Położyć tamę rozbestwieniu środowiska sędziowskiego.

Polska ma najbardziej leniwych sędziów całej Europie!

                                                                                                                                                                              Polska ma najwięcej i najbardziej leniwych sędziów całej Europie. To nie jedyny wyróżnik polskich sędziów w Europie. Jest rzecz o wiele gorsza. Są bez żadnej wątpliwości najbardziej zdegenerowaną branżą w całej Europie. Jeżeli państwo temu nie zaradzi, za kilka lat nie będziemy mieli w Polsce tego zawodu, rozumianego jako jeden z filarów sprawnie i sprawiedliwie działającego państwa.

 
CZYTAJ RÓWNIEŻ: „Kasta” chce strajkować w obronie Tulei! „Powstrzymujemy się od orzekania by wyrazić solidarność z sędziami, których odsunięto”
 
Co roku bowiem proces gnicia w Polsce tego pięknego zawodu idzie w kierunku przepoczwarzania się w jakąś dziwną, niespotykaną nigdzie indziej hybrydę. Krzyżówkę dwóch wykluczających się profesji, w wyniku czego rodzi się sędzio - polityk. A następnie w coraz większym stopniu rozdęciu ulega część polityka, który jednakże nadal uzurpuje sobie prawo do noszenia togi sędziowskiej.
 
Ta miczurinowska symbioza – bo jest w tym ślad sowieckiej nauki – powoduje, że wyparte zostają zasady obowiązujące sędziego. Fakt zasiadania za stołem sędziowskim i możliwość ferowania wyroków w imieniu Rzeczpospolitej wymaga posiadania wyjątkowych cech i ich stosowania w praktyce, a nie tylko w deklaracjach. Oznacza absolutną uczciwość w życiu zawodowym i prywatnym. Prawdomówność, odpowiedzialność za każdy swój czyn i decyzje. Konieczność realizacji fundamentalnej reguły - ferowania sprawiedliwych wyroków. Wymusza też respektowanie postawy, którą można określić jako zwykłą ludzką przyzwoitością. Aż boję się dorzucać do tego bycie skromnym.
 
Nie przeprowadzając żadnych badań naukowych, bez większego ryzyka można twierdzić, że wymienione, a pożądane cechy w zawodzie sędziego pozostają w sprzeczności z właściwościami występującymi w świecie polityki.
 
Zapowiedź stowarzyszenia Iustitia
Muszę się przyznać, że o tych kilku, ale ważnych kwestiach pomyślałem w związku z zapowiedzią stowarzyszenia sędziów Iustitia, że w imię wsparcia trójki członków swego środowiska, którzy mają kłopoty dyscyplinarne, podejmą jutro regularny strajk. To wyraz solidarności z sędziami – Beatą Morawiec, Igorem Tuleyę oraz Pawłem Juszczyszynem, którzy w związku z toczącymi się w ich sprawach postępowaniami dyscyplinarnymi zostali zawieszeni.
 
Iustitia grozi, że nie tylko jutro, będzie strajkować z okazji podejmowania decyzji przez SN  czy wobec trzykrotnego demonstracyjnego zlekceważenia przez sędziego Tuleyę wezwania na rozprawę, nie doprowadzić go na kolejną rozprawę w eskorcie policji. Sędziowie tego stowarzyszenia a jest ich ok. 3 i pół tysiąca (na ok. 10 tys. sędziów w Polsce), zostali wezwania przez swoje władze do strajku każdego 18 dnia podczas następnych miesięcy.
 
W praktyce mogłoby to oznaczać odwołanie kilku tysięcy rozpraw tego dnia i przesunięcia ich terminu o kilka miesięcy. Dla „kasty” sędziów to nie ma znaczenia. Istotny jest pokaz siły protestu przeciwko państwu, przeciwko obecnej władzy, która ośmieliła się naruszyć status środowiska, żyjącego komfortowo we własnej skorupie zaschniętej w idealnej formie od ćwierćwiecza.
 
