Stan wyjątkowy na granicy Polski z Białorusią!

W 183 miejscowościach obowiązują ograniczenia. SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Od czwartkowego popołudnia na części województw podlaskiego i lubelskiego został wprowadzony trwający 30 dni stan wyjątkowy. Obejmuje 183 miejscowości (115 w woj. podlaskim i 68 w woj. lubelskim) bezpośrednio przylegające do granicy.

W czwartek Dzienniku Ustaw opublikowane zostało rozporządzenie Prezydenta RP wprowadzające stan wyjątkowy w części województw podlaskiego i lubelskiego. Rozporządzenie weszło w życie z dniem ogłoszenia, tym samym 183 miejscowościach przylegających do granicy z Białorusią od czwartku obowiązuje stan wyjątkowy. Późnym wieczorem tego samego dnia opublikowano rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ograniczeń wolności i praw w związku z wprowadzeniem stanu wyjątkowego i rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie ograniczenia prawa posiadania broni palnej, amunicji i materiałów wybuchowych oraz innych rodzajów broni. W związku z tym w 183 miejscowościach w pasie przy granicy z Białorusią obowiązują ograniczenia. Dorośli muszą nosić przy sobie dowód osobisty lub inny dokument tożsamości, a uczące się osoby poniżej 18 lat - legitymację szkolną. W czwartek wieczorem przy tablicach z nazwami przygranicznych miejscowości montowane były tablice informacyjne o treści „Obszar objęty stanem wyjątkowym”.

 

kula Lis 70

kula Lis 70 - Zagorzały Antybolszewik herbu Jastrzębiec

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

2.6

liczba ocen: 5

Post jest opublikowany więcej niż dn. Funkcje oceny i komentowania zostały wyłączone.

 • Happening Kramka i aktywistów przy granicy. "Rygory stanu wyjątkowego uczciwi ludzie powinni łamać"

  https://media.wplm.pl/thumbs/82a/OTYwL3VfMS9jY19hN2U1My9wLzIwMjEvMDkvMDIvMTIwMC83NjEvMDA0ZjExY2Q4MDYyNGNkNDgzZjhjN2E1MzcwMzQ5M2IuanBlZw==.jpeg

  Sąd nie uwzględnił wniosku o areszt m.in. Bartosza Kramka z Fundacji Otwarty Dialog w związku z zarzutami związanymi ze zniszczeniem fragmentu ogrodzenia na granicy z Białorusią. Kramek zapowiadał, że w związku z tym może planować kolejne akcje i jak się okazuje, ponownie udał się na granicę polsko-białoruską. Tam razem z aktywistami urządził żenujący happening. Obóz Ocalenia w Usnarzu. Trzeba by jechać. Rygory stanu wyjątkowego uczciwi ludzie powinni łamać. „Obywatelski stan nadzwyczajny” przydałby się Kaczyńskiemu i kilku innym… w Warszawie. Jest kilka dobrych okazji i dat, żeby zobaczyli jak to jest w kordonach, a może i za drutami

  — napisano na Twitterze Obywateli RP.

  Do powyższego wpisu dodano zdjęcia, na których aktywiści, w tym Bartosz Kramek, trzymają kartki z emocjonalnymi hasłami związanymi z migrantami koczującymi po białoruskiej stronie granicy. „Skończcie ten horror!”; „Zbrodnia jest zbrodnią niezależnie od rozkazu”; „uzbrojeni Polacy patrzą na getto”; „Będziecie patrzeć, jak umierają?” to niektóre hasła, pojawiające się na wspomnianych kartkach. Gdy rozkaz jest zbrodniczy, żołnierz ma obowiązek się przeciwstawić kartkę z takim napisem trzymał sam Kramek. Jak widać, blisko granicy polsko-białoruskiej wciąż znajdują się ludzie, którzy przeszkadzają w pracy funkcjonariuszom Straży Granicznej i polskim żołnierzom. Niebawem, za sprawą wejścia w życie stanu wyjątkowego, ta sytuacja powinna się skończyć.

  https://wpolityce.pl/polityka/564821-zalosny-happening-kramka-i-aktywistow-przy-granicy

  Ps...Antypaństwowe sprzedawczyki jak m.in. ukrożyd Kramek teraz czują się tak pewnie, że on najbezczelniej kpi sobie z takiego prawa i już otwarcie deklaruje dalsze sabotaże zachęcając do tego innych…Strzelać ostrą amunicją do tych obszczymurów.

 • Szef MON: Terytorialsi wesprą mieszkańców w czasie stanu wyjątkowego

  https://img.dorzeczy.pl/img/wojska-obrony-terytorialnej/86/94/a7511186cc54046e6a753b119208.jpeg

  Terytorialsi ruszają do akcji. Minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak przekazał, że we wsparcie mieszkańców miejscowości objętych stanem wyjątkowym włączą się Wojska Obrony Terytorialnej. Żołnierze WOT będą pomagać samorządom. "Rusza operacja Silne Wsparcie! Żołnierze WOT będą informowali mieszkańców terenów objętych stanem wyjątkowym co zrobić w sytuacji zagrożenia. Pomogą samorządom w ochronie systemów informatycznych. Będą także, przez całą dobę, patrolować miejscowości w pasie przygranicznym" poinformował szef MON na Twitterze.

 • RPO zaniepokojony informacjami o sytuacji Afgańczyków ewakuowanych do Polski. Powód? Doniesienia niektórych mediów

  Rzecznik Praw Obywatelskich Marcin Wiącek jest zaniepokojony informacjami na temat sytuacji osób ewakuowanych z Afganistanu, które przebywają w ośrodkach dla cudzoziemców; chodzi m.in. o trudności z zapewnieniem odpowiednich warunków bytowych oraz wyżywienia oświadczyło w czwartek biuro RPO.

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/564798-rpo-zaniepokojony-sytuacja-afganczykow-w-polsce

  Ps..Czy każdy RPO musi być żydolewackim pajacem? Jakiś konkurs kto głupszy? Wyjątkowy durak, żydolewacki profesorek kpi sobie z nas i jest nieprzewidywalny. Przebił tow. i ukrożyda Bodnara, a co dalej? Ale czy tytuł prof kojarzy się z używaniem rozumu? Jest niezadowalająco, bo nie dostali osobnych, luksusowych mieszkań, samochodów do dyspozycji, oraz kasy w odpowiedniej wysokości….** Rzecznik Praw Obywatelskich Marcin Wiącek nie zajmuje się wcale Polakami sponiewieranymi przez kastę. Zajmuje się obywatelami obcego państwa i z tego powodu nie może nazywać się RPO w Polsce. A co z Polakami, którzy zatruwają się grzybami? Ten człowiek pomylił funkcje ,został powołany w Polsce jako rzecznik praw obywatelskich, czy ci emigranci na białoruskiej ziemi to obywatele Polski, czy nawet obywatele Europy, za chwilę ten człowiek w amoku politycznym będzie rzecznikiem praw obywatelskich Eskimosów, czy też Afroamerykanów, Amiszy, czy też Hindusów, może jeszcze rościć do rządu Chin łamanie praw obywatelskich, tyle że robi to za pieniądze i jest rzecznikiem praw obywatelskich Polaków, tak się kończy wybieranie na takie stanowisko żydolewaka albo człowieka co ma nie równo pod sufitem i nadaje się do psychiatryka, jako obywatel polski płacący podatki czyli jego pracodawca bo jednak na jego uposażenie idą i moje podatki zwalniam z obowiązków tego człowieka.

 • Wolność

  Początek zjednoczenia Państw Słowiańskich czy Ribbentrop-Mołotow ?

 • "Stan wyjątkowy na granicy Polski z Białorusią!"

  ----------------------------
  Moim zdaniem polskojęzyczni wywijający tzw. III RP z nadania światowego, czarciego pomiotu - robią sobie jaja i z sierot po Polsce w atrapie Polski i z tzw. III RP.
  Wniosek?
  Aby pałować Polaków przy byle jakiej okazji i strzelać do nich gumowymi kulami - polskojęzyczni wcale nie potrzebują żadnych tzw. stanów. Pałują i strzelają do woli i pies z kulawą nogą nie upomni się o tych Polaków.
  Tak to jest, że czarci pomiot nie może powstrzymać się od tańca z przytupem na trupie Polski. Wyraża się to tym, że I szofer III RP Władziu - jest przez policje noszony na rękach, niejaki Kramek robi przy granicy swoje - a Polaków bezlitośnie pałuje się i do nich strzela, kiedy tylko polskojęzyczni uznają to za stosowne.
  Polski już nie ma - bo czarci pomiot uczynił z niej żerowisko dla antyludzkich kanalii rozsianych po świecie przez samego Belzebuba.

 • @demonkracja 09:00:39 powtórzę, by dotarło

  Antypaństwowe sprzedawczyki jak m.in. ukrożyd Kramek teraz czują się tak pewnie, że on najbezczelniej kpi sobie z takiego prawa i już otwarcie deklaruje dalsze sabotaże zachęcając do tego innych…Strzelać ostrą amunicją do tych obszczymurów

 • Od dwóch tygodni jestem w odległości 25 km od

  strefy frontu w wojnie 36 milionowego narodu z 32 uchodźcami afgańskimi.
  Żadnych happeningów tu nie ma, bo dla kogo, dla tych zwierząt? Bo tu albo pola uprawne albo porty przeładunkowe towarów ze wschodu na zachód i na odwrót. Jeździ tylko trochę więcej radiowozów ot tyle.

  W ostatni weekend był happening, przy muzyce na rynku sprzedawano towary regionalne. Ludzie chodzili całymi rodzinami, odpoczywali. Kupiłem sękacza i to nawet nie drogo. Zawiozę rodzinnym łakomczuchom.

