Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
134 posty 27551 komentarzy

Kula Lis

kula Lis 69 - Zagorzały Antybolszewik herbu Jastrzębiec

Tuleya kreuje się na ofiarę:

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ludzie atakują mnie dwa-trzy razy w tygodniu. Osób niepoczytalnych czy sfrustrowanych nie brakuje

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Znany z zaangażowania politycznego sędzia Igor Tuleya, przeciwnik reformy sądownictwa, w rozmowie z portalem Onet stara się kreować na ofiarę i skarży się, że jest atakowany przez ludzi na ulicy. Kiedyś dwóch młodzieńców zaszło mi drogę i zaczęło mnie wyzywać. Gdyby w okolicy nie było monitoringu, to pewnie dostałbym w twarz. Innym razem facet, obok którego przechodziłem zatkał nos i powiedział „ale śmierdzi”. Takie sytuacje zdarzają mi się dwa, trzy razy w tygodniu. To się kiedyś źle skończy powiedział. Przywoływał sytuację, gdy zaczepili go krytycy podczas, gdy udawał się na wywiad z włoską telewizją. Ostatnio taka kumulacja miała miejsce dwa tygodnie temu. Pamiętam, że około godz. 16 wysiadłem z tramwaju, bo na placu Zamkowym byłem umówiony z telewizją włoską na wywiad. Najpierw doszło do jednego incydentu na dole, przy przystanku, a potem do drugiego, już na Krakowskim Przedmieściu mówił. Tuleya obawia się fizycznego ataku. Tuleya stwierdził, że może zostać zaatakowany fizycznie. Osób niepoczytalnych, czy sfrustrowanych nie brakuje i taki może być tego finał. A ja nie wiem jak miałbym temu zapobiec. Nie będę przecież chodził z ochroną 24 godziny na dobę podkreślił. Czy to już nie paranoja? Oczywiście jakiekolwiek akty przemocy należy stanowczo potępić, ale sędzia Tuleya powinien być świadomy tego, że jego zaangażowanie polityczne i szkalowanie własnego kraju w zagranicznych mediach zostanie zauważone przez Polaków.

wiadomosci.onet.pl                                                                                        
                                                                                                  
                                                                                                                                                                                        Ps..."Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę". Twarz szympansa Ubu aka (s)Tuleyi, to symbol kasty sędziowskiej! A jakie jest pochodzenie nazwiska? Jeszcze trochę i będzie mógł zagrać Drakulę albo Nożycorękiego bez charakteryzacji.
"Osób niepoczytalnych, czy sfrustrowanych nie brakuje"… Mamy tego przykłady pośród uprzywilejowanej ponad wszelką miarę kasty. Nie można wszystkiego wytłumaczyć dzieciństwem w ubeckiej rodzinie. I jednym z takich niepoczytalnych jest niejaki szympans Ubu aka (s)Tuleja. Właściwie gdzie zaszeregować gościa w todze,który ewidentnie pomaga gangsterom a niektórym feruje po kilkaset tysięcy za to że siedzą może to faktycznie obłąkanie nie mniej czas i tak odłożyć togę. A powinni na ciebie pluć 7 razy w tygodniu to byłaby dopiero prawdziwa sprawiedliwość od ludzi dla zdrajcy i zaprzańca. Powinni cię bandziorze atakować 3 razy na godzinę! Odwołać chama z sędziego i do roboty - kamieniołomy dla takich sędziów, konfiskata majątku! Niepoczytalny szympans Ubu aka Tuleja uprawia politykę zagraniczną i to publicznie. To dewiant jest. On nie musi się kreować jest ofiarą……ofiarą pękniętego kondoma. Wstyd dla polskiego państwa. Jak to możliwe, że ten synuś dwojga UBeków nadal jest sędzią? Uniewinnił posłankę ewidentnie winną korupcji, a na dodatek nieustannie łamie prawo zajmując się polityką a przecież sędziom nie wolno tego robić na mocy Konstytucji, podobnie jak wojskowym! Dlaczego ta gnida nadal jest sędzią, pytam! Gdzie rząd, gdzie policja, gdzie prokurator?! Dlaczego polskie państwo jest takie silne i brutalne wobec ludzi słabych i bezbronnych, a takie słabiutkie właśnie wtedy, gdy NALEŻY okazać siłę i brutalność. Taka szuja to powinna się bać cały czas, że spotka ją jakaś zasłużona kara. Ty, szympansie Ubu aka (s)Tuleyko, nie oczekuj od losu więcej, bo zasłużyłeś na skopanie. Nie ma miejsca dla takiego szamba jak ty.
 

