? Jak polski sąd wypuścił oszusta który skubał Niemców, to niemiecka prasa oburzona. Jak Polacy chcą zrobienia porządku z sędziami działającymi na szkodę Polski i Polaków, to wtedy jest "łamanie praworządności"... Ot niemiecka uczciwość...Gdyby kilku sędziów zmieniło swój stan na zawisłych, zwłaszcza na jakiejś latarni, wtedy coś by to może zmieniło. Ale do tego, jak powiedział kiedyś pewien konus, trzeba odwagi. nawet Niemcy dostrzegają patologię w polskim wymiarze sprawiedliwości zwanym kastą nadzwyczajną a tak nie dawno murem stali za Gersdorf i odznaczenia jej wręczali, fundowali wycieczki do Niemiec głosowali w PE przeciwko zmianą wprowadzanym przez PiS
 • @Wican 15:19:30
  Przestań już o procedurach bajdurzyć bo się ośmieszasz.
 • Dałem 1* bo wiadomość kiepska. Kolejne świadectwo jak "kasta" sobie gra w bambuko z Państwem Polskim.
  Ale jest iskierka nadziei.
  Jeśli tacy "specjaliści" jak opisany "Hoss" będą z marszu puszczani, może ich opodatkować?
  W końcu znaleźli metodę na wyrwanie niemieckich reparacji wojennych.
  Mamy tylu młodych zdolnych po germanistyce i z żywym praktycznym niemieckim.
  Zamiast do szparagów, do smartfonów i go!
  Robota ekscytująca i potrzebująca talentów aktorskich.
  No i ten nieustanny wyścig z Polizei.
  Ja bym wchodził.
  A co!
 • "Der Spiegel": Wypuszczenie "Hossa" to kolejny odcinek serii kompromitujących działań polskiego sądownictwa
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY180Y2ZjOC9wLzIwMjAvMDMvMjIvODI1LzUzMS9kZDJhZmNiYzVkN2Q0M2MxODZjNzY5NDJkOWFkNjZlNi5qcGVn.jpeg
  Ponowne wyjście na wolność „króla wnuczkowej mafii”, Arkadiusza Ł., to kolejny „odcinek serii kompromitujących działań polskiego sądownictwa, które powinno było raczej skazać „Hossa” na długoletnią karę więzienia pisze „Der Spiegel”.

  https://wpolityce.pl/swiat/492400-der-spiegel-o-wypuszczeniu-hossa-kompromitacja-sadow

  Ps...Ł. to Łakatosz…a Łakatosz, to królewski szczep …cygański. Więcej takich "osiągnięć" polskiego wymiaru sprawiedliwości a eurokołchoz może nam wreszcie uwierzy i przestanie jazgotać o umierającej praworządności w Polsce! Zamiast Hossa należy zamknąć skorumpowanego sędziego który go wypuścił. Jak Hoss ucieknie, to niech sędzia siedzi w zastępstwie, aż do skutku. "0" honoru ma ta zdeprawowana kasta sędziowska! Zadziałała łapówka. Sędziowie biorą ile się da a wsadzają do więzienia jedynie biedaków od których nie mogą wyciągnąć grosza. Ich guru to koperciarz i syn ubeka Grodzki oraz taki sam syn ubeków Tuleya.
 • @kula Lis 69 07:37:13
  Tuleja?
  Ruła ponie, ruła.
  A w areszcie już mu przeczyszczą.
 • autor
  *****
 • Sędziowie chcą decydować o wyniku wyborów?
