1. Bibuła:„Dawki przypominające”,

czyli jak bezkarnie zabić więcej ludzi; 2. Wzrost A.D.E. u populacji zaszczepionej na covid-19; 3. Jerzy Zięba – Dzieje Się!

Marek Hapon – Tony the Vaxinator (Chicago 04 10 2021)


1.Bibuła:„Dawki przypominające”, czyli jak bezkarnie zabić więcej ludzi… – Jon Rappoport
…I jaki jest tajny składnik „szczepionki” firmy Pfizer?CZĘŚĆ PIERWSZA

Z plątaniny ogłoszeń CDC i FDA wyłania się kilka decyzji:

Rząd USA zaleca zastrzyki przypominające (ang. booster) „przeciwko COVID” osobom w wieku powyżej 65 lat; osobom w wieku od 50 do 64 lat, które mają choroby chroniczne; oraz, jak donosi Daily Mail, „osobom mieszkającym w placówkach instytucjonalnych, które zwiększają ich ryzyko narażenia, takich jak więzienia lub schroniska dla bezdomnych, a także pracownikom służby zdrowia, nauczycielom i pracownikom sklepów spożywczych”.

Osoby w wieku 65 lat i starsze mają już zwykle problemy zdrowotne. Co gorsza, większość z nich od lat jest leczona lekami, czyli toksycznymi substancjami. Wstrzyknięcie dodatkowej dawki preparatu, który spowodował już ogromną liczbę obrażeń i śmierci, to przepis na katastrofę.

Nazwałbym to targetowaniem. „— Weźmy najsłabszych ludzi i wstrzyknijmy im dawkę przypominającą, oprócz poprzednich dwóch dawek, które już przyjęli.”

Kolejno, żeby rozszerzyć zniszczenia, osoby w wieku od 50 do 64 lat z chorobami przewlekłymi również powinny wziąć dawkę przypominającą.

Uwaga: Zaatakowanie organizmów tych dwóch grup ludzi dodatkowymi zastrzykami przypominającymi ma dalszą korzyść dla rządu: kiedy zaszczepieni umierają lub doznają poważnych obrażeń, winą można obarczyć „ich podstawowe choroby” (albo „wirus”).

Z medycznego punktu widzenia, ogólna zasada przewodnia jest taka: szczepionka nie działa według żadnego rozsądnego standardu i powoduje dewastujące skutki. Więc wymuśmy jej więcej na ludziach.

Media głównego nurtu są współsprawcami tego procederu i przekazują narrację dwupunktowo: „Pandemia nadal się rozprzestrzenia i jedyną odpowiedzią jest szczepionka”.

Każdy może pojąć tę wiadomość i kiwać głową na znak zgody. Fakt, że przesłanie jest błędne i fałszywe na każdym poziomie, nie ma znaczenia dla jego sukcesu.

Jednak wprowadzanie obowiązku szczepienia to inna historia. Rządy wierzą, że mogą przycisnąć całe populacje do muru i trzymać je tam przez cały czas, każdego roku.

Ale faszyzm osiąga punkt krytyczny.

Na całym świecie tworzy się teraz rebelia.CZĘŚĆ DRUGA

Niedawno organizacja ICAN (Informed Consent Action Network) ogłosiła[1] niepokojący fakt dotyczący szczepionki Pfizer COVID:

„FDA zapewniła opinię publiczną, że będzie działała przejrzyście wobec każdej zatwierdzonej szczepionki COVID-19. Ta obietnica z pewnością obejmowałaby poinformowanie opinii publicznej, co znajduje się we fiolce wstrzykiwanej w ramiona milionów ludzi. Niemniej jednak FDA postanowiła ukryć przed opinią publiczną składnik, który stanowi ponad 20% nierozcieńczonej fiolki każdej szczepionki Pfizer!”

„Po nadaniu szczepionce Pfizera licencji, FDA zezwoliła na przekazanie opinii publicznej arkusza informacyjnego[2], który zawiera listę składników szczepionki. Co zaskakujące, lista ta nie wspomina o tajnym składniku. Jaki jest, czym jest ten tajny składnik? Nikt nie wie tego poza Pfizerem i FDA. W dokumentacji technicznej, która nie jest przeznaczona do powszechnej dystrybucji, FDA ujawniła[3], że ​​ten tajny składnik stanowi około 22% nierozcieńczonej fiolki (0,45 ml z 2 ml), ale całkowicie wymazała nazwę tajnego składnika.

„Prawnicy ICAN natychmiast skontaktowali się z FDA i poprosili o skasowanie tej edycyjnej korekty. Jednak FDA odmówiła zrobienia tego bez formalnego żądania. Dlatego ICAN, za pośrednictwem swoich prawników, złożyła formalny wniosek do FDA[4] o ujawnienie szczegółów tajnego składnika”.

Wniosek: Bez ujawnienia każdego składnika szczepionki ŚWIADOMOWA ZGODA JEST NIEMOŻLIWA. Osoba, której nakazano zaszczepienie się może tego odmówić, ponieważ nie może uzyskać wystarczających informacji na wyrażenie zgody.

I na jakiej podstawie szczepionka może być legalna? Jeśli świadoma zgoda jest prawem, to ukrycie jej możliwości poprzez ukrycie składnika szczepionki automatycznie spowodowałoby, że szczepionka byłaby nielegalna.

Nie mówimy tutaj o kucharzu, który ma jakąś sekretną mieszankę przypraw do swoich potraw. Tu mowa o zastrzyku genetycznym przeznaczonym dla całej planety.

