Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
134 posty 27551 komentarzy

Kula Lis

kula Lis 69 - Zagorzały Antybolszewik herbu Jastrzębiec

Cichocki, Kobosko - Hołownia

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

przedstawia sztab i prosi o pieniądze na kampanię: Mamy nadzieję na zmianę, która się w Polsce dokona

                                                                                                                                                                                Jacek Cichocki pokieruje sztabem wyborczym Szymona Hołowni, a pełnomocnikiem wyborczym będzie Michał Kobosko; w piątek w Warszawie bezpartyjny kandydat na prezydenta Szymon Hołownia przedstawił swoich kluczowych współpracowników.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Sztab Hołowni

                                                                                                                                                                              Hołownia poinformował, że szefem jego sztabu wyborczego został b. szef MSWiA Jacek Cichocki, a pełnomocnikiem wyborczym dziennikarz Michał Kobosko. Szymon Hołownia zaznaczył, że ważną osobą w jego sztabie będzie również Olga Adamkiewicz, która zajmie się komunikacją i „dopinaniem strategii informacyjnej”. Koordynacją prac wolontariuszy ma pokierować Agnieszka Buczyńska, zaś koordynacją prac programowych Stanisław Zakroczymski.
 
Hołownia zbiera na kampanię
                                                                                                                                                                          Kandydat na prezydenta oświadczył też, że jego komitet jest w trakcie dopełniania formalności związanych z rozpoczęciem zbiórki na kampanię.
Jako jedyny komitet, ze znanych mi w tej chwili, jesteśmy w sytuacji, w której musimy te pieniądze zebrać. Poprosimy o nie Polaków, mających nadzieję na zmianę, która się w Polsce dokona. Wierzę, że te pieniądze szybko i sprawnie zbierzemy mówił Hołownia.
 
„Sztafeta Szymona”
                                                                                    
Zapowiedział, że w poniedziałek od Lublina, a potem Rzeszowa i Krakowa, rozpocznie ze swoją ekipą „Sztafetę Szymona”, której celem będzie otwarcie w ciągu pięciu dni 16 regionalnych biur pod nazwą „Ekipy Szymona”. Z tych miejsc będzie prowadzona jego kampania wyborcza, ale też mają to być miejsca jak mówił „jednoczące mieszkańców”, prowadzące warsztaty i spotkania. W następnej kolejności biura mają być otwarte w Katowicach, Poznaniu, Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim, Toruniu, Szczecinie, Gdańsku, Olsztynie, Białymstoku i Warszawie. Dodał, że w jego wizji prezydentury jest otwarcie „lokalnych centrów Kancelarii Prezydenta”.
 
Dlaczego Cichocki?
                                                                                                                                                                            Pytany, dlaczego powierzył pełnienie funkcji szefa sztabu Cichockiemu, Hołownia odparł, że zna go od lat spoza polityki. Znam go jako człowieka, który nie należy do żadnej partii, i znam go jako człowieka, który jest państwowcem. Zwrócił też uwagę, że Cichocki jest z wykształcenia socjologiem. Pytany o pomysły na swoje hasło wyborcze odparł, że nie spieszy się z tym i liczy na pomysły m.in. „od ludzi” i inspirację ze spotkań, które odbędzie w całym kraju. Wiemy, że dzisiaj już moi konkurenci, kontrkandydaci, swoje hasła już ogłosili. Jeżeli mogę powiedzieć, to mnie osobiście nie przekonują. Więc będę trwał przy tym, że na nich nie będę głosował, choć ich szanuję dodał.
 
