Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
289 postów 37169 komentarzy

Kula Lis

kula Lis 70 - Zagorzały Antybolszewik herbu Jastrzębiec

„Kasta” podważa wynik wyborów prezydenckich:

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Powołana nielegalnie Izba SN podjęła nieważną uchwałę ws. ważności wyboru prezydenta”

Skrajnie upolitycznione stowarzyszenie sędziów „Iustitia” znów podważa ważność ubiegłorocznych wyborów prezydenckich. „Kasta” podnosi, że po skandalicznym wyroku NSA, podważającym status sędziów Izby Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych, uchwała o ważności wyborów jest „nieważna”. Portal wPolityce.pl wielokrotnie ostrzegał, że ten scenariusz zostanie zrealizowany. Chodzi o majowe i wrześniowe wyroki Naczelnego Sądu Administracyjnego, który bezprawnie badał powołania do Izby Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych (IKNiSP). NSA uchylił uchwałę nowej Krajowej Rady Sądownictwa dotyczącą sędziów, którzy zasiedli w IKNiSP. NSA podważył tym samym prezydencką prerogatywę, zgodnie z która, to właśnie głowa państwa powołuje sędziów. Sędziowie powołani do Izby Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych orzekli, że wybory prezydenckie są ważne. „Kasta” sędziowska nie uznała tej decyzji i już w sierpniu ubiegłego roku podważała jej ważność.

Stanowisko „kasty”

Po niedawnych wyrokach NSA, „Iustitia” przypomina swoje stanowisko ws. wyborów.

3 sierpnia 2020 r. powołana nielegalnie przez prezydenta Andrzeja Dudę , w skrajnie upolitycznionym procesie nominacyjnym, Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych podjęła nieważną uchwałę w sprawie ważności uznania wyboru prezydenta Andrzeja Dudy na kolejną kadencję czytamy w stanowisku „Iustitii”.

Przypominamy, że Izba ta w całości została powołana przez Prezydenta na wniosek neo-KRS, mimo zakazu wydanego przez Naczelny Sąd Administracyjny w związku z zadaniem pytań prejudycjalnych do Trybunału Sprawiedliwości UE w Luxemburgu, które wkrótce zostaną rozpoznane. Każde orzeczenie wydane przez tę Izbę i zasiadających w niej – neo-sędziów jest nieważne, o czym przesądził Sąd Najwyższy w uchwale 3 połączonych Izb w dniu 23 stycznia 2020 r. (sygn. akt BSA I-4110-1/20) przypomina „Iustitia”.

Tym samym wobec nieważności dzisiejszej „uchwały” nie doszło do stwierdzenia ważności wyboru Prezydenta Rzeczypospolitej przez Sąd Najwyższy, co jest wymagane przez art. 129 ust. 1 Konstytucji RP podkreślali przedstawiciele „kasty” sędziowskiej.

Czas zemsty

„Iustitia wprawdzie przekonuje, że „w stanowisku nie stwierdzono, że wybory prezydenta są nieważne, a jedynie, że nie stwierdzono poprawnie ich ważności”, ale wydźwięk stanowiska jest jasny. To także sygnał do opozycji i jej zagranicznych sojuszników, by podważać demokratyczny wybór Polaków sprzed roku. To wiąże się także z inną sugestią „kasty” sędziowskiej, by kiedyś usuwać sędziów powołanych z pozytywną opinią nowej KRS. Ta groźba wobec niemal 2 tysięcy sędziów odbiła się szerokim echem wśród samych sędziów i komentatorów. Nie ma już wątpliwości, że po zdobyciu władzy przez opozycję, „kasta” sędziowska będzie próbowała przeprowadzić czystkę w szeregach całego środowiska sędziowskiego.                                              https://wpolityce.pl/polityka/567830-kasta-podwaza-wynik-wyborow-prezydenckich-po-wyrokach-nsa                                                                                                                                                    Ps...Wszystkich sygnatariuszy tego stwierdzenia należy pozbawić prawa wykonywania zawodu. Może to zrobić Prokurator Generalny. Wszyscy mają już dość warcholstwa sędziów. Wg kasty Polska jest nielegalna i może istnieć jedynie jako kolonia Unii Europejskiej pod przewodnictwem Niemiec. Tylko opcja ZERRO! Ciąć do bólu metodą Erdogana bo V Kolumna przechodzi do ostatecznego ataku na Państwo Polskie, by je zlikwidować. Jak długo jeszcze ten żydokomuszy pomiot z chowem wsobnym będzie nam rozwalał państwo? Ironia losu, PAD tych zaprzańców z Zosią bronił, a oni mu się do tyłka dobierają. Tak na marginesie, co to za trybunał Iustitia? Należy aresztować całą tą „Iustitię. To Zaplanowane działania przeciw Polsce! Lapuerta z Hiszpanii jednym pociągnięciem pióra chce wstrzymać Polsce prąd, wyłącza Izbę Dyscyplinarną SN, wymierza wyimaginowane kary uzasadniając to opisem literackim: bla, bla, bla…Za chwilę kolejna lampucera podpisze, że prezydent RP musi odejść, bo został wybrany wbrew prawu! Nie jest lewakiem albo homoseksualistą tylko katolikiem! Za chwilę ktoś podpisze, że Polski nie ma, bo Wisła właśnie stała się granicą Niemiec i Rosji. Z tą hucpą zgadza się tylko zdegenerowane lewactwo zwane targowicą! Polak przenigdy nigdy!                                                              