Iustitia nie zapomniała, że sędziom nie wolno strajkować. Doskonale o tym wie. Świadomie nawołuje do złamania zakazu, choć od kogo, jeśli nie od sędziów należy wymagać przestrzegania prawa?
 
Zgnilizna w środowisku
Nie jest moim zadaniem znalezienia sposobu na powstrzymanie rozwoju zgnilizny środowiska sędziowskiego. To zadanie państwa. Gdyby to ode mnie zależało, każdego uczestnika strajku, pozbawiałbym możliwości wykonywania zawodu sędziego ze skutkiem natychmiastowym. Najpierw wyrzuciłbym, a dopiero później martwił się koniecznością uzasadnienia przed Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej w Luksemburgu, którego przewodnictwo nie dawno objął polski sędzia. Co nie znaczy, że byłoby łatwiej.
 
Autor Jerzy Jachowicz                                                                                                     
                                                                                                                                                                Ps...Najwyższy czas zrobić porządek z POstalinowską mafią w togach. Ta żydokomusza ze swym chowem wsobnym banda jest nie tylko leniwa bo także przez lata w systemie żydokomuszym była bezkarna, stała ponad prawem, a teraz kiedy praca tej bandy staje się bardziej transparentna, więc dalej chcą być bezkarni, boginiami i bogami! Trzeba za to podziękować przede wszystkim temu dziadydze Strzemboszowi. Kastę z ich chowem wsobnym brać za pysk i won za Don. Potem ich pod mur, kula w łeb i do dołu z wapnem. Wytępić fizycznie tę korporacyjną jaczejkę, zmurszałą żydokomunę skrzyżowaną z młodą lewacką ekstremą w togach. Zajebać to bydło. Bo inaczej Polska znów będzie kondominium sowiecko-niemieckim a Polacy będą niewolnikami we własnym kraju. Koniec bezkarności dla przestępców w togach. Wymiar Sprawiedliwości, stał się częścią mafijnego układu jaki od lat funkcjonuje w Polsce. Sędziowie są praktycznie bezkarni i grają na nosie rządzącym. A jakich ma mieć przy takim statusie sędziego. Bizantyjskie przywileje, dożywotnia posada i praktycznie bezkarność. Święty by się zdemoralizował a co dopiero UB-beckie dzieci. Sędzia, który łamie prawo, a szczególnie gdy prowadzi działalność antypaństwową i antypolską, powinien zostać pozbawiony prawa do wykonywania zawodu sędziego. Innego rozwiązania nie ma. Pozbawienie wykonywania zawodu natychmiast, nie płacą na ZUS i to mi wystarczy aby tą klasę próżniaczą wysłać na księżyc bo skrajnie polityczna jest ta KASTA! i nie zawracałbym sobie głowy TSUE. Może wreszcie nastąpi refleksja. Wymiar Sprawiedliwości, stał się częścią mafijnego układu jaki od lat funkcjonuje w Polsce. Sędziowie są praktycznie bezkarni i grają na nosie rządzącym. Najlepszym sposobem likwidacji tej patologii, byłoby sprawdzenie majątków tej sitwy i źródeł ich pochodzenia. W przypadku braku udokumentowania, domiar. To ostudziło by zapędy sędziów. Jest tajemnicą poliszynela, że sędziowie „biorą” i dogadują się w sprawie ferowanych wyroków. Pamiętam wypowiedź Giertycha, że będzie przeciągał w sądzie sprawę przez dziesięć lat. Skąd taka u niego pewność? No to i podziękujmy panu Prezydentowi, że swego czasu podał „im” pomocną dłoń i teraz są schody. Tak na marginesie: pan Prezydent Duda nigdy nie przyznał publicznie, że dzisiaj żałuje tego co zrobił. Prezydentowi Dudzie nigdy nie zapomnę jego wet w sprawie IO, SN i KRS, a przede wszystkim ich uzasadnienia i jego nadętej miny. Głosowałem na niego, bo nie było na kogo ale dziś żałuję. To Uwol z przekonania.
 