Skąd pieniądze na kampanię
                                                                                    
Odpowiadając na pytanie o potrzebne na kampanię kwoty, Hołownia odparł żartobliwie, że zależy to od tego, kto liczy. Jeżeli liczy twardy realista, taki jak Jacek Cichocki, to mówi, że potrafimy to zrobić trzy razy taniej, niż konkurencja. (…) Do jego realizmu dodam mały pesymizm, i powiem, że to może kosztować trochę więcej. Chcielibyśmy zamknąć się między pięcioma a dziesięcioma milionami złotych przyznał. Hołownia zapewnił, że jego sztab odbiera setki deklaracji o chęci wsparcia finansowego od wyborców, którzy chcieliby wpłacić niewielkie kwoty. My się będziemy opierali na finansowaniu społecznościowym przypomniał i przyznał, że bardzo lubi takie finansowanie, gdyż jest także „miarą zaangażowania ludzi i pokazuje, że w tym projekcie jest życie, że to nie jest pan, który dzwoni do prezesa (partii) i mówi +zrób mi przelew na kampanię+” powiedział obywatelski kandydat na prezydenta.
 
Wybory prezydenckie odbędą się 10 maja; jeśli żaden z kandydatów nie uzyska ponad połowy ważnie oddanych głosów, 24 maja odbędzie się druga tura wyborów. PAP                                                                            
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Ps...Motto: Małe kraje nie mogą pozwolić sobie na głupich przywódców- W. Orban. Następny konkurent "naszej" Garland...Jak można popierać takiego kandydata co popiera zboczone ideologię i aborcję. Hołownia to ukrożydek tvnowski i michnikowski, to kandydat esbeków, ubeków, WSI, żydów tak samo żydówa Kidawa. Żebrze jak Petru. PO 10zł…?.. Ludziska,! "DEJTA", bo chce być "prezy dętem", a taki goły jestem, taki maleńki, nagusieńki..użałujcie gołodhupca.. BEZWSTYDNIK.! Ci którzy pieniędzy nie mają a potrzebują jak Hołownia to szukają pracy by zarobić albo stoją pod kościołem i normalnie żebrzą. To ma być kandydat na prezydenta? Kijowski założyciel kodu może wspierać, coś mu zostało z tych zbiórek, a teraz dobry fryzjer, warto go mieć w sztabie wyborczym zgłoś się do niego. Hołownia, stań pod kościołem i podkurcz nogę a może ludzie do czapki coś wrzucą. Szymon Hołownia bezwzględnie popiera utrzymanie tzw. "kompromisu aborcyjnego". Kandydat na prezydenta krytykuje także uchwały samorządów występujących w obronie rodziny, które jego zdaniem mają one być wymierzone w środowisko LGBT. Hołownia popiera także metodę in vitro. Dulcynea del Kobosko, jestem w sztabie Hołowni, zbieram na kampanię w agencji…w dobrym towarzystwie (postkomunistycznym). Darmową reklamę robi nam TVN zakładana za skradzione z FOZZ pieniądze.
 
 
 
 
 
.
 

KOMENTARZE

 • Kasa na niego to tak jak by ktoś wrzucił ją do WC i spłukał z tym co tam zostawił.
  Hołownia odpuść sobie przygłupie, masz kiepsko we łbie i wygląd muminka. Hołownia jako pseudo dziennikarz i niedoszły prezydent po przegranej zagra w filmie "Karierowicz i żebrak" hahah. W tym komitecie same pachołki 6 króli. Mówiąc krótko, to UBekistan i jego funkcjonariusze, marionetki pociągane za sznurki.
 • To jest tak.
  Jakbyśmy mieli giąć się w zachwytach. Bo Ukraińcy chcieli swego Rowana Atkinsona i mają. To jak to, to my prawdziwi i proeuropejscy mamy być gorsi?
  Zaraz po wygranej okazałby się bez scenariusza, tekstu i na żywo w praktyce skrzyżowaniem Ferdynanda Kiepskiego z renegatem Kuklinowskim Andrzejem. Oczywiście obaj to fikcyjne postacie.
  Jak Pan Kandydat.
  A jak skończył Kuklinowski? Bo Kiepskiego wyłącza się pilotem.
 • autor
  Kukiz chce się zaprzyjaźnić z Owsiakiem. Antysystemowiec idzie jak burza. Jak tak dalej pójdzie za tydzień przywiezie Stefana Michnika i przedstawi rodzinie jako stryja ze Szwecji.Kukiz niedługo z Zandbergiem będzie rozpierdalał system. Zobaczysz!
 • @Jozio z Londynu 19:09:23
  TVP-Katolicki program dla Dzieci ZIARNO ! - za publiczne POLSKIE pieniądze Rabin Schudrich opowiada Polskim dzieciom o 1000 lat wspólnego Państwa POLIN