                          

KOMENTARZE

 • Niestety...Należy zająć się postżydokomunistyczną kastą z jej chowem wsobnym
  Pozostaje tylko od podstaw przeorać ustrój. Odtąd można podważyć wszystkie wyniki wyborów. Pisałem już raz: powołać Trybunał Narodowy który osądzi zbrodnie zdrady fatalnej targowicy i zdegenerowanej „kasty”. Każde kolejne ustępstwo wobec kasty i TSUE powoduje jeszcze większą degradację porządku prawnego w RP jak utwierdza w oporze kastę wobec władz i zmiękcza kręgosłupy sprawiedliwych. Dość ustępstw. Dlaczego służby specjalne nie rozbiją aresztowaniami jaczejki bandziorów jawnie knujących z zagranicą żeby wywrócić w Polsce porządek demokratyczny i zniweczyć wolę wyborców? Dość warcholstwa! Prezes JK ma już tylko jedną opcję - usunąć kastę. Przecież cały czas totalsi krzyczą do Unii, że jest brak praworządności i dobrych sądów. Wykonać - usunąć. Będzie w końcu tak, jak donoszą do UE. SN jest nielegalny, bo zasiadają w nim nielegalni sędziowie, mianowani przez Radę Państwa PRL, bez nominacji prezydenckich! Dawno pisałem że podważanie konstytucyjnego porządku prawnego w Polsce winno być powodem delegacji Iustitii a sędziów zrzeszonych i popierających te działania powodem utraty uprawnień sędziowskich. Tylko metoda turecką jest skuteczna. Skorumpowane sądownictwo za wsiarz i na bruk razem babcią Zosią! Od 6 lat słyszę, że trzeba reformować sądownictwo. I niewiele się dzieje. To, że weto Prezydenta w 2017 r. podcięło skrzydła działaniom reformatorskim p. Ziobry i PiS-u niewielu pamięta. Za to co dzieje się w sądach i co wyprawiają sędziowie/nie wszyscy/ ponosi PiS i Minister Sprawiedliwości. Jako pro państwowiec proponuję podjęcie zdecydowanych działań sanacyjnych nie oglądając się co powie Iustitia czyli kasta sędziowska, TSUE i opozycja wewnętrzna. Jeszcze trochę a nastąpi paraliż aparatu wykonawczego Państwa i utrata suwerenności. Panie Prezesie Larum grają.„Nieporadność” PiSu i prezydenta doprowadziła do totalnego zdemolowania porządku prawnego w Polsce. Jeśli mamy nadal istnieć jako państwo, nie obejdzie się bez opcji zero. Na reformy już jest za późno.
 • Szybko uchwalić ustawę o szkodliwym działaniu przeciwko państwu polskiemu.
  Niemiecki sługus w walce o władzę w Polsce puszcza do boju postżydokomusze „wojska rakietowe.” Bez zdecydowanego, ostatecznego unieszkodliwienia tych szkodników w togach, „bardak” prawniczy w Polsce będzie coraz większy, co utoruje Tuskowi drogę do władzy. Tak się kończą reformy oparte na ukrywaniu najbardziej patologicznych przewinień sędziów, czyli łamaniu niezawisłości i korupcji. Do jasnej cholery! Czy rząd wreszcie zrobi coś z tymi mącicielami? Zamiast ich wziąć na powróz, to wysmażyli „placek”. Zaraz zalegalizują istnienie PRLu. Tak się ma pobłażliwość dla V-tej kolumny. Kolejny dowód na to, że z tą upolitycznioną kastą trzeba się rozprawić jednej nocy i to na ostro. Tak to jest jak się prowadzi dialog i wyciąga rękę do wściekłych psów zamiast zrobić to co robi leśniczy jak widzi wałęsającego się psa przy lesie. To jest ostatni moment do uporządkowania spraw Polski bo później pozostanie już tylko zgaszenie światła. Jeżeli Morawiecki nie potrafi wziąć towarzystwa za twarz, to niech zrezygnuje, Ziobro by potrafił! Jak długo ci gangsterzy, którzy nie mają demokratycznego mandatu do sprawowania władzy będą jątrzyć? Są podstawy prawne, aby zdelegalizować stowarzyszenie Iustitia /Iustitia to para związek zawodowy założony i sfinansowany przez Niemcy w 1990 przez „sędziów” z Warszawy i Pomorza Gdańsk. Macki ośmiornicy/
  oraz Themis. Uznać Justitię oraz Themis za organizacje dywersyjne i terrorystyczne, bo w tym kierunku zmierza! Organizacje te nie ma żadnych uprawnień legalizacyjnych, ale wywołują niebezpieczne niepokoje społeczne, działają na szkodę państwa. Kiedy wreszcie zacznie się usuwać z zawodu politykujących sędziów. Przecież podstawą ich działania ma być apolityczność. Jeżeli organy państwa są tak bezsilne, może czas aby suweren to bagno oczyścił. Tylko utylizacja przez suwerena targowicy sędziowskiej uzdrowi Polskę i zapewni spokój! Kiedy nastąpi czas porządku? Tylko sędziowie kadencyjni, wybierani w wyborach, bez immunitetów, oskładkowani ZUSem, jak wszyscy Polacy bez stanów spoczynku i przywilei. A obecni? Opcja zerowa. Wyciąć do zera metodą Erdogana..Rząd musi zorganizować sądownictwo „od nowa”. Stowarzyszenia sędziowskie rozwiązać, jako nielegalne, a przynależność karalna. Politykujących wywalić z zawodu. Przestępców pozamykać w więzieniach! Przywrócić w kodeksie karnym karę śmierci za hucpę sędziowską czy prokuratorską. Tylko taka kara powstrzyma te gnojki. Pobłażanie tylko ich rozzuchwala.