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY185ZGYwZC9wLzIwMjAvMDMvMjMvODI1LzUwMC84MGRmMDM2YjM0Zjc0Yjg3YjY0MzFmY2ZlMWYwZTdjOC5qcGVn.jpeg                                                                                                                                                                              Sędziowie chcą decydować o wyniku wyborów? Prof. Grabowska: „To nieładna próba odebrania kompetencji organom, które opozycja neguje”. Nie róbmy z tego prawa chorągiewki, którą będziemy przestawiali w tym kierunku, który nam bardziej odpowiada. Nie wyobrażam sobie żadnej siły, także politycznej, która by z takim wnioskiem wystąpiła. To taki balon wypuszczony przez dziennikarkę, która o różnych rzeczach pisze i mówi i niestety nie zawsze mądrze mówi w rozmowie z portalem wPolityce.pl prof. Genowefa Grabowska, odpowiadając na pomysły Dominiki Wielowieyskiej i jej rozmówców z Izby Pracy i Ubezpieczeń Społecznych SN. wPolityce.pl: Czy koncepcja prezentowana w niektórych mediach, polegająca na tym, że to Izba Pracy i Ubezpieczeń Społecznych miałaby orzekać o ważności wyborów prezydenckich nie jest próbą zmiany ustrojowej? Przecież decydować ma o tym Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych. Dziś z takim pomysłem wyszła Dominika Wielowieyska z „Gazety Wyborczej”. Prof. Genowefa Grabowska: Były już próby przeniesienia kompetencji nowych Izb Sądu Najwyższego do innych Izb, gdzie zasiadają sędziowie bliscy pani Prezes Małgorzacie Gersdorf. Zgodnie z tą „koncepcją”, to Izba Pracy miałaby zajmować się odpowiedzialnością dyscyplinarną, a nie Izba Dyscyplinarna, która została do tego powołana. Z kolei Izba Kontroli Nadzwyczajnej nie powinna więc zajmować się oceną prawidłowości wyborów, ale inna izba. A ja pytam dlaczego, skoro mamy wyraźną podstawę prawną? To taka nieładna próba odebrania kompetencji tym organom, które opozycja nie respektuje i których istnienie neguje. Jeżeli poważni traktujemy cały system prawny, konstytucję i wydane na jej podstawie ustawy, to szanujmy je. Przecież sędziowie i sądy funkcjonują na podstawie prawa i w granicach prawa. Nie róbmy z tego prawa chorągiewki, którą będziemy przestawiali w tym kierunku, który nam bardziej odpowiada. Nie wyobrażam sobie żadnej siły, także politycznej, która by z takim wnioskiem wystąpiła. To taki balon wypuszczony przez dziennikarkę, która o różnych rzeczach pisze i mówi i niestety nie zawsze mądrze.
  Wracamy do kwestii fundamentalnej, czyli podważaniem Krajowej Rady Sądowniczej oraz podważaniem prezydenckiej prerogatywy, dzięki której głowa państwa powołuje sędziów. Sędziowie Izby Kontroli Nadzwyczajnej zostali bowiem powołani przez prezydenta Andrzeja Dudę, po opinii nowego składu KRS. Jakiż to organ konstytucyjny zanegował KRS?
  Zwróćmy uwagę na projekt wniesiony ostatnio do Senat, on powiela tę linię rozumowania. Jest przecież taki organ w polskiej konstytucji, który sprawdza legalność. I ten organ już to uczynił.

  Oczywiście, chodzi o Trybunał Konstytucyjny.

  Nie bawmy się więc w sprawdzanie piętrowe. Nie wiem kogo chciano by usytuować ponad Trybunałem Konstytucyjnym w naszym systemie. Taki organ miałby sprawdzać orzeczenia Trybunału? „Rzym przemówił, sprawa zamknięta”. Uszanujmy ten organ konstytucyjny, nawet jeśli opozycja uważa inaczej. Nawet jeśli politycy deprecjonują sędziów TK, to pamiętajmy, że mamy do czynienia z instytucja, w której zasiadają sędziowie. Oni się zmieniają, ale podważanie bytu tej instytucji, szarpanie tego bytu, dezawuowanie szefostwa TK jest krzywdą, którą wyrządza si systemowi prawnemu,. Rządy się zmieniają, opozycja raz jest taka, a raz inna, ale całą ta otoczka osłabia ją. To się nie skończy wtedy, kiedy się zmieni skład personalny Trybunału. To zostaje i to jest największa krzywda, którą opozycja wyrządza. Nie można kierować się zasadą: „po nas, to już tylko potop”. Mamy sytuację trudną więc tym bardziej powinniśmy się odnosić do konstytucji, jako filaru porządku prawnego. Nie twórzmy „zapasowego” systemu. Jeżeli mamy spory w sytuacji, w której konstytucja jasno stwierdza, że pewne kwestie reguluje ustawa, to ja uważam, że mamy do czynienia z narracją pasującą do określonej tezy politycznej. W ten sposób wykorzystuje się interpretacji konstytucji. Podobnie jest z aktami prawa europejskiego. Proszę zwrócić na kompetencje organów europejskich. One są konkretnie określone w Traktacie. Jeżeli danej kompetencji nie przyznano tym instytucjom, to oznacza, że są one przy państwach członkowskich. Co się wtedy robi? Dochodzi do nadinterpretacji, która uwiarygadnia wygodną tezę, z której wynika, że w sprawie organizacji polskiego wymiaru sprawiedliwości, Unia Europejska miała prawo się wypowiadać. Dziś też pojawiła się koncepcja mec. Wawrykiewicza, który na łamach „Gazety Wyborczej” przekonywał, że prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu grożą konsekwencje karne, w związku z przeprowadzeniem wyborów prezydenckich 10 maja. Nie wiem kim jest ten pan, który podobne tezy wygłasza. Gdyby tego nie powiedział, to jego nazwisko nie pojawiłoby się w mediach. To wypowiedź całkowicie niepoważna, niemądra. Gdyby skupił się na interpretacji prawa, to byłby zdecydowanie bardziej pomocny w tych trudnych czasach. Lepiej spuścić nad nim zasłonę milczenia.                                                                                                                                                                                      