Jon Rappoport

1 października 2021

Tłum i oprac. www.bibula.com
2021-10-01
na podstawie: „Boosters: how to kill more people with impunity” (Oct 1) – Jon Rappoport’s Blog – NoMoreFakeNews.com Przypisy Red.:

1. Tweet organizacji ICAN żądającej od FDA natychmiastowego ujawnienia szczegółów tajnego składnika szczepionki Pfizer:

2. Wydany przed FDA tzw. Fact Sheet, czyli arkusz informacyjny dla odbiorców szczepionki, dotyczący produktów firmy Pfizer, rozprowadzonych pod dwiema legalnie odrębnymi przedmiotami: „Pfizer-BioNTech COVID-19 VACCINE” oraz „COMIRNATY (COVID-19 VACCINE, mRNA)”. Ta pierwsza była i jest wstrzykiwana w ramach awaryjnej autoryzacji Emergency Use Authorization – EUA. Druga, z komercyjną nazwą Comirnaty ma przyznaną przez FDA tzw. pełną autoryzację, lecz NIE JEST JESZCZE DOSTĘPNA NIGDZIE NA ŚWIECIE i każda osoba jest dalej szczepiona produktem w ramach EUA. [Więcej o różnicach w wydanych autoryzacjach – tutaj]

Fact Sheet o pełnej nazwie „VACCINE INFORMATION FACT SHEET FOR RECIPIENTS AND CAREGIVERS ABOUT COMIRNATY (COVID-19 VACCINE, mRNA) AND PFIZER-BIONTECH COVID-19 VACCINE TO PREVENT CORONAVIRUS DISEASE 2019 (COVID-19)”, dostępny jest tutaj (plik pdf)3. Techniczna dokumentacja FDA, nie mająca być pierwotnie przeznaczona do opinii publicznej, zawiera w spisie składników szczepionki firmy Pfizer, tajemniczy składnik, wypełniający 22% całej objętości nierozcienczonej fiolki (o,45 ml z 2 ml fiolki) – dostępna jest tutaj na stronie FDA (plik pdf)

W dokumencie wielokrotnie dokonano brutalnych cenzorskich ingerencji wymazując części, paragrafy, rysunki, a nawet całe zdania, w których mowa jest o tajemnicznym składniku „szczepionki przeciwko Covid-19”, zastępując ten składnik sygnaturą „(b) (4)„.

Poniżej, jako przykład podajemy fragmenty strony 6 i 7 dokumentu FDA o nazwie „Summary Basis for Regulatory Action – COMIRNATY”, z wymazaną treścią.                                                                                                                                                                                                                                                                                  Screenshot of the FDA Document, page 6                                                                                             Screenshot of the FDA Document, top part of page 74. Cały list ICAN do FDA – tutaj

https://www.icandecide.org/wp-content/uploads/2021/09/IR0558-FDA-Ingredients-in-Pfizer-Vaccine_FINAL.pdf

I jeszcze w temacie, jakkolwiek dotyczy zawartości preparatów innych firm. W najnowszym wywiadzie znanego dziennikarza Stew Petersa, mowa jest o pierwszych w USA niezależnych badaniach tzw. szczepionek przeciwko Covid-19, pod kątem ich zawartości. Gość programu, dr Carrie Madej przedstawia przebieg i wyniki badań, w których osobiście uczestniczyła. Laboratorium badało kilka nietkniętnych i otworzonych dopiero do badania fiolek preparatów J&J i Moderna i pod mikroskopem (powiększenie 400x) wykryto jakieś trudne do opisania i nieznane elementy materiału przewodzącego (graphene-like structures), reagującego na światło (białe światło mikroskopu). Ponadto, w kilku próbkach znaleziono dziwne niezidentyfikowane przedmioty przypomnające „organizmy”, mające jakieś odnogi, macki.Co znajduje się w preparatach firmy Johnsons&Johnson i Moderna?
Org. title: „Dr. Carrie Madej: First U.S. Lab Examines „Vaccine” Vials, HORRIFIC Findings Revealed”

Published on: September 29, 2021

Source: https://rumble.com/vn482j-dr.-carrie-madej-first-u.s.-lab-examines-vaccine-vials-horrific-findings-re.html
Poniżej, zrzut ekranu strony internetowej ‚Serwis Rzeczypospolitej Polskiej’ – gov.pl, z ogłoszeniem pt „Przypominająca trzecia dawka szczepionki przeciw COVID-19 dla osób po 50. roku życia”
Źródło: gov.pl

Zapamiętujmy, zachowujmy te treści, które posłużą jako materiał dowodowy w procesach zbrodniarzy – w tym obecnych władz RP na wszystkich szczeblach – oskarżonych o współudział w masowym ludobójstwie z wykorzystaniem podstępu i pretekstu pseudo-medycznego o nazwie „Covid-19”.

źródło: https://www.bibula.com/?p=128265

2. Wzrost A.D.E. u populacji zaszczepionej na COVID-19
Program Departamentu Obrony oparty na sztucznej inteligencji o nazwie „Project Salus”, prowadzony we współpracy z JAIC (Połączone Centrum Sztucznej Inteligencji), przeanalizował dane dotyczące 5,6 miliona beneficjentów Medicare [program ubezpieczeń społecznych] w wieku 65 lat lub starszych. Dane zostały zebrane z Humetrix, platformy danych i analiz czasu rzeczywistego, która śledzi wyniki opieki zdrowotnej. Analiza prawna tych danych przedstawiona przez Thomasa Renza z Renz-Law.com jest zawarta w wywiadzie zamieszczonym na filmie niżej.

https://www.cda.pl/video/628391345 Alarmujące odkrycia pokazują, że zdecydowana większość hospitalizacji z powodu Covid-19 ma miejsce wśród osób w pełni zaszczepionych, a wyniki wśród w pełni zaszczepionych pogarszają się z każdym tygodniem. Wydaje się, że pasuje to do wzorca tak zwanego A.D.E (ang. Antibody Dependent Enhancement, pol. “Wzmocnienia Zależnego od Przeciwciał”), w którym interwencja terapeutyczna (szczepionki mRNA) pogarsza wyniki zdrowotne i prowadzi do nadmiernej liczby hospitalizacji i zgonów.

Przedstawione tutaj dane burzą oficjalną narrację Bidena i Fauciego, która fałszywie twierdzi, że Ameryka doświadcza „pandemii nieszczepionych”. Dane pokazują, że pandemia faktycznie wydaje się przyspieszać u zaszczepionych przeciw Covid-19, podczas gdy osoby nieszczepione mają znacznie lepsze wyniki niż osoby zaszczepione.