  Ps...Ja właśnie unieważniłem prezydenturę Bronisława Zygmuntowicza Szczynukowycza aka Komorowskiego. Wybory 2010: o północy Jarosław Kaczyński miał 54.46%, a Komorowski 45.54%, a po nocnym liczeniu głosów ‘wygrał’ Bul 53.01% do 46.99.
 • @kula Lis 70 14:56:10
  No cóż, Kula Lis prawda jest smutna, mogliśmy wybrać Prezydenta, wybraliśmy Andrzeja Dudę. :)
 • @kula Lis 70 14:56:10
  //...Za chwilę ktoś podpisze, że Polski nie ma, ...///

  Tu na Neon24 piszą o tym od dawna, że Polski już niema.
  Jedni piszą że jest tylko atrapa, inni że jest Polin.
  Czy ktoś na to reagował?
 • @Zawisza Niebieski 17:14:26
  //...mogliśmy wybrać Prezydenta..//

  To znaczy kogo?
  Czy możesz wskazać tą osobę z nazwiska.
 • @kula Lis
  Szkoda mi się powtarzać.
  Już pisałem co należy zrobić.
  Nawypisywali co nawypisywali.
  Jest lista podpisów.
  Nie jeden lecz naraz kilka paragrafów.
  Do jasnej cholery.
  Co wy tam na tej "górze"r obicie???
  Macie na tacy listę zdrajców z przyznaniem się.
  Nie trzeba robić nawet jakiejś inicjatywy obywatelskiej.
  Komitetu czy innego "tetu".
  Ustawili się na strzał.
  Dlaczego udajecie że deszcz pada.
  A może pada??
 • @Oświat 18:22:27
  Jest to trochę oderwana od realiów wyborczych tych wyborów, bo nie było kandydata bliskiego ideału, PO po prostu oddało te wybory, oni wystawiając kobietę nie wierzyli, że mogą wygrać. Dla każdego, kto interesuje się choć trochę polityką jest jasne, że Polska przy mentalności Polaków nie dorosła do tego, by prezydentem była kobieta. Później się połapali, tyle, że za późno.