 
 

kula Lis 70

kula Lis 70 - Zagorzały Antybolszewik herbu Jastrzębiec

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

2.71

liczba ocen: 7

Post jest opublikowany więcej niż dn. Funkcje oceny i komentowania zostały wyłączone.

 • Sędzia zgwałcił sędzię?

  Jest akt oskarżenia ws. skandalu w Bydgoszczy: "Rzucił się na nią i przygniótł własnym ciałem". Wydział Spraw Wewnętrznych Prokuratury Krajowej skierował do sądu akt oskarżenia przeciwko Jakubowi K. sędziemu Sądu Rejonowego w Bydgoszczy. Zarzuty aktu oskarżenia dotyczą zgwałcenia oraz naruszenia czynności narządu ciała sędzi ustalił portal wPolityce.pl. O tej bulwersującej sprawie informowaliśmy jako pierwsi w kwietniu 2020 roku. Nasze informacje potwierdziła Prokuratura Krajowa. Wcześniej Izba Dyscyplinarna Sądu Najwyższego na wniosek Wydziału Spraw Wewnętrznych Prokuratury Krajowej prawomocnie orzekła o uchyleniu immunitetu sędziemu, zawieszeniu go w czynnościach służbowych oraz obniżeniu mu wynagrodzenia o 40 procent czytamy w komunikacie PK.

  Jak doszło do dramatu
  Z ustaleń śledczych wynika, że do zdarzenia doszło 3 czerwca 2019 roku w Bydgoszczy. W tym dniu we wczesnych godzinach porannych sędzia została poinformowana telefonicznie, że pod drzwiami jej domu stoi sędzia Jakub K. Kiedy otworzyła drzwi, zorientowała się, że jest on pod wpływem alkoholu. Wpuściła go jednak do środka, gdyż ich wcześniejsze relacje nie wskazywały na to, że musi się go obawiać.

  W krótkim czasie po wpuszczeniu sędziego pokrzywdzona odbyła kilka rozmów telefonicznych, z których przysłuchujący się im Jakub K., wywnioskował, że jest w domu sama. Wtedy zaczął się zachowywać nachalnie i próbował całować sędzię, przeciw czemu ta zdecydowanie zaprotestowała. Następnie rzucił się na nią i przygniótł własnym ciałem, doprowadzając przemocą do obcowania płciowego. W trakcie napaści bił ją po głowie, próbował dusić, a także spowodował u niej obrażenia skutkujące naruszeniem czynności narządu ciała trwającym nie dłużej niż 7 dni relacjonuje Prokuratura Krajowa.

  Zaatakowanej kobiecie udało się wyswobodzić i wezwać pomoc.

  Poważne zarzuty
  Jakubowi K. przedstawiono zarzut z art. 197 § 1 k.k. i art. 157 § 2 k.k. w zw. z art. 11 § 2 k.k. Oskarżony nie odniósł się do zarzutu i odmówił złożenia wyjaśnień. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności. W toku postępowania wobec sędziego prokurator zastosował środki zapobiegawcze w postaci poręczenia majątkowego w kwocie 500 tyś zł. oraz zakazu opuszczenia kraju połączonego z zatrzymaniem paszportu.

  WB
  Ps...Tak wygląda polska „elyta” sędziowska! Jak nie kradną, to gwałcą!
  Można powiedzieć, że to prawdziwy wzorzec sevreski nadzwyczajnej i nietykalnej kasty odziedziczonej po żydokomuchach i POstżydokomuchach. Zwykły człowiek czekając na proces siedziałby w więzieniu. A ten dupcyngier nic nie robi i bierze na rękę 5000 zł.Ta jurna bestia musiała podobne rzeczy robić wcześniej, ale była bezkarna, bo kasta zawsze staje w obronie swoich członków. Bezkarność jednak rozzuchwala, co pogłębia demoralizację kasty. Gdyby zgwałcił kogoś spoza kasty, jest pewne, że ta mafia w togach by go broniła solidarnościowym protestem jak Tuleyę i innych. Robią to nieustannie, broniąc swoich łobuzów. To postżydokomusze szambo! Gwałciciela nie aresztowano. Czy jest jakiekolwiek przestępstwo, które skutkuje natychmiastowym aresztowaniem sędziego? Morderstwo może? Złapanie na gorącym uczynku morderstwa? Ludożerstwo? Czy NIC?