Ponadto, zgodnie z tymi danymi (pokazanymi poniżej), jedyną najlepszą strategią unikania poszczepiennych zakażeń i hospitalizacji jest naturalna odporność wywodząca się z wcześniejszej infekcji.

Pełna analiza nosi tytuł „Effectiveness of mRNA COVID-19 vaccines against the Delta variant among 5.6M Medicare beneficiaries 65 years and older” („Skuteczność szczepionek mRNA COVID-19 przeciwko wariantowi Delta wśród 5,6 mln beneficjentów Medicare w wieku 65 lat i starszych”) i jest datowana na 28 września 2021 r. Prezentacja tych danych składa się z 17 slajdów, które są dostępne na stronie internetowej Humetric w formie prezentacji, również umieszczonej na serwerach „Natural News” w wersji PDF, która jest wygodniejsza do przeglądania i drukowania.

Jak podaje dokument JAIC Project Salus: „W tej 80% zaszczepionej populacji 65+ szacunkowo 60% hospitalizacji z powodu COVID-19 miało miejsce u w pełni zaszczepionych osób w tygodniu kończącym się 7 sierpnia.”
    Do 21 sierpnia 71% „przypadków” Covid-19 wystąpiło wśród w pełni zaszczepionych osób: “W tej 80% zaszczepionej populacji 65+ szacunkowo 71% przypadków COVID-19 wystąpiło u osób w pełni zaszczepionych.”                                                                                                                                                                                                                                                                                           Dane te pokazują, że gdy wariant Delta zbliżył się do 97% wskaźnika infekcji, „przypadki” i hospitalizacje wśród w pełni zaszczepionych osób wykazywały uderzający wzrost z każdym mijającym tygodniem.

Na slajdach „VE” odnosi się do skuteczności szczepionki. „Przełom” oznacza nieudaną szczepionkę, w przypadku której u osoby w pełni zaszczepionej diagnozuje się nosicielstwo. Wiele z tych osób wymaga hospitalizacji i leczenia na OIT (patrz slajdy poniżej).

Niektóre z kluczowych ustaleń analizy projektu Salus obejmują:

– potwierdzono, że skuteczność szczepionek mRNA z czasem maleje;

– z każdym mijającym tygodniem osoby zaszczepione szczepionkami mRNA wykazują zwiększone ryzyko niedziałania szczepienia/zakażenia wymagającego hospitalizacji;

– z analizy: „W 6 miesięcy po szczepieniu wskaźnik szans wzrasta do 2,5”.

Naturalna odporność działa: wcześniejsza infekcja znacznie zmniejsza prawdopodobieństwo, że zaszczepiona osoba będzie wymagała hospitalizacji z powodu późniejszej infekcji.                                                                                                                                                                                     Niepowodzenie szczepienia dramatycznie pogarsza się w ciągu 5-6 miesięcy po zaszczepieniu. Jeden slajd z analizy pokazuje, że tak zwane „przełomowe” infekcje — niepowodzenie szczepień — zwiększają się z czasem, wykazując prawie podwojenie liczby zakażeń przełomowych wśród osób zaszczepionych 5-6 miesięcy temu w porównaniu z osobami zaszczepionymi zaledwie 3-4 miesiące temu.

Dane te kończą się 21 sierpnia 2021 r., ale trend nie wydaje się spłaszczać. Ponieważ co tydzień do tej analizy dodawanych jest coraz więcej danych, wydaje się prawie pewne, że wskaźniki zakażeń przełomowych będą z czasem rosły u zaszczepionych osób. Nie wiemy jeszcze, co stanie się w ciągu 9 miesięcy po szczepieniu, ale dane te dają powody do poważnych obaw.                                                                                                                                                                                                          Poniższy wykres pokazuje, że zarówno szczepionki Pfizer, jak i Moderna wykazują ten sam wzorzec pogarszających się wskaźników „przełomowych” infekcji. Zwróć uwagę na trend wzrostowy wszystkich słupków na tym wykresie, co oznacza, że ​​obie szczepionki mRNA powodują taki sam wzrost infekcji wśród w pełni zaszczepionych                                                                                                                                                                                                                                                                             Po pojawieniu się wariantu Delta 71% „przełomowych” przypadków COVID-19 miało miejsce wśród w pełni zaszczepionych. Jak pokazuje poniższy wykres, 71% „przypadków” COVID-19 to przypadki przełomowe (niedziałające szczepionki), gdy wariant Delta osiągnął 90% rozprzestrzeniania się wśród zarażonych.

Autorzy tego dokumentu stwierdzają, że ci, którzy zostali zaszczepieni, nie są uważani za „zaszczepionych” do dwóch tygodni po otrzymaniu zastrzyków, co oznacza, że ​​w tym zestawie danych ignoruje się infekcje, hospitalizacje i zgony, które miały miejsce od 0 do 14 dni.

W rzeczywistości oznacza to, że odsetek „w pełni zaszczepionych” osób mających przełomowe infekcje, hospitalizacje i zgony jest znacznie wyższy niż wynika z tych danych. Jeśli twierdzą, że poziom wynosi 71%, to w rzeczywistości może to być bardziej 80% lub nawet 90%, ale nie wiemy na pewno, ponieważ ukrywa się wszystkie negatywne skutki zdrowotne w pierwszych dwóch tygodniach po podaniu szczepionek (twierdząc, że ci ludzie są „nieszczepieni”, co jest celowym oszustwem wykorzystywanym w celu ukrycia szkodliwych skutków szczepionek).                                                                                                                                                                                                                                              Najmocniej dotknięte są grupy etniczne: rdzenni Amerykanie, Latynosi i Murzyni. Wreszcie przerażający slajd w zestawie danych pokazuje, że jednym z najwyższych czynników ryzyka hospitalizacji po zaszczepieniu jest po prostu bycie rdzennym Amerykaninem. Zgodnie z danymi na tym slajdzie, rdzenni Amerykanie mają około 50% większe szanse na hospitalizację po zaszczepieniu w porównaniu z innymi grupami etnicznymi, takimi jak biali. Latynosi mają nieco mniejsze ryzyko, które wydaje się być około 40%. Czarni mają około 25% wyższe szanse.

