Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
134 posty 27551 komentarzy

Kula Lis

kula Lis 69 - Zagorzały Antybolszewik herbu Jastrzębiec

Niesamowite! Wałęsa w rosyjskiej gazecie zachwala komunizm:

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Był okres, kiedy był potrzebny. Podstawy były dobre, ale coś poszło nie tak

 Lech Wałęsa nie tylko w mediach społecznościowych czy na spotkaniach z sympatykami opowiada różne „ciekawe” rzeczy, ale także w rosyjskich mediach. Tym razem były prezydent w rozmowie z rosyjskim tygodnikiem „Sobesednik” (pol. „Rozmówca”) stwierdził, że Władimir Putin powinien wyjść z propozycją utworzenia specjalnych komisji, aby rozwiązać spór z Polską. Wałęsa w tej samej rozmowie przyznał również, że „był okres, kiedy komunizm był potrzebny”. Jak Putin z tym wyjdzie, to ja, mimo że jestem emerytem, wymuszę na Polsce, aby przyjęła propozycję Putina przyznał, dodając, że jeśli argumenty będą dobre, to „i ten rząd nawrócimy”. W opinii Wałęsy same podstawy komunizmu nie były złe, ale „coś poszło nie tak”. W rozmowie nie mogło zabraknąć o agenturalną przeszłość byłego prezydenta. Wałęsa jaka zawsze zapewniał, że z teczkami TW „Bolka” nie ma nic wspólnego. SB widząc, że ludzie mnie wspierają, obiecała przekazać materiały: że podobno jestem agentem. Wielu wtedy uwierzyło. A niektórzy nadal wierzą. Ale nie mam nic wspólnego z tymi dokumentami. Po prostu oficerowie SB byli bardziej przebiegli. I w taki sposób prowadzili swoją walkę powiedział. W wywiadzie znalazły się również słowa uznania dla Putina. Wałęsa przekonywał, że jest on „bardzo inteligentną osobą” i chciałby z nim odbyć przynajmniej półgodzinną rozmowę.

TVP Info
 
                                                                                    
                                                                                     
Ps..Podstawy były dobre, ale coś poszło nie tak. Rzekł Lech Wałęsa. No to teraz pora na wyjaśnienie co poszło nie tak! Proponuję światowe tourne z wykładem "Po co obalyłem tem żydokomunem". No bo żydokomunizm był dobry bo pozwalał mi wygrywać w totolotka, kiedy tylko pojawiły się jakieś potrzeby materialne. Bolek zawdzięcza wszystko zniewoleniu przez sowietów i swojej agenturalnej przeszłości tak samo jak kasta i  POkemony. Ile Bolek wypił gorzały z komunistami i za czyje smutki tragedie ma ma na koncie. On nic nie zarobił uczciwie, lecz dostał za swoje usługi. Ta służalczość i chytrość patrzy mu z oczu, to cwaniaczek rodem z PRL, przepity i  zniewolony umysł. W tej chwili nawet Ruskim nie jest już użyteczny a raczej jest balastem i przeszkadza nowym NOwoczesnym i POlszwickim i KODowanym agentom naszych zazdrosnych sąsiadów. Te elity wzięły Polskę w ajencje i nie chcą zwrócić właścicielowi.
 

KOMENTARZE

 • Lech Wałęsa w rozmowie z rosyjską gazetą: Był okres, kiedy komunizm był potrzebny
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15813274571d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b37275c71e49745b545efbe5cb86b6bc9873.jpg
  Lech Wałęsa co chwila zaskakuje swoimi wypowiedziami. Szykował już marsz na Warszawę (brak mu tylko miliona ludzi), ostatnio pisał, że potrzebna będzie mu tylko jedna taczka i to w terminie "czwartek po wyborach". Teraz w rozmowie z rosyjską gazetą mówi o „inteligentnym Putinie”, potrzebie naprawy stosunków polsko-rosyjskich. Wypalił też: „Był okres, kiedy komunizm był potrzebny”. Już nikogo nie dziwią jego wypowiedzi na najróżniejsze tematy. Swoimi licznymi występami przyzwyczaił opinię publiczną do najbardziej absurdalnych pomysłów.
  Niedawno zapowiadał wielki, gwiaździsty marsz na Warszawę. Wczoraj mówił również o konieczności zaopatrzenia się w taczki. Były prezydent udzielił wywiadu moskiewskiemu tygodnikowi "Sobiesiednik". Pytany, czy chciałby się spotkać z prezydentem Rosji Władimirem Putinem odpowiedział twierdząco. „Jeśli masz już zaproszenie, jestem gotowy” – powiedział i zaczął słodzić Putinowi.

  Rozumiem ogromne problemy, z którymi zmaga się Władimir Putin w waszym dużym kraju. Rozwiązuje je na swój sposób, ma swój własny styl i należy to zrozumieć

  – powiedział określając prezydenta Rosji mianem inteligentnego.

