Tusk może być zawiedziony!

Frekwencja na placu Zamkowym nie zachwyciła. "Klapa"; "To nie tylko niewypał, to kiepski kapiszon"

                                                                                                                                                                                                                                    Według organizatorów na niedzielnym wiecu na placu Zamkowym zgromadziło się 80-100 tys. osób. To mniej niż zorganizowany w 2016 roku protest KOD (według stołecznego ratusza zgromadził 240 tys. osób) czy manifestacje organizowane w ramach tzw. Strajku Kobiet. Zapewne Donald Tusk i politycy Koalicji Obywatelskiej liczyli na lepszą frekwencję zważywszy na powrót byłego premiera do polskiej polityki i rangę, jaką nadawano temu wydarzeniu. Na liczbę uczestników, która mogła nie spełnić oczekiwań starego-nowego lidera PO, zwrócili uwagę użytkownicy Twittera.

Pani z Ratusza wyjaśniła, że na placu mieści się 30 tys ale ludzie byli jeszcze w bocznych uliczkach. Czyli w tych małych uliczkach zmieściło sie 70 tys? Musieli leżeć warstwami do 3-go piętra. Na placu Zamkowym w 2016 r. zebrało się (wg ratusza) 30 tys. osób, a dziś w czasie pandemii w tym samym miejscu Tusk zmieścił (wg ratusza) 100 tys. ludzi. Czego nie rozumiecie? Wszystkich główek nie chciało mi się liczyć. Doliczyłem do 1000. Każdy kolor to 100 osób. Resztę można sobie oszacować. Zakładając, że było trochę ludzi w sąsiednich uliczkach to, przy najbardziej optymistycznym rachunku, nie było tam więcej niż 15 tys uczestników! 

Cienko z frekwencją. To kolejna KLAPA her Tuska.Marsz Podległości okazał się totalną klapą frekwencyjną. Biorąc pod uwagę, że od kilku dni opozycja oraz jej media tylko o tym mówiły, myślałem, że uda się chociaż więcej działaczy przywieźć. Wszystko wyszło jednak mizernie - działaczy zabrakło a sam Tusk zepsuł przemówienie. Zdaje się, że ludzie już wiedzą że z frekwencją to wam trochę nie poszło. Żarcik ratusza że było na pl. Zamkowym 100tys ludzi też się wydał. Tam raczej zmieści się max 10-13tys. Tam jest tylko 10.314 m2. POrażka wrogów Ojczyzny. Marna frekwencja i nienawiść do Ojczyzny. Proszę przekazać Merkel, że klapa, ale nie wiem czy da tobie zapijaczony, przećpany, tępy ryży kamerdynerze i jej sługusie her Tusku kolejną szansę.
 
 

 

                                                                   

kula Lis 70

kula Lis 70 - Zagorzały Antybolszewik herbu Jastrzębiec

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

3

liczba ocen: 8

Post jest opublikowany więcej niż dn. Funkcje oceny i komentowania zostały wyłączone.

 • W1939 r., wojska niemieckie bez wypowiedzenia wojny przekroczyły granicę Polski…

  Dziś niemiecki plan ataku na Polskę to wysłanie swojego łatwego w hodowli delegata tw Oskara by podburzał miejscową ludność przeciwko demokratycznie wybranej władzy. Wczoraj na Placu Zamkowym w Warszawie odbył się seans nienawiści podobny do nazistowskich wieców. Tw. Oskar podobnie jak Adolf Hitler podburzał naród okłamując go, obiecując szczęście i dobrobyt. No i ciekawe, że minister Sontag nic nie mówi, że tam nie mieli kagańców na twarzach.. Propagandyści od Big Pharmy też dziwnie milczą… Czyżby zmiana frontu.

 • "Ci powstańcy stają po stronie Dirlevangera"

  napisał Krzysztof Wyszkowski, były członek "Solidarności", obecnie zasiadający w Kolegium Instytutu Pamięci Narodowej. Do swojego wpisu dołączył zdjęcie Wandy Traczyk-Stawskiej i Anny Przedpełskiej z niedzielnej manifestacji w Warszawie.

 • Tusk realizuje drugą część swojej wypowiedzi, że polskość to nienormalność, bo niemieckość to normalność.

  Tusk panicznie boi się zarzutów karnych w związku z przestępczą działalnością jego najwierniejszego przydupasa Lolo Pindolo! Stąd ta pseudotroska o Polskę! Rude od lat przegrywa w wyborach i marzy mu się zwycięstwo w „kryterium ulicznym”, wnuczek z SS/SD i Wehrmachtu wykorzystuje pożyteczne babcie z AK, szubrawiec, podnóżek Angeli Makreli.

 • Za to opłaceni przez PiS patrioci za 3 mln dotacji Bąkiewicza

  stawili się by zakłócać przemówienie m.in. damy Krzyża Walecznych. Tacy to z PiS Polacy, że "patriotów" opłacać muszą.

 • @Zawisza Niebieski 10:44:15

  Ze źródła Komendy Głównej Policji wynika, że frekwencja na niedzielnym wiecu na placu Zamkowym w Warszawie wyniosła zaledwie ok 25 tys. bydła. W tym dużo przyjezdnych działaczy targowicy z Gdańska, Poznania i Wrocławia.

 • @Zawisza Niebieski 10:44:15 Do folksdojczy ja i ciebie zaliczam, i nie tylko ja tu na neonie. Jest nas więcej.

  Dla tych folksdojczy w tym i ciebie liczy się tylko kasa. Dać się stłamsić, zeszmacić byle tylko dali nam dutków... Za wszelką cenę - zapewne nawet żonę by oddali w jasyr unijnym komisarzom, byleby tylko odnieść sukces - finansowy i nie mieliby z tym najmniejszego problemu. Naprawdę niektórym mamona zaślepia oczy...Nie wiadomo na jakich zasadach Unia wzięła pożyczkę bo mogą nas wykończyć odsetkami i wykupić jak wykupili Grecję. Grecja jest już tylko na mapie a większość należy do Niemców. Jak bierzecie kredyt to sami czy sąsiad za was podpisuje? Nie jeden się już przewiózł na kredycie. I tutaj nasuwa się pytanie - kto zarobi na kredycie jaki zostanie Polsce udzielony przez UE?
  Kredyty trzeba oddawać z odsetkami. Po co nam pożyczki jak mamy dosyć swojej kasy i lepiej dłużej się odbudować niż u Niemców się zadłużać i może nawet stracić kraj. Polacy są przekorni i skutek będzie odwrotny a PiS otrzyma większość konstytucyjną. Tusk będzie uciekał z Polski bo mu Polacy żyć spokojnie nie dadzą. Żaden Polak nie chce mieć u siebie takich niemieckich folksdojczów jak towarzysz Tusk, który razem z komunistami chce zdemolować kraj i podać na tacy Niemcom. Niepodległość nie ma ceny ANI KROKU W TYŁ!

 • @Zawisza Niebieski 10:44:15 bardzo dobrze że dostali

  Kiedy narodowcy pomagali powstańcom warszawskim przetrwać, robili im paczki, remontowali mieszkania, Warszawa pod rządami Hanny Gronkiewicz-Waltz wyrzucała ich z domów w ramach reprywatyzacji.

 • "Skuli, zaczęli mnie kopać". Siostrzeniec premiera zatrzymany przez policję

  https://img.dorzeczy.pl/img/franciszek-broda-na-protescie-wobec-polityki-ministra-przemyslawa-czarnka/e7/ed/dc57a37c97abc01f4c7c1f6b39f3.jpeg
  Gość mi stanął na plecach i kopnął mnie w głowę mówił zatrzymany przez policję siostrzeniec premiera Franciszek Broda.

  https://twitter.com/i/status/1447315656786030604
  https://dorzeczy.pl/kraj/209860/protest-w-warszawie-siostrzeniec-premiera-zatrzymany.html
  Ś.p. Kornel Morawiecki przewraca się w grobie, że ma wnuka imbecyla. Chodzi jeszcze do szkoły?! na miejscu nauczyciela kazałbym mu nauczyć się na pamięć Pana Tadeusza! Aby czasu nie marnował! Idzie się na manifestację i trzeba wliczyć w koszta naruszenie godności poniżej pleców. Te kwiatuszki ,chucherka biedroniowate, ciamajdany, popłakują w mankiet GWna i UBeckiej tvn. Zapytaj się biała lilijo, chłopaków, założycieli tvn jak bili i po cichu zabijali, mają wprawę i nawet teraz chętnie wrócą do " roboty" jak dostaną " wadze".

