Promocja homoseksualizmu w teatrze?

Nauczycielka wyprowadziła dzieci ze spektaklu. Kurator Nowak: "Brawo! Reagujmy jak ta Pani!"

Nachalna promocja homoseksualizmu w teatrach - to standard!” - alarmuje na Twitterze kurator Barbara Nowak. O co chodzi? O sztukę „Śluby panieńskie” w reżyserii Andrzeja Błażewicza. wystawianą w Teatrze Polski w Poznaniu.

Nagość w poznańskim teatrze

Jak informuje portal gloswielkopolski.pl, w czwartek, 30 września, na spektakl przyszła grupa uczniów z jednego z katolickich liceów.

Pod koniec spektaklu ich nauczycielka wywołała zamieszanie i zaczęła na siłę wyciągać uczniów z sali. Oburzona wtargnęła również do garderoby. Powodem była scena nagości dwóch aktorów czytamy.

Nauczycielka miała zareagować na scenę, która jest pod koniec sztuki, a w której bohaterowi wyznają sobie miłość. W rolę wcielili się dwaj aktorzy, który w pewnym momencie są nadzy.

O incydencie poinformował na Facebooku również Maciej Nowak, dyrektor artystyczny Teatru Polskiego w Poznaniu.

Teatr jest od tego, by wywoływać skrajne emocje. Przynosi nam chlubę i satysfakcję, gdy widzowie są poruszeni, zachwyceni albo oburzeni. Problem zaczyna się, gdy obiektem ataku stają się sami artyści. A tak było na dzisiejszych Ślubach panieńskich. Lojalnie uprzedzamy, że w spektaklu pojawia się nagość, że nie jest to akademicka interpretacja Fredry, a uczniowie przychodzący z klasą zawsze muszą okazać zgodę rodziców. Mimo takich zabezpieczeń nauczycielka jednego z poznańskich liceów katolickich wyciągała dziś na siłę z widowni swoje uczennice i uczniów oraz wtargnęła do garderoby krzycząc na aktorów. To jest ich praca, sposób zarobkowania i utrzymywania rodzin i należy im się elementarny szacunek. Młodzież patrzyła na zachowanie nauczycielki z zażenowaniem  napisał Nowak.                      

Nachalna promocja homoseksualizmu w teatrach”

Do całej sytuacji na Twitterze odniosła się również kurator Barbara Nowak, która pogratulowała nauczycielce reakcji.

Nachalna promocja homoseksualizmu w teatrach - to standard! Szok u reżysera wywołało wyprowadzenie uczniów przez Nauczycielkę ze sztuki „Śluby panieńskie” w Teatrze Polskim w Poznaniu, kiedy odbyła się scena z nagimi mężczyznami. Brawo! Reagujmy jak ta Pani! oceniła kurator Nowak.                                                         Twitter/gloswielkopolski.pl

 

kula Lis 70

kula Lis 70 - Zagorzały Antybolszewik herbu Jastrzębiec

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

5

liczba ocen: 2

Post jest opublikowany więcej niż dn. Funkcje oceny i komentowania zostały wyłączone.

 • Absurd! Miejsca parkingowe w Niemczech dla "przedstawicieli mniejszości". M.in. imigrantów i społeczności LGBT

  https://media.wplm.pl/thumbs/ac8/OTYwL3VfMS9jY19iNWJhYi9wLzIwMjEvMTAvMDIvMTIwMC83ODcvODU2YWJhM2RlZDJjNDFiNjgwOWFjNmUyMmI3OTZiM2MuanBlZw==.jpeg

  Środowiska lewicowo-liberalne najpierw przekonują, że osoby LGBT niczym poza orientacją seksualną nie różnią się od reszty społeczeństwa, by za chwilę… obdarzać je zaskakującymi przywilejami w rodzaju specjalnych miejsc parkingowych. Na jednym z podziemnych parkingów Hanau w Hesji takim udogodnieniem, oprócz osób LGBT, cieszą się także inni przedstawiciele mniejszości imigranci. Są przeznaczone dla tych grup, które potrzebują szczególnej ochrony tłumaczy jeden z miejskich radnych w rozmowie z „DW”.

  https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p526x296/243027840_4400426506715217_5372504613959482784_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-5&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=HpczyCyLCUEAX9ZNnVm&_nc_ht=scontent.xx&edm=AAeQvacEAAAA&oh=5d38d9b44cd5ce84447fa7095bf25531&oe=617F5B2A
  Miejsca parkingowe dla przedstawicieli mniejszości mają być również pod specjalnym nadzorem, który zapewnią m.in. kamery monitoringu.