  To był obszar gdzie jednoznacznie wygrywał PiS, dziś zdanie o rządze jest też jednoznaczne, "rządzą nami kretyni". Zablokowali dotacje unijne, inflacja historycznie najwyższa, nie ma rąk do pracy na polach a ci urządzają sobie wojenki.

 • Brygady Międzynarodowe Lewaków: Na Kabul marsz

  https://img.dorzeczy.pl/img/zdjecie-ilustracyjne/7d/08/c320e7d4d1575e450904228a30b3.jpeg


  Tym niebanalnym hasłem znany hiszpański dziennikarz Federico Jimenez Losantos zachęca wszystkie dzielne feministki i aktywistów ideologii gender, aby wreszcie zrobili to, o czym marzą -uwolnili świat od stereotypów płciowych i tyranii heteropatriarchatu:
  „Kabul powinien być grobem heteropatriarchatu! Brygady międzynarodowe, na podobieństwo tych organizowanych przez Moskwę za pośrednictwem Kominternu, które interweniowały w hiszpańskiej wojnie domowej, powinny interweniować teraz w Kabulu w perspektywie gender! Niech uwolnią 18 milionów afgańskich kobiet, które Talibowie, po tchórzliwej dezercji USA i Zachodu, zamierzają poddać zakazom pasztuńskiej wersji islamskiego szariatu”.

  Trudno nie zgodzić się z logiką tego apelu i nie pytać - dlaczego także postępowe siły Ogólnopolskiego Strajku Kobiet nie formują bojówek, nie chcą wyzwolić sióstr i poprzestają na pokrzykiwaniu "Afgan lives matter" oraz jednej czy dwóch manifestacji z poparciem?

  Choć trzeba przyznać uczciwie, że jednak polskim feministkom IV fali daleko do radykalizmu ich hiszpańskich sióstr w ucisku. Oto ministra ds. równości Irene Montero zrównała w ubiegły poniedziałek przemoc, której doświadczają kobiety w Hiszpanii i Afganistanie, zauważając, że "w obu krajach istnieją sposoby uciskania kobiet" oraz "niedopuszczalne wskaźniki morderstw na tle seksistowskim". Tak(!), naprawdę tak powiedziała choć Hiszpania obok Polski zajmuje wciąż jedno z najwyższych miejsc we wszelakich światowych rankingach typu: "W którym kraju najlepiej jest się urodzić kobietą". Możemy zatem ten pierwszy raz odetchnąć z ulgą, że polskie bojowniczki "o prawa kobiet” nie osiągnęły jeszcze takiego stopnia wyalienowania z rzeczywistości. Bo jak czytamy w Wyborczej z 22 sierpnia:

  „Przewodnicząca OSK Marta Lempart przekonywała, że sytuacja afgańskich uchodźców jest o wiele trudniejsza, niż może nam się wydawać. I nie da się jej porównać z problemami, z jakimi mierzymy się w Polsce. – Nie jesteśmy teraz pępkiem świata. To walka Afganek, które tracą teraz prawo do pracy, do wyjścia z domu, do opieki medycznej. Walka Afganek, które zostaną oddane w niewolę seksualną, bo tym są tam małżeństwa. Nie da się porównać naszej sytuacji w Polsce do tego, co teraz dzieje się w Afganistanie. To nie nasze problemy są teraz ważne, ważne są problemy kobiet, które pójdą na śmierć – mówiła”.

  Należy być chyba wdzięcznym Marcie Lempart za to tymczasowe odstąpienie "pępka świata", bo czytając wywiady, jakie wspaniałomyślnie udzielała na lewo i prawo międzynarodowej prasie, można było odnieść wrażenie, że dzielimy los kobiet maltretowanych reżimowymi rządami.
  Farsa, który wychodzi na jaw przy tragediach takich jak ta w Afganistanie znajduje świetny opis pod piórem Federico Losantos:

  "Tak, nasza Irene zapewne przygotowuje wraz z innymi Amazonkami z Instytutu Kobiet kolumny wojsk, które zatriumfują tam, gdzie tak wiele imperiów zawiodło. I robi to w milczeniu, nie tak jak te niewrażliwe: Kamala Harris, Ocasio Cortez, Nancy Pelosi czy diwy z #metoo, które swoim milczeniem poparły zdradę Bidena wobec osiemnastu milionów Afganek, pokazując, że feminizm, który głoszą i z którego żyją jest narzędziem społecznej dominacji, biznesem i przemysłem fałszu, moralnym i intelektualnym oszustwem” pisze na łamach „Libertad Digital” dziennikarz znany przede wszystkim z felietonów w „El Mundo”.

  Ma rację sarkastyczny Losantos, choć jego dowcip w obliczu tragedii ludzkiej może się wydawać kontrowersyjny. Upadek Kabulu odsłonił jednak hipokryzję i wygodę środowisk zgrupowanych wokół ideologii gender. Milczą, gdy powinny bronić i działać, krzyczą wściekle, gdy nic ich to nie kosztuje. No i zawsze chętnie łączą siły przeciwko „islamofobii” ale atakują kościoły. To jest ta zwariowana logika, której hołdują i której rozsądny człowiek nigdy nie będzie w stanie zrozumieć.
  https://dorzeczy.pl/opinie/197166/brygady-miedzynarodowe-lewakow-na-kabul-marsz.html

  Ps...Lempart mogłaby faktycznie poprowadzić lewaków na Kabul ......ma siłę .....
  https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2021/08/HWo2ashll4PurQrU.jpg

 • @Zawisza Niebieski 09:13:32

  Imigranci szturmują polską granicę od strony Białorusi! Straż Graniczna: Odnotowaliśmy 130 nielegalnych prób dostania się na terytorium RP.
  https://wpolityce.pl/polityka/564862-imigranci-wciaz-szturmuja-polska-granice-z-bialorusia


  Wszystkich imigrantów przemycanych z Białorusi do Polski zawracać na Białoruś. A takie zasieki byłyby dobrym rozwiązaniem, gdyby stojące za nimi wojsko miało rozkazy strzelania do intruzów z ostrej amunicji. Bo inaczej wystarczy położyć na nie kłody, drabinę itp. i UE zdobyta. Bo trzeba przyznać, że te nowe płoty prezentują się nader przystojnie i obiecująco - solidnie, nowocześnie i europejsko. Jesteśmy przekonani, że będzie to dla nas skuteczną ochroną przed zalewem barbarzyńców ze wschodu, Azji i Afryki. Miejmy nadzieję z barbarzyńcami / sabotażystami / zadymiarzami krajowymi nasz rząd też poradzi sobie równie skutecznie. A obca agentura w szeregach antypolskiej targowicy i postkomuny hula bezkarnie. Gdzie te służby które mają pilnować bezpieczeństwo nasze?

 • @Zawisza Niebieski 09:13:32

  Agenci V Kolumny likwidują granice Państwa Polskiego i włos im za to z głowy nie spada. Bo inni agenci V Kolumny w togach sędziowskich gwarantują im bezkarność. Antypolacy bronią antypolaków. Nieuchronnie zbliża się czas, że Polacy będą sami wymierzać sprawiedliwość wobec zdrajców i wrogów Polski bez oglądania się na polskie sądy obsadzone przez agentów V Kolumny (kasta nadzwyczajnych). Dopadniemy te szuje! Jak my, Polacy się za tych folksdojczów weźmiemy, to nie będzie co zbierać z tego szamba obcego pochodzenia. Pomału mamy dość panoszenia się tego tałatajstwa w naszym kraju. Te UBeckie pomioty za bardzo podnoszą swoje zdradzieckie mordy. Czas z tym skończyć!

 • @Zawisza Niebieski 09:13:32

  Mamy wybór: Polexit, albo kolonia germańska. Czas zacząć negocjować wyjście z eurokołchozu. Może już czas na poważną debatę o opuszczeniu UE przez Polskę. Skoro polska konstytucja nie ma znaczenia i jest wtórna wobec decyzji TSUE i komisarzy KE, to albo rozwiązać polski parlament i przekazać wszystkie kompetencje do KE, albo po prostu wyjść jak WB. Poza UE też jest życie i rozwój gospodarczy. Jeszcze nic nie dostaliśmy, a fundusz nie został wdrożony zawsze można się wycofać. Najlepiej wycofać się z tego eurokołchozu na wzór UK. Czy rząd znajdzie w sobie resztki odwagi aby w tej sytuacji
  1. wstrzymać wpłatę składki członkowskiej do Unii dokonując potrącenia z należności
  2. utworzyć korytarz humanitarny dla imigrantów od granicy białoruskiej do granicy z Niemcami
  3 wstrzymać likwidację kopalni oraz transformację energetyczną, która i tak by zabiła Polską gospodarkę i ludzi wpędzi w biedę więc i tak o wiele lepiej ŻADNEJ kasy z Unii nie brać i jednocześnie nie wydawać gigantycznych sum na zieloną transformację.