 • Zapomnieli o wcześniejszym orzecznictwie? Byli sędziowie TK: „Nieprawdziwe twierdzenia w wyroku Trybunału Konstytucyjnego”

  Prawo unijne nad konstytucją? Tak wynika z kuriozalnego listu sędziów Trybunału Konstytucyjnego w stanie spoczynku. Sędziowie zapomnieli zapewne o poprzednich orzeczenia TK w tym samym temacie. Trybunał Rzeplińskiego, czy Safjana także stawiał polską ustawę zasadniczą nad prawem unijnym w kwestiach związanych z pozatraktatowymi rozwiązaniami i przekraczaniem kompetencji przez organy unijne. Wyrok Trybunału Konstytucyjnego ws. przepisów unijnych budzi zaniepokojenie i zawiera wiele fałszywych twierdzeń - wynika z oświadczenia 26 sędziów TK w stanie spoczynku. Ich zdaniem wyrok ten nie mieści się w kompetencjach Trybunału i jest niezgodny z konstytucją.

  Osobliwe oświadczenie
  W niedzielę wieczorem sędziowie TK w stanie spoczynku wydali oświadczenie ws. wydanego w czwartek wyroku, w którym trybunał uznał wyższość prawa konstytucyjnego nad unijnym.

  Wyrok ten wywołał wielkie zaniepokojenie społeczne ze względu na jego przewidywalne niszczące następstwa dla pozycji Rzeczypospolitej Polskiej jako państwa członkowskiego Unii Europejskiej. Sędziowie Trybunału Konstytucyjnego w stanie spoczynku w pełni podzielają to zaniepokojenie. Ponadto jednak uważają za swój obowiązek sprostowanie wielu fałszywych twierdzeń zawartych w wyroku, jego ustnym uzasadnieniu i komentarzach przedstawicieli władzy politycznej oświadczyli sędziowie.

  Ich zdaniem, nieprawdą jest, że wyrok Trybunału Konstytucyjnego został wydany w celu zagwarantowania nadrzędności Konstytucji wobec prawa unijnego, ponieważ - jak dodali - taka pozycja Konstytucji została wystarczająco utrwalona w dotychczasowym orzecznictwie Trybunału (w sprawach K 18/04, K 32/09, SK 45/09). Oznacza to, że sędziowie przeczą swojej narracji.

  Poza kompetencją?
  Sędziowie wskazali też, że nieprawdziwa jest teza, iż orzeczenie TK mieści się w ramach kompetencji Trybunału i jest zgodny z Konstytucją.

  Nieprawdą jest, że prawo unijne i dotychczasowe orzecznictwo TSUE kwestionują czy naruszają nadrzędność Konstytucji w polskim porządku prawnym. Nieprawdą jest, że TSUE wymaga od polskich sądów zaniechania przestrzegania i stosowania Konstytucji jako nadrzędnego prawa Rzeczypospolitej. Nieprawdą jest, że stosowania przez polskie sądy prawa unijnego nie da się pogodzić ze stosowaniem przez nie Konstytucji. Nieprawdą jest, że kwestionowanie przez instytucje unijne naruszania przez polskie ustawy i praktykę ich stosowania zasad niezawisłości polskich sędziów, orzekających także w dziedzinach objętych prawem Unii, wykracza poza kompetencje przyznane Unii Europejskiej na podstawie art. 90 ust. 1 Konstytucji przekonują w oświadczeniu sędziowie.

  Według nich, nieprawdziwa jest też teza, że prawo Unii Europejskiej i orzecznictwo TSUE wkracza w normowanie ustroju sądownictwa w Polsce, ponieważ obrona niezawisłości sędziowskiej nie należy do ustroju sądownictwa.

  Nieprawdą jest, że wyrok Trybunału Konstytucyjnego z 7 października 2021 r. będzie w stanie wywołać inne skutki prawne, niż wywieranie nacisku na działalność orzeczniczą polskich sędziów i grożenie im postępowaniem dyscyplinarnym. Nieprawdą jest, że Trybunał Konstytucyjny ma kompetencje do badania zgodności orzeczeń TSUE z Konstytucją i decydowania o wybiórczym respektowaniu orzecznictwa TSUE przez Polskę jako państwo członkowskie. Nieprawdą jest, że sądy konstytucyjne innych państw członkowskich w sprawach relacji między prawem krajowym a prawem unijnym wydawały wyroki podobne do wyroku Trybunału Konstytucyjnego z 7 października 2021 r wskazano w oświadczeniu.

  Pod pismem podpisali się sędziowie TK w stanie spoczynku: Stanisław Bierna, Teresa Dębowska-Romanowska, Kazimierz Działocha, Lech Garlicki, Mirosław Granat, Wojciech Hermeliński, Adam Jamróz, Stefan Jaworski, Leon Kieres, Biruta Lewaszkiewicz-Petrykowska, Wojciech Łączkowski, Ewa Łętowska, Marek Mazurkiewicz, Andrzej Mączyński, Janusz Niemcewicz, Małgorzata Pyziak-Szafnicka, Stanisław Rymar, Ferdynand Rymarz, Andrzej Rzepliński, Jerzy Stępień, Piotr Tuleja, Sławomira Wronkowska-Jaśkiewicz, Mirosław Wyrzykowski, Bohdan Zdziennicki, Andrzej Zoll, Marek Zubik.

  Polskie orzeczenie bliskie innym sądom konstytucyjnym
  W czwartek TK uznał, że przepisy europejskie w zakresie, w jakim organy Unii Europejskiej działają poza granicami kompetencji przekazanych przez Polskę, są niezgodne z polską konstytucją. Niezgodny z konstytucją jest także przepis europejski uprawniający sądy krajowe do pomijania przepisów konstytucji lub orzekania na podstawie uchylonych norm, a także przepisy Traktatu o UE uprawniające sądy krajowe do kontroli legalności powołania sędziego przez prezydenta oraz uchwał Krajowej Rady Sądownictwa ws. powołania sędziów.

  W niedzielę premier Mateusz Morawiecki przekazał, że podobne orzeczenia były wydawane we Francji, w Danii, w Niemczech, we Włoszech, w Czechach, w Hiszpanii czy w Rumunii. Zaznaczył, że „stwierdzono w nich, że unijne instytucje czasami w pewnych działaniach wykraczają poza przyznane im w traktatach kompetencje – wchodząc w kolizję z krajowymi konstytucjami”. Przypomniał też, że „podobnie stwierdzał już w przeszłości polski Trybunał Konstytucyjny”.

  Hipokryzja sędziów
  Ci sami sędziowie, którzy dziś protestują przeciwko oczywistemu rozstrzygnięciu TK z 7 października, wydaliby dokładnie takie samo orzeczenie, gdyby rozprawa odbywała się w innym czasie i konstelacji politycznej. Oni doskonale o tym wiedzą. TK wyrokiem z ubiegłego tygodnia rozstrzygnął jedynie, że w kwestii sporu kompetencyjnego, przy braku zapisów traktatowych, ostateczne rozstrzygnięcie ma wynikać z zapisów konstytucji. To ustalona od lat linia orzecznicza Trybunału Konstytucyjnego. Czy sygnatariusze listu o tym zapomnieli? A może celowo negują dorobek orzeczniczy Trybunału, w którym przez lata orzekali?

  Ps...Czemu się dziwicie, przecież to albo żydowsko komunistyczna kasta po Duraczówce, albo drugie pokolenie kaściarzy Duraczówki. Na pewno to nie polscy sędziowie. Należy szanownym „sędziom” zrobić dyscyplinarkę i pozbawić stanu spoczynku. Dość tej anarchii! Coś dziwi? Komunistyczni nominaci, widząc komunistyczną ”mądrość etapu”, zajęli właściwe stanowisko. Tylko głęboka lustracja towarzyszy z pozbawieniem immunitetu i apanaży może coś zmienić. Jeżeli podpisani sędziowie brali udział w składach wydających poprzednie wyroki w tej sprawie, to należy ich pozbawić emeryturek. Bo to już nie kasta a zdrajcy Polski.

 • Nie rozumiem o co chodzi tak naprawdę opozycji.

  Jeszcze niedawno z pianą na ustach walczyli o polską konstytucję a teraz o prymat prawa UE nad krajowym. Francja czy Niemcy a nawet biedna Rumunia zrobiła to co my a na nich nikt palcem nie kiwnie. Niestety spełnia się proroctwo z Objawień Maryjnych że będziemy mieli wrogów wewnętrznych.