  Zaskakujące rozwiązanie
  Czy administratorzy parkingu będą w jakikolwiek sposób sprawdzać, czy z parkingu dla przedstawicieli mniejszości korzysta osoba do tego uprawniona? Otóż nie. DW i wyjaśnia, że chodzi raczej o „symboliczne wydzielenie” parkingu. Pomysł miejsc parkingowych dla mniejszości etnicznych i seksualnych wywołał falę oburzenia m.in. wśród internautów, którzy pytali, czy władze nie powinny wydzielać specjalnych miejsc do parkowania raczej dla emerytów, osób chorych czy żyjących w ubóstwie. Już nie tylko dla niepełnosprawnych. W Niemczech są już specjalne miejsca parkingowe dla „osób LGBT”.

  TVP Info, Facebook

  Ps...Germany is Hitler. Hitler is Germany. Nic się tam nie zmieniło. Taaa, kiedyś „nur fuer Deutsche”, teraz „nur fuer LGBT”… to mówi wszystko… NSLGBTAP. Kiedy obozy i krematoria dla nietęczowych? Heil Homo! Tak umiera demokracja. Tylko czy w Niemczech w ogóle ona była? Nowy nazizm stał się faktem. W szaleństwie poprawności politycznej doszli do tego, że robią to z czym sami walczą! Przecież to stygmatyzacja i wykluczenie. Teraz każdy „normalny” ma prawo powiedzieć: „Wynocha na swój parking!”

 • No cóż, takie czasy. Dwóch takich promowało dostępną w internecie

  zoofilię i tak im te zdjęcie przypadło do gustu, że pokazywali je w TVPiS w godzinach gdy telewizję mogą oglądać dzieci.
  https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/blaszczak-kaminski-jezeli-podobaja-sie-wam-filmiki-zostawcie-lapke-w-gore-i-dajcie-suba-konferencja.jpg

  Kolejny, tym razem obrońca pedofilów, też uznał te zdjęcia za za godne, by je zaprezentować widowni TV Trwam.

  "Nie dajmy się. To że ksiądz zgrzeszył? No zgrzeszył. A kto nie ma pokus?"
  Pytanie, o kim myślał, mówiąc "nie dajmy się"? Ksiądz ma pokusę? Czemu jej nie ulec, późnie można się wyspowiadać a za pokutę najwyżej do innej parafii się pójdzie, biskup obroni.

 • Quo Vadis Europo? Szkocja pierwszym krajem, który będzie nauczać o LGBT w szkołach."Tęczowa" rewolucja obejmie nawet matematykę

  https://media.wplm.pl/thumbs/bf7/OTYwL3VfMS9jY18zNmUwOC9wLzIwMjEvMTAvMDMvMTIwMC83NjAvNDU2MGFmNjU2OWI5NDAwNjgxMmViMzFmMGJhY2FhODMuanBlZw==.jpeg
  Szkocja stała się pierwszym krajem na świecie, który będzie w szkołach nauczać o osobach LGBT. „Wszystko po to, aby uczniowie otrzymali bardziej wszechstronną i inkluzywną edukację” twierdzi portal vouge.pl.

  https://wpolityce.pl/swiat/568600-szkocja-pierwszym-krajem-ktory-bedzie-uczyc-o-lgbt-w-szkole