Dlaczego tak jest? Właściwości wzmacniania funkcji szczepionek, które zostały wprowadzone do broni biologicznej SARS-CoV-2 — poprzez Fauciego, Daszaka i NIH — skupiają się na receptorach ACE2, które występują w wyższych gęstościach w docelowych układach narządów wielu grup mniejszościowych, takich jak rdzenni Amerykanie, Latynosi i Murzyni. Doprowadziło to wielu obserwatorów do konkluzji, że białko kolczaste – które jest generowane w ciałach tych, którzy przyjmują szczepionki mRNA – jest rasową bronią biologiczną, mającą na celu depopulację grup mniejszościowych.

Louis Farrakhan, przywódca Narodu Islamu, podjął wiele wysiłków, aby na przykład zwrócić na to uwagę swoich zwolenników. Te dane dostarczone przez dokument DoD / JAIC / Project Salus pokazany tutaj wydają się potwierdzać wiarygodność takich teorii.

Inne czynniki, które znacznie zwiększają prawdopodobieństwo hospitalizacji po otrzymaniu szczepień, obejmują niewydolność nerek (ESRD), olbrzymią otyłość, przewlekłą chorobę wątroby lub chemioterapię.      Naturalna odporność zapewnia udokumentowaną ochronę przed przyszłą hospitalizacją. I wreszcie, dane przedstawione w tym dokumencie pokazują, że naturalna odporność – wymieniona jako „wcześniejsze przechorowanie Covid-19” znacznie zmniejsza ryzyko hospitalizacji po otrzymaniu szczepionek przeciwko Covid-19 (patrz slajd powyżej).

Oznacza to, że najlepszym sposobem na zapewnienie najbezpieczniejszego wyniku szczepionki przeciw Covid jest przeżycie infekcji przed zaszczepieniem. To radykalnie zmniejsza ryzyko negatywnych skutków zdrowotnych.

Z drugiej strony, jeśli ktoś już miał Covid to po co miałby w ogóle potrzebować szczepionki? Jeśli już, to dane te pokazują, że każdy, kto decyduje się przyjąć szczepionkę przeciw Covid-19, dokonuje złego wyboru, jeśli chce uniknąć infekcji, hospitalizacji lub zgonu.

Po raz kolejny okazuje się, że naturalna odporność jest najskuteczniejszym stanem, który zmniejsza potencjalne negatywne efekty.

Podsumowując, dane z DoD/JAIC całkowicie burzą fałszywą narrację Bidena, Fauciego, Walensky’ego i innych „autorytetów”, którzy wciąż próbują zmusić Amerykanów do myślenia, że ​​szpitale są wypełnione nieszczepionymi ludźmi. W rzeczywistości to zdecydowana większość hospitalizacji i zgonów ma miejsce wśród osób, które zostały w pełni zaszczepione – według 5,6 miliona osób przebadanych w tym konkretnym zestawie danych (Medicare).

Co ważne, wyniki zdrowotne po szczepieniu pogarszają się z czasem, co oznacza, że ​​szczepionki wydają się stopniowo uszkadzać układ odpornościowy w kolejnych miesiącach, czyniąc zaszczepione osoby znacznie bardziej podatnymi na kolejne infekcje.
                                                                                                                                                          To jest właśnie definicja A.D.E. (ang. Antibody Dependent Enhancement, pol. „Wzmocnienia zależnego od przeciwciał”), przed którą ostrzegało wielu analityków, takich jak dr Sherri Tenpenny. Teraz wydaje się, że ADE nie jest już tylko teorią, ale raczej potwierdzonym zjawiskiem odzwierciedlonym w oficjalnych danych Medicare.

Adwokat Thomas Renz powiedział „Natural News”, że te dane powinny natychmiast skutkować nie tylko unieważnieniem przez FDA EUA szczepionek mRNA i statusu zatwierdzenia, ale także tym, że najwyżsi menedżerowie FDA, Fauci i Big Pharma powinni zostać pozwani na podstawie naruszeń ustawy RICO dotyczącej nielegalnej działalności i zorganizowanej przestępczości.

Autorstwo: Mike Adams
Źródło oryginalne: NaturalNews.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

3. Jerzy Zięba – Dzieje Się                                                                                                                                                                                                                                                   https://vk.com/video-201956532_456240363                     

kula Lis 70

kula Lis 70 - Zagorzały Antybolszewik herbu Jastrzębiec

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

5

liczba ocen: 1

Post jest opublikowany więcej niż dn. Funkcje oceny i komentowania zostały wyłączone.

 • Szczepionki na COVID-19 są bronią masowej zagłady i mogą zmieść ludzkość z powierzchni Ziemi

  Dr Vernon Coleman https://vernoncoleman.org/videos/covid-19-vaccines-are-weapons-mass-destruction-and-could-wipe-out-human-race

  http://www.vernoncoleman.com/humanrace.htm

  https://brandnewtube.com/watch/covid-19-vaccines-are-weapons-of-mass-destruction-and-could-wipe-out-the-human-race_GcjtJu9dY1RcSNh.html

  Jeśli śledzicie państwo moje artykuły, wiecie, że nie zwykłem przesadzać. Wiecie również, że w ciągu ostatniego roku, moje przewidywania, oceny i interpretacje okazały się całkowicie trafne.

  Teraz, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, potrzebuję państwa pomocy. Jeżeli nie będziemy działać wspólnie, jesteśmy skazani na zagładę. Potrzebuję państwa pomocy, ponieważ musimy dotrzeć do milionów. Nie jestem w stanie zrobić tego sam, będąc całkowicie ocenzurowanym przez wielkie platformy internetowe i media głównego nurtu.

