Żyd Kajetan Poznański usłyszał wyrok za brutalne zabójstwo.

Resztę życia może spędzić w więzieniu. Karę ma odbywać w trybie terapeutycznym.

Sąd Okręgowy w Warszawie wydał we wtorek wyrok w sprawie Kajetana P., oskarżonego o brutalne zabójstwo lektorki języka włoskiego w lutym 2016 roku. Został on skazany na dożywotnie pozbawienie wolności, a karę ma odbywać w trybie terapeutycznym. Wyrok został ogłoszony o godz. 14, ale uzasadnienie nie było jawne. Sędzia Danuta Kachnowicz z Sądu Okręgowego w Warszawie ustne motywy wyroku podała za zamkniętymi drzwiami, ponieważ cały proces toczył się z wyłączoną jawnością. Sędzia Kachnowicz uznała oskarżonego za winnego dokonania zabójstwa Katarzyny J. w lutym 2016 roku w mieszkaniu na warszawskiej Woli. Uznała go także za winnego zaatakowania funkcjonariusza policji, który w dniu 26 lutego 2016 roku konwojował go w samolocie lecącym z Malty do Polski. Biegli: Miał ograniczoną poczytalność Sąd orzekł karę dożywotniego pozbawienia wolności pomimo faktu, że oskarżony miał – jak wynika z opinii biegłych - w chwili popełniania obu czynów ograniczoną poczytalność. Kajetan P. ma odbywać karę w systemie terapeutycznym. Sąd zobowiązał go także do zapłaty po 75 tysięcy złotych dla matki i ojca zamordowanej przez niego kobiety. Wyrok Sądu Okręgowego w Warszawie jest zgodny z oczekiwaniami oskarżyciela publicznego. Prokurator Przemysław Nowak z Prokuratury Okręgowej w Warszawie wnosił o dożywotnie pozbawienie wolności dla P. Podobny wniosek złożył pełnomocnik oskarżycieli posiłkowych. Obrona oskarżonego oczekiwała, że sąd uzna Kajetana P. za niepoczytalnego i orzeknie umieszczenie go w zakładzie psychiatrycznym. Sędzia Kachnowicz poinformowała po ogłoszeniu wyroku, że jako przewodnicząca „zgłosiła zdanie odrębne co do kary”.