  Wałęsa mówił o potrzebie naprawy stosunków polsko-rosyjskich. Według byłego prezydenta należy stworzyć trzy grupy: jedna do rozwiązywania problemów wojennych, druga miałaby mówić o komunizmie po wojnie.
  "Niech obliczą, kto jest komu winien, przeliczą, udowodnią swoje obliczenia" powiedział. Trzecia grupa miałaby radzić nad tym, co zrobić, by zająć dobrą pozycję w Europie. „Władimir Putin mógłby kontrolować pracę tych komisji co sześć miesięcy” przekonywał Wałęsa.

  Dziennikarka zapytała byłego prezydenta o spotkanie z Borysem Jelcynem. Wówczas mieszkał na Kremlu, w dawnych mieszkaniach Stalina. Zagadnęła: „Jak się tam czułeś, zagorzały bojowniku komunizmu?”. Na to Wałęsa odparł, że był czas, że komunizm był potrzebny, a podstawy komunizmu nie były złe, jednak „coś poszło nie tak”. Zawsze staram się znaleźć na czas i sytuację. Był okres, kiedy potrzebny był komunizm. Wtedy kapitaliści nie byli dobrzy wobec robotników. Konieczne było zorganizowanie czegoś, aby dać im lekcję. Kiedy Stalin był u władzy, budowano fabryki. Ale komunizm trwał zbyt długo. Komuniści zajęli miejsce kapitalistów i zrobili coś gorszego niż kapitaliści. Ogólnie rzecz biorąc, podstawy tego pomysłu były dobre, ale potem coś poszło nie tak mówił były prezydent.

  https://niezalezna.pl/310158-lech-walesa-w-rozmowie-z-rosyjska-gazeta-byl-okres-kiedy-komunizm-byl-potrzebny
 • Bolek! tobie to i owszem, komunizm był potrzebny, bo dorabiałeś sobie donoszeniem na kolegów!
  Lechu Wałęsa i TW BOLKU napisz może, że holokaust też był potrzebny. Zobaczysz co się będzie działo! mędrcu po podstawówce. Jesteś głupszy niż uczeń szkoły podstawowej! Ty głąbie, Bolku. Żółte okulary już masz. Teraz powinieneś dostać żółte papiery. Niedługo będziesz wąchał kwiatki, a mimo to nie możesz się uspokoić. Prawdy nie zatrzesz takim postępowaniem.
 • @kula Lis 69 20:17:38
  Kula odpowiedz mi na proste pytanie. Czy Bolek to gorszy agent SB o agenta mossadu - cia Singera???
  Chodzi mi o to, którzy agenci sa/byli gorszymi zdrajcami, ci, którzy jawnie z Polski zrobili i robią kraj satelicki Izraela -USA czy agenci SB-ZSRR???
  Przecież wspierając Jude - Dude wspierasz agenta 100 - kroć gorszego od agenta Bolka, bo np; Bolek w porównaniu do obecnych, wziął parę groszy od SB i wsypał parę osób, a np; taki jude - Dude za jeden kontrakt z usraelem na kupno po 7 -krotnie droższej cenie uzbrojenia od usraela inkasuje setki mln zł. a Bolek to brał grosze w porównaniu do tych multi-złodziei i agentów obcych wywiadów.
  Celowo faktyczni agenci mossadu, ciagle podpuszczają wielu naiwnych by ciagle szukali agentów z lat komuny, żeby obecni multi - agenci mogli kraść na olbrzymią skalę, żeby mogli likwidować ostatnie atrybuty Polskiej Państwowości, by z Polski budować Polin, kraj osadników żydowskich, a z polaków zrobić takich palestyńczyków.
 • @kula Lis 69 10:52:50
  No i racja :)

  "Dziennikarka zapytała byłego prezydenta o spotkanie z Borysem Jelcynem. Wówczas mieszkał na Kremlu, w dawnych mieszkaniach Stalina. Zagadnęła: „Jak się tam czułeś, zagorzały bojowniku komunizmu?”. Na to Wałęsa odparł, że był czas, że komunizm był potrzebny, a podstawy komunizmu nie były złe, jednak „coś poszło nie tak”. Zawsze staram się znaleźć na czas i sytuację. Był okres, kiedy potrzebny był komunizm. Wtedy kapitaliści nie byli dobrzy wobec robotników. Konieczne było zorganizowanie czegoś, aby dać im lekcję. Kiedy Stalin był u władzy, budowano fabryki. Ale komunizm trwał zbyt długo. Komuniści zajęli miejsce kapitalistów i zrobili coś gorszego niż kapitaliści. Ogólnie rzecz biorąc, podstawy tego pomysłu były dobre, ale potem coś poszło nie tak mówił były prezydent."

  - Socjokomunizm- (socjalizm/komunizm) to utopia; idea BYŁA "pikna" ino wykonanie "do dupy".

  Jeszcze raz: idea piękna, ale wykonanie: do ...upy!- tak brzmi, poprawnie, ten tekst! :)

  Na nasze szczęście!, po czasach "nieudanego" socjokomnizmu, na pewno nie ma powrotu do hierarchicznego korpokapitalizmu. Przetrenowaliśmy wszystkie opcje z wojnami włącznie. System utopijnych ubezpieczeń mamy przerobiony, a o nowych myśliwcach ( zakupach Mr Błaszczaka) też wiemy co myśleć. Wykorzystajmy zatem, te ostatnie dni /które nam jeszcze zostały/ dla siebie. :)
  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930