https://wpolityce.pl/polityka/492520-prof-grabowska-o-sadowej-probie-uderzenia-w-wynik-wyborow                                                                                                                                                                                Ps..Sędziowie chcą decydować o wyniku wyborów? Skoro nie ma tego w Traktatach, to dlaczego polski Rząd kluczy i składa wyjaśnienia. Powinien jasno i wyraźnie powiedzieć. Pocałujta w dupę wójta. Kasta sędziowska jest ponad Konstytucją RP, ponieważ odziedziczyła władzę Stalina! Schlampe i alkoholiczka Gersdorf ta stara śmierdząca żydowska esbecka ropucha i córcia folksdojczy  powinna być wydalona z kraju jeżeli nie ma u nas kaesa! Tylko tyle i aż tyle. Stary system zrobił z nich nadludzi i to trwa do dziś Bezkarność obudziła w wielu sędziach pychę, butę i arogancję, Polacy pragną to zmienić - SPRAWIEDLIWOŚCI RÓWNEJ WSZYSTKIM! PiS odbije się czkawką nie zastosowania zasady klasyka; wszyscy won! PiSie zróbcie porządek z tą czerwoną żydokomuszą kastą z jej miotem wsobnym, albo ludzie wyjdą na ulicę i zrobią to po swojemu! Różni Wawrykowicze podczas zarazy wypełzają z nor i popuszczają smrodliwe biegunki umysłowe, dlatego na łamach tylko do podtarcia. Rafał Paluszkiewicz szef waluciarz.pl wraz 9 innymi osobami oskarżony jest o wytransferowanie za granicę ok. 8 MILIARDÓW złotych dzisiaj Sąd (GANG)Okręgowy w Warszawie uchylił mu areszt ze względu na…stan zdrowia bo uznał,że pobyt w nim zwiększa ryzyko zakażenia koronawirusem…W zeszłym tygodniu sąd (GANG) Okręgowy w POznaniu POnownie (pierwszy był gang rejonowy w Warszawie) wypuścił Hossa mimo, że groziło mu 7 lat odsiadki(!!!)..Dzisiaj po publikacji w niemieckiej prasie zmienia decyzje ale miejsce pobytu Hossa jest już NIEZNANE! Poczytajcie sobie, co piszą Niemcy o polskim sądownictwie po wypuszczeniu "króla" wnuczkowej mafii. Wreszcie sami przekonali się o jakości polskiego sądownictwa, którego tak bronili przed reformą. Przypominam, że w 2010, gdy pół Polski stało pod wodą, PO nie chciała wprowadzić stanu klęski żywiołowej przed wyborami prezydenckimi! O wyborach nadzwyczajna kasta ludzi niech sobie decyduje w swojej ojczyźnie która bardziej kocha niż gościnną Polskę. Tylko w Tel Awiw miejsca sędziów zajęte i nikt się nie posunie więc siedzieć cicho. Dopóki kasta będzie liczyć głosy w komisjach, organizować apolitycznie wybory, referenda- dopóty nie będzie prawdziwej demokracji w tym kraju, bo zachodzi obawa fałszowania, knucia, forsowania swoich…Trzeba naciskać posłów aby wprowadzono w Polsce prawo do wybierania sędziów [albo chociaż prezesów sądów]. W WYBORACH BEZPOŚREDNICH. Obywatele zrobią porządek, nie będzie w sądach złodziei, pijaków, etc..
 • Musztarda po obiedzie, za poszukiwania "Hosa" powinien zapłacić sędzia Brzozowski, za poprzednie zwolnienie z aresztu to samo!
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15851282191d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372ded7e89ef12125cfe8ed0a4202956a95.jpg
  Będzie list gończy za "Hossem"..Poznańskiej policji nie udało się zatrzymać „Hossa”. Funkcjonariusze dziś rano przekazali do sądu materiały wskazujące na konieczność poszukiwania Arkadiusza Łakatosza listem gończym. Jak poinformował dziś mł. insp. Andrzej Borowiak z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, funkcjonariusze we wtorek, po trzymaniu dokumentacji z sądu, podjęli próbę zatrzymania "Hossa". "Nakaz zatrzymania nie mógł zostać zrealizowany. Arkadiusz Ł. nie przebywał pod adresem wskazanym sądowi. Dlatego w środę rano funkcjonariusze pojechali do sądu, by dostarczyć dokumentację wskazującą na konieczność poszukiwania Arkadiusza Łakatosza listem gończym" powiedział Borowiak. Jak wyjaśniał sędzia Aleksander Brzozowski z Sądu Okręgowego w Poznaniu, w przypadku braku możliwości zatrzymania "Hossa" w miejscu, w którym miał przebywać, zostanie za nim wydany list gończy. Sąd Okręgowy w Poznaniu uwzględnił w poniedziałek wniosek Prokuratury Okręgowej w Warszawie o zastosowanie wobec Arkadiusza Łakatosza ps. "Hoss" tymczasowego aresztu międzyinstancyjnego w związku z wyrokiem, który wobec "Hossa" został orzeczony we wrześniu ubiegłego roku.
