Bosacki chce Tuleyę na RPO,

były senator Platformy odpowiada: "Weź Pan coś na zdrowy rozsądek. Aż mi wstyd, że zakładałem PO"

                                                                                                                                                                                 Były senator PO, Robert Smoktunowicz, odpowiedział na Twitterze w dosadnych słowach na zaskakujący wpis polityka Platformy. Polska Agencja Prasowa na swoim profilu na Twitterze opublikowała informację odnoszącą się do sędziego Igora Tuleyi. PAP przekazała zapowiedź Prokuratury Krajowej, która chce wystąpić do Sądu Najwyższego o zgodę na przymusowe doprowadzenie Tuleyi na przesłuchanie.                                        Zadziwiająca propozycja polityka PO

Informację podaną przez PAP, skomentował senator Platformy Obywatelskiej i były ambasador RP w Kanadzie. Marcin Bosacki przedstawił zadziwiającą propozycję, aby to oskarżony sędzia został „kandydatem całej opozycji” na stanowisko Rzecznika Praw Obywatelskich. Jak twierdzi, Tuleya to „symbol obrony praworządności”. Miała to by być alternatywa do wystawienia przez PiS Bartłomieja Wróblewskiego, jako kandydata to pełnienia funkcji RPO, które polityk nazwał „prowokacyjnym”. Sędzia Igor Tuleya, symbol obrony praworządności, powinien zostać kandydatem całej opozycji na Rzecznika Praw Obywatelskich. Zwłaszcza przy prowokacyjnym wystawieniu przez PiS p. Wróblewskiego napisał senator PO. Robert Smoktunowicz, jeden ze współzałożycieli Platformy Obywatelskiej i były senator tej partii, celnie zripostował wpis Bosackiego. Propozycję polityka opozycji o kandydaturze Tuleyi skomentował w dwóch dosadnych zdaniach. Weź Pan coś na zdrowy rozsądek. Aż mi wstyd, że zakładałem PO… napisał Smoktunowicz.                                                             
https://wpolityce.pl/polityka/543005-bosacki-chce-tuleye-na-rpo-byly-senator-po-odpowiada                                                                                                  
                                                                                                  
Ps...A kto takiego jełopa uczynił ambasadorem RP? To tak, jakby lesbę i żydowską tępą lewacką maciorę Martę Lempart zaproponować na miss świata. A może płaczkę i łapówkarę Sawicką-Cielebąk albo mordercę i pedofila pedała Trynkiewicza? Trynkiewicz na rzecznika praw dziecka się w sam raz nadaje  durniu Bosacki. No i Sławko Nowaczuk aka Sławomir Nowak pseudonim Zegarek lepiej się nadaje. Zasług dla praworządności ma 0, czyli tak jak Tuleya. Ale za to ma międzynarodowe doświadczenie i dużo wolnego czasu w celi. Jednak większość ludzi z PO to Cretino Grande. To właśnie ten poziom PO o którym nieustannie mówimy. Zastanawia mnie, co jeszcze są w stanie wymyślić aby tylko zaszokować… to taka chorobowa przypadłość miernot: aby zaistnieć muszą wykazać się bezczelnością graniczącą z obłędem. Dno dna. Nie widzi zaburzeń emocjonalnych u tego sędziego. Dziecko to zauważa a poseł nie. Łajdacka Targowica zdrajców i złodziei jedyną nadzieję widzi w członkach kasty, tych najbardziej zdemoralizowanych i załganych jak ta Tuleya. To tacy właśnie gwarantują nietykalność członkom PO. Ten pseudosędzia to symbol obrony kryminalistów-250 tys zł odszkodowania za niewygodną celę. Twarz tęskniąca za rozumem. Z resztą bezskutecznie. sTuleya jest co najwyżej symbolem anarchii w polskim wymiarze sprawiedliwości. I dla takich jak on jest kodeks karny a nie tylko postępowanie dyscyplinarne! Sam kreuje się na przestępcę. Szympans Ubu i esbecki miot sTulejka co najwyżej może zastąpić babcię klozetową (bez urazy dla babci).. Łapówkarz też z pewnością ma wielkie szanse, bo jego kandydatura zostanie przegłosowana w Senacie. Tam takie „autorytety” są bardzo cenione przez opozycyjną większość. To ich wzór moralny.        

kula Lis 70

kula Lis 70 - Zagorzały Antybolszewik herbu Jastrzębiec

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

3

liczba ocen: 4

Post jest opublikowany więcej niż dn. Funkcje oceny i komentowania zostały wyłączone.

