Tam w już kalifacie to wolność słowa!

Ostrzegali przed islamizacją kraju, Macron chce im zamknąć usta. Dochodzenia ws. generałów: "Ujawnić tożsamość i nałożyć sankcje"

 

kula Lis 70

kula Lis 70 - Zagorzały Antybolszewik herbu Jastrzębiec

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

3

liczba ocen: 2

Post jest opublikowany więcej niż dn. Funkcje oceny i komentowania zostały wyłączone.

 • A u nas....generałowie milczą...

  Straż Graniczna zatrzymała 49 migrantów. Obywatele Afganistanu i Rosji nielegalnie przekroczyli granicę z Białorusią.

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/557980-straz-graniczna-zatrzymala-49-nielegalnych-migrantow

  Najważniejsze jest przekroczenie granicy. Czyli cel osiągnęli. Są już w UE i zostaną. Państwo Dobrej Zmiany jest dalej państwem z dykty. Przestępcy po przekroczeniu granicy dostają darmowy wikt, opierunek, lokal, opiekę lekarską a nawet kieszonkowe na koszt Polaków. I o to im chodzi.

 • Papież znowu wzywa do przyjmowania uchodźców!

  https://wgospodarce.pl/informacje/97742-papiez-znowu-wzywa-do-przyjmowania-uchodzcow

  Stacja przekaźnikowa Sorosa nadaje. Watykan zastawia przyzwoitość i logikę w lombardzie. Jeżeli papież uważa, że przyjmowanie uchodźców jest postawą chrześcijańską, to powinien zacząć od siebie. Granice trzymajmy szczelnie zamknięte, bo większość z tych „uchodźców” to tylko mięso mające za zadanie zadeptać narody europejskie.

 • Hiszpania: Policja rozbiła międzynarodowy gang przerzucający imigrantów

  https://wgospodarce.pl/informacje/98013-hiszpania-policja-rozbila-miedzynarodowy-gang-przerzucajacy-imigrantow

 • 5*

  z Maroka potrafili wiać pod podwoziem autobusu...
  nawiasem to nie widziałem wcześniej tak okupowanej "granicy", i to nie to, że unia ich nie wpuści, własna sitwa ich nie chce wypuścić. no ale... u nas było tak samo, przecież.

  czasem mi się wydaje, że nie rozumiem tego świata.

  Fakt!, że imigranci są zagrożeniem, Islam jak i judaizm to agresorzy, trzeba sobie z tego zdawać sprawę. Wszak wojnę toczy się na wiele sposobów, jednym z nich jest zasiedlenie.

 • @JimA 07:39:29

  Generałowie napisali list do Macrona i on ich za to teraz ściga. W Polsce roi się od wezwań do siłowego obalenia demokratycznego rządu i ten rząd nie podejmuje wobec spiskowców żadnych kroków prawnych...Za 10 góra 20 lat następca tego pajaca Macrona będzie razem z obywatelami republiki francuskiej 5-razy dziennie bił pokłony w stronę mekki. To koniec dumnej a raczej durnej Francji. Szkoda generałów.