PAP                                                                                                             
                                                                                                                                                                            Ps....To tylko na szczęście Ławnicy przegłosowali sędzię. Ona chciała go tylko „leczyć”. Ciekawe co jest napisane w „zdaniu odrębnym co do kary” Sędziny Danuty Kachnowicz? Czyżby nie dożywocie? No to może spędzić w więzieniu, czy spędzi w więzieniu. Prawie robi różnicę. Przy totalnie skorumpowanych sędziach, konieczny jest system ławy przysięgłych. Ograniczona poczytalność i ucieczka na Maltę. Jaja sobie robicie. Mama prokurator to i dożywocie w trybie terapeutycznym. Sędziowie są tragiczni. Pod ścianę. Precyzyjny plan zbrodni, sprytna ucieczka-nie przemawiają za niepoczytalnością. Za podobnie ohydną zbrodnię L.Montgomery została właśnie skazana w USA na karę śmierci-opinię o niepoczytalności odrzucono! Mamuśka /UBcka żydówa w todze tak jak tuleya, nadal będzie próbowała załatwić synalkowi wyjście z kryminału i bezkarność. Z resztą polactwo wypuszczało na wolność gorszych bandziorów/ załatwiła, zamiast w kazamatach ten ludożerca będzie serwetki dziergał! „Karę ma odbywać w trybie terapeutycznym”? A te kurwy udające biegłych, próbowały załatwić brutalnemu sadyście bezkarność, ale się nie udało. To wcale nie znaczy, że zbrodniczy żyd morderca Polek nie wyjdzie na wolność. Nadal będą próbować. Pilnujcie, żeby mamusia prokurator nie załatwiła czasowego zawieszenia kary. Czekajmy zatem na następne morderstwa w jego wykonaniu.Polecam mu angielskich lekarzy z Plymouth…Co to znaczy w trybie terapeutycznym? [ zarezerwowanym raczej dla przestępstw seksualnych a nie MORDERSTW z premedytacją!] To będzie siedział dożywotnio czy latał do Hajfy na rehabilitacje? Brak kary śmierci to Pogarda dla Ofiar i ich bliskich. „Resztę życia może spędzić w więzieniu.” - Może ale nie musi? Jak go wyleczą będzie mógł wyjść? Taki facet- skoro nie można go wyleczyć, uzdrowić, jeno dawać jeszcze społeczną kasę na mieszkanie, wikt i opierunek ba psychoanalitykom i pilnowanie, sprawę załatwił by sznur lub strychnina. Żyd Kajetan Poznański z Poznania jest wykształcony i majętny oraz ma wpływową rodzinę-dziadek dziennikarz, ojciec właściciel firmy wyposażanie wnętrz, siostra architekt; matka-od2015r. w Prokuraturze Apelacyjnej.                               
Ps..II..."Niepoczytalny" syn żydoubeckiej prokurator żyd Kajetan Poznański zabił przy pomocy noża. Jego ofiarą była przypadkowa kobieta, z którą się umówił na zajęcia z języka włoskiego. Decyzję o zbrodni podjął mniej więcej miesiąc przed jej popełnieniem. W zeznaniach morderca mówił o swoich dywagacjach na temat życia ludzkiego; zastanawiał się, czy jest ono więcej warte od świni czy komara. Głowę już nieżywej kobiety zabójca odciął piłą. Zapakował ją w torbę w innym pomieszczeniu. Zakrwawione ręczniki wyprał w pralce. Następnie Kajetan Poznański zamówił dwie taksówki. Drugą z nich na swoje nazwisko. Wtedy "wszystko się posypało". Torba zaczęła ciec. Taksówkarz zapytał go o worek, żyda Kajetana Poznańskiego widziała też sąsiadka. Wtedy morderca postanowił uciekać. Najpierw wszczął pożar w swoim mieszkaniu, żeby zatrzeć ślady. Potem wziął kredyt i z Dworca Centralnego w Warszawie pojechał do Poznania, stamtąd pojechał do Berlina i Monachium. Żyd Kajetan Poznański zamierzał uciec do Afryki, a właściwie do Izraela bo tam nie ma ekstradycji, gdzie zamierzał żyć na pustyni. Niepoczytalny z kasty? 

kula Lis 70

kula Lis 70 - Zagorzały Antybolszewik herbu Jastrzębiec

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

5

liczba ocen: 11

Post jest opublikowany więcej niż dn. Funkcje oceny i komentowania zostały wyłączone.

 • @

  Ta Montgomery - wprawdzie sprawczyni okropnej zbrodni, jednak gdy zapoznać się z zebranym materiałem, to sama była od dziecka ofiarą nieprawdopodobnej przemocy. Z takich traumatycznych doświadczeń wieku dziecięcego i młodzieńczego wychodzi się skrzywionym psychicznie, a możliwość terapii jest ograniczona. Więc zestawienie jej z wychuchanym syneczkiem pani prokurator to nieporozumienie.

  Co do żałosnej próby załatwienia mu łagodnego wyroku - źle rozumianej solidarności prawników, to zgoda. Sprawa skandaliczna, ale jak się lepiej pozna materię psychologii to już sprawa wygląda nieco inaczej.

 • @Oracz 19:13:44

  Też uważam, że sprawa powinna wyglądać inaczej - temu mordercy tez powinni urżnąć łeb. Najlepiej przy jajach.

 • @Oracz 19:13:44

  Brak kary śmierci to Pogarda dla Ofiar i ich bliskich. No i w USA morderstwa są stopniowane trzy stopnie, nie za każde zabójstwo jest KS.