  A. Duda to jedna z gorszych ofert tamtych wyborów, człowiek o mentalności dziecka. Kiedy wszystkie polskie dzieci nie mogły pojechać na ferie, on musiał na narty pojechać, bo dziecinie nie dało się przetłumaczyć, że to jednak nie wypada. Dla niego wirus cowid nagle odpuścił i stoki otworzono, by sobie pojeździł. To nie jest człowiek samodzielny, jest on pośmiewiskiem nawet środowisk PiS. (Wypowiedź Kaczyńskiego, że prezydenta przecież da się przekonać). Człowiek, który przy każdym wyjeździe popełnia tyle faux pas, że nie można go poważnie traktować, człowiek z którego pośmiewisko robi nawet środowisko PiS (wyprawa Dudy po korwety do Australii)

  Więc moja odpowiedź brzmi, każdy poważny polityk byłby lepszą ofertą. Duda jest tylko opcją: Kaczyński wie, że każde wybory indywidualne przegra z kretesem, on nawet u siebie na Żoliborzu przegrywa. Musiał wystawić słupa, który wykona jego każdą wolę za kilka przyjemności o randze, jazda na nartach gdy innym nie pozwalano.
 • @brian 18:30:18 w tej sytuacji tylko model Erdogana!
  To tylko podziękowanie złożone Dudzie za zawetowanie ustawy o naprawie sądownictwa! Przydałby się taki polski Erdogan, by tej bandzie buntowników i sprzedawczyków pokazać, skąd im nogi wyrastają, kto jest ich suwerenem i kto im płaci. Sędzia jest od sądzenia, jak dupa do srania. Za wrogą działalność wobec Polski tylko potrzeba silnej ręki a nie miękkiszonów tu by się przydał ktoś taki jak Erdogan czyli za mordę i kopa inaczej się nie da. Zaczynam mieć wrażenie, że Polską rządzą kasty sędziowskie i prokuratorskie w żadnym państwie to nie było by możliwe no chyba, że w Polandii ale Polska to dziwny kraj. Czy ten rząd ma choć trochę odwagi czy dalej będzie tolerował mafię sędziowską i organizację przestępczą zwaną Iustitia czy Themis. Staramy się dorównać pod względem demokracji do krajów zachodnich gdzie takie zachowanie kasty sędziowskiej jest nie dopuszczalne, czas to przerwać albo będziemy pośmiewiskiem.
  USA-338 000 000 ludności, 9 /dziewięć/sędziów Sądu Najwyższego, mianuje prezydent USA, Polska 38 000 000 ludności, 120/ sto dwudziestu/ sędziów Sądu Najwyższego.
 • @kula Lis 70 00:04:55
  Ostatnie liczby w proporcji do wielkości Polski.
  Przeliczmy sobie przypadającą na każdego liczbę kolesi, byłych "zaprzyjaźnionych" policajów, polytykerów, mediów, itd.
  I mamy wyjaśnienie.
  Wychodzi skala ilości zdrajców zdolnea do Rzeczywistego Zamachu Stanu.
  Póki jeszcze są weterani z Afganistanu, nie zaprzedani specjalsi a nawet stacjonujący Amerykanie.
  I... jednej Berezy by nie wystarczyło.
  Tu nawet wariant Erdogana byłby delikatny.
 • @brian 06:34:21
  Żydolewak czy lewak to synonim oszusta, nikczemnika, podłego degenerata, który często wykorzystując krzywdę innych, nośne hasło cynicznie, bez zahamowań dąży do władzy, wykorzystuje innych ludzi, ich emocje.
 • @brian 06:34:21Lustracja majątkowa teraz potrzebna ona kastę bardzo zaboli.
  Teraz trzeba rozliczyć tych złodziei w togach sprawdzić źródło pochodzenia majątku.
 • @brian 06:34:21
  V kolumnę i renegatów tępić z całą bezwzględnością - szczególnie kastę, która z pełną świadomością i premedytacją łamie polskie prawo.
 • @kula Lis 70 13:04:30
  Musimy zważać.
  Proporcje są niekorzystne.
  Takich jest tu rząd wielkości więcej.
  Jak pisałem, wariant Erdogana byłby zbyt delikatny.
 • @kula Lis 70 07:26:57
  "Teraz trzeba rozliczyć tych złodziei w togach sprawdzić źródło pochodzenia majątku."

  Ale tylko tych co nie chcą słuchać Pana Ziobry.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031