KOMENTARZE

 • @@@@!
  Kiedyś nikt tak nie narzekał bo takich od razu wieszali…To dobrze, że ten sędzia chociaż trochę odcierpi za krzywdy, jakich przysporzył niewinnym ludziom. Ubierz pończochę na głowę staniesz się niewidzialny …..co się skończy źle? że cię szympansie Ubu aka (s) Tuleya zatłuką? To będzie dobra wiadomość dla Polski. Sam bym mu tę poubecką mordę wypolerował. Mania prześladowcza ogarnęła sędziego międzynarodowego politykiera. Czy lekarz dał mu świadectwo poczytalności? Kto tego szympansa Ubu aka (s)Tuleje zrobił sędzią? Przecież to hańba dla sądownictwa! Z taką gebą to bym z domu nie wychodził. Nie dość, że wygląda jak Belfegor to i natura kundla.. Kłamca i prowokator, SBecki synalek udając sędziego! Ale krzywdy mu nikt nie zrobił. Serce rośnie, że ludzie jednak kochają zwierzęta. Szympansie Ubu aka (s)Tuleja, jeśli dwa, trzy razy w tygodniu obcy ludzie mówią ci, że jesteś chujem, to dla własnego dobra tego nie lekceważ i idź do urologa.
 • Od razu Ci przywalę:
  Nie powinieneś czepiać się wyglądu tegoż Pana.
  Nie wiem jak wyglądali Mama i Tata czy któryś z dziadków. To nie jego wina. Ja też nie należę do superprzystojniaków. Choć nie ta liga:)))
  Jeśli ładny pan czy ładna pani wygłaszają teksty ociekające zdradą i wezwaniami do zdrady- trzeba uruchomić Organa.
  Ale, być może jeszcze zbyt wcześnie na to. Tak jak na komornika u Pana Mecenasa Gie.
  Spokoju i rozwagi. Nie daj się prowokować. Choć czasem ochota przychodzi, oj:)))
 • @08:41:28
  Widziałeś notkę o zszokowanych Stanach?
  Ledwo przebrnąłem, tyle tego.
  Normalnie sobie z dziubków spijają:)
  Jakbym Sputnika przeglądał.
  A jaka zgoda i wspólne oburzenie.
 • @brian 08:46:52
  Rozumiem, że tobie podobał się tzw. Majdan z wynajętymi przez USA mordercami, którzy z ukrycia strzelali do policji i demonstrantów?
  Albo Kaczelnik wrzeszczący "chwała gerojam!"?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:11:00
  Fajnie z pozycji oberadmina pisać podobne rzeczy.
  O rewelacjach przytaczanych przez "Alfax" można było dowiedzieć się kilka lat temu. Nawet w komentarzach któryś z głaszczących Autora to napisał.
  Jeśli to potwierdzone, czemu dążono do usunięcia Trumpa?
  Biden z Burakiem powinni dawno gnić w jakimś tajnym więzieniu i czekać: Prokurator Generalny podpisze K.S. czy nie a czy Trump ułaskawi? Bo takie zarzuty jak opisano to Zdrada Stanu jak nic.
  Oprócz tego- gdzie te ogólnokrajowe oburzenie w Stanach? Gdzie demonstracje przed siedzibą "Demokratów" i Białym Domem( za bezczynność)?
  Kaczelnik czasem coś walnie, niestety prawda. Za głośne mówienie o tym jeszcze mnie nie wywalili:) Znaczy ten PiS nie taki straszny.
  Jednak sojusz ze Stanami dla Polski jest racją bytu. A że z Obamą było coś nie tak, zrozumieli sami Amerykanie. Wreszcie.
  Chyba że ktoś woli ponowne pożarcie Polski przez układ Rosja- Niemcy.
  Rozumiem, naiwny jestem. Może nawet gorzej: PiSo naiwny.
  Jednak Tu mamy miejsce dyskusji, nie chamskich naparzanek.
  Nie musimy się we wszystkim zgadzać.
 • @brian 09:32:32
  Masz rację, NEon to miejsce dyskusji a nie projekcji chamstwa jak "niepoprawni", dokąd trafiają wyrzuceni stąd trolle.