  Ps...W sklepach z obuwiem nadal są tylko buty męskie i damskie. To jawna dyskryminacja pozostałych płci. Każda rewolucja tworzy chaos… a obecna, ta obyczajowo-tęczowa (neomarksistowski rozbuchany seks bez granic i odpowiedzialności i „eko-homo-genderyzm” - chce z nas najpierw „zrobić wariata” - dorzucając podważanie praw logiki i natury oraz negowaniem prawdy obiektywnej i postrzeganej rzeczywistości, by z takiego CHAOSU mógł wyłonić się ich „nowy wspaniały świat” - banksterski raj na ziemi bez własnej woli i tożsamości oraz nieświadomego skali swego zmanipulowania - odciętego od własnych korzeni, które mu zohydzono, gdyż destrukcja kolektywnej mądrości przodków oraz deprecjacja ich osiągnięć przez banksterskie media i uniwersyteckich marksistów miała pozbawić go naturalnego zaplecza i wsparcia ze strony wartości rodzinnych, kultury własnego narodu czy tradycji własnego państwa tak, by „powszechny nihilizm” … i „czysta doktryna lucyferiańska” - wreszcie mogły zatryumfować…akcja wywoła reakcję. Obawiam się, że po takiej obowiązkowej homoedukacji w szkołach tzw. młodzież lgbt będzie jeszcze bardziej narażona na znęcanie…

 • Terapeutyczny totalitaryzm z Zachodu. Rewolucja, która nadchodzi

  https://img.dorzeczy.pl/img/flagi-ue-i-lgbt-zdjecie-ilustracyjne/21/16/89383bc8fd66672e4ded8a50188d.jpeg


  Kiedy niedawno pisałem wstęp do swojego zbioru esejów z ostatnich trzydziestu lat, do książki „Kontrrewolucja”, zdałem sobie sprawę jak w tym okresie zmienił się język i podstawowe pojęcia debaty publicznej.
  Słowa i określenia na początku lat 90. nieznane i całkowicie w Polsce nieobecne - LGBTQI+, genderyzm, ekologizm, wokness – są dziś kluczem do zrozumienia współczesnej wojny kulturowej. Bez nich nie sposób zrozumieć polityki i więcej, bez nich nie da się uchwycić, na czym polega największe dziś niebezpieczeństwo, jakim jest odradzająca się hydra totalitaryzmu. Nie da się zrozumieć karier takich postaci jak Joe Biden czy Ursula von der Leyen.

  https://dorzeczy.pl/opinie/206734/terapeutyczny-totalitaryzm-z-zachodu-rewolucja-ktora-nadchodzi.html
  Ps...Artykuł jest wart przeczytania, przemyśleń i stanowi dobry asumpt do dyskusji. "To co wielkie staje się przedmiotem wstydu, to co wspaniałe ma zostać zapomniane." Ale na razie Polska jest ostatnim bastionem normalności. Ciekawe czy ludzie wiedzą co stało się z Sodomą i Gomorą. Czas nadszedł aby wszyscy się o tym dowiedzieli. Rewolucja nihilizmu en marche! Co widzimy, to wynik poplątania pojęć, języka i mowy przez (nied-)oświecenie. Tak jak 100 lat temu Marksiści wprowadzali Rewolucję Światową w "obronie praw " Robotników i Chłopów tak teraz robią dokładnie to samo w "obronie mniejszości seksualnych " ale CEL jest ten sam jak to powiedział Świeckiej Pamięci towarzysz Karol Marks - ostatecznym celem rewolucji jest DYKTATURA proletariatu i lewactwo nigdy nie zejdzie z tej drogi oni nie nienawidzą WOLNOŚCI to jest ich "DNA"!
  To jest po prostu dawno zapowiedziany Nowy Porządek Świata. W 1917 - 1920 to się nie udało na całym świecie. Ofiarą padła carska Rosja. Europę znowu uchroniła Polska, a w USA nie było skłonności do takiej rewolucji, tym bardziej po zamordowaniu Trockiego. Bo chyba nie uważacie, iż Trocki do USA jeździł na wczasy. Tam spotykał się ze swoimi rodakami i knuli plan. Dzisiejsza rewolucja na razie odbywa się z sferze gospodarczej, mentalnej, medialnej i tzw. kultury. Dotyka z łatwością wiary, a w szczególności zarządców Kościoła, gdyż w samym Kościele są zdrajcy Chrystusa. Nigdy nie zapomnę jak to Nycz wychwalał Gronkiewicz-Waltz za jej prezydenturę, zapominając całkowicie o cierpieniach tysięcy ludzi wyrzuconych z mieszkań, setkach handlujących pałowanych i gazowanych pod Pałacem kultury, albo tych drobnych polskich sprzedawców siłą wyrzuconych z podziemnych przejść. Nie zająknął się o zamordowaniu Jolanty Brzeskiej. To dobitny przykład na sprzedanie się wielu hierarchów Kościoła za srebrniki. Ale to tylko wierzchołek góry. Kś. Oko dobrze opisuje mafię działającą w łonie Kościoła Katolickiego. Nowy Porządek Świata nadchodzi coraz raźniej i słychać jego ryk.