  Jestem przekonany o najwyższej wadze niniejszego tekstu. Musimy się nim podzielić z innymi. Dlatego w najbliższych dniach postarajcie się państwo przesłać ten artykuł wszystkim, którzy mają adres e-mail: znajomym i nieznajomym, a także wszystkim dziennikarzom, których adresy e-mail jesteście w stanie znaleźć. Artykuł [w oryginale angielskim - przyp. tłum.] można łatwo udostępniać ze strony: https://vernoncoleman.org/videos/covid-19-vaccines-are-weapons-mass-destruction-and-could-wipe-out-human-race).

  Czy pamiętacie państwo ten filmik, w którym Bill i Melinda Gates siedzą sobie i suszą zęby rozprawiając o tym, jak to następna pandemia sprawi, że ludzie się ockną?

  No cóż, sądzę, że wiem, co się wydarzy. Wiemy, że złowroga elita, promotorzy Agendy 21 i Wielkiego Resetu, od początku zamierzali zgładzić 90% - 95% światowej populacji.

  Niestety, obawiam się, że jest prawdopodobnie zbyt późno, by uratować wielu z tych, którzy otrzymali szczepionkę. Miliony zostały skazane na zagładę i obawiam się, że wielu umrze po kolejnym kontakcie z koronawirusem.

  Ale coś poszło bardzo źle z planami elit.

  W rezultacie wydaje się, że ci z nas, którzy się nie zaszczepili, również znajdują się w poważnym niebezpieczeństwie. Powinniśmy utrzymywać nasz system odpornościowy w doskonałym stanie poprzez rozsądne odżywianie i przyjmowanie suplementów witaminy D. I być może, w pewnym momencie, będziemy musieli trzymać się z dala od tych, którzy przyjęli szczepionkę. Obawiam się, że są oni teraz bardzo realnym zagrożeniem dla przetrwania ludzkości.

  Już od bardzo dawna ostrzegam przed niebezpieczeństwami szczepionek na COVID-19. Wiem, że w istocie nie powinno się tych preparatów nazywać szczepionkami (by to umożliwić, zmieniono oficjalną definicję szczepionek), ale jeśli określam je “terapią genową”, to ci, do których próbujemy dotrzeć, i którym powiedziano, że są to szczepionki, po prostu nie zorientują się o co mi chodzi.

  Prawie dokładnie rok temu ostrzegałem, że jednym z powodów wyolbrzymiania ryzyka związanego z koronawirusem jest chęć ustanowienia obowiązkowego programu szczepień.

  Fałszywa pandemia COVID-19 została wykreowana po części dlatego, żeby znaleźć pretekst dla szczepionek - a nie po to, by szczepionka powstała jako rozwiązanie rzekomego zagrożenia stwarzanego przez COVID-19.

  Od miesięcy ostrzegam, że eksperymentalne szczepionki są niebezpieczne i wywołują wiele potencjalnie śmiertelnych skutków ubocznych. Mylą się celebryci i wielu lekarzy dodających otuchy. Słusznie wskazywałem, że szczepionki mogą zabić więcej ludzi niż COVID-19.

  Ale teraz wydaje się prawdopodobnym, że szczepionki mogą być w przyszłości odpowiedzialne za śmierć setek milionów ludzi, którzy nie zostali zaszczepieni.

  Od dłuższego czasu sądziłem, że oszustwo COVID-19 zostało zaplanowane w jednoznacznym celu: dla zabicia jak największej liczby osób starszych i słabych oraz zaprowadzenia obowiązkowych szczepień. Oto co powiedziałem w moim pierwszym filmie w połowie marca 2020 roku. Oczywiście istniał też plan zniszczenia a następnie “odbudowania” gospodarki zgodnie z wymogami Agendy 21 i Wielkiego Resetu.

  W kilka dni po opublikowaniu tamtego filmu, zostałem wściekle zaatakowany w internecie. Mój biogram w Wikipedii został radykalnie zmodyfikowany. Usunięto szczegóły dotyczące moich książek, seriali i felietonów. Przedstawiono mnie jako skompromitowanego “teoretyka spisku”. Nagrałem film wyjaśniający, w jaki sposób wpis w Wikipedii zmieniono, aby mnie zdemonizować i zdyskredytować [https://vernoncoleman.org/videos/vernon-colemans-response-demonisation-wikipedia] . Wielu innych, którzy zakwestionowali oficjalną linię dotyczącą COVID-19, poniosło podobne konsekwencje. I, oczywiście, BBC oraz prasa krajowa przyłączyły się, atakując tych, którzy ośmielają się podważać oficjalną narrację poprzez upowszechnianie niewygodnej prawdy.

  Ale teraz obawiam się, że ci ludobójczy szaleńcy, jeźdźcy Apokalipsy, którzy zaplanowali to szalbierstwo, doprowadzą nas do Armagedonu.

  Od dawna sądziłem, że architekci oszustwa spodziewali się, że zginą miliony.

  Jednak doszedłem do wniosku, że złowrogie umysły, które opracowały to oszustwo, dramatycznie niedoszacowały niebezpieczeństwa eksperymentalnych szczepionek, które tak gwałtownie promują. W rezultacie umrzeć mogą miliony ludzi, którzy otrzymali jedną ze szczepionek przeciwko COVID-19. Za chwilę wyjaśnię, jak to możliwe i dlaczego.

  Początek szalbierstwu dały szalone prognozy Fergusona z Imperial College [Neil Morris Ferguson, bryt. epidemiolog, prof. biologii matematycznej, specj. w zakr. rozprzestrzeniania się chor. zakaźnych u ludzi i zwierząt. - przyp. tłum.]. Ferguson to autor modeli matematycznych o zatrważającym dorobku. Planujący oszustwo wiedzieli, że prognozy Fergusona były absurdalne. Musieli też zdawać sobie sprawę z tego, że dotychczasowe przewidywania Fergusona okazywały się żenująco nietrafne. Niemniej jednak użyto jego prognoz jako pretekstu dla lockdownów, wprowadzenia “dystansowania społecznego”, masek, zamykania szkół i oddziałów szpitalnych. Był to kompletny obłęd.