  "Jednak sojusz ze Stanami dla Polski jest racją bytu." - I tu pozwolę się nie zgodzić. Ten "sojusz" to gwóźdź do trumny RP. USA to państwo bandyckie, twórca i sponsor światowego terroryzmu. Jak będzie im pasować to nas oleją jak ostatnio Kurdów.

  Nie odpowiedziałeś na moje pytania.

  PS. "Oberadminem" jest p.Opara, ja jestem zwykłym blogerem.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:48:00
  Sorry za "awans", nie wiedziałem:)
 • @brian 10:27:23
  To teraz wiesz :)
 • Problem polega na tym, że
  nie tylko "takich było wielu", ale takich jest nadal wielu, bo wielu z nich nadal jeszcze żyje i to zapewne w bardzo dobrych warunkach, jak np. profesor Bauuman we Wrocławiu. A poza tym to żyją ich dzieci, wnuki i to właśnie one najczęściej jak przeanalizujemy naszą scenę polityczną, uprawiają w Polsce tą "swoją komuszą demokrację".

  Ps..Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.
 • @brian 08:41:28
  Wobec ekscesów jakie ostatnio mają miejsce w Polsce należy postawić pytanie....Czy Polacy powinni zacząć lać w mordę czerwone zdradzieckie kurwy? Te zbrodnicze lumpy i pasożyty tylko okradają nam ojczyznę od 1945 roku i szkodzą na wszystkich możliwych odcinkach w tym i w PE opluwając nasz kraj na forum międzynarodowym. Chciałbym tu zaapelować do Polskich i Amerykańskich służb specjalnych abyście zaczęli neutralizować szczególnie groźnych czerwonych bandytów którzy są śmiertelnym zagrożeniem dla demokracji światowej. Nie pozwólcie im "rozwinąć skrzydeł" i tępcie to czarcie kurewstwo w zarodku. Cały cywilizowany świat powinien przystąpić do walki z tymi komunistycznymi rurami bo to zagrożenie dla istnienia ludzkości. To samo mówił George S. Patton. Jak by politycy wzięli na poważnie jego idee to problem żydobolszewicki by nie istniał. W komunistów trzeba walić na wszystkich możliwych frontach bo to czarcie ścierwo jest wyjątkowo podstępne i niebezpieczne dla całej ludzkości. Skoro Rząd nie chce dać ustawowo broni palnej Polakom to niech chociaż do jasnej anielki odbierze ją żydokomunistycznym bandytom którzy jako cywile jedyni posiadają broń tak masowo w Polsce! Zadaję sobie pytanie dlaczego tego PiS-o dupy nie widzą? To można zrobić w każdym momencie i odebranie broni czerwonym mordercom utrwalaczom władzy sowieckiej (często mają ją zbóje w togach i byli milicjanci) osłabiło by radykalnie ich morale! Pytam kiedy wezmą za mordę komendantów policji w komisariatach bo to oni są odpowiedzialni za ukrywanie afer i te ekscesy żydokomunistów i wyzywanie Prezydenta? Platforma antypolskich bandytów według poleceń Moskwy za swoich rządów obsadziła wszystkie ważne funkcje w Polsce a sowieckie pasożyty dobrze wiedziały gdzie obsadzić stanowiska bo okradali naszą ojczyznę od 1945 roku! To nie po to wprowadzili tu ten swój żydokomunistyczny syfilis zwany socjalizmem aby robotnikom żyło się lepiej, tylko była to ideologiczna maska na ryju bandyty do drenażu PKB okupowanych przez sowietów państw Europy Środkowo Wschodniej. Takim mendom i kanaliom żydowskim jak Leiba Kone aka Wałęsa czy junior pijanica i pospolity złodziej Izaak Stolzman aka Kwaśniewski syn enkawudzistowskiego i ubeckiego zbrodniarza i bandyty Moskwa pozwalała rządzić (mieli na nich papiery) ale w zmian musieli działać na