 • @kula Lis 70 10:54:33

  Widzisz Kula Lis, opłacana przez targowicę Kaczyńskiego agentura ma ze mną problemy, bo ja mam wiedzę i pokazuję prawdę w oczy. Próbowali w zeszłym roku, to ich powyrzucali z polskich portali. Dziś jak szczury wracają różnymi dziurami. Więc tak samo jak ostatnio krzysztofjaw próbował z bohaterki Powstania Warszawskiego zrobić folksdojcza tak samo próbują o mnie mówić. Powiem ci, że to dla mnie wielki i niezasłużony zaszczyt być zaliczony do tego samego grona co powstańcy. Ale widzisz miernotę agentury w swoim wpisie krzysztofjaw zadbał, by wszystkie instytucje, choć mają polskie nazwy opisać po niemiecki, ale za co odznaczenie, wraz z 20 innymi Powstańcami Warszawskimi dostała to już nie napisał. Widzisz, Polacy przyzwyczajeni, że ich się wyzywa, i oznacza to tylko bezsilność wroga. Żołnierze AK przecież też byli bandytami określani.

  Ty, też w swoich kopiowanych z bazy agenturalnej komentarzach kłamiesz, co ci nie raz wykazywałem. Targowica tylko kłamstwami się posługuje, popatrz na Morawieckiego, co z prawdą się nie spotyka. Zobacz jak zakłamana była konferencja Jakiego. PiS ani wśród inteligencji ani wśród patriotów nie znajduje nikogo. Wszystkich kupują, jak Zenek disco-polo, czy bojówki Bąkiewicza.

  Piszesz o 25 tys. od Bąkiewicza? Nie sądzę by aż tylu "patriotów za pieniądze" było. Pewnie, że ich musieli z całej Polski ściągać, ale raczej bym mówił o małych wioskach, no chyba, że słoiki.

 • @Zawisza Niebieski 13:15:28

  Nie m, to o folksdojczach, tyle ich było według policji.

 • @kula Lis 70 11:05:40

  Nie inaczej...

 • @kula Lis 70 10:55:52

  100/100 Cóż tu dodać....

 • @kula Lis 70 13:20:52

  No popatrz, popatrz. Dla agentury to Polskę zamieszkuje większość folksdojczów i tylko kilku opłacanych przez PiS-Targowicę "płatnych patriotów"
  Za te 3 mln to ilu od Bąkiewicza kupili?

  Czytałem że Bąkiewicz wypowiedział się iż pani Hanna Traczyk-Stawska ich nie zrozumiała. Trudno osobie która przelewała krew za Polskę zrozumieć "płatnych patriotów".

 • @Zawisza Niebieski 13:15:28

  To nie przypadek, że niektórzy w Światowym Dniu Zdrowia Psychicznego postanowili zrobić coming out o 18:00 na różnych placach w Polsce.

 • @Zawisza Niebieski Ale bieda frekwencyjna. Nikt oprócz starych esbeków i ormowców na oszustwa Tuska już się nie nabiera.

  Cytat dnia. Donald Tusk: „Państwa Europy wybrały mnie na swojego szefa”. Brexit...Tusk wezwał na pomoc Leszka Moczulskiego, tajnego współpracownika SB, z którym obalał, rząd Jana Olszewskiego. Cyniczni renegaci wzywają do demonstracji w imieniu i na rzecz obcych państw...Stado oczadziałych z nienawiści baranów idzie za tymi renegatami, bo wmówiono im, że pogarda dla Polski i polskości jest czymś co nadaje im znaczenia i czyni z nich elitę...

 • Apolityczni sędziowie, czy aktywiści Tuska? „Kasta” wsparła polityczne protesty byłego premiera: "Suwerenność będzie zagrożona"

  /*/
  \'-+https://media.wplm.pl/thumbs/6f2/OTYwL3VfMS9jY18zMzYyYS9wLzIwMjEvMTAvMTEvMTIwMC83NjEvODVjYTk0ODVkNTI5NDM0MDgzZjZhMTNjMDI1OGM5NTkuanBlZw==.jpeg

  /Sędzia nie może należeć do partii politycznej, związku zawodowego ani prowadzić działalności publicznej nie dającej się pogodzić z zasadami niezależności sądów i niezawisłości sędziów” czytamy w art. 178 konstytucji. Tytle w teorii, bo w praktyce sędziowie mocno zaangażowali się w polityczną imprezę sygnowaną wczoraj przez Donalda Tuska. W Warszawie i nie tylko protestowali oni z politycznymi hasłami na ustach. Ciężko o bardziej jawne złamanie zasady apolityczności sędziowskiej./

  Stowarzyszenie Sędziów Polskich Iustitia przystąpiło do apelu organizacji społecznych w obronie obecności Polski w Unii Europejskiej. Dziś sędziowie wzięli udział w manifestacjach w całym kraju. Byliśmy z obywatelami w największych miastach i małych miejscowościach chwalą się sędziowie na swoim profilu w mediach społecznościowych. Ciekawe, że przedstawiciele „Iustitii” piszą o „apelu organizacji społecznych”. W rzeczywistości odpowiedzieli oni na apel Donalda Tuska, który wezwał do masowych demonstracji już w czwartek.

  To jest trudny moment. To jest moment, kiedy zamiast demokratycznego państwa prawnego chce się wprowadzić państwo, gdzie sądy są przybudówką polityczną. My, sędziowie stajemy teraz przed wyborem, czy respektować orzeczenia trybunałów europejskich. O tym czy decyzja TK wejdzie w życie zadecydują polscy sędziowie. To jest wybór, który dokona się poprzez wyroki i poprzez wzięcie odpowiedzialności za Polskę grzmiał w Katowicach sędzia Krystian Markiewicz, prezes skrajnie upolitycznionego stowarzyszenia sędziów „Iustitia”.

  Na jednej scenie z politykami
  Niektórzy sędziowie tak się rozochocili, że występowali z politykami opozycji na jednej scenie. Tak stało się w Tarnowie, gdzie na scenę wszedł i przemówił sędzia Piotr Wicherek, ze stowarzyszenia „Iustitia”. Do podobnej sytuacji doszło w Częstochowie. My chcemy zostać w Unii. Ja, sędzia Piotr Wicherek, chcę zostać w Unii Europejskiej! mówił w trakcie tarnowskiej demonstracji.

  https://twitter.com/i/status/1447425872760295430
  Kolejny "apolityczny" sędzia uczestniczący wczoraj w politycznym wiecu. Tym razem to Pani sędzia z Częstochowy Małgorzata Brzózka-Chmala z JudgesSsp Manifestacja pod hasłem "Szlaban dla PiS, my zostajemy w UE" podczas którego skandowano "rząd won, precz z kaczorem dyktatorem"
  https://twitter.com/i/status/1447511044507713540
  Wspólne oświadczenie wydały także wszystkie opozycyjne organizacje sędziowskie. Jej przedstawiciele nawet nie ukrywają, że negatywne orzeczenia europejskich trybunałów, to także wynik pracy upolitycznionych sędziów.

  Dzięki podjętym przez nas działaniom Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej i Europejski Trybunał Praw Człowieka potwierdziły, że nasze obawy były i są nadal uzasadnione. Szereg decyzji upolitycznionych organów naszego Państwa nie pozostawiło wątpliwości, że dobro wspólne Polaków nie jest dla nich priorytetem. Ponad 80% Polaków chce, aby Polska była nadal pełnoprawnym członkiem Unii Europejskiej. Może stać się to niemożliwe, jeśli organy Państwa nie będą respektowały orzeczeń najwyższych organów sądowych Unii Europejskiej. Skutkiem takich działań, jak wyrok z Trybunału Konstytucyjnego Julii Przyłębskiej z 7 października 2021 r., możemy stracić nie tylko bezpieczeństwo prawne obywateli i wielomiliardowe fundusze unijne, ale także suwerenność będzie zagrożona czytamy we wspólnym stanowisku sędziów i prokuratorów.

  „Kasta” sędziowska nawet już nie udaje, że włączyła się w polityczną hucpę wymyśloną przez Donalda Tuska. Maski opadły.

  https://wpolityce.pl/polityka/569559-kasta-wsparla-polityczne-protesty-tuska

  Ps....Czy potrzebny jest wyrok TK, że sędzia łamiący ślubowanie złożone Prezydentowi przestaje automatycznie być sędzią, ponieważ odstąpienie od ślubowania równa się utracie statusu sędziego?! No proszę! Nie zabrakło niepowieszalnego sędziego Stulejki z towarzystwa wzajemnej adoracji własnych stołków „Prostytutja”. Iustitia powinna zmienić nazwę na Prostytutja, bo zrzeszeni w niej sędziowie sądzą zgodnie z doktryną Neumana. Najwyższy czas usunąć owe atrapy sędziowskie z zawodu. Udział w proteście to dowód analfabetyzmu prawnego wszystkich uczestników. Najgorszy jest analfabetyzm prawny ew. deprawacja tych tzw sędziów i tzw prawników. Studiowali chyba łamanie prawa. Właśnie „kasta” z Iustitii i Themis najbardziej zagraża suwerenności Polski. Chcą oddać stanowienie prawa i rządy w Polsce obcym (niemieckim, francuskim, holenderskim i inn.) organizacjom. Gdybym miał przed sobą w sądzie któregokolwiek z sędziów ,,Iustitii” zażądał bym wykluczenia go ze składu sędziowskiego ze względu na deklarowane publicznie poglądy polityczne! Szczególnie dziecko Frankensztajna czy cienką polewkę żurka.