  Podstawowe założenia syntetycznej teorii ewolucji wykazują, że najważniejszym zadaniem każdego gatunku jest przekazanie genów następnemu pokoleniu. Stanowi ono motor ewolucji i podstawę istnienia gatunku. Gdyby wszystkie osobniki danego gatunku (także i człowieka) zamieniły się w osobniki homoseksualne to gatunek ten przestałby istnieć, ponieważ nie nastąpiłoby przekazanie genów następnemu pokoleniu, w związku z czym nie byłoby potomków. Dlatego z całą odpowiedzialnością można stwierdzić, że z punktu widzenia ewolucji homoseksualizm jest zboczeniem. Ale oni tego nie rozumieją a jeśli kiedyś zrozumieją to już nie będzie co zbierać. Trzeba siłowych rozwiązań żeby to żydolewackie chamstwo i hołotę powstrzymać rewolucja bez trupów to nie rewolucja, ale nam wmawiano o "innej" pokojowej ...daliśmy się nabrać! Dlaczego zmusza się mnie do zrozumienia i aprobacji poglądu, że "stożek" czuje się dyskryminowany, bo Ziemia jest "kulą"? Przecież "stożek" jest równouprawnioną bryłą i ma takie same prawa, jak "kula"! Czy Ziemia powinna żądać, aby np. wszystkie góry nazywano "kulami", bo ich "stożkowy" wygląd dyskryminuje jej prawa? Co to za absurd i to po 200 latach tzw. Oświecenia?

  Wśród ludzi występują różne odchyłki od normy (zboczenia) ale tylko ci opisani jako LGBT... domagają się uznania dodatkowych praw i możliwości promocji swojego zachowania! Jeżeli to się stanie, to potem wystąpią np. zoofile i będą domagać się ślubów ze zwierzętami, a potem np. nekrofile będą domagać się wolnego dostępu do zwłok w kostnicach!

 • I dla przypomnienia jełopom tęskniącym za żydokomuną

  W grudniu1917 r. Lenin podpisał serię dekretów likwidujących w praktyce instytucję małżeństwa znoszących dotychczasowe kary za utrzymywanie stosunków homoseksualnych i usuwanie ciąży. Fryderyk Engels w dziele „Pochodzenie rodziny, własności prywatnej i państwa klasowym” Pierwszym „uciskiem klasowym” był zatem ucisk mężczyzny nad kobietą. Na pierwszym zjeździe młodzieżowego Komsomołu przyjęto statutowy zapis nakładający na każdego komsomolca i komsomołkę obowiązek zaspokajania popędu płciowego współtowarzyszy. Pierwsza demonstracja LGBT odbyła się w Petersburgu w roku 1920. Na mocy dekretu z 18 listopada 1920 r. każda kobieta miała prawo do bezpłatnej aborcji na własną prośbę- w 1934 r. 72 proc. ciąż zakończyło się aborcją…seks w połączeniu z eugeniką, aby stworzyć socjalistycznego „supermana”, zaś autorem tej koncepcji był sam Lew Trocki. 1960-1980 straty ludnościowe spowodowane aborcją były 2,5 razy większe niż straty z okresu pierwszej wojny światowej, wojny domowej i tzw. wielkiej wojny ojczyźnianej razem wzięte Dalekosiężne skutki tej polityki są widoczne we współczesnej Rosji w postaci masowych aborcji i demoralizacji młodzieży.