 • @Krzysztof J. Wojtas 19:44:01

  100/100! PZDR!

 • @Oracz 19:13:44

  No faktycznie surowe, niczym trelinki w "Nie Lubię PoniedziałekU", ale dlaczego np podobny niemu idiota SYN SĘDZI na molu w Sopocie sobie na to nie zasłużył?

  http://www.se.pl/wiadomosci/polska/rozjezdzal-ludzi-na-monciaku-teraz-wychodzi-na-wolnosc_976659.html

 • @Krzysztof J. Wojtas 19:44:01

  75 000 za córkę ? To jest kurwa numer. Ciekawe jakby to była córką sędziego też by chcial za nią cenę używanego samochodu?

 • @Krzysztof J. Wojtas 19:44:01

  Aj, aj, co też Pan opowiada. Pan nie wie co mówi. Zabić Żyda to straszny grzech, to nie to samo, co ukatrupić Goja i sądownictwo IIIŻydo-RP/Polin to wie.

  Zresztą kara śmierci w państwach obozowych UE została przywrócona traktatem lizbońskim, ale jest przewidziana wyłącznie dla tych, którzy dopuszczą się zamachu na żydowski kapitalizm albo na żydowską demokrację.

 • Autor 5*

  DK

 • @Rzeczpospolita 20:13:45 dzięki i pzdr! Tylko utylizacja! Na tysiąc sposobów!

  Kajetan to potomek kasty. Dodatkowo posiada żydowskie pochodzenie. Taki mamy klimat, icki. Kajetan to potomek kasty. Dodatkowo posiada żydowskie pochodzenie. Taki mamy klimat, icki. A w trybie terapeutycznym, czyli może liczyć na nadzwyczajne złagodzenie kary, jeśli okaże się, że terapia przyniosła fantastyczne efekty ;) Polin to raj dla żydowskich bandytów! Nie zdziwiłbym się, gdyby Duda cichaczem pod koniec kadencji go ułaskawił. Polinowe ścierwo niczym mnie już nie zaskoczy! Zobaczymy czy sąd Odwoławczy zmieni wyrok na „niewinny” i wstawi go na kilka lat do wariatkowa… Później zostanie uwolniony od odpowiedzialności… do następnego bestialskiego mordu. Mnie zastanawia ocena owej „ograniczonej odpowiedzialności” to czemu zwiewał przez Europę, a mając ograniczoną możliwość oceny dokonanego czynu nie mógł przecież mieć świadomości co uczynił. A jeżeli miał tę możliwość, to przecież „chwilowa” niepoczytalność została zakwestionowana przez ucieczkę i ukrywanie się. Dlatego powinna być kara śmierci! Z tego żydowskiego śmiecia i psychopaty nic nie będzie! Zabrał młodej kobiecie życie, co za ostatni, podły morderca psychopata! Ja nie chce płacić na jego utrzymanie do końca życia!

 • ...

  W ramach więziennej terapii dać parchowi kilof w łapę i przydzielić do kamieniołomów.
  Nic tak żydów nie leczy z wrodzonych dolegliwości psychicznych, jak fizyczna praca, której się genetycznie bżydzą...

  P.S. W demokratycznej (tfu!) III RyPy niestety nie dość że nie ma Kary Ostatecznej dla zwyrodnialców, to jeszcze zlikwidowano przywięzienne, zakładowe, ośrodki terapeutyczne, jak na przykład kamieniołomy przy zakładzie karnym w Strzelinie. Bo to podobno było niehumanitarnym łamaniem Praw Człowieków...

 • @kula Lis 69 20:28:59

  Trzeba byłoby wystosować notę do Kongresu Żydów Europejskich afiliowanym przy parlamencie UE, żeby to oni pokryli koszty utrzymania swego ziomala.