 • "Gorsza kurwa niż Hitler i Stalin razem wzięci". Uczestnik demonstracji chce "wieszać na latarni"

  https://img.dorzeczy.pl/img/rozmowa-dziennikarza-mediow-narodowych-z-uczestnikiem-manifestacji-poparcia-dla-obecnosci-polski-w-unii-europejskiej-na-pl-zamkowym-w-warszawie-10102021-r/cd/8b/8889bf4e9dc0581afb510de24e94.jpeg
  Kaczyński to jest gorsza kurwa i kanalia już Hitler i Stalin razem wzięci powiedział dziennikarzowi jeden z uczestników niedzielnej manifestacji „Zostajemy w UE”. "Pierdolony” kaczor"
  Dziennikarz Mediów Narodowych poprosił kilku uczestników zgromadzenia, żeby powiedzieli coś na temat demonstracji.

  Nie ma gorszej kurwy, kanalii jak Kaczyński. To jest gorsza kurwa, kanalia już Hitler i Stalin razem wzięci powiedział jeden z zagadniętych demonstrantów.

  Na uwagę, że Hitler wymordował 6 milionów żydów, odparł, że „gdyby Kaczyński mógł postępować tak jak Hitler, to by więcej ludzi wymordował. Pierdolony kaczor.

  To jest wszystko fakt. Jedna wielka prawda. To jest kurwa nie człowiek. […] Na latarni powywieszać wszystkich pisiorów powiedział mężczyzna.

  Ilu wywiesić? dopytywał dziennikarz.

  Kilkunastu. A reszta spierdoli spuentował rozmówca.
  Oto typowy zwolennik Tuska, czytelnik GW i widz TVN: „Kaczyński jest gorszy od Hitlera, a PiSowców należy powywieszać”
  https://twitter.com/i/status/1447482738840309761


  Ps...On by spróbował w okresie rządów Stalina coś takiego powiedzieć
  co mówi o Kaczyńskim. Zaprowadzili by go do piwnicy gdzie dostałby kulę w łeb i byłoby po sprawie. On wie, że nic mu nie grozi, więc bełkocze, bo w Polsce jest demokracja i wolność słowa. Ponadto to typowy esbecki psychol. Język tych "ludzi" powala na kolana. To nowa Europa, to jej zwolennicy. To jak walka trzeciego pokolenia AK z trzecim pokoleniem polskojęzycznych ruskich w onucach. Gorzej będzie jak my zaczniemy rozliczać opozycję prawdopodobnie by latarni Zabrakło tylko, że my jesteśmy normalni i szanujemy innych, nie jesteśmy taką prostacką hołotą jak lemparty, tuski, stare babcie komunistki itp.. Polska ma dużo szczęścia, że jest ktoś taki jak P. Jarosław. Inaczej Polacy zostaliby niewolnikami, a Polskie dzieci umierałyby z głodu, pedrylone przez biedronki i POwiatowych. Panowałby program lewa faktura+, nędza + i kasta+. Dlatego toczą pianę z czerwonych ryjów, nie mogą już tak bezczelnie kraść.
  To znany koleś ma obniżoną emeryturę. Gdyby ktoś chciał wiedzieć. Pracownik SB Warszawa śródmieście. Odznaczony: Medal 40-lecia Polski Ludowej.. Gdyby zobaczyć Wrocławski KOD i UBywateli RP, cały przegląd kadr UB, SB i WSI.

 • "Banda faszystów". Jest wniosek o delegalizację Stowarzyszenia Marsz Niepodległości

  https://img.dorzeczy.pl/img/robert-bakiewicz/b6/30/3ccbefe5fa66dc712e34d71aea00.jpeg

  Składam wniosek o delegalizację Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, Stowarzyszenia Straż Narodowa poinformował Adam Szłapka.

  https://dorzeczy.pl/opinie/209983/szlapka-wnioskuje-o-delegalizacje-marszu-niepodleglosci.html

  Ps...Zaczęło się szukanie winnych wczorajszej klapy Tuska. Garstka ludzi z dobrze ustawionym sprzętem nagłaśniającym , skutecznie przebijała się przez neobolszewików. Zakładam się, że obsługa sprzętu lewactwa , już straciła pracę . Jak to mówi Sumliński "Tusk nie wybacza i jest cholernie pamiętliwy"

  Nie pierwszy taki wniosek i nie ostatni. Swoją drogą ciekawe dlaczego każdy taki wniosek upada w postępowaniu? Może dlatego, że jest bezzasadny? A, no i pan zapomniał o komunizmie, który jak byk w artykule stoi i proszę się zdecydować czy Konstytucja jest w końcu ważniejsza czy zalecenia komisarza biura politycznego w Brukseli. A kiedy wniosek o delegalizacje pomiotów Sorosa : Open Society Fundation, Fundacji Helsinskiej, oraz całej masy zależnych śmieci?Szłapka pokurczu ty się sam zdelegalizuj zagłuszanie było stosowane przy poprzedniej miesięcznicy przez twoich poparańców. Jakim to cudem moralni i ideologiczni spadkobiercy komunistycznych bandytów i morderców polskich patriotów, bezkarnie postulują szykanowanie Polaków? No jakim cudem i jak długo? To jest wolność słowa wg lewacka: najpierw delegalizować wszystko co ma oddzielne zdanie w imię wolności, równości i tolerancji, a przy pełnej władzy ścinać, wieszać i rozstrzeliwać. Nie można pokonać to trzeba zdelegalizować. Typowy "demokrata" w wydaniu POstsowieckim. A kiedy panie Szłapka zaczniecie zapełniać więzienia? Ataki, bicie ludzi ,prowokacje na marszach niepodległości to dobrze ,okrzyki w stronę folksdojcza i pożytecznych mądrych inaczej ,sprzedającego konstytucję Niemcom, to źle. Wierny komsomolec (brakuje mu tylko czerwonej chusty)oburzony, ktoś się ośmielił gwizdać na sprzedawczyków i kolaborantów. Wara od wolności zgromadzeń, mało rozgarnięta sieroto po armii czerwonej. Spadek Urbanowicz po tatusiu, wcześniej była taka brunatna z NKWD to po dziadku!


  Szłapka, czy kuciapka, wszystko jedno i tak będziemy 11 srać w te wasze lewackie ryje. Niech przyjdzie ten pokurcz Szłapka 11-go listopada i powie, że zakazuje marszu. To byłyby jego ostatnie słowa w jego parszywym życiu.


  Szłapka nie pracował przypadkiem u Komorowskiego jak ginęły obrazy, sitka do herbaty i deski do krajania wędlin?

 • @kula Lis 70 14:09:15

  Nie wiesz przypadkiem, ilu wczoraj, przy tej małej frekwencji policjantów Kaczyńskiego pilnowało. Bo jak manifestowały kobiety, trzeba było ściągnąć 90 radiowozów. Biedak pewnie dzisiaj do rana nie zasnął.

  A co do sędziów. top myślę, że człowiek, który zabrał pieniądze poszkodowanym w przestępstwach i rozdał kolesiom nadaje się na ministra sprawiedliwości ale dopiero wtedy, gdy o przyszłości PiS wypowie się Trybunał Stanu a zebrania partyjne na placu spacerowym będą się odbywały.

 • @kula Lis 70 10:10:48 ps...

  Tak trzymaj Wyszkowski i nie przepraszaj tych bolszewiczek udających AK-owców bo oni nimi nie są. To jest oczywiste, że to żydowska szmata swojaczka UB. Wraca po wojnie z dywizji znienawidzonego przez żydokomunę gen Maczka i była Powstańcem a UB ją na rękach nosi? Załatwia szmacie mieszkanie wysyła na studia? Kuriozum, gdy innych mordowali. Starość nie radość, młodość nie wieczność ale poznać łatwo w starości, jaki kto był w młodości. Przysłowia raczej nie kłamią, tylko że nie uwzględniają wpływu Alzheimera.....Mottem bohaterów z AK, było: BÓG, HONOR i OJCZYZNA! Na pewno nie była to ojczyzna TUSKA!

 • @Zawisza Niebieski 15:17:15

  Ja i ty tego nie doczekamy.