 • @Zawisza Niebieski 09:13:32

  Z terrorystami się nie rozmawia. W tym wypadku Ziobro i SP miała rację. Sprawa jest dość jasna. Polska jest praktycznie płatnikiem netto. Zarzuty dotyczące praworządności są bezpodstawne. Organizacja wymiaru sprawiedliwości to kwestie wewnętrzne. Morawiecki posłuchał się Gowina, Kurtyki i innych miękiszonów. Nie dość, że Mateusz zgodził się na wszystko, na likwidację polskich kopalni, na pakiet klimatyczny pozbawiający nas polskiej energetyki (Kurtyka to żydolewak eko-wege-oszołom) to i tak z POżyczki nici. Nie płacić składki i olać Unię. Tylko do tego trzeba mieć jaja w spodniach a nie galaretę. A ten cały Fundusz Odbudowy to pożyczone pieniądze. Nie ma wyjścia i trzeba twardo walczyć o swoje nawet jeśli gangsterzy ukradną należne nam pieniądze. Będzie trudniej, wolniej ale spokojnie jeśli tych zapyziałych ryjów brukselskich nie będziemy widzieć. Czas wstrzymać wpłaty do kasy EU i wycofać ambasadora przy KE. Dość tych kpin. Chcecie mieć pieniądze-stracicie poparcie , twarz i pieniądze. Odrzućcie te srebrniki. Kolejna sprawa to nie są pieniądze UE tylko Europejczyków Organy UE łamiąc prawo - podważają stabilność UE zarówno wewnętrzną jak i na arenie międzynarodowej. UE traci resztki wiarygodności. Morawiecki mówi to co mu akurat pasuje, ma gdzieś czy to prawda czy kłamstwo. Morawiecki to najgorszy szkodnik w PiS, który jest puszką Pandory i koniem trojańskim jednocześnie! Premier wszystko ponoć świetnie wynegocjował. To nam pejsaty Mateuszek załatwił kredyt, pieniędzy nikt nie zobaczy ale spłacić dług trzeba, ciekawe jak to w publicznych wiadomościach zakręcą by sukces odtrąbić. Morawiecki udaje, że nie wie o co chodzi. O Fit for 55 w ogóle zakaz mówienia i pisania. To jest to wielkie zwycięstwo Mateuszka, który zgodził się na praworządność. Wprowadził nas w paszczę bestii. Teraz gdy jesteśmy już w jej żołądku nagle podnosimy larum. Ze względu na niskie straty pandemiczne Polska może być płatnikiem netto Funduszu Odbudowy UE, jak nie chcą wypłacać, to nie płaćmy. UE instrumentalizuje i militaryzuje prawo, próbuje nas terroryzować. Zlikwidować ograniczenia emisji CO2. Nie wpłacać do Unii ani grosza. Nałożyć cła na granicach. Nie płacić żadnych kar. Rozwalić Unię od środka! Kasta - wróg Polski nr 1 Niemcom brakuje na usuwanie skutków powodzi, kasę skierują na hochwasser. Niemcy są żywotnie zainteresowane trwaniem anarchii w Polsce, przykładem wyrok kasty po 15 latach od śmierci pacjenta.

 • @Zawisza Niebieski 09:13:32

  Polsko, opuść tą żydolewackopedalską zbankrutowaną tak politycznie jak i gospodarczo/drukowanie pieniędzy bez pokrycia/ Unię! Czas najwyższy! To efekt ciągłych ustępstw. Dawno było się postawić i trzymać kurs a nie robić krok w przód i dwa w tył. To nie KE chce z własnej inicjatywy zablokować nam środki, ona jest tylko egzekutorem tego, co na szkodę Polski i wszystkich jej obywateli zdradziecko przygotowały i wymogły, opłacane przez naszych wrogów sprzedawczyki z opozycji wraz z PRL-owską „kastą” i pozostałymi post-sowieckimi służbami…Pytanie czy zawieszą Krajowe Plany Odbudowy wszystkim krajom, których trybunały konstytucyjne orzekły o wyższości ich konstytucji nad prawem unijnym, w tym Niemiec- czy tylko Polsce bo o to mocno się stara nasza opozycja. Polski Rząd nie może się ugiąć. To jest swoisty szantaż. Należy niemieckiej UE to zakomunikować. Nie można niepodległości i suwerenności sprzedać za judaszowe srebrniki. Na szczęście ten rząd to wie. Czyli kredyt jest do spłacenia ale pieniążków nie otrzymamy?
  Nie znam szczegółów tego układu, ale gdyby tak się stało, to trzeba będzie unieważnić umowę. Sprawa przypomina typowych oszustów, którzy podpuszczają kogoś do zaciągnięcia kredytu, a potem zabierają pieniądze. Coraz ciekawiej w tej UE...

 • @kula Lis 70 10:05:59

  "Czas zacząć negocjować wyjście z eurokołchozu. Może już czas na poważną debatę o opuszczeniu UE przez Polskę."

  Pański Ziobro, jakie ma poparcie wśród Polaków? Ilu Polaków chce wyjścia z Unii?

 • @Pedant 10:38:18

  Coraz więcej zrozumiało czym jest ten pedalsko żydolewacki i germański kołchoz, drukujący ojro bez pokrycia.

 • @kula Lis 70 10:47:52

  "Coraz więcej zrozumiało czym jest ten pedalsko żydolewacki i germański kołchoz"

  10%?

 • @Pedant Cały Zachod i Skandynawia to żydokomuniści, faszyści i szowiniści. Nic od Hitlera się w ich myśleniu nie zmieniło.

  Niemcy, Francja, Hiszpania, Włochy mogą, a my nie? Panie pedancie, wszyscy polscy obywatele wiedzą, że państwo polskie ma wyższość swojego prawa nad pseudo prawem unijnym, a jeżeli wątpią, to znaczy, że są szkopskimi sprzedajnymi gnidami! Tak najpierw wyższość prawa ZSRR a teraz pedalsko żydolewackiej i germanskiej UE i tyle z naszej suwerenności! Głosowaliśmy za bo miał być wspólny rynek, wolność przemieszczania się , wolność zamieszkania ! Teraz nam wszystkie wolności zabierają, bo nasze firmy transportowe nie mogą konkurować na rynku UE. Nie możemy żyć w Polsce jak chcemy bo okazuje się, że mamy żyć jak komunistyczna Hiszpania, czy żydolewacka Francja. Nie mamy sędziów polskich bo olewają polskie prawo i konstytucję. Możemy tak jak zaplanował Hitler być kolonią niemiecką i dostarczać pracownika do Niemiec. Już im znowu brakuje pielęgniarek i informatyków i pracowników wykwalifikowanych do fabryk. Czy nadążymy im kształcić młodych ludzi ? W Polsce ma być niespełna 200 szpitali bo nie ma służby zdrowia dla reszty itd. na co my jeszcze czekamy. Wyjdźmy z tej UE.

 • @Zawisza Niebieski 09:13:32

  Stan wyjątkowy. Wąsik przekazał ciekawą informację: W Usnarzu zatrzymano obywatela Tadżykistanu. Był "łącznikiem" grupy imigrantów.
  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/564869-wasik-w-usnarzu-zatrzymano-lacznika-z-tadzykistanu
  I o to chodziło. Stan wyjątkowy utrudni prace kurierom przewożącym ludzi. A i nielegalni będą dłużej przebywać w pasie granicznym i łatwiej będzie ich wyłapać.

 • @Zawisza Niebieski 09:13:32

  Surowa ocena prof. Pawłowicz: To zdrada Polski! Tylko zdrajcy unieważniają granice, wzywają obcych do obalenia władz. Sędzia Trybunału Konstytucyjnego, prof. Krystyna Pawłowicz oceniła na Twitterze, że działania części polskiej opozycji należy nazwać zdradą Polski. „Tylko zdrajcy unieważniają granice RP, poniżają służby i wzywają obcych do obalenia władz” podkreśliła. Pawłowicz w ostry sposób odniosła się do działań części parlamentarzystów i „aktywistów”, którzy w sytuacji zagrożenia ze Wschodu występują przeciwko polskim władzom. Jednocześnie sędzia TK zwróciła uwagę na to, że wymienione przez nią osoby dopuszczają się takich czynów bezkarnie. Te, w istocie przecież akty zdrady Polski, wyczyniane przy tym bezkarnie przez tych wszystkich „aktywistów”, „działaczy”, ”obywateli” czy posłów nazywać trzeba właściwie ,tj. aktami ZDRADY Polski. Tylko zdrajcy unieważniają granice RP, poniżają służby i wzywają obcych do obalenia władz

  Ps...Jak zwykle, w punkt. Krótko i na temat. Jak zwykle pani profesor ma absolutną rację. Kobieta, słaba płeć, mówi to, co powinien powiedzieć niejeden w spodniach. Zdrajcy muszą być ukarani! Tusk dostał zlecenie na jak najszybsze obalenie legalnego rządu i w porozumieniu z UE, która celowo przedłuża procedurę zatwierdzenia polskiego ładu gospodarczego! Wszystkim zdrajcom odebrać obywatelstwo i wywalić z kraju. Za dawnych czasów nikt nie śmiałby źle mówić o swoim kraju, a dziś jest to powód do dumy.

 • @Pedant 10:38:18

  Nikt już chyba nie rozumie, dlaczego Tusk i jego bojówkarze usiłują otworzyć granicę dla migrantów sprowadzanych przez Łukaszenkę. To wbrew interesom naszym i unijnym. Tusk z nienawiści oszalał. Trzeba o tym głośno mówić i powiadomić gremia unijne, bo stanowi on zagrożenie nie tylko dla Polski, ale całej Unii. A może pilnie należy objąć restrykcjami zdrajców i kolaborantów, aby zapobiec utracie suwerenności i zahamowaniu dalszego pomyślnego rozwoju Polski. Należy przywrócić instytucję banicji ( czasową lub/ i wieczystą. Kandydatami na banitów są m.in: D. Tusk, R. Trzaskowski, S. Nitras, …

 • @Pedant 10:38:18

  Negowanie Stanu Wyjątkowego na granicy z Białorusią jest jawne działanie przeciw bezpieczeństwu Polski przez resortowe dzieci Lewicy i części PO (totalnej opozycji). Rosjanie po wojnie (po 1945 roku) wprowadzili do okupowanej Polski przez Związek Radziecki ok 250 tys. Rosjan do sądownictwa, urzędów bezpieczeństwa UB i ówczesnych władz partyjny i komunistycznych. Obecnie ich potomkowie (resortowe dzieci) mają polskie obywatelstwo i działają jak V kolumna przeciw racji stanu i przeciw władzom państwowym. Nikczemne działania na granicy Polski, fałszywe donosicielstwo europosłów na Polskę i na dobre zmiany w sądownictwie, przeciw Nowemu Ładowi, przeciw wypłacie pieniędzy na Odbudowę Polski po pandemii, bezczelne obrady sejmu i senatu ( blokowanie ustaw), wszystkie ataki w obcych środkach przekazu TVN i prasa, piłowanie katolików (prześladowanie), propozycja zamknięcia ok. 870 szpitali chyba dla pobudzenia akcji kopertowej to efekty działań tych ludzi. Przy tak licznym zamknięciu szpitali duża ilość lekarzy i pielęgniarek będzie bezrobotna, nie będzie miejsc pracy. Zamierzenia totalnej opozycji są okropne.