 • Znana celebrytka: LGBT to sekta! Zostawcie nasze dzieci, dranie!

  https://img.dorzeczy.pl/img/lgbt-zdjecie-ilustracyjne/83/3d/3645b93d972ba2exx7dddf6847cc.jpeg W środowisku celebrytów rzadko zdarza się, żeby ktoś otwarcie krytykował ideologię LGBT. Odważyła się Viola Kołakowska.
  Partnerka Tomasza Karolaka – Viola Kołakowska zabrała na Instagramie głos ws. ideologii LGBT. "LGBT to sekta! Zostawcie nasze dzieci w spokoju, dranie!" – napisała w relacji na Instagramie. Jej post został szybko zablokowany przez serwis.

  Plotkarskie media podejrzewają, że deklaracja może mieć związek z prywatnym życiem celebrytki. Jej córka zamieszcza na TikToku zdjęcia z tęczową torbą, obchodzi w szkole "dzień tolerancji", wkleja emotikony tęczowych flag oraz hasztag "pride". A pytana o orientację, wyznaje natomiast, że jest panseksualna.

  Kołakowska tłumaczy
  Po tym, jak słowa celebrytki o LGBT wywołały medialną burzę, Kołakowska postanowiła wyjaśnić, co miała na myśli.

  "Żeby było jasne, bo wciąż chyba nie kumacie" – zaczęła.

  "Oczywiste, że nie chodzi o ludzi innej orientacji, ale o tych, którzy stoją za tym i używają was do propagowania idei skrajnie wykraczającej poza jakiekolwiek wartości" – czytamy w jej wyjaśnieniu.

  "I wiem, że wielu z was też tak sądzi, że zostaliście użyci i że się nie zgadzacie z tym jakich narzędzi używają, by wpłynąć całkowicie na młodzież, wmawiając im, że teraz to cool być homoseksualnym lub najlepiej by zmieniali płeć" – zauważa.

  "Gra o dusze dzieci"
  "To takie trendy i nie ma to nic wspólnego z prawdziwym poczuciem tożsamości seksualnej. Nagle wszystkie dziewczynki chcą być chłopcami, a wszyscy chłopcy są gejami – kontynuuje. Cool jest też popełnić samobójstwo. To wszystko znajdziecie w mangach anime, Cosplay i TikToku" – dodaje.

  "A to wszystko połączone właśnie z ideologią (wiadomo jaką). Pod przykrywką walki o tolerancję i równość rozgrywa się zupełnie inny teatr – gra o dusze dzieci" – twierdzi Kołakowska.

  "Ofiarami propagandy (wiadomo jakiej) są dzieci. Możecie komentować jak wam się podoba, to mnie nie rusza. Taka jest prawda i to mnie nie rusza" – zaznacza.

  Ps...Po głupotach o covidzie wreszcie mądrze napisała. LGBTQ+ to nie wszyscy homoseksualiści, to ideolodzy, to bojówka, skrajna sekta. Brawo Viola i współczuje jednocześnie, teraz zadziobią ja kruki i wrony . Bo nie kraka jak oni. Na zachodzie to przeszli jest jedno słuszne zdanie i poglądy inni są niszczeni.

 • "Transseksualistka" żąda przekształcenia Notre Dame w centrum LGBT

  https://img.dorzeczy.pl/img/transseksualna-aktywistka-dzialajaca-pod-pseudonimem-paul-b-preciado/db/0d/2564475c0b58f323535a14d96ac4.jpeg
  "Transseksualna" aktywistka działająca pod pseudonimem Paul B. Preciado / Źródło: Wikimedia Commons / Olaf Kosinsky
  Kobieta, która siedem lat temu ogłosiła, że jest mężczyzną i uczyniła z tego sposób na życie, wystąpiła z pomysłem na „oczyszczenie” Kościoła we Francji. Jej propozycja stanowi odpowiedź na raport o przestępstwach seksualnych. Po tym jak światło dzienne ujrzał zatrważający raport ukazujący skalę nadużyć seksualnych we francuskim Kościele, wrogowie Kościoła prześcigają się w pomysłach na „naprawę” i „oczyszczenie” kościelnej wspólnoty i samej instytucji. Najnowsza propozycja wyszła od kobiety, która funkcjonuje w przestrzeni publicznej pod pseudonimem Paul B. Preciado.