 • "Tagesspiegel": To nie Polska, lecz Bruksela rujnuje UE. "Prymat prawa unijnego jest myśleniem życzeniowym, a nie faktem"

  „To nie Polska, lecz Bruksela, a dokładniej Komisja Europejska i Parlament Europejski przy asyście TSUE rujnują Unię Europejską przez swoje przekraczające prawo interwencje” twierdzi dziennikarz „Tagesspiegla”, Christoph von Marschall.

  https://wpolityce.pl/polityka/569601-tagesspiegel-to-nie-polska-lecz-bruksela-rujnuje-ue

  Ps...Niemożliwe! W niemieckiej gazecie przyznano rację Polsce! KE i PE to banda urzędniczych oszustów. Nadużywają swojej władzy dla własnych korzyści. Polska wg nich musi być biedną Gubernią Niemiecką…He, he, he… Donald kaputt, Targowica kaputt. Prymitywny totalniak polski tego nie rozumie.

 • "KE i TSUE nie szanują równości Państw Członkowskich jak również ich tożsamości narodowej. W tym stanie rzeczy KOS postuluje..."

  https://media.wplm.pl/thumbs/abb/OTYwL3VfMS9jY19kY2ZjMS9wLzIwMjEvMTAvMTAvMzAwMC8xNjg5LzdjZGFjMTgxZjcyNzRmMzU4NTUwYjIwODQ4NmY2MGQ3LmpwZWc=.jpeg

  Komitet Obrony Suwerenności

  — kierując się zasadą demokratycznego państwa prawnego, konstytucyjnym obowiązkiem obrony niepodległości, w tym ochrony ustrojowej i funkcjonalnej suwerenności Narodu, do którego należy władza zwierzchnia Rzeczypospolitej;

  — w związku z międzynarodową oraz wewnętrzną presją ignorującą racjonalną ocenę dotychczasowego dorobku ustrojowego Rzeczypospolitej Polskiej oraz państw członkowskich Unii Europejskiej wyrażonego w wieloletnim orzecznictwie krajowych sądów konstytucyjnych;

  — mając na względzie zagrożenie dla suwerennego bytu i decydowania o swoim ustroju i prawach przez Naród Polski, co stanowi bezprecedensowe usiłowanie zwasalizowania Polski wobec „superpaństwa” rodzącego się w miejsce Unii Europejskiej, wbrew woli stron traktatów europejskich;

  — wobec prawotwórstwa organów UE wykraczającego poza przyznane kompetencje i stanowiącego naruszenie traktatów europejskich oraz zasad publicznego prawa międzynarodowego;

  https://wpolityce.pl/polityka/569498-ke-i-tsue-nie-szanuja-rownosci-panstw-czlonkowskich

 • @zbyszek77

  Jak byłem przeciwko wstąpieniu do Eurokołchozu, tak konsekwentnie jestem ZA POLexitem. Trzeba tylko zdawać sobie sprawę (i być na to przygotowanym), że imperialistyczna UE bardzo nam „uprzyjemni” to wyjście.

 • @Zawisza Niebieski 10:44:15

 • @kula Lis 70 11:05:40

  A powinni mu policjanci solidny wpierdol spuścić.Eskimoską i w dodatku pedalską swołocz tylko tak.

 • @Cheval Noir 16:36:53tej o której poniżej także byłej esbeczc

  https://media.wplm.pl/thumbs/662/OTYwL3VfMS9jY18xM2Q3My9wLzIwMjEvMTAvMTEvMTI0Ni83ODcvNTkyYTkzMTRjZjBlNGRlNGExZWM0MDNmMzQ0ZGU3N2MuanBlZw==.jpeg
  Furia "Babci Kasi" w pełnej krasie! Krzyki, agresja, szarpanina z policją i uczestniczką kontrmanifestacji. WIDEO „Nie dotykaj mojej własności, idiotko!(…) Jestem starsza i wobec tego byłam pierwsza w Warszawie. Jestem stara i się z tym nie kryję, ty za to jesteś stara i uważasz, że jesteś młoda. Starość się mierzy według serca i duszy, a nie gęby sprasowanej przez botoks” - między innymi takimi słowami „Babcia Kasia” zwracała się do uczestniczki kontrmanifestacji Roberta Bąkiewicza podczas wiecu Donalda Tuska. Słynne sceny z tęczową flagą obiegły już wszystkie media, jednak ekipie Telewizji wPolsce.pl udało się uchwycić agresję „Babci Kasi” w pełnej krasie. Bardzo smutny obraz kandydatki na „warszawiankę roku”. W kontekście tytułu, do którego pretenduje „Babcia Kasia” warto przypomnieć również, że wyrokiem nakazowym z 27 września Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia skazał aktywistkę za naruszenie nietykalności cielesnej trzech funkcjonariuszy policji.

  Ps...Zaprawdę, oni marnie skończą, te ubowniczki-folksdojczki (płci dowolnej) - z Tuskiem na czele. Nie trzeba być psychiatrą bo stwierdzić, że stare lewackie próchno, ma poważne zaburzenia umysłowe. Jak widać baba bez chłopa i seksu głupieje. Może akcja „dziadek dla babci” uspokoi jej demony, które rzucają jej się z waginy na mózg czy co tam ona ma. Wybatożyć staruchę i w dyby ją na Placu Zamkowym, niech każdy podziwia ten wybryk natury i popluje sobie na toto, albo w klatce obwozić dziwadło po mieście, paru innych dokooptować, będzie ciekawiej.

 • @Cheval Noir 16:36:53

  A nie lepiej powywieszać wszystkich targowiczan, jak to onegdaj bywało. Lamp szkoda, ale drzew mamy coraz więcej. Starczy na wszystką hołotę. Trzeba o tym pamiętać, że w Niemczech żyją potomkowie Hitlera a w Polsce potomkowie stalinowskich żydokomunistów, enkawudzistów, ubeków, wsioków i esbeków. Trzeba być przygotowanym na sytuacje, które z tego wyniknąć mogą.

 • Śniadek ostro o demonstracji Tuska: "Namiestnik Berlina w Polsce próbuje realizować niemieckie interesy"

  https://media.wplm.pl/thumbs/f5f/OTYwL3VfMS9jY18yOTgxMy9wLzIwMjEvMTAvMTEvMTIwMC83NTYvMzVlMTFlMjA4MDcyNGYzMzk0MWMyMjA3ZmNlMmYxOTEuanBlZw==.jpeg
  „Ta cała manifestacja, oparta na kłamstwie, pokazuje kompletną jałowość i bezsilność PO. Tusk, człowiek ciągle na etacie zagranicznej partii, Europejskiej Partii Ludowej, za otrzymywane w Brukseli pieniądze realizuje scenariusz wzniecania niepokojów w Polsce” mówi w rozmowie z portalem wPolityce.pl Janusz Śniadek, poseł PiS, odnosząc się do niedzielnej manifestacji Donalda Tuska w Warszawie.
  https://wpolityce.pl/polityka/569605-sniadek-tusk-probuje-realizowac-niemieckie-interesy

  Ps..Berlin płaci i wymaga, tak jak pod koniec XVIII w. Petersburg. Makrela działa jak Katarzyna II. Zdradziecka opozycja ta Targowica. Jak długo zdrajcy będą bezkarni? Folksdojcz Tusk dostał ostatnią szansę od kanclerz. Wychodzi na to, że żadnych funkcji i stanowisk więcej nie będzie.

 • @Cheval Noir 16:34:53

  Polexit używany jest jak mantra przez Tuska i totalniaków. Wbijają krótkie hasło w głowy nieodpornych na manipulację a skażonych nienawiścią do dobrej zmiany, co ma ich nastraszyć. W efekcie doprowadzić do zmiany rządu. W sukurs, stosując bezprawny szantaż ekonomiczny idą sędziokraci i eurokraci z UE, którzy na gwałt chcą federalizować Europę. Wiadomo pod czyimi rządami. Dlaczego Tusk i totalniaki nie są pytani o ich stosunek do tych projektów? Choć wiemy z góry, że jakakolwiek odpowiedź byłaby i tak kłamstwem. Jeszcze nie nastał ten czas aby agitować za federalizacją. Ale gdyby tylko objęli władzę to moim zdaniem szybko by to nastało. Już czytałem komentarz farbowanego Polaka/Szweda że nie ma co się opierać. Zorganizują nam służbę zdrowia jak my sami nie potrafimy. Otóż potrafimy. Świetnie tylko spacyfikujemy u nas V-kolumnę. Postęp w wielu dziedzinach przez ostatnie 6 lat jest wbrew totalniackiej propagandzie i sabotażowi (np. sędziowskiemu) kolosalny. A gdy ktoś wierzy w dobrodziejstwo federalizacji dla nas (a nie Europę Ojczyzn), niech przypomni sobie czasy tuskolandii: nie budujemy tego i tam co nie jest z korzyścią dla Niemców np. ViaCarpatia, tunel pod Świną, Polskę reklamujemy na świecie jako bazę taniej siły roboczej, zamrażamy płace nawet latami, Polska ma być na wielu obszarach skansenem, prowincją, ma być skazana na odcięcie komunikacyjne od świata, młodzi mają opuszczać te zapyziałe regiony i wędrować gdzieś, oderwać się od rodzinnych stron i tradycji , w prywatyzacji i reprywatyzacji pełna wolna amerykanka itd itp. A byłoby jeszcze gorzej.