 • Myślę, że Tuleya bardziej się przyda przy rozliczeniach

  tej bandy. Kaczyński, Morawiecki, Banaś, Szumowski, Objatek, Tadeusz Doić itd. itp. Będzie nam do tego potrzebny "sędzia niezłomny".

 • @Zawisza Niebieski 16:47:16

  Za idiotyzmy i popieranie tego esbeckiego miotu usuwam.

 • @Zawisza Niebieski A może od razu „na ołtarze?” Subito!

  Z tą mordą, to do ZOO, zamknąć dziada w klatce, by dzieci nie straszył.
  sTuleya jest symbolem praworządności, Tusk jest symbolem patriotyzmu, Komorowski symbolem godności a Bosacki jest symbolem niezależności dziennikarskiej. Wszystko stanęło na głowie.

  To sTuleya może mieć groźnego konkurenta - niejaki „Noblista” zgłasza swoją kandydaturę. Walka może być zacięta. Na zagraniczne wykłady nie ma co liczyć a emerytura zmusza do bankructwa już ogłoszonego. A sTuleja przypomina mi z facjaty i postury, jednego z szefów NKWD, Nikołaja Jeżowa, zwanego krwawym karłem, charakter też ma podły, zawistny pokurcz z kompleksami, musi się dowartościować zbydlęceniem. Co jest śmieszne w tej maskaradzie? ano, że funkcjonariusz WSI- TVN24 ambasadorzyna Bosacki zatęsknił za obrońcą BEZPIECZEŃSTWA URZĘDU, ze strachu przed Wróblewskim. Obywatelu Bosacki, podobno były przywódca KOD, Mateusz Kijowski, skończył z fryzjerstwem i usilnie poszukuje roboty. To byłby godny reprezentant waszej ferajny, zwłaszcza, że jest po wyroku. Może by tak Kiszczaka, albo Jaruzela odkopać i na tronie RPO posadzić?, no nie, komuchy? PiS zamiast wystawiać na RPO partyjnych kacyków powinien po prostu zlikwidować ten urząd.

 • @Zawisza Niebieski

  Więcej takich „propozycji” ze strony aparatczyków PO, i skończą z jednocyfrowym poparciem przed wyborami! NIE pierwszy raz Bosacki przynosi wstyd Polsce. Żona bryluje w TVN, a Bosacki w Platformie Oszustów. Peowski aparatczyk nie sprawdził się jako ambasador z żoną manipulantką, może sobie chcieć patologię poubecką sTuleję. Taki sam oszust i krętacz jak pomiot żydobolszewicki pokurcz sTuleya. Ja nawet proponowałbym żyda sTuleyę na przewodniczącego PO albo innej grupy przestępczej. To jest dobry kierunek.

 • @kula Lis 69 19:47:55

  Widzę, że nerwy puszczają, przed prawdą się bronisz a Polsce będzie potrzeba sędziów niezłomnych by aparatczyków, złodziei, patologię, szumowiny spod znaku Przekręty i Szmal rozliczyć, by z pałacyków zakupionych za bezcen, wyremontowanych z naszych pieniędzy takich Objatków, Morawieckich, Szumowskich, Banasiów powyciągać. By ludzi niegodnych jak kasta trolli Ziobro z sądów powyrzucać. Kasowaniem wpisów prawdy nie schowasz. Jeśli banda ta odpowiedzialności za swe czyny nie poniesie, będziemy kolejną republiką bananową z jak to kiedyś pięknie ujął Gal Anonim, poronionymi książętami w pałacykach z podatków Polaków wyremontowanych.
  https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/beata-szydlo-obajtek-podjelam-decyzje-wyremontuje-panu-danielowi-dom.jpg

 • @kula Lis 69 19:47:55

  Bo czy możemy po realizacji programu "Polska w ruinie", ruinie przedsiębiorców, na realizację nowego programu

  https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/nowy-lad-nowy-wal-pis-prawo-i-sprawiedliwosc.jpg