rzecz Rosji. Te zdradzieckie świnie dla własnych egoistycznych potrzeb w tym i życia w luksusie i dostatku służyli dla obcego państwa które za to okradało nas na biliony złotych. Wystawiali też współobywateli na pręgierz żydokomuszych zbójów w togach do dyscyplinowania i upokarzania narodu! Taki jest rodowód wszystkich afer w Polsce. To nasza nieporadność i powściągliwość tak zachęca czerwone zboczone bezbożne fallusy do ataków na nas. TVP i inne polskie media zachowują się jak dzieci we mgle. Zamiast Kinder waginy Kidawy niespodzianki TVP w rankingach do ostatnich dni wyborów prezydenckich powinni podawać żydoszwabską rudą kanalię Tuska jako kandydującego którego Polacy nienawidzą. To taki sprytny zabieg marketingowy. W ten sposób Polacy będą platformę utożsamiali ze znienawidzonym Tuskiem i tak pan Prezydent A. Duda wygra w pierwszej turze wyborów. Druga sprawa to najwyższy czas wystąpić do instytucji międzynarodowych o uznanie komunizmu na równi z faszyzmem. To nic nie robienie PiS-u w tej i w innych sprawach tak zachęca zdrajców do ataków na nas i na Polskę.
 • @brian 08:41:28
  Kim jest tzw.Targowica zwana opozycją? Warto wiedzieć, że Stalin przysłał 340 tys żydobolszewików, litwackiej biedoty w tym kilka tysięcy enkawudzistów pod nazwiskami pomordowanych Polaków tzw. POPów do Polski po wojnie żeby budowali żydokomunę w PRLu. Oczywiście, że nie pozbył się inteligencji, tylko przysłał najgorszą kategorię ludzi, prostactwo bez wykształcenia, przestępców, najróżniejszej maści zboczeńców, brudnych i oszczanych meneli oraz oprawców i oprychów NKWD i Smierszy. Tymi menelami i oprychami bez żadnego wykształcenia żydokomuna obsadziła najwyższe stanowiska w Kraju, w radach narodowych, w wojsku i policji, urzędzie bezpieczeństwa, gdzie zostawali oficerami, a jak przypadkowo mieli średnie wykształcenie to zostawali lekarzami, nauczycielami, architektami, prokuratorami a także sędziami. Te synekury bolszewicy traktowali jako dziedziczne i do dziś przekazywane są swoim dzieciom i wnukom jako im należne. Te POmioty przybłędów tego dziadostwa wschodniego, oprychów i meneli żydobolszewickich, które od 75 lat niszczą nasz Kraj i okradają Polskę i Polaków bezczelnie roszczą sobie prawo do rządzenia i najwyższych stanowisk w naszym Kraju, a kiedy roszczenia nie są spełnione to zaczyna się szkalowanie, plucie i donoszenie na Polskę do obcych państw i najróżniejszych organizacji międzynarodowych pod wyimaginowanym pretekstem braku praworządności i permanentnie występują w Unii przeciw Polsce nie tylko z błagalnymi apelami o ukaranie naszego Kraju i obcięcie dotacji unijnych ale i dążą do wyrzucenia Polski z Unii.
 • @kula Lis 69 14:40:58
  ."Czy Polacy powinni zacząć lać w mordę czerwone zdradzieckie kurwy? Te zbrodnicze lumpy i pasożyty tylko okradają nam ojczyznę od 1945 roku i szkodzą na wszystkich możliwych odcinkach w tym i w PE opluwając nasz kraj na forum międzynarodowym. Chciałbym tu zaapelować do Polskich i Amerykańskich służb specjalnych abyście zaczęli neutralizować szczególnie groźnych czerwonych bandytów którzy są śmiertelnym zagrożeniem dla demokracji światowej"

  Mam parę pytań:
  1. Nie obawiasz się, że lejąc komuchów (jestem za!) to połowa wierchuszki PiS będzie miała poobijane mordy?