  Ps....A kiedy list gończy za sędzią który wypuścił bandytę? w miejsce Hossa, wsadzić sędziego który go wypuścił z aresztu!
 • @Jozio z Londynu 16:09:06 Bareja by tego nie wymyślił.
  "Arkadiusz Łakatosz nie przebywał pod wskazanym adresem", brzmi dużo lepiej niż trywialne "Arkadiusz Łakatosz uciekł". Ten poznański CIUL, zwany sędzią, który go wypuścił powinien teraz biegać z kajdankami i szukać "Hossa" a nie policja! A wiec w miejsce Hossa, wsadzić sędziego który go wypuścił z aresztu! Uciekł? Gdyby to było śmieszne tarzałabym się ze śmiechu ale tu płakać trzeba. I co z tym sędzią. Czy jest na niego bat? A gdzie tam. Poszukiwania powinny się odbyć na koszt sędziego, który go wypuścił. Trzeba by też prześwietlić pana czy pani sędziego zeznania majątkowe, bo raczej za free takiego wyroku nie wydał. Sędzia ten, łącznie z rodziną powinien być do końca życia pod obserwacją służby skarbowej. "Hossa" nie zastali w domciu? No niesamowite a rozgrzany najniezawiślejszy z pośród niezawisłych kaściarzy był zapewne przekonany, że "Hoss" siedzi od 18-ego marca w domciu, stawia pasjanse, gra w szachy, wysyła maile do emerytów, których okradł z przeprosinami..
 • Znamy kulisy wydania listu gończego za szefem mafii wnuczkowej. "Rodzina "Hossa" odmówiła ujawnienia gdzie obecnie przebywa"
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18xYjE0YS9wLzIwMjAvMDMvMjUvODI1LzUwMC85ODU3N2M1YWNmNzI0ZWNlOTU1ZWE3MTI2ZWY5NTRjZi5qcGVn.jpeg

  To było do przewidzenia! Po tym jak sąd wypuścił na wolność Arkadiusza Łakatosz, ps. „Hoss”, ten natychmiast się ulotnił! Teraz szuka go policja w całym kraju. Wydano też za nim list gończy. Z ustaleń portalu wPolityce.pl wynika, że rodzina „Hossa” nie chciała ujawnić miejsca pobytu seryjnego oszusta.
  https://wpolityce.pl/kryminal/492828-ujawniamy-kulisy-listu-gonczego-za-szefem-mafii-wnuczkowej
  Ps..List gończy powinien być za tym sędzią co go wypuścił! Ja bym zaczął poszukiwania od namierzenia przelewów bankowych powiązanych z wypuszczeniem. Kasta do likwidacji, sędzia co posiada majątek nieudokumentowany poborami - konfiskata, i pozbawienie emerytury sędziowskiej. Musi wrócić przyzwoitość i prawo. Tak długo jak sędziowie nie będą odpowiadali własnym tyłkiem za wyroki które wydają tak długo będziemy czytali o tak kuriozalnych decyzjach sądów. Teraz z Hossem powinien siedzieć sędzia który go wypuścił! Sędzia powinien być obciążony kosztami poszukiwań. Inaczej dalej będą się bawić w kotka i myszkę z PiS. Basta kasta! Rodzina, która odmówiła ujawnienia gdzie bandzior przebywa pod sąd za utrudnianie śledztwa i/lub pomoc w ukrywaniu. Sędziego prześwietlić finansowo oraz Izba Dyscyplinarna. Polecam sprawdzić adres Poznań Smochowice ul. Chodzieska, mieszka tam ta cała Hossowa zgraja, stoi tam tez furka brata Hossa, brązowy najnowszy GLE którym odebrali braciszka z aresztu. Nadzwyczajna kasta wyraża tymi wyrokami pogardę do starszych, oszukiwanych ludzi. Okradanych przez Hossa i dojonych przez nadzwyczajną kastę (nadzwyczaj duże "apanaże")! Kombinowanie z prawem przez sądy, może świadczyć, iż ma mocne plecy zabezpieczające jego bezkarność, a sąd jest po prostu "zależnie ludzki" wobec niego. Kolejny raz kasta "pomaga" przestępcom.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930