  Zmiana nazwy i desakralizacja katedry Notre Dame
  Hiszpańska filozofka, twierdząca, iż jest „transseksualnym mężczyzną”, zasugerowała, że paryska katedra Notre Dame, gdy zostanie odbudowana, powinna zmienić nazwę na Matki Bożej od Dziecięcych Ofiar Przemocy. Ponadto, jak sugeruje publicystka lewicowego magazynu „Libération” budynek powinien zostać zdesakralizowany, a w miejsce dawnej świątyni powinno powstać „centrum recepcji i badań feministycznych, queerowych, transseksualnych i antyrasistowskich oraz walki z przemocą seksualną”.

  Jak przekonuje „Paul” na łamach portalu Mediapart, taki postulat nie jest „bluźnierstwem”, lecz „rewolucją”, której nastanie wymusza obecny etap dziejowy, ponieważ „proces emancypacji cielesnej i poznawczej, który ma miejsce w dzisiejszych czasach, pociąga za sobą pogłębianie się rozdziału między Kościołem a państwem”.

  Konieczna likwidacja Kościoła
  W artykule filozofki nie zabrakło miejsca dla najdalej idących postulatów kultury negacji (cancel culture). Autorka zasugerowała, że przemoc seksualna stanowi nie tyle upadek czy zwyrodnienie w strukturach Kościoła, co raczej „systemową praktykę instytucji kościelnej” i element „tradycji chrześcijańskiej, wychwalanej przez skrajną prawicę jako fundament aryjskiej Europy”. Jest to jej zdaniem tradycja „maskulinizmu, rasizmu i wykorzystywania seksualnego dzieci i kobiet”.

  Przez wzgląd na powyższe konstatacje pisarka i aktywistka LGBT apeluje, że „jeśli przestępstwo seksualne nie jest przypadkiem, ale samą architekturą władzy instytucji kościelnej, to konieczne jest żądanie likwidacji Kościoła”.

  Preciado uzyskała tytuł doktora filozofii i teorii architektury na Uniwersytecie Princeton, jest wykładowczynią „historii politycznej ciała, teorii płci i historii performansu”, pisarką, byłą dyrektorką ośrodka studiów przy Muzeum Sztuki Współczesnej w Barcelonie i kuratorką publicznych programów naukowych. Wcześniej znana jako lesbijka, w roku 2014 ogłosiła, iż przeszła „procedurę zmiany płci” i odtąd jest przez zwolenników ideologii LGBT uznawana za mężczyznę.


  Ps...Wybudujcie sobie przybytek rozpusty, bo katedra wybudowana jest za pieniądze wierzących. Ogłosiła się mężczyzną , to niech pokaże "siusiaka " , może się też ogłosić krokodylem ...i kogo to obchodzi. Czas najwyższy, aby społeczeństwa zaczęły zdawać sobie sprawę, że albo zaczną zwalczać dewiantów, albo znajdą się w świecie urządzonym na wzór dewiacyjnych marzeń. Lewica publicznie dzieląca się swoją głupotą to dla normalnych ludzi błogosławieństwo. Byłoby znacznie gorzej, gdyby dochodzili do władzy ukrywając zamierzone cele i udając rozsądnych, po czym uzyskaliby narzędzia do wprowadzania swoich faktycznych postulatów w czyn. A tak - istnieje dużo większa szansa, że pozostaną rezerwatem dla świrów.