  2. Wołając na pomoc amerykańskie służby specjalne nie zachowujesz się jak zdrajca?

  3. Co to jest "demokracja światowa" i kto ją reprezentuje?

  Jak cię znam to nie odpowiesz na ŻADNE pytanie. Zgadłem? :))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:25:08
  ad.1 gdzie drwa się rąbie to i wióry lecą. Trudno. ad.2. a co w tym złego gdy nasze nieporadne, lub asekurują się i nie chcą, bo może będzie zmiana i my chcemy mieć robotę. ad.3 trochę niefortunnie to ująłem.
 • xd co tu komentować żadnej gwiazdki xdd
  Panie Tuleya trzeba by ochronę na koszt obrażaczy i hejterów xd jakąś ładną babeczkę z małym gnatem xdd jednego hejtera może być mniej xd
  Tuleya to bohater bez dwóch zdań trzeba mieć odwagę żeby draństwu się postawić xd
 • @kula Lis 69 14:40:58
  30 lat katolicy rozkradają ten kraj... teraz mamy stuprocentowo katolickie ustawy tyle że za rządów jarka poszli dalej i juz otwarcie mordują naród (metoda na SOR i metoda na biurokrację) xdd....

  Komuniści opłacali się rosji katolicy opłacają się Unii a dodatkowo kradną bo tak... za komunizmu by wisieli xdd za każdą większą kradzież by wisieli i tyle by cwaniactwa było... już by w telewizorze się nie pojawiali tak jak teraz.... a za katolików w parlamencie eu kto bryluje lewandowski xdd i cała jego banda też ...
  Komuniści zrobili porządek z parszywą sanacyjną polską świat stał się normalny bez kast narodowych... dali wszystkim edukację a nie dobrze urodzonej sitwie xdd katolicy poniszczyli kraj do samego zera... a przy wszystkim asystował kłamczyński xD.... Jak się pojawił jeden prawy i sprawiedliwy lepper to go wpierw chciał posadzić a potem ktoś go zamordował... katolicy zrobili z tego kraju bagno 3 miliony uchodźców nie mogą się mylić..
  arabowie piszą "tu się nie da żyć" i mają rację ten kraj katolicy zamienili w bagno sami rozmodleni xd.... komuniści rozwijali kraj a te zdradzieckie mordy wycinają puszczę białowieską... a wcześniej rozwalili wszystko dosłownie.... sprzedali rozkradli oddali mafiom..... przy grabieży wat tuska kłamczyński wiernie asystował xddd 30 lat te same MORDy katolickie.... teraz facet się módl żeby tu komuniści wrócili, bo ten kraj katolicy zatopią jak titanic xD
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:25:08
  zgadłeś nie narzekaj że nie odpowie na pytanie zaleta że cię nie zabanuje... mi kiedyś chamsko odpisał xd niech lepiej nie komentuje tak będzie śliczniej xD
 • @kula Lis 69 16:33:26
  Szacun, zwracam honor :)

  Ale jak chcesz wołać amerykańskie służby to czemu nie od razu MoSSad i FSB? Może razem wyjaśnią sprawę katastrofy smoleńskiej?
 • @Leon. 17:19:07
  No przecież odpowiedział...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:52:48
  Może faktycznie FSB lub Mossad? Może byliby bardziej skuteczni?
 • No i znalazły się 2 miliardy złotych Platformy Obywatelskiej na onkologię...
  https://pbs.twimg.com/media/EQ6Tbw-WkAAlQXx?format=jpg&name=small
 • @Leon. 17:18:13
  [zdradzieckie mordy wycinają puszczę białowieską... ] doucz się, puszczę "wyciął" i nadal "wycina" kornik lubiący monokulturę.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:53:19
  TVP-Katolicki program dla Dzieci ZIARNO ! - za publiczne POLSKIE pieniądze Rabin Schudrich opowiada Polskim dzieciom o 1000 lat wspólnego Państwa POLIN

  https://vod.tvp.pl/video/ziarno,zydzi-nasi-starsi-bracia-w-wierze,23348930
 • @brian 08:41:28
  To oni zastąpili wymordowaną w czasie II WS i po jej zakończeniu prawie w pień inteligencję polską - ich potomstwo stanowi dziś tzw "ylyty tenkraju".
 • @kula Lis 69 20:49:20
  Za to jakie potomstwo!!!
  (jak nie zjesz kaszki to przyjdzie tuleja, buuu
  na "Koniu")

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930