  https://vod.tvp.pl/video/ziarno,zydzi-nasi-starsi-bracia-w-wierze,23348930
 • @@@@!
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19kMjU2Yi9wLzIwMjAvMDIvMTYvODI1LzQ3NC9kYWUxMDhlMmM5Mjk0MGM4ODIyYTIwMGUzZWFlMDdmZS5qcGVn.jpeg

  Burmistrz Pucka zaangażowana w skandaliczną akcję KOD? "To jest tajemnica poliszynela. To osoba określonej opcji politycznej". Wygląda na to, że sprawa skandalicznego zachowania działaczy Komitetu Obrony Demokracji w Pucku jest znacznie szersza, niż tylko haniebne okrzyki wznoszone podczas przemówienia prezydenta. W sprawę „odpowiedniego powitania” głowy państwa, ma być zamieszana także burmistrz Pucka. Burmistrz zaangażowana w demonstrację
  Według relacji uczestniczki programu Studio Polska, w sprawę haniebnego zachowania członków KOD zaangażowana była burmistrz Pucka. To jest tajemnica poliszynela. Ludzie w Pucku mówią, że pani burmistrz namawiała, nawet starsze osoby z uniwersytetu trzeciego wieku, żeby kupowali gwizdki. „Macie być głośni”. To jest osoba określonej opcji politycznej i przygotowywała Puck do przyjęcia prezydenta. Uczestniczyła w tym aktywnie. Środowisko KOD-u jest jakby ich bojówką, która jeździ wszędzie. Ci sami ludzie pojechali do Wejherowa podkreśliła kobieta. To jest grubsza afera z tym Puckiem. Prokurator powinien zająć się sprawą.