 • Inwazja >islamizacja > eksterminacja...

  zaczyna się od wstępu, np. małej grupki, która jednocześnie rozmnaża się jak króliki i sprowadza spokrewnione "króliki" i nawracają "bezrozumnych" itp...
  http://i.iplsc.com/marsz-powiedz-nie-rasizmowi-na-placu-zamkowym-w-warszawie/000544I8N741QPBH-C116-F4.jpg

  Potem jest zawsze tak...

  http://i.wp.pl/a/f/jpeg/36964/url_1_isis_popr.jpeg
  YouTube
  Na wideo opublikowanym przez tzw. Państwo Islamskie pięciu chłopców strzela syryjskim więźniom w tył głowy
  • Chłopcy mają ok. 12-13 lat
  • Prawdopodobnie jeden z nich jest Brytyjczykiem

  Gang gwałcicieli z Newcastle skazany
  Brytyjski sąd skazał 18 członków gangu z Newcastle, który przez lata wykorzystywał seksualnie kobiety. Najmłodsza miała 14 lat.
  http://i.iplsc.com/gang-gwalcicieli-z-newcastle/0006QVKEXQWD6O0X-C122-F4.png

  https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ9B-UBC9hATHi1VIIJZdMqypW_T8UVuJQnzPI1qXJZBM6RyGqlFA


  [b]Mam pytania:[/b]
  Czy Mahomet był piśmiennym, światłym, etycznym, prawym człowiekiem czy kłamcą, oszustem, rabusiem, grabieżcą, seryjnym gwałcicielem, seryjnym mordercą?
  Czy Mahomet jest wzorem do naśladowania czy wręcz przeciwnie?
  Czy islam to religia czy ideologia?
  Czy ta działalność jest pokojowa, prospołeczna, proludzka?
  Czy muzułmanie mogą i:
  - kłamią?
  - rabują?
  - gwałcą?
  - mordują?
  - dają swobodny wybór: żyj tak jak chcesz, np. po naszemu albo zupełnie inaczej, po swojemu, bylebyś nie szkodził, nie czynił zła?
  - czy wszyscy ludzie mają jednakowe potrzeby, umysły, psychiki?
  - czy muzułmanie dociekają prawdy, chcą wiedzy, czy wręcz przeciwnie, tylko powtarzają, to co usłyszeli, przeczytali, naśladują innych, ulegają instynktowi stadnemu, podporządkowują się, walczą z prawdą, niszczą źródła wiedzy, w tym mordują m.in. w tym celu ludzi?
  - czy zmuszanie do wyznawania religii/ideologii, mordowanie opornych oznacza posiadanie niezbitych dowodów na istnienie bóstwa czy jednoznacznie wskazuje na nieposiadanie takich dowodów (czy mord jest dowodem? Czy mordujący jest lepszy od mordowanego)?
  - kto pozostaje po wymordowaniu ludzi wykształconych, posiadających niezależne umysły, świadomych, światłych, etycznych, prawych?
  - czy mordowaniem zajmują się powyżej wymienieni ludzie czy ich przeciwności: analfabeci, przynajmniej religijni, naśladowcy, ulegajmy instynktowi stadnemu, ludzie niewrażliwi, bez sumienia, nieetyczni, debile, sadyści, psychopaci, rabusie, gwałciciele, w tym czyichś żon, córek, sióstr, matek, mający tylko w takich sytuacjach, warunkach, pod wpływem, pretekstem realizacji założeń religii/ideologii, możliwość zaspokajania swoich potrzeb, prosperity??

  Kłamstwo w islamie
  https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=K%C5%82amstwo+w+islamie

  Mahomet kłamcą oszustem
  https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&ei=R1ljXN6IF-LKrgTyg7aIBg&q=Mahomet+k%C5%82amc%C4%85+oszustem&oq=Mahomet+k%C5%82amc%C4%85+oszustem&gs_l=psy-ab.3...64064.73988..74380...0.0..0.153.3169.0j25......0....1..gws-wiz.......0i19j0i22i10i30i19j0i22i30i19j0j0i10j0i22i30j0i22i10i30j35i39j33i160.xQPc8T421-0

  Mahomet analfabetą
  https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=Mahomet+analfabet%C4%85

  Mahomet rabował karawany
  https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&ei=izJfXJiPDuvLrgS0_6zIDA&q=Mahomet+rabowa%C5%82+karawany&oq=Mahomet+rabowa%C5%82+karawany&gs_l=psy-ab.3...42039.44259..45794...0.0..0.198.1227.0j9......0....1..gws-wiz.......35i302i39j33i160j33i21.evMtJMRiqjg

  Mahomet rabował mienie
  https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=Mahomet+rabowa%C5%82+mienie

  Mahomet seryjnym gwałcicielem mordercą
  https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=Mahomet+seryjnym+gwa%C5%82cicielem+morderc%C4%85


  http://catalana.pinger.pl/m/22068864
  [b]Islam zabił więcej ludzi niż Hitler, Stalin czy Tajo – a liczba ofiar mordów i okrucieństw islamu może być ostatecznie większa niż wszystkich tyranów razem wziętych. Potworność zbrodni „religii pokoju” tak dalece wykracza poza ludzkie wyobrażenia, że nawet prawdomówni historycy nie dostrzegli jej skali.[/b]
  W przeciwieństwie do totalitarystów XX wieku, których zabójcza furia zniszczyła ich samych, skracając im życie, islam kroczy wolniejszym tempem. W efekcie – chociaż trwało to dłużej – odpowiedzialny jest on za śmierć i tortury większej liczby ludzi niż jakakolwiek inna grupa religijna czy świecka. Inaczej niż tyrania świecka, islam pomnaża swoje szeregi za sprawą poligamii i niewolnictwa seksualnego.

  „Islamski podbój Indii jest prawdopodobnie najkrwawszą historią w dziejach”, napisał Will Durant, cytowany na stronie Daniela Pipesa.

  Umiarkowane szacunki mówią o 80 milionach zabitych Hindusów.

  „Według niektórych kalkulacji, populacja subkontynentu indyjskiego zmniejszyła się o 80 milionów pomiędzy rokiem 1000 (podbój Afganistanu) a 1525 (upadek Sułtanantu Delhijskiego)”. (Koenrad Elst, cytowany na stronie Pipesa).
  ---
  „Co najmniej 28 milionów Afrykanów zostało zniewolonych na muzułmańskim Bliskim Wschodzie. Według szacunków, co najmniej 80 procent ludzi złapanych przez handlarzy ginęło przed dotarciem na rynek niewolników. Uważa się zatem, że przez 1400 lat najazdów arabskich i muzułmańskich w Afryce mogło zginąć 112 milionów osób. Gdy dodamy do tego ludzi sprzedanych w niewolę, całkowita liczba afrykańskich ofiar saharyjskiego i wschodnioafrykańskiego handlu niewolnikami może przewyższać 140 milionów.” (John Allembillah Azumah, autor „The Legacy of Arab-Islam in Africa: A Quest for Inter-religious Dialogue”).

  Sumując, liczba ta przekracza wszystkie ofiary totalitaryzmu XX wieku. Ale to nie koniec. Trzeba jeszcze dodać miliony ludzi, którzy zginęli z rąk muzułmanów w Sudanie w czasach nam współczesnych.
  ---
  „W roku 750, sto lat po podbiciu Jerozolimy, co najmniej 50 procent chrześcijan na świecie znalazło się pod hegemonią muzułmanów… Dziś w regionie [Afryki Północnej] chrześcijaństwo rodzime nie istnieje, nie ma społeczności chrześcijańskich, których historię można by prześledzić od czasów starożytnych”. – („Christianity Face to Face with Islam”, Catholic Education Resource Center).

  Co się stało z tymi milionami chrześcijan? Część z nich nawróciła się na islam. Ale reszta? Zgubiła się na kartach historii. Wiemy, że ponad milion Europejczyków zostało złapanych w niewolę przez piratów berberyjskich. Ilu z nich zmarło, pozostaje zagadką.

  „Przez 250 lat, między rokiem 1530 a 1780, liczba ta mogła sięgnąć 1 250 000”. (BBC).
  ---
  „Po tym, jak muzułmanie zdobyli władzę na początku XV wieku, animiści ostatecznie zniknęli w wyniku zniewolenia oraz ‘inkorporacji’ muzułmanów z ludnością Malezji, Sumatry, Borneo oraz Jawy. Działo się to przez najazdy, płacenie trybutów oraz sprzedaż – w szczególności dzieci. Jawa była największym eksporterem niewolników około roku 1500”. (Islam Monitor)

  W taki sam sposób islam dotarł na Filipiny. Jedynie obecność tam Hiszpanów zapobiegła całkowitemu upadkowi i ograniczyła zasięg islamu do wysp południowych. „Przybycie Hiszpanów ocaliło Filipińczyków przed islamem, oprócz południowych krańców, gdzie ludność nawrócono na islam”. (History of Jihad.org)
  Znowu, liczba zabitych nie jest znana, ale mimo wszystko dodajmy ich do naszej sumy.
  ---
  Zsumujmy to wszytko. Ofiary afrykańskie. Ofiary indyjskie. Ofiary europejskie. Dodajmy ludobójstwo Ormian. Następnie, mniej znane, ale bez wątpienia liczne ofiary Azji Wschodniej. Doliczmy jeszcze dżihad muzułmanów w Chinach, napadniętych w 651 r. Dodajmy grabieże Chanatu Krymskiego na Słowianach, szczególnie na ich kobietach.