 • Juszczyszyn nie uznaje SN!

  https://media.wplm.pl/thumbs/229/OTYwL3VfMS9jY18zMmRiNC9wLzIwMjEvMDMvMTcvMTIwMC83NjAvYzhhYzlhYmZhZDVhNDA4OGI5OGU1N2JiMjdhYzIyN2QuanBlZw==.jpeg

  Do sądu pracy trafił wniosek ws. powrotu do orzekania. Nawacki: "Jestem związany orzeczeniem ID". Do wydziału pracy olsztyńskiego sądu rejonowego trafił w środę rano wniosek o natychmiastowe nakazanie dopuszczenia sędziego Pawła Juszczyszyna do orzekania dowiedziała się PAP od pełnomocnika sędziego mec. Michała Romanowskiego. Olsztyński sędzia Paweł Juszczyszyn został prawomocnie zawieszony w czynnościach przez Izbę Dyscyplinarną SN w lutym ub.r. w związku z prowadzonym wobec niego postępowaniem dyscyplinarnym. Sędzia ten został odsunięty od orzekania w związku z rozpatrywaną przez niego sprawą. Juszczyszyn rozpatrując apelację w sprawie cywilnej, uznał za konieczne rozstrzygnięcie, czy sędzia nominowany przez obecną KRS był uprawniony do orzekania w pierwszej instancji. W wydanym postanowieniu nakazał Kancelarii Sejmu przedstawienie m.in. list poparcia kandydatów do KRS.

  Kuriozalny wniosek o zabezpieczenie
  W środę mec. Michał Romanowski poinformował PAP, że złożył w wydziale pracy i ubezpieczeń społecznych Sądu Rejonowego w Olsztynie wniosek o nakazanie prezesowi tego sądu Maciejowi Nawackiemu natychmiastowego dopuszczenia sędziego Juszczyszyna do orzekania. Jak podkreślono, przedmiotem zabezpieczenia w tej sprawie jest roszczenie o ustalenie, że sędziemu Juszczyszynowi przysługują wszystkie prawa i obowiązki służbowe oraz roszczenie o nakazanie dopuszczenia do orzekania tego sędziego.

  We wniosku Romanowski argumentuje, że uchwała Izby Dyscyplinarnej zawieszająca sędziego Juszczyszyna jest orzeczeniem nieistniejącym i nie stanowi podstawy dla odmowy dopuszczenia tego sędziego do wykonywania obowiązków.

  Zdaniem adwokata, bezzwłoczne nakazanie prezesowi Nawackiemu dopuszczenia do orzekania sędziego Juszczyszyna jest niezbędne dla ochrony interesu publicznego.

  Bezprawna odmowa dopuszczenia sędziego do orzekania bezpośrednio narusza prawa obywateli do sądu, ponieważ może oddziaływać na bezstronność i niezawisłość innych sędziów wywołując tzw. efekt mrożący. Świadomość innych sędziów, że mogą znaleźć się w sytuacji analogicznej do sytuacji sędziego Juszczyszyna i sędziego Tuleyi, jeżeli nie będą orzekać zgodnie z oczekiwaniami partii rządzącej, w sposób rażący podważa niezawisłość sędziowską, w tym w zakresie spraw, których rozstrzygnięciem zainteresowana jest władza wykonawcza i partia rządząca wskazano we wniosku.

  Według adwokata, prezes Nawacki „stawia się ponad prawem, odmawiając respektowania orzeczeń Trybunału Sprawiedliwości UE i Sądu Najwyższego oraz warszawskiego Sądu Apelacyjnego”. We wniosku zauważono też, że postawa Nawackiego w odniesieniu do Juszczyszyna jest nacechowana wyjątkowo negatywnym nastawieniem.