  https://twitter.com/i/status/1228806438308458497
  Ps..Burmistrz Pucka powinna zostać natychmiast usunięta i powinien być wprowadzony zarząd komisaryczny..Burmistrz Pucka, Hanna Pruchniewska kto i kim ty jesteś?! Sprawdzić konta, sprawdzić jej majątek i decyzje! Ta dobrze wypasiona Hanka z Pucka wygląda jak klasyczna bojówka z KOD! Kto to próchno wybrał na burmistrza? Ludzie opamiętajcie się i myślcie wcześniej bo teraz wstyd na całą Polskę za tego babsztyla! O tej babie z Pucka różne wieści chodzą. Puck to dziura bez perspektyw. Nic tam nie ma. Akcja zakłócania uroczystości w Pucku nie udała by się gdyby burmistrz Pucka nie maczała w tym "palców"! W Wejherowie też była ustawka. Przecież to widać było po pewności siebie w poruszaniu się tej bojówki. Gdzie była policja i SOP? Pytanie co można zrobić, aby pociągnąć panią burmistrz do odpowiedzialności za spowodowanie zagrożenia dla oficjalnej uroczystości z udziałem prezydenta? Czy SOP przepytywał ją? Pozostaje do rozwiązania wielka zagadka: Dlaczego mieszkańcy Pucka i wielu innych miast w Polsce wybierają takich prezydentów i burmistrzów. W skandal był zamieszany także sztab kandydatki. Kidawa potem sugerowała, że był to masowy protest mieszkańców. Marionetka Tuska bez honoru powinna opuścić stanowisko w Sejmie. W Pucku było widać wyraźnie że to jest już schyłek działalności "Czcicieli Malarza kominów" - KOD-u. Ludzie zobaczyli ich prawdziwe oblicze i nie dadzą się więcej nabierać. Prokuratura powinna to babsko pociągnąć do odpowiedzialności karnej za nawoływanie do obrażania głowy państwa podczas państwowej uroczystości. Jeśli podburzała do zakłócania oficjalnych, państwowych uroczystości, to jest na to paragraf. Mam nadzieję, że prokuratura zajmie się tą funkcjonariuszką samorządową. Prymitywny babsztyl na usługach niedoszłej "prezydentki" chamskiej Polski. Mieszkańcy Pucka wygońcie to stworzenie z zajmowanego stanowiska. Środkowy palec Pani Joanny Lichockiej POkazany Targowicy to mały pikuś w POrównaniu do tej afery puckiej! Bur- mistrzyni nazwisko pochodzi od wieprza - pruch to po kaszubsku wieprz, więc zachowuje się odPOwiednio. Spaliła kukłę Kaczyńskiego, organizowała czarne marsze, obraża Kaszubów i PiS-owców. Wystarczy popatrzeć, burmistrz Pucka Hanna Pruchniewska to chyba siostra Gersdorf. Taka sama prezencja, taki sam stosunek do rządzących Polską. Pytanie, kto tam z rady miasta w Pucku takie coś mianował prezydentem, bo przyniosła tylko wstyd miastu. Ta zdesperowana własną nieudolnością banda, zwana "opozycją" nie przebiera w obrzydliwych metodach prowokacji i hejtu - oni za te chuligańskie wybryki nawet płacą! Najwyższy czas pokazać, że Państwo nie jest z dykty i zacząć przestrzegać istniejące przecież w tej materii prawo! Należy przykładnie ukarać chuliganów, bo mamy dość obrażania naszych demokratycznie wybranych władz i zdecydowanej większości Polaków, przez coraz bardziej rozwydrzonych bezkarnością frustratów i dewiantów! Politycy, którzy te najgorsze zachowania nie tylko jawnie popierają, ale co gorsza wręcz zamawiają i finansują, powinni być przez Naród raz na zawsze potępieni i wykreśleni, jako osoby publiczne. Niestety, istnieje jedna obawa, że skorumpowani i upolitycznieni opozycyjni sędziowie, będą "na przekór" bagatelizować i torpedować najbardziej nawet słuszne oskarżenia…Zwykli ludzie nie mają siły sprawczej by spacyfikować POwskie władze miejskie czy gminne i ich bojówki-muszą ścierpieć poniżanie i zastraszanie. Ale dziwi, że służby nie interesowały się co knują lewacy.
 • @brian 19:03:18
  Niestety. Świadomość tych wszystkich aferzystów powoduje, że niezawisły faktycznie sąd zasądziłby sprawiedliwe wyroki, a w świetle obecnego prawa, tj. rozszerzonej konfiskaty także majątków pochodzących z przestępczego życia. Tym samym uciemiężony przez lata polski naród obdarzyłby poparciem obecną władzę poparciem na kolejne 20 lat. Ta perspektywa uruchomiła całą tę machinę prania mózgów Polakom przez "totalną opozycję" i "nadzwyczajną kastę ludzi", aby do tego i dopuścić. Wystarczy przypomnieć sobie sowa byłego Prokuratora Generalnego Seremeta, który nie mając świadomości włączonych kamer raczył rzec znamienne słowa "Jak PiS dojdzie do władzy, to nas wszystkich pozamyka". Czyżby Prokurator Generalny nie miał podstaw do wygłoszenia takiej tezy? Kto ma odrobinę zdrowego rozsądku w swoim rozumowaniu nie będzie miał wątpliwości. Tak więc nie dajmy się zwieść tym nowym piewcom i złotoustym mówcom typu kandydat na prezydenta Kosiniak-Kamysz, Biedroń, Hołownia, czy nowo wybrany szef PO Budka. Tu nie idzie o dobro Polski i Polaków, tylko zabezpieczenie ich osiągniętego dobrostanu. Jedną z metod na wylanie kubła bardzo zimnej wody na ich rozgrzane umysły to wybór PAD na kolejną kadencję prezydentury w pierwszej turze wyborów, i nie różnicą 0,75 % poparcia lecz przynajmniej 5 - 6 %. Czyli pan PAD musi mieć w I turze ok. 56 % głosów z urn wyborczych. Drodzy Polacy wychyńcie zatem z tych czeluści beznadziejności, w które zagonili was wpierw chazarscy żydzi Bucholtze aka Balcerowicze, Kone aka Wałęsy, Szczynukowicze aka Komorowskie, Stolzmany aka Kwaśniewskie, Milery, WSIowcy, Tuski, Kastowcy itp. złorzeczące w duchu narodowi polskiemu dorobkiewicze. W Narodzie Polskim Siła.
 • @@@@!
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19lMjBiZS9wLzIwMjAvMDIvMTcvODI1LzUyOC83ZDM1ODBlNTRhZGY0ZWRhYjZiMWFmNWI1N2FjNzdjNy5qcGVn.jpeg