  Liczba nie jest jasno określona, ale wyraźnie widać, że islam jest bez wątpienia największą maszyną do zabijania w dziejach, a liczba ofiar sięga [b]250 milionów[/b]. Prawdopodobnie między jedną trzecią a połową wszystkich zabitych w wyniku wojen i niewolnictwa można przypisać islamowi, a to tylko pobieżne szacunki.
  http://www.americanthinker.com/articles/2014/05/the_greatest_murder_
  machine_in_history.html#.U4mDhJYczfU.blogger


  http://www.fronda.pl/a/porywaja-gwalca-i-zmuszaja-chrzescijanki-do-slubu,36324.html | 10.04.2014
  [b]Co najmniej 700 chrześcijanek jest każdego roku zmuszanych w Pakistanie do ślubu z muzułmaninem. Zjawisko w dodatku przybiera na sile. Kobiety są przed ślubem często porywane i gwałcone.[/b]

  Podobny los spotyka także co roku blisko [b]300 hinduistek[/b]. Islamiści łącznie zmuszają więc do ślubu ok. [b]1000 dziewcząt[/b]. Zjawisko zostało nagłośnione przez raport, który przygotowały organizacje praw człowieka z Pakistanu.

  Zmuszane do ślubu dziewczęta są zazwyczaj w wieku od 12 do 25 lat. Ceremonia zaślubin wiąże się dodatkowo z koniecznością porzucenia dotychczasowej wiary. Dziewczęta pochodzą w dużej mierze z ubogich i niewykształconych rodzin, które są zastraszane i w ten sposób zmuszane do oddania córki.

  Jeżeli złożą skargę, policja i tak stanie po stronie muzułmanów.
  [Trudno, by było inaczej. Przecież to jest jedynie słuszne, dobre! A w nagrodę będą także po śmierci, jak i ich dzieci gwałcone przez samego Mahometa, czemu będzie przyglądał się i także cieszył sam Allah!!... - red.]


  https://pl.wikipedia.org/wiki/Zab%C3%B3jstwo_honorowe
  [color=#FF0000][b]Zabójstwo honorowe[/b][/color]
  Zabójstwo "w obronie honoru rodziny" popełniane jest przez męskich członków rodziny, tj. ojców, braci, wujów, kuzynów. United Nations Population Fund (UNFPA) szacuje liczbę takich wypadków na świecie na około [b][color=#FF0000]5000[/color][/b] rocznie (gdy ofiarami są kobiety), jednakże organizacje kobiece uważają, że liczba zabójstw honorowych jest znacznie wyższa. Zabójstwa honorowego nie należy mylić z zabójstwem popełnionym pod wpływem wzburzenia (w afekcie).

  [Niedługo wreszcie i Europejki będą honorowo traktowane... - red.]

  [Honorowo czy niehonorowo, w każdym razie w grobach będą lądować wszyscy, poza religijnymi gwałcicielami, rabusiami, mordercami, itp. - byle w związku z tym powoływali się na Proroka, Allaha, Wiarę... - red.]
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Ponad-50-masowych-grobow-w-Iraku-na-terenach-wyzwolonych-od-Panstwa-Islamskiego,wid,18314764,wiadomosc.html | 07.05.2016
  Ponad [b][color=#FF0000]50 masowych grobów[/color][/b] w Iraku na terenach wyzwolonych od Państwa Islamskiego


  [[b][color=#FF0000]Jak obcina się głowę młodzieńcowi, cieszy się z tego i drze mordę: allah akbar!(!!!)...[/color][/b] - red.]
  http://www.liveleak.com/view?i=5ea_1381098599

  [[b][color=#FF0000]Jak obcina się głowę 12 letniemu dziecku, cieszy się z tego i drze mordę: allah akbar!(!!!)...[/color][/b] - red.]
  https://www.almasdarnews.com/article/aleppo-rebels-behead-a-child/

  [b][color=#FF0000]Krwawa egzekucja 21 Koptów, egipskich chrześcijan,bez cenzury, +++18[/color][/b]
  http://www.cda.pl/video/20140758

  https://forumemjot.wordpress.com/2014/08/10/holokaust-chrzescijan-w-iraku-krwawe-biesiady-ludobojstwo-na-niespotykana-dotad-w-historii-skale-krzyzowanie-scinanie-dzieciom-glowek-i-nabijanie-ich-na-pal-media-milcza/
  [img]https://forumemjot.files.wordpress.com/2014/08/14075168461961_700-11.jpg?w=960&h=905[/img]
  Islamiści po zabiciu kobiety przez poderżnięcie jej gardła i zbierający jej krew do miski, trzymając jej głowę w taki sposób, że dosłownie wysysają jej życie z szyi. Takie formy mordów służą zastraszaniu innych.

  [img]https://forumemjot.files.wordpress.com/2014/08/14075170681961_700-12.jpg?w=960&h=674[/img]
  Zrozpaczony ojciec w Syrii trzyma martwe ciało jego zdekapitowanej przez bojowników córki – ponieważ była z rodziny chrześcijańskiej.

  [img]https://forumemjot.files.wordpress.com/2014/08/14075172271961_700-13.jpg?w=960&h=573[/img]
  Chrześcijańskie dzieci w Mosulu są systematycznie ścinane a ich małe główki umieszczane na słupach w parku, jako ostrzeżenie dla innych, którzy kochają swoje dzieci.

  http://www.mpolska24.pl/post/6737/holokaust-chrzescijan
  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/25-lipca-syria-raqqa-17-dyw-niejaki-abdulrahman.jpg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/chrzescijanie.jpg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/tikrit-2.jpg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/1700-jencow-irackich-tikrit-egzekucje.jpg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/tikrit1.jpg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/1700-jencow-irackich-tikrit-egzekucje.jpg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/ukryzowani-1.jpg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/2014-08-11-2359.jpg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/2014-08-12-0000-001.jpg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/bpjudgcceaaew3p.jpg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/jency-irak-czerwiec.jpg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/podzynanie-seria.jpg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/egzekucja.jpg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/homs-syria-4.jpg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/jency-lipiec-irak.jpg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/masowe-morderstwo.jpeg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/pojmani-alawici-gdzies-w-syrii-lipiec-2014.jpg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/village-of-bashir-1.jpg[/img]


  Na tle religijnym jest mordowanych około [b][color=#FF0000]55-170 tys. (jedna osoba co kilka-kilkanaście minut)[/color][/b] chrześcijan…

  _________________________________

  To, co jest złe trzeba ZDELEGALIZOWAĆ! Bez względu na to, jak to jest nazywane, traktowane!
  Sprawy, sytuację, ludzi diagnozuje, nazywa, określa się zgodnie z rzeczywistością!
  A nie szanuje, rozmawia z osobnikami za to współodpowiedzialnymi, odpowiedzialnymi, tego propagatorami, przedstawicielami, itp.! Ich, to uwiarygadnia! Itp.!

  Jeśli ktoś potrzebuje muzułmanów, komuś podoba się islam, to proszę pojechać do ich kraju, a nie ich tutaj sprowadzać!!!

 • @Redaktor1966 13:39:18

  Mam to na dysku od lat, dzięki za przypomnienie bezmózgom i lewactwu.

 • @Redaktor1966 13:39:18 wysłać ich muzułmanom

  Decyzja sądu w Sokółce o wypuszczeniu Kramka jest po prostu skandaliczna.
  Wykaz sędziów i referendarzy
  Wykaz sędziów, referendarzy
  I Wydział Cywilny

  Sławomir Kuczyński – Prezes Sądu, Przewodniczący Wydziału
  Mariusz Łapiński
  Daniel Czech
  Ewa Kinga Wiśniewska-Malecka
  Marta Orzechowska
  II Wydział Karny

  Aneta Sidorowicz – Przewodnicząca Wydziału
  Michał Andrzej Czapka – Zastępca Przewodniczącego Wydziału
  Piotr Grzegorz Charkiewicz – delegowany do MS
  Marta Mazerska
  Wojciech Januszkiewicz
  Beata Sopek
  Agnieszka Marciszel


  III Wydział Rodzinny i Nieletnich

  Irena Połejko-Matoszko – Przewodnicząca Wydziału
  Ewa Kinga Wiśniewska-Malecka


  V Wydział Ksiąg Wieczystych

  Ewa Klimowicz – Starszy Referendarz Sądowy
  Marta Orzechowska – Referendarz

  Wydaje się, że wymiar sprawiedliwości w Sokółce powinien zrobić przegląd swoich kadr, hehehehe!

 • @Redaktor1966 13:39:18

  @Redaktor 1966 nie boi się boga?
  Pytam bo jako człowiek wierzący zawsze pokładam nadzieję w tym że sprawiedliwy bóg każdemu odda to na co zasłużył.
  Polska jako państwo w nieodległej przeszłości popierała najkrwawszy terroryzm.Co poniektórzy przedstawiciele politycznych elit robią to po dzień dzisiejszy.
  Uważam że taka koniunkturalna zmiana stanowiska wobec zbrodni popełnianych w imię radykalnego islamu,może nie spodobać się bogu który jak wiadomo nie akceptuje podwójnych miar.Tych moralnych również a może przede wszystkim tych moralnych

  Dlaczego @Redaktor 1966 w tych zbiorze fotografii nie umieścił ani jednego ze szpitala w Budianowsku,biesłańskiej szkoły czy moskiewskiego metra ?

