Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
111 postów 26903 komentarze

Kula Lis

kula Lis 69 - Zagorzały Antybolszewik herbu Jastrzębiec

Oto czym w PE tępa lewaczka od pedałów Spurek się zajmuje.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ja bym radził lewaczce od pederastów Spurek w ogóle nie jeść, będzie mądrzej i za darmo! Czekam zatem na jakąś unijną dyrektywę co mi wolno, a co nie wolno jeść.

              

                                                                                                                                                                                    Sylwia Spurek oszalała i zagląda nam do talerza! „To, co jemy, nie jest naszą prywatną sprawą”(sic!) Lewica chce nam zaglądać już nawet do talerza. Eurodeputowana z ramienia Wiosny, Sylwia Spurek pragnie regulować to, co my, zwykli śmiertelnicy powinniśmy jeść. Napisała w tej sprawie nawet specjalne pismo do Sekretarza Generalnego Parlamentu Europejskiego, Klausa Welle. Wszystko oczywiście pod płaszczykiem naszego dobra, a przede wszystkim dobra środowiska. Jak zaznacza Spurek, „to co uprawiamy, hodujemy, produkujemy, a na końcu zjadamy, nie jest naszą prywatną sprawą”. W swoim piśmie do sekretarza PE pyta, jak Unia Europejska dba o prawa wegan, weganek, alergików i alergiczek. Zakłady żywienia zbiorowego w budynkach Parlamentu Europejskiego nie oferują prawie żadnych opcji żywieniowych wolnych od składników pochodzenia zwierzęcego. W rzadkich sytuacjach, kiedy ma to miejsce, oferta ogranicza się do przystawek, niestanowiących pełnowartościowych posiłków skarży się Spurek. W efekcie, weganki i weganie pracujący w Parlamencie Europejskim, lub go odwiedzający, nie mogą najczęściej spożyć odżywczego posiłku podczas pracy czy wizyty, co trzeba uznać za naruszenie ich praw konsumenta uważa przedstawicielka Wiosny. To tylko wstęp do walki o poprawę klimatu. Zapewnianie w budynkach Parlamentu Europejskiego oferty żywieniowej opartej w przeważającej mierze na produktach pochodzenia zwierzęcego musi być również zakwestionowane w związku z troską o klimat pisze z pełnym przekonaniem Spurek. Następnie wskazuje, że hodowla zwierząt przyczynia się do wzrostu emisji dwutlenku węgla oraz zanieczyszczenia wód i powietrza. Dodaje, że proces hodowli wymaga znacznych terenów ziemi uprawnej i pastwisk, a te pozyskiwane są poprzez wycinkę bądź wypalanie lasów. A lasy, wiadomo płuca ziemi. Spurek brakuje również „informacji na temat żywności oraz jej oznaczania”, co sprawia, że „niemożliwe jest ustalenie, czy dany artykuł żywnościowy jest wegański, nawet jeśli w pierwszej chwili wydaje się, że tak”. To wszystko powoduje, że „Parlament Europejski nie realizuje najważniejszych wartości przytaczanych w motcie Unii Europejskiej szacunku dla praw każdej jednostki, włączając w to prawa konsumentów, niedyskryminacji oraz troski o środowisko naturalne”. W swoim piśmie Spurek cytuje również artykuł 21 Karty Praw Podstawowych Unii Europejskiej, który mówi, że wszelka dyskryminacja jest zakazana. Zapomina jedynie, że sama próbuje dyskryminować ze względu na spożywane posiłki.
                                                                                                                                                                                     https://nczas.com/2019/09/18/sylwia-spurek-oszalala-i-zaglada-nam-do-talerza-to-co-jecie-nie-jest-wasza-prywatna-sprawa/                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Ps...Natychmiast wprowadzić zakaz rolnictwa bo to krzywdzi mnóstwo zwierząt - pszczoły, nornice, chomiki  itd. Jeść tylko to co spadnie z drzewa! Apropos frytek, muszę lewaczkę rozczarować. Frytki w Belgii są smażone 2x, na oleju roślinnym i zwierzęcym, więc wcale takie wegańskie nie są. Lepiej zjeść surowego ziemniaka lewaczko od pedałów i suchotnico Spurek. To jedzenie trawy i picie deszczówki szkodzi tobie. Nadmienię, że 50 tys przygłupów z Poznania wybrało to to cóś czyli lewackiego przygłupa  ponoć z dr do PE.