  Dzięki inicjatywie pana Nawackiego polegającej na zaproszeniu mediów na zgromadzenie ogólne sędziów SR w Olsztynie, cała Polska miała okazję zobaczyć jak prezes Nawacki jako przewodniczący zgromadzenia zachowuje się jak władca absolutny, który nie liczy się z niezawisłymi sędziami, a wręcz dąży do ich poniżenia. Tak samo prezes Nawacki zachowuje się w sprawie niedopuszczenia Sędziego Juszczyszyna do orzekania podkreślił Romanowski.

  Podarta uchwała
  Adwokat odniósł się tym samym do wydarzeń z lutego ub.r. Maciej Nawacki, podczas zebrania sędziów Sądu Rejonowego w Olsztynie, publicznie podarł wtedy projekty uchwał ws. sędziego Pawła Juszczyszyna i nowelizacji ustaw sądowych. W konsekwencji zastępca rzecznika dyscyplinarnego przy Sądzie Apelacyjnym w Białymstoku postawił mu za to zarzuty dyscyplinarne.

  Jak wskazano we wniosku, w obawie przed manipulacją ze strony Nawackiego, wniesiono o przekazanie tej sprawy do rozpoznania innemu sądowi niż Sąd Rejonowy w Olsztynie. Przed tygodniem podobny wniosek o zabezpieczenie skierowano do Sądu Okręgowego w Warszawie. Do warszawskiego sądu trafił wtedy wniosek o natychmiastowe nakazanie dopuszczenia sędziego Igora Tuleyi do orzekania.

  Prezes Sądu Rejonowego w Olsztynie Maciej Nawacki, komentując pozew Juszczyna, powiedział PAP, że „widać wyraźnie, że sędzia Juszczyszyn naśladuje w tym względzie sędziego Tuleyę”.

  Ja w tym względzie (przywrócenie Juszczyszyna do orzekania PAP) jestem związany orzeczeniem Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego, jestem zobowiązany do przestrzegania decyzji SA” powiedział PAP Nawacki.

  PAP Ps...Ależ kasta się piekli kryminalista ma orzekać i to mają być niezawisłe sądy. Takich szczyli należy eliminować z zawodu. Juszczyszyn, TuleYa, żurek czy Gersdorf to przestępcy! Przestępca nie może być sędzią! Sędzia to osoba która musi być niezawisła i nieskazitelna! Kolejny głupek, któremu się zdaje, że ponad prawem stoi! On może orzekać w rzece! Z kamieniem u szyi … za morderstwo sądowe na rolniku którego zrujnował i zniszczył zdrowie i życie! Ten bandzior! Ja nie pytam o sprawę tego gościa. Ja pytam jak ten człowiek mógł zostać sędzią, decydować o losach ludzi? Nie mówię o godności, honorze, ale zwykłej przyzwoitości. Tym zdjęciem sam się wykluczył. Wygląda na zwykłego żula. Każdy w tym kraju jest podporządkowany prawu i jego przepisom - KONSTYTUCJA. Jeżeli taki żul nie rozumie tego to do Turcji tam Erdogan by wiedział co z takim zrobić. Nie jest ponad prawem. Jak coś nabroją lub ukradną to chroni ich immunitet i szczególne umocowanie w systemie. A jak im nie pasuje to proszą o stosowanie kodeksu pracy. No to może go zastosować, jak tak chce, i wywalić go. Zostało tylko kury paść. Wyrok który zabił człowieka- sumienie spokojne? Ciekawe co ze złodziejem 50 zł już orzeka? Jakie bagienne morale tych ludzi w togach. Dno dna. Demoralizacja sądownictwa a w zasadzie sędziów jest porażająca. Obywateli mają sadzić złoczyńcy i moralni degeneraci. Tym skończyła się dla tego środowiska polityka grubej krechy. Na wydziałach prawa demoralizacja zaczyna się już na pierwszy roku. Czas z tym skończyć.

 • @kula Lis 69 20:42:43

  Kastowe społeczeństwo . Salute 5*.