 • @Zawisza Niebieski 09:13:32

  Zapisywaliśmy się do klubu dżentelmenów, a wylądowaliśmy w klubie pederastów i żydolewactwa. Wchodziliśmy do grona równoprawnych państw, a jesteśmy w ZSRR bis. Z rozumnym szacunkiem dla innych oczekiwaliśmy tego samego wobec nas, a napotkaliśmy bezbrzeżną arogancję rozwydrzonych głupców. Mieliśmy oddać część naszego rynku i suwerenności przyjaciołom w zamian za wolność i rozwój, a okazuje się, że zmienia się nas w kolonię pasącą zdegenerowanych kanciarzy i szantażystów. Coraz marniejszy dla Polski ten unijny interes.

 • @Zawisza Niebieski 09:13:32 Opozycja to nie są szaleńcy, to są zdrajcy.

  Europo, opamiętaj się bo Tusk jest zagrożeniem dla naszej cywilizacji i jeśli się go nie powstrzyma, on rozpęta wojnę światową. To obłąkaniec żądny koryta. Gotów jest wpuścić hordy barbarzyńców z bliskiego i dalekiego wschodu. Odkąd Tusk wrócił do Polski, pokój na świecie jest zagrożony. On nie ukrywa, że jak zdobędzie władzę, razem z Nitrasem wyrżną katolików, gdyż uważają, że to pisowcy. Takiego reżimu, jaki zapowiada Tusk w swoim programie, ludzkość nie pamięta od czasów Pol Pota. On wraz ze swoimi sprzymierzeńcami wyłożyli to na Campusie Polska Przyszłość. Przecież to są szaleńcy, wszyscy łącznie z ich kadrami intelektualnymi. Dobrze słychać co taki Krzemiński, Sadurski, Balcerowicz, Markowski mają do powiedzenia bo to jest dno obliczone na przejęcie koryta.

 • @Zawisza Niebieski 09:13:32

  Opozycja to nie są szaleńcy, to są zdrajcy. Europo, opamiętaj się bo ten ryży sepleniący tłumok, wnuk esesmana z SD/SS i szwabożyd Tusk jest zagrożeniem dla naszej cywilizacji i jeśli się go nie powstrzyma, on rozpęta wojnę światową. To obłąkaniec wilczymi oczami i przepitym pomarszczonym pyskiem żądny koryta. Gotów jest wpuścić hordy barbarzyńców z bliskiego i dalekiego wschodu. Odkąd ten ryży sepleniący tłumok, wnuk esesmana z SD/SS i szwabożyd Tusk wrócił do Polski, pokój na świecie jest zagrożony. On nie ukrywa, że jak zdobędzie władzę, razem z Nitrasem wyrżną katolików, gdyż uważają, że to pisowcy. Takiego reżimu, jaki zapowiada ten ryży sepleniący tłumok, wnuk esesmana z SD/SS i szwabożyd Tusk w swoim programie, ludzkość nie pamięta od czasów Pol Pota. On wraz ze swoimi sprzymierzeńcami wyłożyli to na Campusie Polska Przyszłość. Przecież to są szaleńcy, wszyscy łącznie z ich kadrami intelektualnymi. Dobrze słychać co taki Krzemiński, Sadurski, Balcerowicz, Markowski mają do powiedzenia bo to jest dno obliczone na przejęcie koryta.

 • @Zawisza Niebieski

  Przecież to uSStawka kolaboranta kaszubSSkiego volksdeutscha i rudego żyda szyta tak grubymi nićmi, że ślepy nawet zauważy ale głupi już nie ... Tusk Fur Deutschland #Tusk

 • Nareszcie skończą się cyrki na granicy inspirowane przez totalną opozycję. Dość mam Kramków i innego menelstwa,

  które chcą ściągać do Polski islamistów. Bardzo dobrze …

  autor bardzo podupadł, może upadł i zostało...

 • Wiecie co?

  Z tym fejkiem dotyczącym zablokowania funduszy europejskich, to trochę jak z gotowaniem rosołu. Wystarczyło tylko podgrzać polityczny gar i wszystkie szumowiny zaraz wypłynęły na powierzchnię

 • pytanie

  Czy ktoś mi to wytłumaczy.Jak to się dzieje że żaden inżynier czy lekarz z Syrii lub Egiptu nie chcę azylu na Białorusi czy w Rosji.To zasobne i demokratyczne kraje, a tylko lgną do faszystowskiego i upadłego kraju jakim jest Polska.
  O co więc tu chodzi?

 • @ikulalibal 14:41:30

  Ile osób w tych tragediach straciło życie z rąk terrorystów islamskich a ilu z rąk specnazu

 • @ABX 15:39:51

  Ci ludzie co przywędrowali nad granicę to są dorośli ludzie i powinni w 100% ponosić odpowiedzialność za swoje decyzje. A zdecydowali się przyjechać tu aby nielegalnie wedrzeć się do obcego państwa wbrew prawu, czyli przyjechali w celach przestępczych, po bandyterkę. Jakby tu się wdarli to na 100% będą popełniać mordy i gwałty tak jak na zachodzie bo po to tu przyjechali.

 • @Ziemianin 18:15:28

  Liczba ofiar jest informacją powszechnie dostępną.

 • @Ziemianin 18:08:02

  Wiceszef MSWiA: Gdyby nie szopka posłów opozycji, koczowiska na granicy już dawno by nie było.
  https://dorzeczy.pl/opinie/197490/wasik-o-sytuacji-na-granicy-polsko-bialoruskiej.html

  Ulica, zagranica, granica... Totalsi robią co mogą, by obrzydzić się Polakom. Przecież to jasne. Był Białoruski cyrk, który bez widzów nie ma sensu. Podobny zrobili na Łotwie, ale latających debili i lewackich dam nie było więc, o ile wiem cyrk zlikwidowali. Podobnie będzie u nas. Nie wiem natomiast dlaczego w tym miejscu nie powstał jeszcze płot?

 • Sondaż ws. sytuacji na granicy polsko-białoruskiej

  51 proc. ankietowanych dobrze oceniło działania rządu w sprawie sytuacji na granicy polsko-białoruskiej, przy czym 18,3 proc. odpowiedziało, że "zdecydowanie dobrze", zaś 32,7 proc. "raczej dobrze". Przeciwnego zdania było 41 proc. z nich, z czego 14,7 proc. odpowiedziało, że "zdecydowanie źle", zaś 26,5 proc., że "raczej źle".

  Respondenci zostali też zapytani o to, czy ich zdaniem kryzys na granicy może jeszcze bardziej eskalować i czy na granicy pojawi się więcej migrantów. 37,5 proc. ankietowanych odpowiedziało, że "zdecydowanie tak", a 37,5 proc., że "tak". Niewiele ponad 11 proc. uważa, że kryzys nie będzie narastał.

  Niewiele ponad 20 proc. respondentów dobrze ocenia działania opozycji w kwestii sytuacji na granicy. Przeciwnego zdania jest 64,5 proc. badanych. z kolei ponad 83 proc. respondentów negatywnie odniosło się do akcji przecinania drutu kolczastego na granicy.

  Sondaż został przeprowadzony przez Instytut Badań Rynkowych i Społecznych IBRiS 1 września na grupie 1100 osób w całej Polsce metodą telefonicznych, standaryzowanych wywiadów kwestionariuszowych wspomaganych komputerowo (CATI).

 • @Ziemianin 18:01:04 A może tak wstrzymać wpłatę składki unijnej?