 • @zbyszek77 13:43:55 Polskie służby specjalne powinny sprawdzić czy nie stoi za TW Oskarem BND.

  https://images89.fotosik.pl/544/6391a09f0f301f40.jpg

  Czyżby miał plan na niedemokratyczne odebranie władzy jak w swojej partii? Tę partię trzeba zdelegalizować bo inaczej to nam Majdan zrobią, bo popierają ich tacy ludzie którzy już nie raz o tym mówili, nawet instrukcje pisali. Cytując znanych nam polityków, Tusk to fałszywy i mściwy człowiek, kanalia, jest na najlepszej drodze do wywołania w Polsce wojny domowej, pierwszy krok, skłócenie narodu po przegranych w 2015 roku wyborach, już zrobił.

 • @kula Lis 70 17:41:56

  "A nie lepiej powywieszać"

  Pan marzy tylko o wieszaniu i dręczeniu małych zwięrzątek. ;)

 • @zbyszek77 To KE i TSUE łamią prawo działając bezprawnie. Ultra-vires-Akt!

  Tutaj nie ma co się patyczkować z Tuskiem i pozwalać mu okłamywać i mamić część ogłupionych Polaków, tylko przedstawić mu konkretne dowody na jego anty polską, wywrotową działalność i współudział w morderstwie smoleńskim.

  https://images90.fotosik.pl/544/03e046ac32f59a53.jpg

 • @Zawisza Niebieski 10:44:15 Trzeba zwrócić p. Oparze, że jego

  portal został chamsko zawłaszczony na bezpłatną partyjną propagandę PiSu, niszcząc po drodze założenie portalu o możliwościach różnopoglądowych publikacji. Powinien agentów PiSu obciążyć kosztami.

 • @Zawisza Niebieski 13:53:18

  Trzeba zwrócić p. Oparze uwagę, że jego
  portal został chamsko zawłaszczony na bezpłatną partyjną propagandę PiSu, niszcząc po drodze założenie portalu o możliwościach różnopoglądowych publikacji.

  Powinien agentów PiSu obciążyć kosztami.

 • Gwiazda po niedzielnej demonstracji: Tusk walczy o rolę niemieckiego gubernatora. Nie może jej spełniać od 2015 r.

  https://media.wplm.pl/thumbs/0c6/OTYwL3VfMS9jY19iODIxMi9wLzIwMjEvMTAvMTEvMTIwMC83NjAvOGU1YWMzOGMwZDNhNGY3Yzg0NWI2MTg0ODM2NGI4YTQuanBlZw==.jpeg


  „Sprawa jest oczywista, Donald Tusk ma wyznaczoną rolę niemieckiego gubernatora w Polsce i po prostu o tę rolę walczy, bo nie może jej spełniać od 2015 roku” mówi w rozmowie z portalem wPolityce.pl Andrzej Gwiazda, legenda „Solidarności”, odnosząc się do demonstracji Donalda Tuska w Warszawie. Andrzej Gwiazda podkreśla, jak ważne dla Niemiec było wprowadzenie do obiegu waluty euro, wciąż jeszcze nieobowiązującej w Polsce.

  Niemcy trzykrotnie próbowały obniżyć wartość marki niemieckiej, żeby zwiększyć eksport, ale wolny rynek nie pozwolił im tego zrobić. W związku z tym dla interesów niemieckich rozwiązaniem skuteczniejszym było narzucenie innym państwom waluty o równie wysokim standardzie. Jest walka o euro, o to, żeby Polska przyjęła euro podkreśla. Legenda „Solidarności” komentuje też udział Leszka Moczulskiego, założyciela Konfederacji Polski Niepodległej w demonstracji Donalda Tuska. Leszek Moczulski był jednak agentem bezpieki, zatem trudno mówić o jego sterowności. Dlatego sądzę, że dyskutowanie na temat jego udziału w tej demonstracji jest zbędne zaznacza.

  Ps...Pan Gwiazda, mimo podeszłego wieku, potrafi bezbłędnie trafić w punkt. Czapki z głów.

 • @Cheval Noir 16:36:53

  I dobrze, że choć Kamysz i Czarzasty nie uczestniczyli w tym wiecu podległości pod wodzą kandydata na Gauleitera Polski rudego fałszywego folksdojcza Thuska. Pozostało w nich choć trochę przyzwoitości.

 • Ideologia najważniejsza?

  https://media.wplm.pl/thumbs/135/OTYwL3VfMS9jY185YjlmZS9wLzIwMjEvMTAvMTEvMTIwMC84MDAvMjRlNWQ0ZjljMmY0NDUwMjg3OWFmNWJkZTlmMjM1ZDkuanBlZw==.jpeg
  Kolejna "Karta Równości" z podpisami samorządowców. Trzaskowski zachwycony: "Działamy wspólnie na rzecz równouprawnienia". Europejską Kartę Równości Kobiet i Mężczyzn w Życiu Lokalnym podpisało w poniedziałek kilkanaście polskich samorządów, w tym władze Poznania, Sopotu i Lublina. Uroczystość podpisania dokumentu odbyła się podczas trwającego w Poznaniu spotkania Local Trends.

  https://wpolityce.pl/polityka/569616-ideologia-najwazniejsza-samorzady-podpisuja-kolejna-karte


  Ps....Tak wygląda ofiara pękniętego kondoma! Trzaskowski z tym uśmiechem to obraz naćpanego Grzesia noszącego piasek w dziurawym worku. W warszawie piasek się sypie już nie dziurką ale całą dziurą. Szkoda stolicy dla debila. Od 2006 r. rządy w W-wie ma PO. HGW, teraz dziecko UB. Przez 15 lat nie było równości. To co oni robili? Zamiast podpisywać „papiery bez pokrycia”, należy zająć się właściwą pracą. Warszawa LEŻY! „To” ma się w genach..mamusia kapusiem SBckich parobków bolszewii moskiewskiej, synalek kapusiem bolszewii brukselskiej…zawsze w służbie obcym, zawsze po stronie okupantów Polski.. byle był szmal. Jedynym osiągnięciem w całej kadencji może być wybudowanie zapowiadanego hotelu dla pederastów… więcej problemów w 2milionowej aglomeracji ten on nie widzi.

 • Hołowni puściły nerwy. Na scenie padły szokujące słowa

  https://img.dorzeczy.pl/img/szymon-holownia-lider-polski-2050/dc/d7/287acb763d1b52ed2f949ee360c2.jpeg

  Szymon Hołownia przekonuje, że wyrok Trybunału Konstytucyjnego jest zdradą stanu. Polityk podkreśla, że osoby odpowiedzialne za jego wydanie powinny zostać osądzone. Szymon Hołownia nie stawił się jednak na wiecu Tuska. Lider Polski 2050 wybrał manifestację w Białymstoku (w stolicy nie pojawił się na niej żaden przedstawiciel Polski 2050).

  "Rozliczyć i osądzić"
  Podczas swojego przemówienia w Białymstoku Szymon Hołownia nie krył emocji. W swoim wystąpieniu polityk nie krył, że chciałby... osądzić i rozliczyć sędziów odpowiadających za wyrok TK. Jego zdaniem sędziowie wydając taki wyrok dopuścili się... zdrady stanu. Niezależnie od tego, na kogo głosowaliśmy i na kogo będziemy głosować, mówimy jednym głosem w całej Polsce. Wyrok TK jest zbrodnią, zdradą stanu, która powinna zostać osądzona i rozliczona. Nie pozwolimy marnować pracy, krwi, potu i marzeń milionów Polaków podkreślał Hołownia.

  https://dorzeczy.pl/opinie/210172/holowni-puscily-nerwy-chca-sadzic-sedziow-tk.html

  Ps..."Hołowni puściły nerwy"..na zdjęciu sprawia raczej wrażenie, że puścił zwieracz. Bo Laleczka Chucky w amoku pomylił tabletki. Człowiek o aparycji laleczki Chucky, rozdygotany emocjonalnie, niespójny intelektualnie, żenująco infantylny. Ot, taki nowoczesny miastowy idiota. Tak wygląda głupek na tym zdjęciu, który właśnie puścił bąka z kleksem w swoje majtki. Zapisał się do tuskowej targowicy i bredzi, jak furiat fihrer. Łzawy Szymek, z wykształceniem telewizyjnym, wygląda jakby mu ktoś z buta dał z jednej strony. Za takie słowa ten skurwiel powinien natychmiast być aresztowany, pozbawiony praw obywatelskich i zgnić w lochu ciężkiego więzienia. W kraju normalnym a nie z dykty i styropianu.Jeszcze nie dawno płakał nad tą konstytucją która była najważniejsza a teraz chce karać sędziów TK że powiedzieli to samo , powiedz nam gdzie jest niezawisłość i niezależność sędziowska ? Czy również sędziowie TK powinni pytać się o wszystko TSUE jak nie którzy sędziowie w naszych sądach czyżby sędziowie TK mają być tak nie samodzielni jak sędzia Tuleja i inni którzy nie rozumieją Polskiego prawa?Gogusiowi puszczają nerwy, bo WSI wpompowała kasę w niego i tę śmieszną "Polskę 2050", a efektów nie widać. Czy on miał talent, żeby zdać maturę?! Myślę, że wątpię. Bo kompetencja, wiedza, inteligencja, język i znajomość polityki a przy tym spryt, kwalifikuje taką osobowość do pracy na zmywaku w Irlandii, ewentualnie przy szparagach w Niemczech.