  Logicznym posunięciem byłoby odizolowanie osób z infekcją - podobnie jak chorych na grypę prosi się o pozostanie w domach - i roztoczenie opieki nad najbardziej narażonymi: głównie osobami starszymi z chorobami serca lub klatki piersiowej. Jednak politycy i ich doradcy zrobili wszystko na odwrót; zaś ci, którzy to kwestionowali byli uciszani i demonizowani.

  Nie ulega wątpliwości, że kontakty z innymi wzmacniają system odpornościowy ludzi zdrowych. Zdrowe dzieci i ludzie młodzi mają bardzo silny układ odpornościowy. W istocie najbardziej narażone na nowego wirusa mogą być tylko osoby starsze.

  A jednak światowi politycy i ich doradcy celowo skierowali nas ku programowi masowych szczepień.

  Od początku zapewniano opinię publiczną, że ​​tylko dzięki wielkiemu programowi szczepień będzie można przywrócić część utraconych wolności. I od samego początku był to niebezpieczny nonsens.

  Zatwierdzone naprędce eksperymentalne szczepionki nigdy nie miały zapewnić tego, co wmówiono ludziom. Nie zaprojektowano ich by zapobiegać infekcji lub przenoszeniu choroby. Szczepionki nie powstrzymują przed zarażaniem się COVID-19 i nie zabezpieczają przed przenoszeniem choroby dalej. Szczepionki pomagają zaledwie ograniczyć nasilenie objawów u części zaszczepionych. Tymczasem ogromna większość zaszczepionych wierzy, że zostali ochronieni przed infekcją. To było kolejne oszustwo.

  Nie dość, że szczepionki nie zapewniają tego, w co wierzą ludzie, to jeszcze generują one trzy poważne problemy.

  Pierwszym oczywistym problemem jest to, że okazało się, że eksperymentalne szczepionki są skrajnie niebezpieczne - już zabiły wielu i spowodowały poważne niepożądane odczyny poszczepienne u wielu kolejnych. Rozmiar tego problemu można ocenić na podstawie faktu, że nawet władze przyznają, że prawdopodobnie zgłoszonych zostanie jedynie 1 na 100 (1%) spośród zgonów i poważnych obrażeń poszczepiennych. Nie można oszacować, ile osób umrze z powodu alergii, chorób serca, udarów, problemów neurologicznych, ani ile oślepnie lub zostanie sparaliżowanych. Na mojej stronie internetowej (http://www.vernoncoleman.com/vaccineskilling9.htm) znajduje się lista osób, o których wiadomo, że odniosły obrażenia lub zmarły w wyniku szczepienia, i jest to zaiste porażająca lektura. Liczba zgonów przeraża, ale większość władz utrzymuje, że są to wszystko “zbiegi okoliczności”. Gdy ktoś umiera w ciągu 60 lub 28 dni od pozytywnego wyniku testu na COVID-19 - nawet jeśli ten był fałszywy - jest automatycznie traktowany jako “zgon na COVID-19", żeby podbić statystyki. Ale kiedy zdrowi młodzi ludzie umierają w ciągu godzin od zaszczepienia, śmierć traktowana jest jako zwykły zbieg okoliczności. Jakże wiele tragicznych zbiegów okoliczności miało zatem miejsce.

  Drugim problemem, dotyczącym układu odpornościowego, jest możliwość wystąpienia tzw. efektu odpowiedzi odpornościowej swoistej [w oryg. ang.: pathogenic priming - przyp. tłum.] - burzy cytokinowej. Dzieje się tak dlatego, że układ odpornościowy osoby zaszczepionej, zostaje przygotowany do szczególnie silnej reakcji, jeśli osoba ta wejdzie w kontakt z wirusem w przyszłości. Rezultat może być katastrofalny i obawiam się, że może się to okazać jesienią i podczas następnej zimy. Osoby, które otrzymały szczepionkę, będą miały poważne kłopoty, gdy następnym razem zetkną się z koronawirusem. Ich układ odpornościowy zareaguje przesadnie mocno i prawdopodobnie nastąpi wtedy wiele zgonów.

  Pacjenci nie zostali oficjalnie ostrzeżeni o tym problemie, chociaż dowody zostały opublikowane w czasopiśmie “International Journal of Clinical Practice” w październiku 2020 r. w artykule pt. Informed consent disclosure to vaccine trial subjects of risk of COVID-19 vaccines worsening clinical disease.

  Wszakże nie było na to świadomej zgody pacjentów, a podejrzewam, że i większość lekarzy nie zdaje sobie sprawy z zagrożeń.

  Szczególnie narażone są osoby starsze i osoby z osłabionym układem odpornościowym. A co wpływa na osłabienie układu odpornościowego? Trzy oczywiste przyczyny to: noszenie maski, izolacja społeczna i niewystarczająca ilość światła słonecznego. A także nadużywanie alkoholu i tytoniu w areszcie domowym.

  Dodatkowe zgony wystąpią zapewne jesienią, kiedy to zaszczepione osoby będą najbardziej narażone na działanie wirusa. Jak wiadomo, koronawirus rozprzestrzenia się najszybciej jesienią i zimą.

  W wyniku epidemii chorób i zgonów, która nastąpi, rządy zaczną promować kolejną rundę szczepień. Oczywiście będzie się wiele mówiło o mutacjach. Nowe szczepionki, pospiesznie opracowane i wyprodukowane, będą ostro promować celebryci bez jakiejkolwiek wiedzy o medycynie czy szczepionkach. Lekarze, rozumiejący niebezpieczeństwa i mający wątpliwości co do szczepionek, jak zwykle, zostaną uciszeni.

  Sądzę, że ludzie stojący za tym oszustwem - o dziwo - wiedzieli o tym, co nastąpi: był to element ich złowieszczego planu.