  Śmiechu warte! Hołownia deklaruje: Jeśli zostanę prezydentem, chętnie rozwinę swoje umiejętności telewizyjne. Będę wygłaszał orędzia! Moją ideą jest przyjazny rozdział Kościoła od państwa. Nie chciałbym mieć rozdziału, który skończy się kolejną wojną religijną albo światopoglądową w Polsce. (…) Prezydent może dużo zrobić w warstwie symbolicznej. Powinien w moim odczuciu w porównaniu z moim poprzednikiem ograniczyć swoją działalność oficjalną w obszarze religijnym powiedział Szymon Hołownia na konferencji prasowej w Lublinie. Nie bez powodu nie kandyduję na Prymasa Polski tylko na prezydenta mówił Hołownia, po czym dalej próbował być zabawny: Moi poprzednicy ustanowili już taki poziom jeżeli chodzi o przemówienia z wałów jasnogórskich, że ja już się nie podejmuję mówiąc szczerze.
  Szymon Hołownia skrytykował też działania rządu, które rzekomo mają uderzać w finanse samorządów. Wśród nich są m.in. podwyżki dla nauczycieli czy zerowy PIT dla młodych Polaków. Samorządy w Polsce w tej chwili są w Polsce okrajane z ich samorządności, samodzielności. Rząd rozdaje prezenty na koszt samorządów różnym grupom przed wyborami zaznaczył. Hołownia: Chętnie rozwinę swoje umiejętności telewizyjne. Z kolei w rozmowie z TOK FM Hołownia stwierdził, że będzie wykorzystywał swoje „umiejętności telewizyjne”. Ponieważ jak się jest spełnionym i szczęśliwym grafomanem tak jak ja, to książki się tłucze jedna za drugą. A telewizja? Jeżeli uda mi się osiągnąć mój cel i zostać prezydentem w maju to proszę pamiętać, że prezydentowi przysługuje prawo wygłaszania orędzia w mediach publicznych, a więc bardzo chętnie swoje umiejętności telewizyjne jeszcze raz rozwinę, ale tym razem na innej antenie powiedział Szymon Hołownia.
  Facebook Szymon Hołownia/tokfm.pl


  Ps..."Jeżeli uda mi się osiągnąć mój cel i zostać prezydentem w maju…"- już dzisiaj gwarantuję tępakowi Hołowni, że mu się nie uda się. Po orędownictwie chazarskiego z metra ciętego konusa, koperciarza Grodzkiego, już zaczynam się denerwować, że jakimś fuksem mógłby nam się nieszczęśliwie przytrafić następny "orędownik", a do tego zdalnie sterowny, niezbyt bystry i bez wykształcenia…To jest naprawdę niepojęte, żeby w kraju Unii Europejskiej kandydata na prezydenta wystawiała zagraniczna stacja telewizyjna (TVN).

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930