 • @Cheval Noir 16:36:53

  Plan Niemiec w tym Makreli jest inny, Państwa członkowskie miały zostać stopniowo pozbawiane swej suwerenności na rzecz jednego rządu europejskiego poprzez taki organ, jak TSUE. Polska i Węgry stanowczo przeciwstawiają się wizji IV-tej Rzeszy, więc wdrożono plan "B", wykształcunej, antypolskiej gawiedzi będą wmawiać w brzucho rzekome parcie do Polexitu ze strony PiSu, Unia będzie blokować Nam należne pieniądze, po osiągnięciu odpowiedniej stopnia ogłupienia wykształcunej gawiedzi, gotowej siłowo odebrać władzę Prawicy, mają się odbyć przedterminowe wybory i tu do władzy powraca "zbawca" planu Niemiec, opozition furrer Thusk, przejmują władzę, Unia wypłaca nam należne Ojro i śmierdzący kredyt i otrzymuje pełną zgodę herr Thuska i zdrajców z targowicy l lewactwa na tworzenie tzw Stanów Zjednoczonych Europy, a ściśle, IV-tej Rzeszy Niemiec. Mam prawie 71 lat i łzy mam w oczach, patrząc jak wykształcune sępy rozwalają moją Ojczyznę i na powrót rzucają ją na kolana przed dwóch odwiecznych wrogów, Niemca i Ruska. Tusk mówi o spokoju a sam z całą opozycją prowokuje ludzi dezinformacją i zasiewają nienawiść, zmanipulowali tak społeczeństwo, że te robi manifestacje przeciwko interesom własnego państwa. Zobaczymy jak tą suwerenność nam zabiorą a wszystko co trafia tu będzie się odbijało na zachód a tu powrócą kartki na żywność i pewexy chętnie zobaczę minę tych inteligentów którzy podążali za tymi sabotażystami.

 • @zbyszek77 Czy ta niemiecka agresja kogokolwiek dziwi? Mnie nie. Niepotrzebnie godziliśmy się na zjednoczenie szwabów

  No to posłuchajcie sobie jak o samym sobie czyli Niemcach mówi syn Hansa Franka. Nigdy nam nie ufajcie. Ale oczywiście ta banda zdrajców lewicowych, aktorzyny, celebryci cała ta małpiarnia zachwycona. Prowadź nas Angela. Jakim trzeba być kretynem, nawet jak się nieznośni Kaczyńskiego i PiSu. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że wielu Polakom nienawiść do prezesa Kaczyńskiego i do partii PiS, odbiera im rozum i tracą trzeźwe postrzeganie rzeczywistości, że Niemcy krok po kroczku odbierają nam Polakom suwerenność i urzeczywistniają swoje wielkie marzenie, dążenie do wielkiej rzeszy niemieckiej, poprzez właśnie taki twór jak UE. A kilka tysięcy zmanipulowanych przez folksdojcza głupków poszło w niedzielę bronić niemieckich interesów. Trzeba szwabom przyznać, że są mistrzami. Tak zamotać, żeby protestować przeciwko własnej konstytucji która de facto chroni tyłki tych protestujących przed kolejnym złupieniem przez byłych najeźdźców. Najeźdźców którzy nie rozliczyli się jeszcze swoje zbrodnie a dziś pouczających o praworządności. Mistrzowie Niemcy coś złego knują przeciwko Polsce. Najpierw nasłali zdrajcę, swego agenta, żeby wzniecił rozruchy, następnie zakazali wypłatę należnych nam funduszy, a teraz robią nagonkę medialną, aby wzbudzić jeszcze większą nienawiść do naszego kraju. Jest oczywiste, że Niemcy i Francja chcą nas wepchnąć w suwerenność a la Vichy, a mówiąc wprost chcą wulgarnie wygrać wybory w Polsce i w ten sposób przejść na ręczne sterowanie PKB tego kraju, który się jeszcze Polska nazywa a który "opozycja" chce brutalnie regionalizować, tak żeby to wszystko przypominało Federację Rosyjską 2.0. Putin też zaczął, tak jak Niemcy chcą tego dokonać, przejmowanie władzy absolutnej od likwidacji guberni z lokalnie wybieralnymi gubernatorami. Niemcy chcą wrócić jak najszybciej do pomysłu Tuska gauleitera, takiego Hansa Franka 2.0, przecież tak jak Tusk katolika i to do tego rozgrzeszonego w chwili śmierci, nie, nie, bez rozstrzeliwań, to się załatwi aborcjami i eutanazją, ale z językiem urzędowym i sieg mahlzeit a "opozycja" weźmie się do wylizywania melasy i dyscyplinowania polskich regionów.

 • Jourova daje sygnał do ataku! "Będziemy musieli zareagować na rozdział, który polski TK zaczął otwierać". Mówi o rozpadzie UE

  https://media.wplm.pl/thumbs/3bf/OTYwL3VfMS9jY19hM2ZhMS9wLzIwMjEvMTAvMTEvMTIwMC83NjAvMGU3ZGU2YTQ3OWU1NDIzNjk5YTU5ODdkZTk2NzExYmYuanBlZw==.jpeg

  Zdaniem wiceprzewodniczącej Komisji Europejskiej Viery Jourovej, cytowanej w poniedziałek przez agencję Reutera, Unia Europejska „zacznie się rozpadać”, jeśli nie zakwestionuje orzeczenia polskiego Trybunału Konstytucyjnego w sprawie prymatu prawa europejskiego. Jeżeli nie będziemy w UE trzymać się reguły, że równe zasady są tak samo respektowane w całej Europie, to cała Europa zacznie się rozpadać powiedziała Jourova, wiceprzewodnicząca KE odpowiedzialna za wartości i przejrzystość. Dlatego będziemy musieli zareagować na ten nowy rozdział, który polski Trybunał Konstytucyjny zaczął otwierać dodała wiceszefowa KE.


  Ps... Jurova czuje że może w związku ze zmianą rządu stracić stołek w PE, chce jeszcze przypodobać się lewackiej UE. Żeby ta antypolska Czeszka dostała swój stołek w Brukseli musiał się na to zgodzić w imieniu Polski nasz rząd. Chętnie bym się dowiedział, kto personalnie podjął decyzję o zaakceptowaniu tej baby. A Unia zamienia się w gangsterską organizację, w której nie obowiązują żadne prawne zasady. Istniejące traktaty są łamane przez samą Unię, łamane przez samozwańczych właścicieli Unii.

 • To są te "europejskie wartości"? Plucie na Straż Graniczną i marzenia o aborcji.

  https://media.wplm.pl/thumbs/1f6/OTYwL3VfMS9jY18zNjE4MC9wLzIwMjEvMTAvMTEvMTIwMC84MDAvZWE3NGZkZTIwNDIzNDI1OWI0MGFhMGY0ZWUxMGMwZDMuanBlZw==.jpeg
  Paskudne występy na wiecu Tuska: "Przyjdziemy po was"...Niedzielny wiec zorganizowany przez Donalda Tuska, to nie tylko jedno wielkie kłamstwo o rzekomym polexicie, ale również mnóstwo wulgarnych wystąpień, w których atakowana była m.in. Straż Graniczna. Wulgaryzmy i podłe oszczerstwa rzucała w stronę funkcjonariuszy strzegących naszej granicy rzucała m.in. Marta Lempart. Wszyscy wiemy co się dzieje od paru tygodni na granicy prawda? Co się dzieje? Straż Graniczna robi z ludźmi to, co może najgorszego. Wyrzuca ich z powrotem na Białoruś. Co my na to? Wypierdalać Straż Graniczna! Przyjdziemy po was jeśli będzie taka potrzeba wołała w wczoraj wieczorem jedna z uczestniczek manifestacji. Panie Donaldzie Tusk zadowolony pan jest? O to Panu chodziło? Tylko niech Pan nie buja, że chodzi Panu o Polskę w Unii Europejskiej

  https://twitter.com/i/status/1447323280885567488
  Że Polska będzie świecka, że nie będziemy mieli w mundurach morderców, którzy wyrzucają dzieci do lasów, że aborcja będzie legalna. To wszystko będzie i jesteśmy na drodze do tego mówiła rozmarzona Lempart. Marta Lempart, koleżanka Donalda Tuska mówi dziś o mordercach w Straży Granicznej.

  https://twitter.com/i/status/1447318795371044866
  I to są te mityczne „europejskie wartości”? Wyzywanie Straży Granicznej i aborcja? Brawo, Panie Tusk!