 • To pierwszy taki kraj na świecie. Będą uczyć dzieci o LGBT

  https://img.dorzeczy.pl/img/flaga-lgbt-zdjecie-ilustracyjne/82/3c/c3d4f35cc3aca921cb74b3b49bca.jpeg

  Szkocja jako pierwszy kraj na świecie wprowadzi program nauczania zawierający informacje o osobach LGBTQ+ oraz ich wkładzie w historię i kulturę. O nowym programie nauczania w Szkocji pisze "Vogue". Wiadomo, że aby przygotować nauczycieli do wdrożenia go w życie stworzono specjalną platformę edukacyjną oferującą kurs e-learningowy. Zawiera on nie tylko informacje o osobach LGBTQ, ale również propozycje scenariuszy lekcji. Kartka z okazji Dnia Ojca dla dwóch tatusiów...
  "Dostępne na stronie materiały obejmują zarówno ćwiczenia dotyczące dyskryminacji, jak i uwzględniające osoby LGBTQ+ zadanie matematyczne, w którym młoda dziewczyna kupuje kartki na Dzień Ojca dla swoich ojców" – czytamy. Wśród nowych wytycznych szkockiej edukacji znalazło się również prawo uczniów do korzystania z łazienki, która odpowiada płci, z którą się utożsamiają.

  O wprowadzenie takiego właśnie programu edukacyjnego zabiegała w szkockim parlamencie grupa LGBTQ+ Time for Inclusive Education (TIE). Współzałożyciel tej organizacji, Liam Stevenson, przekonywał w 2019 roku, że wszystkie ich działania są "bardzo chrześcijańskie". – Chodzi nam o szanowanie i dbanie o siebie nawzajem oraz o kształcenie zdrowych, młodych ludzi – podkreślał.

  "Zatrzymać homofobiczne nastroje"
  We wprowadzeniu takiego programu nauczania szkocki rząd upatruje nadziei na zmniejszenie w społeczeństwie nastrojów homofobicznych. Z najnowszych badań przeprowadzonych przez organizację „Just Like Us” wynika bowiem, że młodzież LGBTQ+ w Wielkiej Brytanii jest dwukrotnie bardziej narażona na przemoc niż jej heteroseksualni koledzy i koleżanki.

  Nie jest wykluczone, że śladami Szkocji podąży Walia, która - jak przypomina "Vogue" - już w roku 2018 zapowiedziała wdrożenie do 2022 roku programu nauczania edukacji seksualnej uwzględniającej osoby LGBTQ+.
  Ps...To lepiej już dzieci zapoznawać z problematyką UFO niż uczyć o odbytach dziwolągów. Myśmy to już przerabiali w latach 45-89, tyle że za LGBT robili (rzekomo) prześladowani u uciskani chłopi i robotnicy! I tak ich komuchy wyzwolili , że Ci wcześniej ( rzekomo ) uciskani, za tymże uciskiem szczerze tęsknili. Z LGBT będzie tak samo. Czegokolwiek czerwone obrzydlistwo się nie dotknie, wszystko zamieni w karykaturę ideałów, wolność w swawolnośc, tolerancję w ucisk, a szczęście w uszczęśliwianie na siłę! A czy owa 'edukacja' uwzględni niewygodne dla alfabetowcow fakty (ale jednak fakty), takie jak np. to, ze amerykańskie APA, a później WHO, wykreśliło homoseksualizm z listy zaburzeń pod wpływem nacisków politycznych, a nie badan? Czy uwzględni to, zachorowalność na HIV jest kilkakrotnie większa u alfabetowców, niż u heteroseksualistów?

 • Sąd Najwyższy nie zgłosił uwag do projektu "Stop LGBT"

  SN wypowiedział się na temat obywatelskiego projektu ustawy "Stop LGBT". Zbiórkę podpisów pod projektem zorganizowała Fundacja Życie i Rodzina działaczki pro-life Kai Godek. Propozycję podpisało 140 tys. obywateli. Projekt trafił do Sejmu w sierpniu.

  https://dorzeczy.pl/kraj/211345/sn-bez-uwag-do-propozycji-fundacji-kai-godek.html