KOMENTARZE

 • Ponieważ koło i miliony innych rzeczy
  już dawno wymyślono i przetrawiono, to toto chcąc nam /?/ im bardziej / się wywdzięczyć za ją wybranie i pensję na poziomie trzech prezydentów, będzie nas teraz maltretować gvnem, takie coś jedynie "ideologię" na poziomie trawy ma we łbie.
 • @provincjal 09 16:25:27
  Marnie walczy ta Szpurek. W pierwszej kolejności powinna zażądać całkowitego weganizmu w stołówkach PE. To europ(osłowie) i komisarze walczą zaciekle z globalnym ociepleniem i wyznaczają haracze za zanieczyszczanie środowiska. Dla tych, którzy ze względów zdrowotnych np. nie mogą obyć się bez mięsa, też nałożyć haracz. I powołać straż społeczną albo jakiś pegasus dla śledzenia, czy europarlamentarzyści nie wymykają się ze stołówek na miasto, ewentualnie co tam konsumują. Trzeba nam przykładów.
 • Kobiety jak zwierzęta?! Odlot Spurek: Krowy są gwałcone, by dawały mleko. Tutaj jest masa kobiet, one nie dają mleka po prostu.
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY180NjM5Ny9wLzIwMTkvMDkvMjIvODI1LzQ3OS80NmU5MjJkOGM4OWM0MTYzOTc0ZTZkN2QyZDBmZGNjOC5qcGVn.jpeg
  Sylwia Spurek z Wiosny słynie z walki o prawa zwierząt. Zazwyczaj przybiera to dość komiczną formę. Tym razem trafiła na Mikołaja Janusza „Jaoka” z pyta.pl, któremu opowiadała o … gwałceniu kobiet. Los zwierząt hodowlanych jest determinowany przez ich płeć. Cielaki są zabierane od matek mówiła Spurek. Gdy Janusz powiedział, że „krowa musi dawać mleko, ale żyje”, Spurek odpowiedziała: Z mlekiem nie jest jak z moczem. Nie daje się bez przyczyny. Krowy są gwałcone, żeby zostać zapłodnione. Krowy są gwałcone, by mogły urodzić, by dawać mleko. Żadna krowa, tak jak żadna kobieta nie daje mleka… proszę spojrzeć, tutaj jest masa kobiet, one nie dają mleka po prostu stwierdziła.

  https://twitter.com/i/status/1175648913652690944

  /YT/Twitter

  Ps...No intelektualnie rozwinięta to ty lewaczko Spurek nie jesteś, nie wspomnę o dawaniu mleka! ZGROZA! Spurek to typowy przykład masona. Ludzie i zwierzęta mają wg nich te same prawa, są na jednym poziomie. Człowiek jest zwierzęciem bez duszy.(darwinizm, satanizm, ateizm)Biedna krowa bez wymion z tej Spurek. Mój Boże ta Spurek to kompletna idiotka z dr, nie potrafię sobie wyobrazić aby tacy ludzie rządzili Polską, takich ludzi powinno się leczyć psychicznie w zakładach zamkniętych bo same sobie szkodzą. Czy to ją parodiował "wielki artysta" żyd Pszoniak? Rzeczywiście świruje. Ile wynosi IQ tej Spurek ? Mniemam, że < 2. Teoria dr Spurek żeby zajść w ciąże trzeba być zgwałconą, do nagrody Nobla. Wegetarianizm zrobił swoje. Spustoszył jej łeb. Nadaje się do zamieszkania w oborze. Choć krowy nie będą z tego powodu szczęśliwe, przestaną dawać mleko. By dawać mleko, trzeba mieć "wymiona", płaska jak deska "pani" Spurek! Jak widać Spurek na wszelki wypadek nie posiada cycków żeby jej nie wydoili. Od dojenia grubej kasy UE to ona jest. Kto takie dno i zero intelektualne wybiera?! Precz z inseminatorami-gwałcicielami krów! Mróz idzie po plecach na myśl, że ta tępa dziunia pracowała w tak ważnej dla obywateli instytucji, kto jej dał maturę? jakim cudem skończyła podstawówkę? i ona ma dr? Litości! Ta baba tylko w kaftan się nadaje. Gdzie się takie przygłupy rodzą i kto takie coś wybiera? I toto ktoś wybrał(ponoć 55 tys POznaniaków?) oraz ktoś inny doktorat przyznał?(jakie uczelnie takie i mgr, doktoraty, profesury..) Chyba zostanie ministrem środowiska w gabinecie cieni. Albo cieniem w środowisku gabinetów ministrów. Gdybyż takich mocnych person było więcej i wcześniej to PiS miałby z 60% w wyborach. Pilnie potrzebna ustawa by osoby kandydujące do Sejmu, Senatu, PE, stanowiska państwowe powinny obowiązkowo przechodzić badania psychologiczne, psychiczne i spełniać przynajmniej średni poziom IQ. Czy zdrowa psychicznie część społeczeństwa może jakoś odwołać to lewackie gówno, które 5 lat będzie PObierać setki tysięcy zł? Czy trzeba to zrobić RĘCZNIE?! Trudno w to uwierzyć ale to prawda to przedstawicielka żydolewactwa (mądrego inaczej). Żydolewactwo chce zakazać hodowli świń ze względu na CO2 choć nie są gwałcone ale za to oddychają i są niekoszerne.
 • @wercia 18:21:05 Kto to wychował gdzie to się uczyło kto ?
  Dzieci i młodzież patrzcie co robi z mózgiem dieta wege, tak ciężkie uszkodzenie jak u Spurek jest niestety nieuleczalne. Ile takich mamy z tytułem doktora? Ciarki chodzą człowiekowi, gdy słyszy się od pani z tytułem dr takie bzdury! Jedna taka "mądra" radziła -"Kup sobie blaszkę i puknij się w czaszkę"! Skorzystaj! O mój Boże ta baba całkiem zwariowała , i takie o to patologiczno-schzofremiczne lewactwo reprezentuje Polskę w świecie, świat chory bez Boga ani do proga, protestuję aby to brało kasę z moich podatków. Gdyby krowy miały prawo głosu głosowałyby na PiS a nie na Spurek tak wynika z badań na próbie 1000 krów.
 • SYLWIA SPUREK KOMPROMITUJE POLSKĘ? Skju i Zajączkowska u Otoki-Frąckiewicza
  https://www.youtube.com/watch?v=RO-yypX9R-M