  Tyle, że to na to samo wychodzi, bo oni żyją przecież z naszej kasy ściąganej podatkami na spłatę lichwiarskich kredytów, które udzielają nam żydowskie banki, a którym kasy na kredyty dla Polaków dostarcza - w zasadzie nieodpłatnie, niezależny od władz IIIRP - NBP. - I ten cymes działa od 1990r. i został wpisany do konstytucji z 1997r. (art.220 i pozostałe).

 • Żyd Kajetan Poznański w próbuje udawać chorego psychicznie?

  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/16117522691d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372c94920a729d5d9e0f66cbd10bd8126f1.jpg

  Takie spostrzeżenia ma służba więzienna. Skazany za zabójstwo żyd Kajetan Poznański do końca życia ma przebywać w zakładzie karnym z obowiązkiem uczestniczenia w terapii. Te rozwiązania nie zostaną wdrożone do uprawomocnienia się wyroku. Obecnie żyd Kajetan Poznański przebywa w więzieniu w Łodzi. Ma status niebezpiecznego więźnia, jest często karany dyscyplinarnie za agresywne i wulgarne zachowania dowiedzieli się dziennikarze. Sąd Okręgowy w Warszawie orzekł wczoraj, że oskarżony o zabójstwo lektorki języka włoskiego Kajetan P. ma spędzić resztę życia w więzieniu, a karę odbywać w systemie terapeutycznym. Jak ustaliły media, terapia zostanie wdrożona dopiero po uprawomocnieniu się wyroku w jego sprawie, czyli najprawdopodobniej po rozpoznaniu przez sąd odwoławczy spodziewanej apelacji jego obrońców. Jeżeli wyrok wydany 26 stycznia 2021 roku uprawomocni się, komisja penitencjarna zakładu karnego zdecyduje gdzie żyd Kajetan Poznański ma odbywać karę. Obecnie żyd Kajetan Poznański przebywa w Zakładzie Karnym nr 2 w Łodzi na oddziale psychiatrii sądowej. Trafił tam w 2018 roku, wcześniej tymczasowy areszt odbywał w Poznaniu i w Warszawie. Uznany został za więźnia niebezpiecznego, dlatego umieszczono go w jednoosobowej, monitorowanej celi. Dla bezpieczeństwa osadzonego wyposażenie celi jest na stałe przytwierdzone do posadzki, co ma zmniejszyć ryzyko zrobienia krzywdy sobie samemu bądź funkcjonariuszom służby więziennej. W celu zapewnienia bezpieczeństwa żydowi Kajetanowi Poznańskiemu je posiłki korzystając z plastikowych sztućców. Z ustaleń wynika, że P. nie jest poddany żadnej terapii farmakologicznej, nie korzysta też z pomocy terapeuty. Funkcjonariusze SW uważają, że żyd Kajetan Poznański zachowuje się w specyficzny sposób, który ich zdaniem ma na celu wywołanie wrażenia choroby psychicznej. Osadzony jest wulgarny, agresywny i wrogo nastawiony wobec wychowawców. Krzyczy, atakuje słownie, ubliża funkcjonariuszom, wydaje rozkazy. Takie zachowania są przez służbę więzienną karane. Wśród dyscyplinarnych kar, które stosowano wobec żyda Kajetana Poznańskiego było m.in. miesięczne pozbawienie go możliwości robienia zakupów w kantynie.

  Funkcjonariusze SW, do których dotarli dziennikarze, relacjonują, że żyd Kajetan Poznański zachowuje się w sposób prowokacyjny tylko wtedy, gdy ma pewność, że jest obserwowany. Podobne zachowania zauważono u oskarżonego podczas konwoju oraz na sali sądowej. Z analizy monitoringu wynika, że pozostawiony sam w celi czyta, ćwiczy albo robi notatki, jest osobą bardzo spokojną i cichą.

  Żyd Kajetan Poznański nie został doprowadzony z aresztu na odczytanie wyroku, bo nie wyraził chęci wzięcia udziału w zakończeniu swojego procesu.

