Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
111 postów 26903 komentarze

Kula Lis

kula Lis 69 - Zagorzały Antybolszewik herbu Jastrzębiec

Walczył dla ISIS i dokonywał zbrodni.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Teraz wrócił do Szwecji i żąda odszkodowania za utracony socjal

                                                                                             

Bherlin Gildo na tle flagi ISIS/fot. Facebook Sinan Köroğlu                                                                                            Szwecja znana jest z wielu imigranckich absurdów oraz aktów terroru ze strony „ubogacaczy kulturowych”. Tym razem jednak osiągnięto szczyt socjalistycznego absurdu. Były bandyta Państwa Islamskiego (ISIS), który walczył za kalifat w Syrii i został oskarżony o działalność terrorystyczną, żąda od państwa 200 tys. koron (18,7 tys. euro) odszkodowania z tytułu utraconych świadczeń socjalnych. Znany jako Bherlin Gildo islamista wyruszył ze Szwecji do Syrii. Był jednym z pierwszych dżihadystów z Europy. W mediach społecznościowych pięć lat temu pojawiały się jego zdjęcia np. na tle zwłok, pastwiącego się nad chrześcijanami czy depczącego martwych syryjskich żołnierzy, którzy byli lojalni wobec Assada. Islamista został aresztowany przez Brytyjczyków. Przeprowadzili oni śledztwo związane z jego działalnością w organizacji uznawanej za terrorystyczną. W czerwcu 2015 roku został oczyszczony z zarzutów i zwolniony z aresztu. Po powrocie do Szwecji zmienił nazwisko oraz miejsce zamieszkania. Teraz domaga się od państwa rekompensaty za świadczenia, których nie otrzymywał podczas przebywania w brytyjskim areszcie. To pierwszy przypadek, w którym szwedzki dżihadysta zażądał odszkodowania od państwa powiedział Magnus Ranstorp, ekspert ds. terroryzmu. Dodał też, że udokumentowane z jego udziałem akty terroru pozostały dla Gildo bez konsekwencji. Powiedziałbym, że jest obrzydliwie dumny z tego, co tam robił. Zdjęcia, do których pozował i tym podobne. Dlatego zastanawiam się, dlaczego nie wszczęto dochodzenia w sprawie zbrodni wojennych, biorąc pod uwagę to, co zrobił ocenił.                                                                                                                                                                                                                                                                   https://nczas.com/2019/09/08/walczyl-dla-isis-i-dokonywal-zbrodni-teraz-wrocil-do-szwecji-i-zada-odszkodowania-za-utracony-socjal/  

KOMENTARZE

 • Jest super.
  Szwedzi, tak jak wcześniej Niemcy, wykańczają się na własne życzenie.
  I jedni i drudzy zawzięcie "ubogacają" społeczeństwa aż do ich całkowitego zaniku.(zgodnie z zaproszeniem frau Merkel)
  W wypadku tych pierwszych możemy mówić o swoistym samobójstwie narodu i karze za wszczęte wojny i zbrodnie.
  A ci drudzy? Raczej padają ofiarą zwyrodnień ideologii lewackiej. Z drugiej strony moglibyśmy się cieszyć swoistą zemstą np. za Potop.

  Aha. Jeśli znajdziecie mi odpowiednią kancelarię, wystąpię do Rządu Szwecji o odszkodowanie za socjal który by mi przysługiwał gdybym tam wyjechał. Ale jakoś mi się nie chce. Za to odszkodowanie, proszę bardzo.
 • @brian 20:12:37
  „Uchodźcy” się zbroją? Ze składu marynarki wojennej w Grecji zniknęła broń wojskowa. Ze składu broni w bazie marynarki wojennej na greckiej wyspie Leros zniknęła broń przeciwpancerna, amunicja i granaty ręczne. Rzecznik rządu Stelios Pecas poinformował w środę, że w sprawie wszczęto dochodzenie. W niszczonej kryzysem Grecji panuje prawdziwy chaos. Czy to możliwe, że to „uchodźcy” ukradli wojskową broń?
  Rzecznik przekazał, że inspekcję składu przeprowadzono w tym tygodniu. Poprzednia taka kontrola odbyła się w ubiegłym roku. Broń i amunicję wyprowadzano ze składu stopniowo dodał rzecznik. Jak poinformował, w dochodzeniu bierze udział grecki oddział antyterrorystyczny. Władze przekazały, że na terytorium magazynu nie wykryto śladów włamania. Grecja jest jednym z pierwszych przystanków, które tak zwani „uchodźcy” zaliczają w drodze do Europy Zachodniej. W niszczonym neokomunistycznymi rządami państwie panuje prawdziwy chaos. Czy to możliwe, że przybysze z Afryki lub Bliskiego Wschodu wykorzystali zamęt aby się dozbroić? Jeśli za kilka miesięcy znów usłyszymy o zamachu w Niemczech lub Francji, to może okaże się, że dokonano go bronią greckich żołnierzy.

