Szokujące słowa przedstawicieli „kasty” sędziowskiej w OBWE. „Plan wojenny dla praworządności”

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Portal wPolityce.pl dotarł do treści wystąpień przedstawicieli polskiej i europejskiej „kasty” sędziowskiej w trakcie spotkania online zorganizowanego przez OBWE. W trakcie rozmów pojawiło się tak dużo kłamstw i manipulacji, że wydaje się pewne, iż spotkanie zorganizowano tylko po to, by szczuć na polski rząd. Do spotkania doszło 29 czerwca, a uczestniczyli w nim m.in. sędzia Dariusz Mazur, ze skrajnie upolitycznionego stowarzyszenia „Themis”, Filipe Marques, prezes europejskiego stowarzyszenia sędziów MEDEL oraz Jose Igreja Matos. wiceprezydent Międzynarodowego Stowarzyszenia Sędziów. Polscy sędziowie uczestniczący w spotkaniu chwalili się spotkaniami z młodzieżą w ramach Tour de Konstytucja (ciekawe, czy mówili, że młodzież w Dobczycach celowo spędzono na takie spotkanie i to bez zgody rodziców) oraz narzekali na rzekome szykany, które dotykają „męczenników” takich ja sędzia Igor Tuleya i Juszczyszyn.

 
W swoim wystąpieniu sędzia Dariusz Mazur przedstawił formy protestu wobec zmian w sądownictwie, m.in. symbolice opornika, organizowanych manifestacjach, listach otwartych, czy też bojkotowaniu wyborów do KRS. O formach protestu wobec „prześladowania” sędziów Tulei oraz Juszczyszyna wspomniała też sędzia Joanna Hetnarowicz-Sikora. Wielokrotnie wspominano o prowadzonych przez przedstawicieli stowarzyszeń sędziowskich spotkaniach z młodzieżą szkolną informuje nas osoba, która zna kulisy spotkania zorganizowanego przez OBWE.
 
LGBT i „plan wojenny”
Z relacji naszego informatora wynika też, że kłamstwami i pomówieniami wobec Polski posługiwali się także przedstawiciele, międzynarodowej „kasty” sędziowskiej José Igreja Matos proponował „plan wojenny” dla praworządności.
 
Posłużył się pojęciem „koni trojańskich” w kontekście fałszywych sędziów, których lista znajduje się na specjalnej stronie internetowej, a których liczba przekroczyła tysiąc. Przestrzegał przed popadnięciem w pułapkę populizmu. Wyraził też potrzebę stworzenia planu wojennego dla praworządności, który jednocześnie rozwiązywałby problemy gospodarcze, a który poruszałby istotne kwestie rządów prawa jak, przykładowo, prawa LGOTY słyszymy od naszego informatora.
 
Z kolei Rasa Ragulskytė-Markovienė, sędzia i profesor z Litwy, wspomniała o potrzebie wsparcia na arenie międzynarodowej sędziowskiego ruchu oporu w Polsce.
 
Kolejny prelegent, Filipe Marques porównał sytuację w Polsce do sytuacji w Turcji, w której jeden z sędziów został skazany na 10 lat więzienia. Mówca wspomniał też o karnym przenoszeniu członków Stowarzyszenia Prokuratorów Lex Super Omnia na stanowiska oddalone nawet o 300 km od dotychczasowego miejsca pracy informuje nasz rozmówca.
 
Szkalowanie Polski na arenie międzynarodowej, to znak rozpoznawczy części środowiska sędziowskiego. Widać, że sędziowie mają potężne wsparcie międzynarodowe i zaplecze polityczne. Tylko czy jest tu jeszcze miejsce na niezależność i niezawisłość?                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Ps...W wielu dziedzinach przydałby się wariant turecki, a nie gawędziarstwo…Żydzi i ich potomkowie dziedzicząc synekury w sądach i prokuraturze od 1944 roku podnoszą łeb. Zaraz zaraz a co na to prawo Polskie które mówi o apolityczności sędziów. Czas skończyć z poprawnością polityczną i stosować zdecydowanie obowiązujące prawo w Polsce wobec upolitycznionych sędziów nie może być tak, że utworzyła się kasta która będzie rozwalać system prawny bo tak nakazuje im zachodni pan. Uruchomić w końcu narzędzia, które uniemożliwią dalsze szkalowanie Polskiego Państwa KK Rozdział XVII. Przestępstwa przeciwko Rzeczypospolitej Polskiej. KŁAMSTWO JEST PRZESTĘPTWEM! To jest efekt tolerowania przez państwo łamania konstytucji 178 artykułu przez POkiszczakowskich sędziów. Ich upolitycznione bojówki sieją zamęt, anarchię i bezprawie orzecznicze. Taki sędzia powinien być karany za kłamstwa wobec RP i Narodu. (należy określić co jest zdradą Narodową i na jakim forum lub kraju)..Plucie bezkarne na Polskę to efekt bezradnego działania PiS! Zróbcie to co w Turcji, a świat będzie was cenił, bez względu na to co będą mówić!
 
Jak już Witkacy powiedział: nikt nie odda swoich przywilejów, chyba że dostanie porządnie w mordę! (parafraza).
 
Za obecną sytuację w sądownictwie należy podziękować panu Prezydentowi A. Dudzie i Jego „pożal się Boże” doradczyni sklerotyczce Z. Romaszewskiej. Reformę przyblokowała babka z Białorusi [paskudny błąd PAD], a można było opcję ZERO wprowadzić z zaskoczenia i teraz bylibyśmy w innych realiach politycznych. Jest konsekwencją jego veta reformy sądownictwa po telefonie Merkel. Część kasty po powrocie Tuska poczuła wiatr w żagle. Oby nie był to dla nas Polaków wiatr z piaskiem w… oczy! Skoro jak w Turcji, to pozamykajcie tych tzw sędziów. Niech sobie przypomną stan wojenny za czasów ich idoli. Ta sytuacja to efekt cackania się z „nadzwyczajną kastą”. Oni naprawdę uwierzyli, że są „nadzwyczajni”. No więc jeżeli w gejropie już wierzą, że u nas jest jak w Turcji to najwyższy czas zrobić kaście Turcję. Polska i tak już nic nie straci a zbuntowana kasta będzie miała to co chciała. Model turecki dla naszej kasty jest optymalny. Jednak Erdogan miał rację. Bardzo dobrze, Turcja wzorem do naśladowania. Model turecki jest bardzo dobry, tak się składa. Wiele rzeczy w Turcji jest dobrych, a w kraju panuje porządek. Ukradniesz obetną ci rękę. Zabijesz utną ci łeb. Skorumpowany urzędnik ucięty łeb. Skorumpowany sędzia wieloletnie, ciężkie więzienie lub ucięty łeb. I jest porządek. Ale są tacy, którzy nazwą to tyranią, choć nikomu normalnemu i porządnemu włos z głowy nie spada.
 
No Polacy oczy szeroko otwarte: Gdańsk 38/9 powtarza się piąta kolumna. Führer już przysłany niewiele zdziałał w UE dla Polski służył dzielnie BRD teraz będzie budował dla dobra mocodawców (politik naht osten) Polacy pilnujcie Polski.