  Sędzia Danuta Kachnowicz uznała go we wtorek za winnego zabójstwa Katarzyny J. 3 lutego 2016 roku, w jej mieszkaniu przy ul. Skierniewickiej na warszawskiej Woli. Tam mężczyzna umówił się na lekcję języka włoskiego z 30-letnią tłumaczką. Żyd Kajetan Poznański dwukrotnie dźgnął kobietę nożem w szyję. Ciało rozczłonkował i przewiózł w torbie taksówką do wynajmowanego przez siebie mieszkania przy ul. Potockiej na Żoliborzu. Żeby zatrzeć ślady zabójstwa, spowodował w tym mieszkaniu pożar. Zwłoki Katarzyny J. odkryli gaszący ogień strażacy.

  Od 6 lutego 2016 r. żyd Kajetan Poznański był poszukiwany przez prokuraturę listem gończym. Zatrzymano go po 11 dniach na Malcie i przekazano Polsce. Podczas przesłuchania nie okazał skruchy. Z jego wyjaśnień wynikało, że lektorka była przypadkową ofiarą. Mówił, że postanowił zabić człowieka "w ramach pracy nad sobą i walki ze słabościami".

  Żyd Kajetan Poznański został także uznany za winnego zaatakowania funkcjonariusza policji, który 26 lutego 2016 roku konwojował go w samolocie lecącym z Malty do Polski.
  Ps...Wszystkie rozprawy toczą się jawnie. Ta została utajniona. Dziwne co po znajomości można załatwić dla takiego oprawcy. Mamusia prokurator doskonale wie jak zadbać o los synka ... by wcześniej wyszedł na wolność. Może pojawi się zupełnie nowa w nauce jednostka chorobowa? Będą intensywnie myśleć i kombinować, aby szybko wyszedł i włos z głowy mu nie spadł. Morderca udaje chorego, takie ma wytyczne od braci prawniczej. Później coś się wykombinuje i zamataczy. Są równi i równiejsi. Mamuśka paluchy maczała i stanęła na wysokości zadania wraz ze swoją kliką sprzymierzeńców. Mama przez adwokata dała mu instruktaż co ma robić. Tak nie powinno być. Zutylizować bestię. Takiego psychola żadna terapia i żaden lekarz nie jest w stanie wyleczyć. Skutecznym środkiem jest utylizacja bo gdyby jakaś okoliczność sprawiła, że znajdzie się poza kratami to z 200% pewnością stwierdzam, że w przeciągu 48 godzin dokona podobnego bestialstwa.

 • @Krzysztof J. Wojtas 19:44:01 po co ma siedzieć w więzieniu? Tylko kara śmierci.

  I wapno gaszone i problem rozwiązany ze śmieciem. Złe psy w samotności też są spokojne i ciche, dopiero jak widzą kogokolwiek to atakują. Osobiście chciałabym zobaczyć te jego terapię dożywotnią. Po prostu będzie miał lepsze warunki lokalowe, dożywotnio w pojedynkę bo więźniowie by go zatłukli. Jak wyjdzie kiedyś na przepustkę to zarąbie mamusię i tatusia. Tego się nie wyleczy, nie zmieni. Rodzicom tak po ludzku współczuję ale nie wierzę, że nic nie zauważyli u własnego syna. To mamusia potwora załatwiła mu wyrok w warunkach wczasowych. Trzeba zajrzeć do wyroku, po ilu latach może wyjść za "dobre sprawowanie" kasta kaście rękę myje.

 • Wie bydlak, że jest w atrapie Polski bezkarny

  to - i zabawia się w ten sposób - i tyle.
  Wniosek?
  Przecież po to dzieci diabła znoszą KS pod płaszczykiem - a jakże miłosierdzia - aby być bezkarnymi. To miłosierdzie jak wszystko u dzieci diabła jest odwrócone o 180 stopni.