  Wiedzieli, że jesienią i następnej zimy nastąpi wzrost zgonów. Od początku planowali zwalić to na nową wersję COVID-19 - jedną z wielu tysięcy mutacji, które pojawią się jesienią. Od dawna podejrzewałem, że w rezultacie będą promować szczepienia co kilka miesięcy - lub nawet częściej: mniej więcej co miesiąc. Moje pierwotne użycie słowa "mistyfikacja" [w oryginale: hoax; autor najwyraźniej odnosi się do jakichś swoich wypowiedzi z przeszłości - przyp tłum.] miało na celu skrytykowanie reakcji na wirusową infekcję grypopodobną. Reakcja ta była dalece przesadzona.

  Podejrzewam, że to dlatego Bill i Melinda Gates suszyli zęby, dając do zrozumienia, że możemy nie brać poważnie pierwszej pandemii - ale, że następną pandemię potraktujemy znacznie poważniej.

  Sądzę, że oni i wszyscy inni zaangażowani w to oszustwo założyli sobie, że będą całkowicie bezpieczni, ponieważ w rzeczywistości nie zaszczepią się . Podejrzewam, że wielu spośród elit i co ważniejszym celebrytom podano placebo zamiast jednej z eksperymentalnych szczepionek.

  Nigdy nie byli narażeni na ryzyko śmierci lub okaleczenia przez szczepionkę, ani na wystąpienie efektu odpowiedzi odpornościowej swoistej; na końcu zaś na szczególną podatności na zagrożenie przy następnym kontakcie z wirusem.

  Myślę, że elita sądziła, że będzie bezpieczna. Myślę, że opracowali plan, który spowodowałby miliony zgonów, ale który nie wyrządziłby im krzywdy.

  Uważam jednak, że popełnili ogromny, zasadniczy błąd.

  I to sprowadza nas do trzeciego problemu, którego chyba się nie spodziewali.

  A został on właśnie nakreślony przez dr. Geerta Vanden Bossche'a, wybitnego specjalistę ds. szczepionek. W istocie, byłem początkowo sceptyczny wobec jego słów, ponieważ dr Bossche wcześniej współpracował z GAVI [oficjalnie: Gavi, the Vaccine Alliance, uprzednio: the GAVI Alliance, a wcześniej: the Global Alliance for Vaccines and Immunization - przyp. tłum.] i Gates Foundation. Jest ostatnim, którego można by określić jako przeciwnika szczepień.

  Dr Bossche wskazał na to, że obecnie stosowane szczepionki są niewłaściwą bronią w walce z tą konkretną infekcją wirusową.

  Podając milionom ludzi szczepionki, w sposób katastrofalny uczymy wirusa, jak mutować, jak stawać się silniejszym i bardziej śmiercionośnym. Próby opracowania nowych szczepionek na nowe mutacje tylko pogarszają sytuację, ponieważ naukowcy nie są w stanie wyprzedzić zmutowanych wirusów. A ludzie, którzy zostali zaszczepieni, dzielą się teraz zmutowanymi wirusami z osobami z ich otoczenia. Mutacje stają się coraz silniejsze i bardziej zabójcze.

  Odwołanie lockdownów będzie idealnie zgrane w czasie, tak aby nowe mutacje wirusa COVID-19 rozprzestrzeniły się na szeroką skalę.

  Istnieje też inny problem, który się z tym wiąże.

  Nasze ciała zawierają białe krwinki, które pomagają nam zwalczać infekcje. Komórki, zwane komórkami NK [od ang. Natural Killer - przyp. tłum.], czyli “urodzonymi mordercami”, pomagają zniszczyć “złe komórki”, które atakują organizm. Kiedy komórki NK wykonają już swoją pracę, pojawiają się nasze przeciwciała i sprzątają bałagan.

  Dr Bossche wyjaśnia jednak, że szczepionki na COVID-19 wyzwalają produkcję bardzo specyficznych przeciwciał, które konkurują z naturalnymi mechanizmami obronnymi osób, które otrzymały szczepionki.

  Naturalne systemy obronne tych, którzy zostali zaszczepieni, są tłumione, ponieważ specyficzne przeciwciała, które zostały wyprodukowane przez szczepionkę, po prostu przejmują kontrolę.

  Te specyficzne przeciwciała, wytwarzane przez szczepionki, są trwałe. Pozostają w ciałach zaszczepionych na zawsze.

  Katastrofalnym skutkiem jest to, że naturalne systemy odpornościowe dziesiątek czy setek milionów osób, które otrzymują szczepionki, są skutecznie niszczone.

  Ich układ odpornościowy nie będzie zdolny zwalczyć żadnej zmutowanej odmiany wirusa, która może rozwinąć się w ich ciele. A zmutowane wirusy mogą następnie rozprzestrzenić się w społeczeństwie. Uważam, że właśnie dlatego nowe odmiany wirusów pojawiają się na obszarach, gdzie szczepionkę podano wielu ludziom.

  Wniosek jest taki, że podanie szczepionek stworzy wirusowi możliwość stawania się nieskończenie bardziej groźnym. Każdy zaszczepiony osobnik uzyskuje potencjał by stać się masowym mordercą, ponieważ jego ciało staje się laboratorium produkującym śmiercionośne wirusy. Co gorsza, niektóre ze szczepionych osób mogą stać się bezobjawowymi nosicielami, rozsiewającymi wokół siebie śmiercionośne wirusy.

  Ci, którzy otrzymali szczepionkę, nie będą w stanie zareagować na mutacje, ponieważ ich systemy odpornościowe zostały już przejęte przez sztuczny system obronny, nadany im przez szczepionkę i zaprojektowany do walki z pierwotną formą wirusa COVID-19. Zaszczepieni będą tym bardziej narażeni na ryzyko, gdy nowe mutacje zaczną się rozprzestrzeniać. Ich ciała zostały trwale i wyłącznie przystosowane do obrony przed starą formą wirusa, która szybko staje się nieaktualna.

  Podawanie nowych szczepionek w niczym nie pomoże, ponieważ zmutowany wirus nie będzie podatny na ataki. Twórcy szczepionek nie będą w stanie wyprzedzić mutującego wirusa. Należało to przewidzieć. To dlatego szczepionki przeciw grypie często nie działają.