  Ps...Sztandarowa wypowiedź Spurek: "Krowy są wykorzystywane z powodu płci bo są dojone". Proponuję aby Spurek doiła byki, pewnie tak jak Biedroń i byki byłyby super zadowolone. Ta topielica Spurek z braku bolca dostała już totalnego pierdolca. Pytanie nie powinno brzmieć kim jest ta kobieta i co ma w głowie tylko kim są jej wyborcy i co mają w głowie? Powinni ludzie podać tu nazwiska jej wyborców. I jeszcze jedno, dobrze że Spurek jest doktorem "Pierdolologii stosowanej" a nie medycyny. Facet idąc na operację wyrostka obudził by się z macicą krowy i jajami gołębia. Nic już, tylko eutanazja ratuje i te stare krowy i feministki.
 • @wercia 18:21:05
  Przypominam też, że dojenie krów jest niedopuszczalne, to molestowanie. Trzeba przecież tam dotknąć cyca, pociągnąć i takie tam. Pani Spurek chyba już dawno nie była dojona, dotykana itp. bo dużo ryczy(muczy), a jak wiadomo niewydojona krowa dużo muczy, a i coś w stylu, mało mleka daje, ale to dobrze chyba, bo mleko złe jest - tak. O to mi chodziło.
 • @wercia 18:21:05 Spurek powinna być przebadana przez psychiatrę. Wystarczy popatrzeć na jej twarz taka dziwna
  Wyborcy pani Spurek powinni mieć zabrane prawa wyborcze! Wiadomość z ostatniej chwili! Pani Spurek ma wygłosić referat :"Życie mrówek a rewolucja październikowa" oraz"Wpływ zwalczania świetlików na rozwój dorożkarstwa w Iranie"....Kto rodzi takich pojebów? Ona nawet krowy na polu nie widziała....No i tak to właśnie się dzieje, jak kobitka nie otrzymuje regularnie między nogi, odpierdala jej. Sylwii Spurek życzmy, aby spotkała wreszcie dorodnego knura z dorodnym.... wiecie czym.
 • @@@@!
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY182ZDIyMC9wLzIwMTkvMDkvMjQvODI1LzU1MC8wYjQ0MTQ2MWMzMTk0MjQxYmY4M2RmODQ3NGZkYTMxOS5qcGVn.jpeg

  Francuska policja brutalnie tłumi protesty "żółtych kamizelek"! Internauci zbulwersowani: "Jakbym oglądał sceny ze stanu wojennego". We Francji wciąż trwają protesty „żółtych kamizelek”, które brutalnie tłumi tamtejsza policja. W sieci krąży kolejne nagranie, które pokazuje przemoc policji zastosowaną wobec manifestantów na tych protestach. Internauci są zszokowani i pytają, co by się stało, gdyby tak wyglądała sytuacja w Polsce. Są zbulwersowani tez tym, że prezydent kraju, w którym dochodzi do tak ostrych protestów, śmie pouczać Polskę.

  https://twitter.com/i/status/1176238855701377024

  https://wpolityce.pl/polityka/465167-francuska-policja-brutalnie-tlumi-protesty-w-paryzu-wideo


  Ps..Czy tępa lewaczka z dr Spurek rozpoczęła już monitorowanie praworządności Francji, czy dalej walczy ze schabowym, czy o prawa macierzyńskie kobiet krów w PE?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829