  Źródło: PAP
 • @brian 20:12:37
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2018/08/imigranci_przybysze_afryka.jpg
  Znów dobre czasy dla przemytników ludzi i właścicieli niewolników. Lewicowy rząd wpuszcza przestępców i nielegalnych imigrantów do Włoch.Odkąd władzę we Włoszech przejęły lewicowe Ruch Pięciu Gwiazd i Partia Demokratyczna do portów znów wpuszczane są statki przemytnicze z nielegalnymi imigrantami na pokładzie. Były wicepremier Włoch pisze, iż Włochy znów staną się „obozowiskiem uchodźców”.
  Nowy lewicowy rząd włoski błyskawicznie, o 180 stopni zmienił politykę imigracyjną. Już po kilku dniach władzy do portu w Lampedusie został wpuszczony statek przemytników ludzi Ocean Viking z 200 nielegalnymi imigrantami. Dario Franceschini, nowy minister dziedzictwa kulturowego zapowiedział, że Włochy znów będą wpuszczać nielegalnych imigrantów i współpracować z przestępczymi grupami przerzucającymi ich z Afryki do Europy. „Rząd zapewnił bezpieczne wejście do portu dla Ocean Viking, a imigranci będą powitani w wielu europejskich krajach. Koniec ery rasistowskiej propagandy Salviniego o ludziach na morzu. Polityka dobrych relacji międzynarodowych i rozwiązywania problemu imigracji znów powraca” napisał w oświadczeniu lewicowy minister. W odpowiedzi były wicepremier i przywódca Ligi Matteo Salvini w serii komentarzy oskarżył lewicowe rządy o zdradzenie Włochów. „Nowy rząd ponownie otwiera porty i Włochy znów staną się OBOZOWISKIEM UCHODŹCÓW” napisał na Twitterze. ” Jeśli odwołają dekrety związane z bezpieczeństwem to nie zrobią krzywdy Lidze, ale 60 milionom Włochów. Dzisiaj tylko lewica jest po stronie właścicieli niewolników, kolonizatorów i wyzyskujących kobiety” napisał Salvini. W sobotę w północnych Włoszech w Pontidzie odbył się wielki wiec zwolenników Ligi. Salvini zapowiada, iż upadek koalicji Ligi i Ruchu pięciu gwiazd oznacza, że stanie się jeszcze bardziej aktywny politycznie i już niedługo przejmie władzę wraz z partiami prawicowymi. Były wicepremier przeliczył się w swych kalkulacjach dążąc do rozpisania przedterminowych wyborów. Ruch Pięciu Gwiazd, który zawsze deklarował się jako antysystemowy wszedł w koalicję ze swym największym przeciwnikiem politycznym Partią Demokratyczną i z nią utworzył nowy rząd.
 • Szwedzi ściągają na pomoc amerykańską policję!
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/09/Ameryka%C5%84ska-policja.jpg

  Przestępczość wymknęła się spod kontroli. Kryminaliści używają nawet granatów! Amerykańska policja ma pomóc Szwedom w zwalczaniu fali przemocy z użyciem broni – pisze w środę dziennik „Svenska Dagbladet”. Liczba przestępstw z użyciem broni i kończących się śmiercią jest w Szwecji najwyższa od lat 90. W bieżącym roku w Szwecji doszło do 214 strzelanin, w których zginęło 29 osób, oraz 120 eksplozji materiałów wybuchowych. Pracowałem w policji 40 lat, ale nigdy nie widziałem czegoś takiego. (…) Zaskoczyło mnie wykorzystanie przez przestępców granatów – podkreślił przebywający w Sztokholmie amerykański ekspert i były szef policji w amerykańskim New Jersey Rick Fuentes. Według Fuentesa „ci, którzy strzelają, będą to robić ponownie”. Nie chodzi o 150 osób (najbardziej niebezpiecznych przestępców), ale raczej o pięć lub dziesięć. Trzeba je jak najszybciej zidentyfikować, a to nie będzie możliwe bez szybkiego przeprowadzenia dochodzenia. To z kolei zależy od czasu (potrzebnego do wykonania) badań balistycznych wskazał Fuentes, podkreślając, że z tym szwedzka policja ma największy problem. Jak pisze „Svenska Dagbladet”, obecnie średni czas oczekiwania na wynik badania broni wynosi w Szwecji 151 dni. Dla przykładu, w New Jersey udało się ten czas skrócić do 48 godzin. W opinii szefa policji regionu Sztokholm, Ulfa Johanssona, innym obszarem, w którym szwedzka policja powinna wziąć przykład z USA, jest lepsze wykorzystanie informacji przekazywanych przez społeczeństwo. Gdy dzwonisz ze wskazówką, powinna ona natychmiast trafić do właściwej osoby i zostać wykorzystana powiedział Johansson. Nowych sposobów na zwalczanie przestępczości poszukuje socjaldemokratyczny rząd Szwecji. Wśród propozycji omawianych z opozycją w parlamencie jest m.in. zaostrzenie kar oraz wprowadzenie instytucji świadka koronnego.

  Źródło: PAP

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829