 • Kulisy akcji Juszczyszyna.

  https://media.wplm.pl/thumbs/d93/OTYwL3VfMS9jY19iMDczMS9wLzIwMjEvMDMvMTcvMTIwMC83NjAvNGJiNTcwNzcyMGM5NGE2YWJkMjZkNjc0YTRjMDE3ZDcuanBlZw==.jpeg
  W tle decyzja TSUE i słabość państwa wobec „kasty”. Nawacki: ”Zamrożono sądownictwo dyscyplinarne”. Dlaczego sędzia Paweł Juszczyszyn wniósł dzisiaj wniosek o zabezpieczenie, które ma mu pozwolić na powrót do orzekania i to wbrew decyzji Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego (ID SN)? Zdaniem sędziego Macieja Nawackiego, członka KRS, winna jest decyzja TSUE o „zamrożeniu” ID SN oraz brak reakcji władz na tak jaskrawy przykład bezprawia, który reprezentuje Trybunał w Luksemburgu. Dziś o poranku, w Sądzie Rejonowym w Olsztynie pojawił się, odsunięty od orzekania, sędzia Paweł Juszczyszyn. W błyskach fleszy złożył on wniosek o natychmiastowe nakazanie dopuszczenia go do orzekania. Olsztyński sędzia Paweł Juszczyszyn został prawomocnie zawieszony w czynnościach przez Izbę Dyscyplinarną SN w lutym ub.r. w związku z prowadzonym wobec niego postępowaniem dyscyplinarnym. IUSTITIA Stowarzyszenie Sędziów Polskich
  21 godz. temu

 • @Repsol 20:52:52 Prawdziwe oblicze kasty. Zrobić wreszcie opcję ZERO.

  SĘDZIA?, ręce opadają, większość kasty, to zwykłe pospolite żule, bandyci wręcz, brak słów. Gdyby ją zapłodnił…. to mały kaściorek od urodzenia byłby sędzią, prawda? I miałby immunitet, a jakby w szkole wybił szybę, dyrektor dostałby dożywocie. Wypadek po pracy w „koleżeńskim” uścisku. Zbydlęcenie ma wiele twarzy również w togach. Co słychać u koperciarza?

 • @kula Lis 69 08:17:34

  https://wpolityce.pl/polityka/543509-kulisy-akcji-juszczyszyna-w-tle-decyzja-tsue-i-chaos-w-sn