  Powinien to skomentować Morawiecki, który twierdził podpisując cyrograf w Brukseli, że taka sytuacja nigdy nie będzie mieć miejsca. Widać że Solidarna Polska miała rację. Gdy zasiadamy z mafią do gry to w każdej kieszeni trzeba trzymać odbezpieczony pistolet. Długo czekać nie musieliśmy na to, żeby okazał się cały geniusz naszego premiera. Ziobro przestrzegał Morawieckiego, żeby nie podpisywał wszystkiego co mu podsuną. Ale on wiedział „lepiej”. To jest skutek…Wielki sukces osiągnął, jak mu to min Ziobro przepowiadał. „Dlaczego Unia wstrzymuje środki dla Polski?” - ja myślę, że zgodził się na to „miękiszon” gdy nie zawetował powiązania wypłat z praworządnością. No ale premier Mateusz mówił, że veto nie potrzebne wystarczą konkluzje? Jednak nie wystarczą? A minister Ziobro ostrzegał prezesa i premiera, że konkluzje można sobie o dupy krawędź rozbić naiwniaki ..z tego co pamiętam to pieniędzy możemy nie dostać, ale i tak w ramach mechanizmu solidarności będziemy spłacać zadłużenie innych, ha, ha…, KE sama nie ma żadnych pieniędzy. To są pieniądze z kredytów zaciągniętych przez KE za naszą zgodą i naszym podpisem. Są to … de facto nasze pieniądze, które my i nasze dzieci będziemy spłacać to następny sukces Morawieckiego. Tchórze od lat nie radzą sobie z opozycją. Cackają się kiedy Francja czy Niemcy szybko uspokajają awanturników! A Morawiecki zamiast Polską zajmuje się Ukraina i Białorusią! Gdyby porównywać KE i PE jako jedno ciało i np. państwo, to właśnie to jest czymś na kształt hybrydy prowadzącej wojnę przeciwko Polsce. Szantażuje jak Hitler, zakręca kurki jak Rosja. Gra o niepodległość Polski robi się coraz bardziej dramatyczna, a Prezydent Duda zajmuje się komentowaniem wydarzeń sportowych. Mając 71 lat nigdy nie myślałem, że czerwona zaraza z Brukseli jest gorsza i chamska niż Moskiewska. A sporo wiem na ten temat. Obawiam się, że znany z miękkości Morawiecki i tym razem ulegnie. I to będzie koniec PiS. UE właśnie wchodzi na ścieżkę dezintegracji i ostatecznego upadku. Kto straci ? Tłuste koty pokroju Tuska. Nie będzie emeryturki z łunii. Nie będzie ciepłych wysokopłatnych posadek za nieróbstwo. Już za kilka lat UE będzie miała naprawdę realne problemy, zbliża się do nas wojna z państwami islamskimi. W UE jest coraz więcej islamskich terrorystów. To oznacza tylko wojnę religijną. A właśnie dziś Jurova została przyjęta przez naszego premiera!, pytam się po co i dlaczego? Aby przyklepać jej antypolskie działania? Potem spotkała się z kodziarstwem.  Wstrzymać płacenie składki, zażądać zwrotu już wpłaconej części składki. Wprowadzić cła na towary importowane i opodatkować obcy kapitał do bólu, wycofanie się z tej „umowy kredytowej” skoro druga strona nie przekazała pieniędzy. Opodatkować tak supermarkety żeby im w pięty poszło. Czas w końcu na nasz ruch. Niezbędne jest podkreślanie na każdym kroku, że dobrze wiemy kto powoduje, że to akurat nasz kraj jest ciągle na celu wybitnie złośliwych ataków. Rzecz w tym, że ze wszystkich krajów UE, jedynie Polska ma u siebie oszczerczych, wysługujących się naszym wrogom donosicieli, ale i także już na miejscu w Brukseli, i to oni nieustannie dostarczają tam „gotowce” stanowiące impuls i fałszywe podstawy presji, do tego haniebnie błagając o ich wykorzystanie przeciwko własnemu krajowi ! To nie UE czy KE chce z własnej inicjatywy zablokować nam środki, ona jest tylko chętnym egzekutorem tego, co na szkodę Polski i wszystkich jej obywateli zdradziecko przygotowały i wymogły, opłacane przez naszych wrogów sprzedawczyki z opozycji wraz z PRL-owską „kastą” i pozostałymi post-sowieckimi służbami… Ta haniebna sytuacja niszczy nasze Państwo, jest paląco wstydliwa, a tolerancja dla zdrajców jest rekordowa w skali światowej!


  W pizdu z tą pedalsko żydolewacką i germańską Unią. UE jest potrzebna Niemcom tylko do czasu opanowania przez nich polskich ziem Zachodnich, a resztę Polski zamienić na rezerwy taniej siły roboczej i rynku zbytu dla lichych towarów. Oni są na to gotowi. UE powstała bo Niemcy mieli gigantyczny deficyt po przyłączeniu NRD. Sieroty po sowieckim sojuzie zostały więc przyjęte do tego szatańskiego tworu i doszczętnie ograbione na tysiące sposobów. To likwidacja przemysłu, fabryki, wywołanie bezrobocia i wielkiej emigracji młodych do Niemiec itd, uzyskanie taniej siły roboczej i rynków zbytu itd….Pomału dźwigamy się z zapaści i Niemcy nie mogą znieść, że może im wyrosnąć pod nosem silne gospodarczo państwo Polska. Dlatego wszystkie kłody unijne rzucane nam pod nogi nie mają nic wspólnego z żadną praworządnością i podobnymi bzdurami bo u nich nie ma moralnych zasad. Cel jest jeden robić wszystko nawet przekupić sprzedanych politykierów itp.. Żeby zablokować rozwój Polski. Silnego i bogatego nie da się tak łatwo zastraszyć i łupić jak dotychczas. Zniknie ten pretekst, znajdą inny. Czas opuścić ten chory, złodziejski twór. Nikt nie policzył ile zyskalibyśmy gdybyśmy nie wstąpili do Unii, jak bogatym krajem bylibyśmy. Biurokraci unijni pasożytują na europejskich narodach. Nie dość, że na za nasze pieniądze żyjąc jak pączki w maśle, to jeszcze chcą więcej władzy. Ten chory nowy -twór unia jest jak rak na ciele Europy. Urzędnicze rozdęte struktury armii nierobów i szkodników która z naszego przyznaje sobie gigantyczne zarobki przepompowując nasze podatki do swoich kieszeni chcą by trwało to wiecznie. Tylko Niemcy wzbogaciły się na unii. Wszystkim innym krajom się pogorszyło. Cel unii jest jeden zablokować nasz rozwój żeby Niemcom pod nosem nie wyrosło silne państwo Polska i inne kraje. Cokolwiek byśmy nie zrobili, podpisali, czy nie podpisali, uznali coś czy nie zawsze znajdą pretekst by nas oskubać i płatnych pachołków Niemiec by im w tym pomogli. Ostatnią rzeczą jaką Unia potrzebuje we wprowadzaniu swoich obłąkanych pomysłów jest opinia zwykłych normalnych ludzi. Mogą powoływać się wyłącznie na swoich janczarów , których systematycznie tresują. Polska powinna odpowiedzieć; to wychodzimy z EU jak Anglia. Po co nam EU jeśli nie ma środków tylko szantaże. Najbardziej ucierpieliby Niemcy i kraje Beneluxu na wyjsciu PL z EU. Polska poradziłaby sobie bez EU ale EU bez Polski słabo.

 • @Ziemianin 18:31:39

  https://media.wplm.pl/thumbs/4e7/OTYwL3VfMS9jY182MmExNC9wLzIwMjEvMDkvMDMvMTIwMC83NjAvZTJkOWFkYzM2YzAyNDgzZThiMDY3NmJmY2EzOTg0ZmIuanBlZw==.jpeg

  Media muszą opuścić strefę przygraniczną. Lewicowo-liberalni dziennikarze i politycy opozycji wpadli w histerię. "Temat Usnarza zniknie". Politycy opozycji i lewicowo-liberalni dziennikarze oburzają się, że wobec wprowadzenia stanu wyjątkowego w części obszarów województw podlaskiego i lubelskiego przy granicy z Białorusią, dziennikarze nie będą mogli relacjonować na bieżąco tego, co się dzieje na granicy. Czy nie rozumieją, że jest to podyktowane kwestiami bezpieczeństwa w związku z hybrydowymi działaniami Białorusi oraz ćwiczeniami Zapad 2021?
  https://wpolityce.pl/polityka/564910-media-musza-opuscic-strefe-przygraniczna-histeria-opozycji


  Ps....Ta hucpa rosyjsko-białoruska nie byłaby możliwa bez wsparcia elementów krajowych. To nie tylko opozycja jest targowicą ale i także niby dziennikarze opozycyjni tym samym się wyróżniają! Kto śmie te szambo pseudo dziennikarzy nazywać mediami? Żeby w Polsce zostać dziennikarzem wystarczy być niekompetentnym półgłówkiem. Cóż za obrzydliwa degrengolada! Niestety pokłosie eksterminacji sowieckich i niemieckich i komunistycznej władzy. Od czerwonych lamentów, jest tylko jeden lepszy, lament żydowski. Przez wolne media, które wciskały się wszędzie a potem histerycznym i skrzywionym przekazem manipulowały opinią publiczną, Amerykanie przegrali wojnę w Wietnamie. W czasie 1-szej wojny w Zatoce Perskiej nie popełnili już tego błędu. Głównodowodzący Norman Schwarzkopf przekazywał mediom tylko to co chciał przekazać w czasie oficjalnych konferencji prasowych (briefingów). Na naszej granicy z Białorusią trwa wojna hybrydowa, odsunięcie mediów z tego obszaru jest jak najbardziej wskazane. Im mniej rozhisteryzowanych osobników w postaci: manipulujących dziennikarzy, pobudzonych speedem posłów, rozhisteryzowanych aktywistów to tym lepiej. Największe pretensje mają ubeckie i hitlerowskie pomioty z wyborczej i tvn. Te bandziory jawnie wspierają działania Łukaszenki. Należy ich wszystkich wyłapać i zutylizować! Powtarzam po raz tysięczny: z tymi totalnie oszalałymi fekaliami, a w szczególności POmedialnymi NIGDY NIE BĘDZIE żadnego kompromisu, żadnej wspólnoty,…To całe totalne szambo trzeba będzie UPRZĄTNĄĆ ręcznie i nikt inny za Nas tego nie zrobi JEŚLI dopuszczą się fizycznej agresji, jeśli tylko zaczną tą swoją domową wojenkę. Nie zwracać uwagi na tę V kolumnę, tylko lać pałami, wodą i gonić to antypolskie ścierwo! Jebać lewactwo i oszołomstwo, chcemy takiej dojrzałej demokracji jak np. w Niemczech czy we Francji, gdzie policja pałuje bez skrupułów takich popaprańców zwących się dziennikarzami, powinno się im stworzyć obozy resocjalizacyjne jak w ChRL. Oni są wolni? Starczewski biegał raczej dość szybko, nie obrażałbym go mówiąc, że jest wolny.