 • @Zawisza Niebieski

  https://media.wplm.pl/thumbs/3dc/OTYwL3VfMS9jY183MTY3Zi9wLzIwMjEvMDMvMTYvMjAwMC8xMTI2Lzg3ZmY4ZDlhMzgzNzQ4ZDM5OTBlOWM0MTY1OWRjNzkwLmpwZWc=.jpeg

  Oto jeden element, który kompromituje "śledztwo" gazety Michnika w sprawie prezesa Obajtka. Jak w ciągu 24 godzin z wielkiego dziennikarskiego „śledztwa” może wypaść element, który miał być koronnym dowodem rzekomo nieetycznego postępowania prezesa Daniela Obajtka? I czy da się o tym nie poinformować własnych czytelników? Da się. Ale po kolei.

  https://wpolityce.pl/media/543244-oto-element-ktory-kompromituje-sledztwo-gazety-michnika
  Ps...Pod rządami PiS Orlen zarobił przez rok tyle co rządy Tuska przez 8 lat. ORLEN pod dyrekcją Obajtka i rządów PiS zarobił dla Polski i Polaków ponad 27 miliardów, za rządów PO przez 8 lat 2,7 miliardów, resztę dochodów zgarnęły tzw firmy doradcze i mafie paliwowe. MAFIE PALIWOWE nie mogą darować Obajtkowi UTRACONYCH ZYSKÓW a Gazeta Wyborcza UTRACONYCH REKLAM I PRENUMERAT! a to boli?
  Dla opozycji to wizerunkowa katastrofa i dowód na brak kwalifikacji do rządzenia państwem. A żydek Adam Szechter wpadł we własne sidła! niech pozdrowi brata!
  Za prezesa Obajtka najwięcej straciło żydowskie GW’no żyda Michnika, Orlen już nie sponsoruje stąd ten atak. A celem nie jest sam Obajtek, ale zablokowanie przejęcia Lotosu przez Orlen, sitwa próbowała zablokować te transakcje w KE, stąd medialna nagonka, Lotos jest bardzo ważny bo jest właścicielem portu! Niech Maleszki z Czerskiej napiszą jak żyd Adam Szechter kupił mieszkania na POdstawione słupy. Żyd Szechter i jego demagogia są groźniejsze dla naszego bytu o wszelkich odmian koronawirusa. Szechteryzm jest równie groźny jak stalinizm i hitleryzm. Trzeba to Polakom bezustannie uświadamiać. Życzę panu Obajtkowi, żeby puścił to żydowskie GW’no z torbami. Bezpardonowo należy się rozprawić z takimi szujami czerwonymi. Na koniec Raport Cambridge: Onet.pl wśród serwisów ze „śmieciowymi wiadomościami”. Spośród wszystkich badanych krajów Polska ma najwyższy współczynnik fałszywych informacji - wynika z raportu Cambridge Internet Institute. W Polsce naukowcy do grona serwisów tworzących „śmieciowe wiadomości” zaliczyli m.in. Gazeta.pl i Onet.pl. Z raportu wynika, że średnio prawie 4 proc. wpisów na Twitterze zawierało odnośniki do stron szerzących dezinformację. W przypadku Polski ten odsetek wyniósł 21 proc. i był największy spośród pozostałych badanych krajów. Na drugim miejscu znalazły się Włochy – 8,7 proc., na trzecim Szwecja – 6,7 proc. Średnio 33,9 proc. wpisów na Twitterze miało linki prowadzące do profesjonalnych źródeł informacji; w Polsce odsetek był najmniejszy i wyniósł zaledwie 13 proc. Na podstawie analiz z wymienionych mediów społecznościowych z każdego badanego kraju wyodrębniono serwisy, które tworzyły nieprawdziwe, mocno nacechowane emocjonalnie lub propagandowe treści m.in. z dziedziny polityki, ekonomii lub kultury. Często te publikacje miały skrajnie ideologiczny charakter, stronniczy lub konspiracyjny. Z Polski zaliczono do nich: Gazeta.pl, Pudelek.pl, Oko.press.pl, Onet.pl oraz WP.pl i TVN.pl