  Co to znaczy „zamrożone sądownictwo dyscyplinarne” ? Czy RP nie ma sił aby wziąć za pysk kryminalistów w togach, których prawo i Konstytucja RP TEŻ obowiązuje? Nie podoba się praca w służbie RP - WON! Czyżby Manowska się przestraszyła? A gdzie wniosek do TK aby wyrzucił za burtę zabezpieczenie karykatur z TSUE. Pytanie jest proste dlaczego do tej pory trybunał nie orzekł, że Polska nie uznaje wyroku TSUE ponieważ wyrok ten jest wydany niezgodnie z prawem UE. Niemiecki TK leje na bałwanów z TSUE. Niemiecki TK nie patyczkuje się z renegatami TSUE z niedojdą Safianem. Traktat Lizboński nie mówi o nadrzędności prawa UE mówi, że prawo UE jest uznawane przez kraje UE w zakresie zgodnym z prawem krajowym! Niemiecki TK uznał nadrzędność prawa niemieckiego nad prawem UE! Banda naiwniaków w Rządzie ciągle łudziła się, że ten złożony z prymitywów i Safiana twór tzw. TSUE zmądrzeje. 6 lat pokazuje że nie zmądrzeje. Co za prawników ma Rząd, Manowska, Ziobro-czekają na cud? Nawacki ma rację. Olanie TSUE uporządkowałoby sprawy kasty; renegaci Tuleja, Juszczyszyn wyrzuceni=oszczędności i przestroga, mniej zarażonych bo skutecznie karane warchoły, żył by ksiądz i Adamowicz. To tylko świadczy o nieudolności obecnego rządu. Dlaczego pozwala na to, aby TSUE wykraczał poza kompetencje wynikające z traktatów? Pozwala też na atakowanie ludzi ważnych dla państwa. To są wszystko zaniechania, które będą nas drogo kosztowały. Atakowani są pozostawiani bez żadnej pomocy, zarówno uczciwi sędziowie, jak i prezes Orlenu. Polska jest słabym państwem jeżeli grupa komunistycznych i proniemieckich oraz antypolskich sędziów może kręcić Polską i polskim sądownictwem jak pies ogonem, Niech PiS, Kaczyński , Morawiecki oraz Duda wstydzą się , że do tej pory Polską rządzi skorumpowana nadzwyczajna kasta. TSUE nie ma nic do działalności Izby Dyscyplinarnej SN w Polsce, może orzekać co chce i tak nie dotyczy a Juszczyszyn jest zawieszony i kropka. Morawiecki ze swoją uległością doprowadzi nas nad przepaść. Jestem od lat wyborcą PiS ale nie mogę już patrzyć na tego gościa i na to co robi. jego strategia negocjowania każdej rzeczy (tak go nauczyli w korpo) jest zgubna. Są sytuacje kiedy się nie negocjuje i stawia sprawę jasno. Nie. tak powinno być w przypadku orzeczeń TSUE które są niezgodne z traktatami. W przypadku uzależniania wypłat z UE budżetu od praworządności itd. Ten gość doprowadzi do tego, że PiS przegra i przyjdą hunowie z lewicy i zlikwidują państwo do końca! I to będzie wina tego …….. nie chcę go obrażać, może, korpo pracownika! Czy PiS to rezydenci Izraela? Bo najlepiej pilnują antysemityzmu, ustawy i decyzje uzgadniają z żydami a polskie sprawy niedopilnowane. Teraz przed TSUE będą na kolanach. Rząd Polski zachowuje się jak tchórzliwy pies. Jak go pogłaszczą, to się przytula (chwali TSUE i PE), a jak na niego pokrzyczą to chowa się do budy! Wstydu nie macie. To wszystko powoduje tą nieakceptowalną sytuację całego systemu prawnego w Polsce i te wszystkie niedopuszczalne zachowania sędziów i sądów. Wymiar sprawiedliwości wymaga pilnej reformy ale tej prawdziwej, dogłębnej i zdecydowanej. Dlaczego są wykonywane postanowienia i wyroki TSUE naruszające traktaty? W ten sposób to za chwilę UE obejdzie nawet nasz parlament i zacznie we wszystkim decydować do co się dzieje w Polsce.
  Zjednoczona prawico przestańcie patrzeć na sondaże, zacznijcie naprawdę rządzić i naprawiać Polskę! Trzeba ich usunąć siłą. Zdrajców powinno się unicestwić, wydalić z kraju, takie jest moje zdanie. Trzeba dokończyć dekomunizację.

 • @Repsol 20:52:52

  https://media.wplm.pl/thumbs/a42/OTYwL3VfMS9jY18zNDMwYy9wLzIwMjEvMDMvMTcvMjAwMC8xNDI3LzMwY2ZmOTdiN2NhNzRhMWY4M2NjMTdjZDQ2NjNlOGYxLmpwZWc=.jpeg

  To jedno zdjęcie kompromituje sądownictwo bardziej niż dziesiątki ujawnionych afer. A oni tacy z siebie zadowoleni. Przyjmijmy na chwilę, choć w mojej ocenie to nieprawda, że sędzia Igor Tuleya faktycznie jest ofiarą rzekomego kaczystowskiego reżimu, sędzią niezłomnym, wzorcem wszelkich cnót, a niezależności szczególnie.
  https://wpolityce.pl/polityka/543407-to-jedno-zdjecie-kompromituje-sadownictwo-bardziej-niz-afery

  Ps.. Ich ojcowie niszczyli Polskę i oni robią to samo! Lis awansował na ochroniarza Tuleyi. Ale jaja! Lis powinien odprowadzić małpę człekokształtną do ZOO. Jeden wart drugiego …obydwaj powinni skończyć drenując bagna…!