 • @Ziemianin 18:31:39

  https://media.wplm.pl/thumbs/112/OTYwL3VfMS9jY183YTQzNy9wLzIwMjEvMDkvMDMvMTIwMC83NjAvZDlmMjMyZjY3Njg1NGE1Y2E2ZTFmMzgyNDAzMTE4YWYuanBlZw==.jpeg
  Próba gry na emocjach! Lewica i Sterczewski pokazywali przed Sejmem zdjęcia imigrantów. "Tam znajdują się ludzie chorzy". Lewica i przedstawiciele Fundacji Ocaleni prezentowali pod Sejmem zdjęcia i historie koczujących na granicy polsko-białoruskiej. „Rząd wprowadza stan wyjątkowy, abyśmy nie mogli zobaczyć twarzy uchodźców” mówili na konferencji prasowej.

  https://wpolityce.pl/polityka/564939-proba-gry-na-emocjach-lewica-pokazywala-zdjecia-imigrantow

  Ps...„Tam znajdują się ludzie chorzy” Nie TAM na tamtym zdjęciu, tylko TU na tym zdjęciu. Sterczewski to ty jesteś chory…! w Tworkach już zacierają ręce na samą myśl, że się tam POjawisz…!Lewactwo zaczyna wierzyć w cuda. Człowiek bez jedzenia i wody przeżył 25 dni. Cudowne uzdrowienie, krew w moczu zniknęła samoistnie. Kot przeszedł 5000km w trzy dni. Bajkopisarze, kurwa ich mać. Ci ludzie zjawili się na granicy z prędkością światła, zanim z talibowie całkowicie zajęli Kabul. To jest właśnie najciekawsze. Zapomnieli dopowiedzieć, że przed sejmem i w sejmie też są ludzie chorzy tylko, że na umyśle tylko lewactwu nie da się już pomóc w takim stanie umysłu to cała psychiatria załamuje ręce takiego stanu umysłu to nawet nie przewidział Freud.

 • @kula Lis 70 20:25:58

  Powinni zapytac czy tam jest dobry stolarz. Może im dorobi po piątej klepce

 • @kula Lis 70 20:16:40

  Na Białorusi, na granicy z Łotwą było koczowisko 90 nielegalnych imigrantów. Łotysze oprotestowali, opozycja nie pajacowała i nie latał żaden Franek z torbą.
  Koczowisko zwinęło się w ciągu kilku godzin
  Można?
  Można!
  Tylko trzeba nie mieć debilnej opozycji.

 • @Ziemianin 20:37:05

  Przepisy są, Kiejkuty opuściło CIA, czas na internowanie wrogów wewnętrznych Polski! Na co czeka rząd? Niemiecki wysłannik Tusk ma zadanie wywołać zamęt, bunt, rozróbę. Jego sitwa to sabotażyści i prowokatorzy. Matczak, tzw prof. płacze, że stan wyjątkowy ogranicza jego prawa obywatelskie…większego cymbała nie czytałem-on akurat porusza się w pobliżu granicy,3 km od linii na długości 100km..nie ma WC w domu?

 • @Ziemianin 20:37:05 Kiedy RCB przyśle mi SMS’a, że już mam szukać kałacha dla siebie?

  https://wpolityce.pl/polityka/564962-blisko-500-ewakuowanych-afganczykow-trafi-czasowo-do-polski

  A co zrobią jak 400 złoży akces do pozostania w Polsce? Dokąd ich eksmitują? Z jednej strony drut kolczasty i stan wyjątkowy a z drugiej strony chłopaki z piaskownicy wpuszczają 500 Afgańczyków czy to jest normalne? Trzeba ich wszystkich wysłać na grzyby. Ziobro ma rację Mateuszek kłamczuszek to MIĘKISZON. Cyrk na granicy a po cichu przyjmuje się setki tysięcy imigrantów. Sami prosimy się o kłopoty przyjmując ludzi od każdym względem nieobliczalnych, nieprzewidywalnych i całkowicie nam obcych kulturowo i religijnie. A kto wie w jakim celu współpracowali z NATO? Piszą, że z Czeczenami nie ma problemu niech przejadą się do Puław i zobaczą jak tam żyją ludzie obok ich ośrodka. Nie będę popierać żadnej partii, która sprowadza tu dzicz! Nie obchodzi mnie to czy to jacyś wydumani „sojusznicy” „sojuszników” czy nie, niech PiS przyjmie to do wiadomości. Won do swoich krajów!

 • @Ziemianin 20:37:05

  Sejm zdecydował ws. stanu wyjątkowego. Sejm nie uchylił w poniedziałek rozporządzenia prezydenta ws. wprowadzenia stanu wyjątkowego na pasie przygranicznym z Białorusią. Stan wyjątkowy należy zawdzięczać temu bałwanowi Sterczewskiemu który latał na struś pędziwiatr na pasie granicznym przy na granicy białoruskiej.
  Straż graniczna chroni świętość, którą jest granica państwa.
  Strach pomyśleć, co byłoby gdyby sforsował granice i został powalony jednym strzałem białoruskiego snajpera. Ta Morawska -Stanecka niech lepiej nie łazi po mediach, Czarzasty miał rację. No żeby takie brednie niedouka pociskać nt. Frontexu, rzekomej niechęci rządu do pomocy Frontexu.. I w TVN porównuje Litwę, której jakoby Frontex pomógł, a wtóruje jej prowadzący. Dobrze, że był pan Przydacz i wyjaśnił te przekłamania. Rząd RP jest w stałym kontakcie z Frontexem, Przydacz dziś też rozmawiał z dyrektorem Frontexu. A Litwie pomogła Polska wysyłając śmigłowiec i swoich żołnierzy do zabezpieczenia granic. Do wiedzy pań Morawskiej-Staneckiej, Muchy, Nowickiej, Nowackiej - Frontex to grupa ok. tysiąca urzędników na całą Unię Europejską. Nie dysponują żadną armią, sprzętem, śmigłowcami, itp. Ogarnijcie się koziołki matołki. Matolice. To co obecnie wyprawia opozycja to demontaż Państwa a nawet podpalenie, byle tylko ziścił się ich cel i powrócili do niszczenia Polski i okradania Polaków. W atakowaniu rządu już ulica zawiodła, zagranica też odcina się, bo przekonali się, że byli wykorzystywani unijni sekretarze i przewodniczący instrumentalnie, dlatego dla swoich anty polskich celów i dla złodziejskich stanowisk zwracają się o pomoc zza wschodnie granice Polski. Dzisiaj jak na dłoni widać, jakie środowiska i jakie media działają na rzecz Kremla, Berlina, Tel Awiwu i innych rządów zainteresowanych osłabianiem Polski oraz wprowadzaniem chaosu i destabilizacji. Wygrała Polska Racja Stanu i po stronie części opozycji zdrowy rozsądek. Oby też tak było w przyszłości. Właśnie aktywiści spod Sejmu opleceni drutem na pytanie dziennikarza - co to ma wyrażać odpowiadają zgodnie "pomidor". Dowód na skrajną infantylizację w takim momencie.....Totalna Opozycja to jednak IMBECYLE. Żenada. W ten sposób PiS wygra wszystkie wybory!

 • "Maryja krzyczałaby jak kobieta na granicy". Jachira znów szokuje

  https://img.dorzeczy.pl/img/klaudia-jachira-poslanka-ko/b9/d1/015ff8b5da405ab8a3b122925833.jpeg
  Jezusa też byście nie wpuścili, a Maryja krzyczałaby daremnie całą noc, jak dzisiaj jedna z kobiet na granicy mówiła w Sejmie posłanka KO Klaudia Jachira.

  https://dorzeczy.pl/opinie/198183/jachira-porownala-polskich-ministrow-do-talibow.html

  https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2021/08/tToXPJjIZfpq4UKv.jpg

  "Gratulujemy" debilom, którzy głosowali na tę jebniętą szmatę. Takiego tumoka dawno nie było w sejmie, ta Jahira to umysłowy wybryk natury. Ładnie napędza poparcie PiSowi. Delegacja PiS powinna wręczyć Jachirze bukiet kwiatów i jakiś okolicznościowy prezent. Jeszcze więcej Jachiry i totalniaki mogą zapomnieć o powrocie do władzy. Więc niech snuje te swoje fantasmagorie.

  Czy ją ktoś trzyma w tym Sejmie jak małpę w zoo do zabawiania umysłowo chorych? Wysłać za tą granicę wschodnią i niech zabawia nachodźców, może by zmieniła śpiewkę jakby ją przegrzmocili.

  Nie rozumiem dlaczego w tym kraju jak chcesz być kierowcą ciężarówki musisz przejść szereg badań psychologicznych, a do polityki idą ludzie z bardzo poważnymi zaburzeniami i jest wszystko ok. Czy naprawdę nikt nie widzi, że ta osoba jest naprawdę chora, i z roku na rok jest coraz gorzej. Przecież ona może ma jakieś schorzenie neurologiczne ,może jakiegoś krwiaka w głowie, albo coś ,bo nawet ludzie z niewielkimi zaburzeniami psychiatrycznymi nie gadają takich głupot jak ona, czy tak się nie zachowują.


  W czasach inkwizycji kurwy uczono nurkowania z obciążeniem i odporności na ogień. Już czas żeby KK powrócił do zachowań z czasów wojen krzyżowych i inkwizycji. Bierzmy przykład od muzułmanów jak potrafią rosnąć w siłę. Odszczepieńców za burtę bo po ..uja nam oni, tylko "reformują" w kierunku pedolewactwa. Od tych reform w KK mamy to co mamy, że już niedługo będziemy marginalną sektą z pedofilią kleru i pedolewackimi chrześcijanami wierzącymi w UFO. Muzułmanie od początku istnienia nie mają problemu z mordowaniem, ruchaniem 9 latek czy napierdalaniem Julek jak na to zasłużą a pedolewactwo jest tam nie do pomyślenia!

 • @kula Lis 70 06:02:54


  Angielskie julki razem z pederastami i innymi zboczeńcami. Ewropejskie elyty mówią że tak będzie na Białorusi jak obalą Batkę, bo to najnowszy trend.  "KOD, Nowoczesna, GW, Lis, Olejnik, Jachira i inne ladacznice - dla was nie będzie gwizdów, będą szubienice"

  https://i.iplsc.com/-/0005GVPLM1BF8WVO-C125-F4.png