  Politycy i ich doradcy będą kłamać i winić niezaszczepionych za rozwój nowych mutacji i wzrost liczby zgonów, który nastąpi.

  Ale jeśli dr Bossche ma rację, a ja uważam, że tak, to właśnie zaszczepione jednostki będą zagrożeniem dla ludzkości. Będą poważnym zagrożeniem dla każdego, kto także został zaszczepiony. Ale będą również poważnym zagrożeniem dla nieszczepionych, ponieważ wirusy, które rozsiewają są bardziej niebezpieczne niż te pierwotne.

  Stąpamy po grząskim gruncie.

  Jeśli teraz nie zatrzymamy tego programu szczepień, to bez przesady można stwierdzić, że zagrożona jest sama przyszłość ludzkości.

  Czy o to chodziło tym, którzy próbowali “opchnąć” nam Wielki Reset?

  Nie wiem.

  Może ich celem od początku było zabicie nas wszystkich.

  A może ich niecny spisek po prostu wymknął się spod kontroli. W Wielkiej Brytanii Ferguson, Hancock, Whitty i Vallance [Matthew John David Hancock - sekretarz stanu ds. zdrowia i opieki społ. w rządzie bryt.; Christopher John MacRae Whitty - bryt. lekarz i epidemiolog, gł.doradca rządu ds. medycyny; Sir Patrick John Thompson Vallance - bryt. lekarz, naukowiec, farmakolog kliniczny, gł. doradca rządu ds. nauki - przyp. tłum.] zawsze wydawali mi się całkowicie niewłaściwymi ludźmi do kierowania odpowiedzią kraju (na zagrożenie COVID-19). Uważam, że w Stanach Zjednoczonych dr Fauci [Anthony Fauci - amer. lek. immunolog, dyr. Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych (NIAID), gł. doradca med. prezydenta USA - przyp. tłum.] był niewłaściwym człowiekiem.

  Od początku obawiałem się, że zostali wybrani, ponieważ właśnie są “niewłaściwymi ludźmi”. Wszystko, co uczynili, było złe dla nas, ale dobre dla nich i dla złowrogiej kliki promującej Agendę 21 i Wielki Reset.

  Napór na stłumienie wolności debaty przywiódł nas wprost do tej otchłani. Żadnemu z tych ludzi nie powinno się było pozwolić na taką kontrolę nad naszym życiem. Ale to media głównego nurtu i giganci internetowi - poprzez tłumienie, w nieznany dotąd sposób, wszelkich pytań ze strony opozycji i poprzez skrywanie faktów - sprawili, że sytuacja stała się nieskończenie gorsza. Czy myślą, że będą bezpieczni?

  Istnieje realne ryzyko, że zamiast po prostu zabić 90% - 95% ludzi, jak to pierwotnie zamierzyła złowroga elita, mogą przez pomyłkę zabić wszystkich; mogą zmieść ludzkość z powierzchni ziemi.

  Zostało nam niewiele czasu, by się uratować. Musimy wzmocnić nasz system odpornościowy i, jak na ironię, możliwe jest, że będziemy musieli trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni. W najbliższym czasie napiszę artykuł o tym, jak wzmocnić swój układ odpornościowy.

  Czy teraz już rozumiecie państwo, dlaczego jest to najważniejszy artykuł na temat COVID-19, który napisałem, i najważniejszy, jaki kiedykolwiek czytaliście?

  Nie mogę dotrzeć do mediów głównego nurtu, które po prostu tłumią prawdę i odmawiają jakiejkolwiek debaty czy dyskusji. YouTube, na przykład, nie przyjmuje filmów, które kwestionują cokolwiek promowanego przez złowrogi establishment.

  Wyślijcie więc państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do swoich przyjaciół i krewnych. Dzielcie się, udostępniajcie, wysyłajcie. Może uda nam się przekonać rządzących, że nie są odporni na nadchodzącą katastrofę. Artykuł [w oryginale angielskim - przyp. tłum.] można łatwo udostępniać ze strony: https://vernoncoleman.org/videos/covid-19-vaccines-are-weapons-mass-destruction-and-could-wipe-out-human-race).

  Mam nadzieję, że dr Bossche się myli. Mam nadzieję, że mylę się ja.

  Ale wszystkie kwestie poruszone w tym artykule wymagają dogłębnego zbadania. I jeśli te obawy nie zostaną upublicznione i odpowiednio przebadane, wtedy będziemy wiedzieć na pewno, że celem jest zabicie tak wielu z nas, jak to tylko możliwe. Nie może być innego wniosku.

  Copyright dr Vernon Coleman, 13 marca 2021 r.

  tłum.aczenie z j. ang. – MSz

  Odnośniki do materiałów i wystąpień dr. Geerta Vanden Bossche'a, cytowanego w powyższym artykule dr. Vernona Colemana

  Open Letter to the WHO: Immediately Halt All Covid-19 Mass Vaccinations-Geert Vanden Bossche, DMV, PhD

  https://fos-sa.org/2021/03/12/open-letter-to-the-who-immediately-halt-all-covid-19-mass-vaccinations-geert-vanden-bossche-dmv-phd/

  https://dryburgh.com/geert-vanden-bossche-open-letter-to-who-halt-all-covid-19-mass-vaccination/

  Manuskrypt naukowy dr. Geerta Vanden Bossche'a

  https://dryburgh.com/wp-content/uploads/2021/03/Geert-vanden-Bossche-manuscript-Feb-26-2021-2.pdf

  Urgent call to WHO: time to switch gears  Why should current Covid-19 vaccines not be used for mass vaccination during a pandemic? (Vaccin Summit Ohio 2021 - Keynote speech + prezentacja)  A coming COVID catastrophe  https://www.brighteon.com/257797f0-06fa-4596-be69-af71bb3adc21

  Mass Vaccination in a Pandemic - Benefits versus Risks: Interview with Geert Vanden Bossche  ===========

  Oficjalna strona internetowa dr. Geerta Vanden Bossche'a - bieżąco aktualizowane, wyłączne źródło informacji z pierwszej ręki


  https://www.geertvandenbossche.org/