  Ps...Pisowskie miękiszony, jak długo jeszcze macie zamiar cackać się z tym chłamem? Czekacie aż ktoś zginie? Boicie się co powie ZSSR bis? Polska przez wieki przyjmowała różne przybłędy przez swoją tolerancję i wielkie serducho, nagromadziło się niewdzięcznych bydlaków. Czas to to pogonić do ich rdzennych ojczyzn.

 • @Cheval Noir

  Tusk niezadowolony, bo skrócił weekend, a ludzie go zawiedli. Na zbiegowisko zorganizowane przez furiata Tuska przyszłoby więcej ludzi np. Margulis aka Wolski aka Jaruzelski, Kiszczak, Ozjasz Szechter, Stefan Michnik, Berman, Wolińska, Brystygierowa, ale los im przeszkodził. Bo frekwencja BYŁA rewelacyjna. Udało się zwieźć wszystkie prawie zwłoki, trupów rodziny niestety już nie dają. Wywłoki przyszły same naoglądać się naśpiewać i napić. Piwo rozdawali. Całe 350 butelek! Wałęsa chciał poprowadzić milion przeciwko PiS, a Tusku zadowolił się 10 tysiącami? Kolejna przegrana? Damy radę, pogonimy go do Angeli!

 • Frasyniuk znów rzuca wulgaryzmami. Szokujący występ we Wrocławiu: "Tym, którzy chcą nas wypisać z UE, mówimy: wypierdalać"

  https://media.wplm.pl/thumbs/9d1/OTYwL3VfMS9jY19jMTlkYi9wLzIwMjEvMTAvMTEvMTIwMC84MDAvYThiMTViOWJlN2I1NDIyMWIxNTE0MDQwNDFiZTdjZTguanBlZw==.jpeg


  Władysław Frasyniuk znów „popisał się” kulturą osobistą. Na wiecu, który odbył się w niedzielę na wrocławskim rynku, wygłosił przemówienie pełne wulgaryzmów. Wystąpienie Frasyniuka musiało się spodobać, bo tłum ochoczo skandował hasła „jebać PiS” i „wypierdalać”.

  https://twitter.com/i/status/1447301894771286017
  https://wpolityce.pl/polityka/569627-frasyniuk-znow-rzuca-wulgaryzmami-szokujacy-wystep

  Ps...Masowe wywrzaskiwanie wulgaryzmów i hejterskie spędy to świadectwo moralnego upadku części Polski. Po czymś takim najlepiej widać, ilu ludzi jest kulturowymi spadkobiercami bolszewizmu, nie mogącymi w żaden sposób Polski tak naprawdę zrozumieć. Prowokatorzy, niemieccy niewolnicy, złodzieje, szmalcownicy, kolaboranci i pożyteczni niewolnicy To zbiór antyPolaków na demonstracjach przeciw Polsce. A Polacy odpowiadają Frasyniukowi i reszcie Targowicy jak echo dokładnie tym samym.

 • @zbyszek77 13:43:55

  W UE istnieje nowa definicja demokracji czyli, że jest to władza EPL i ewentualnie lewaków, wszystko inne to dyktatura i faszyzm...Tuskowi trzeba przyznać jedno. Ma talent. Ma talent do robienia ludziom wody z mózgów. Za jego rządów" piniendzy nie ma i nie będzie" ,kłamał na każdym kroku , Nowak kasę w ścianach chował a ludzie z podwyższonym wiekiem emerytalnym zadawali mu pytanie Jak żyć? W normalnym kraju taki człowiek byłby już na śmietniku historii a tu głupki nadal go słuchają i dają się napuszczać . A skorumpowana mafia zarządzająca tą niby UE a w rzeczywistości Unia niemiecką śmieje się z durni. Nie do takiej UE wstępowaliśmy. Cały czas totalni gadają o wyjściu z UE. Oni mają jakąś obsesję? Niemcy nam nigdy nie pozwolą wyjść z Unii, za dużo na nas zarabiają. Prędzej wyjdziemy z Układu Słonecznego.

 • @kula Lis 70 21:02:05

  rudego folksdeutcha kiedyś ktoś odjebie ze zwyklej gwintówki.

  zdrajca ma zdychać długo i w cierpieniu.

  dlaczego mnie nie dziwi, ze na neonie w obronie tej niemieckiej rzygowiny odezwał się obrońca pedałów, zwolennik trzaskowskiego?

  Kula Lis, jeszcze raz dzięki za celny art, dojeżdżaj te zdradzieckie kurwy, na neonie słychać ubeckie wycie!

 • @Zawisza Niebieski 15:17:15

 • @marek13 21:19:13

  Katarzyna Augustynek, sławna babcia, która dostała od Niemiec odznaczenie, córka Andrzeja Augustynek ps. Antek, był prowokatorem w kombinacie metalurgicznym w hucie im. Lenina od 1961, roku pracownik etatowy Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego. Ta babcia wydała własną siostrę z Solidarności, która straciła pracę i była inwigilowana przez milicje, od tej pory już nie miały ze sobą kontaktu. Dlatego tak łagodnie żydokomusze sądy ją traktują.

 • @marek13 21:19:13

  Moczulski na wiecu Tuska. Córka działacza opozycyjnego, na którego miał donosić jest oburzona: Ten pomysł to była żenada. „Leszek Moczulski na scenie demokratycznego protestu to coś, co przekracza moją wyobraźnię” - tak obecność Moczulskiego na wczorajszym wiecu Donalda Tuska skomentowała Beata Czuma. Reporterka „Faktu” jest córką byłego ministra sprawiedliwości i działacza opozycyjnego w czasie PRL Andrzeja Czumy, na którego miał donosić Moczulski. Wspierał on w kampanii prezydenckiej Bronisława Komorowskiego. Był aktywnym członkiem KOD.

  https://wpolityce.pl/polityka/569603-moczulski-na-wiecu-tuska-donosil-min-na-mojego-tate

  Ps..Widać, że listę gości układał oficer prowadzący i nie było zmiłuj! Jak dawniej Tusk powinien krzyknąć do tłumu „panowie policzmy głosy” i było by jak w nocnej zmianie! Brakowało jeszcze Bolka do kompletu nocnej zmiany!

 • Nowoczesna chce delegalizacji MN i Straży Narodowej. Lubnauer, pytana o powód, wskazała na"faszyzm". A przykład? Tu było gorzej

  https://media.wplm.pl/thumbs/7e8/OTYwL3VfMS9jY184Y2EwZC9wLzIwMjEvMTAvMTEvMTIwMC84MDAvZTI4NzE1OTg4NTA2NGYxYWEwYTIwOThkZjkwY2VjOTIuanBlZw==.jpeg
  Nowoczesna złożyła wniosek o delegalizację stowarzyszeń Marsz Niepodległości oraz Straż Narodowa poinformowała na antenie RMF FM Katarzyna Lubnauer z Nowoczesnej. Była szefowa tej partii, choć zarzuciła obu organizacjom, że to, co proponują, to „jest faszyzm”, to jednak miała problemy z wyjaśnieniem, gdzie on się przejawia.
  https://wpolityce.pl/polityka/569659-nowoczesna-chce-delegalizacji-mn-i-strazy-narodowej

  Ps... Ten babochłop sam się zdelegalizował i teraz siedzi z kilkoma równie „mądrymi” na jednej kanapie. A siłę tych rzekomych faszystów zobaczy ona i jej lewaccy kumple już wkrótce - 11 listopada. Totalitarna mentalność niedobitków z Nowoczerskiej, którzy w przedśmiertnych konwulsjach jeszcze jakieś groteskowe delegalizacje chcą urządzać, kpiny! P. Bąkiewicz powiedział wam kilka słów prawdy.

 • @marek13 21:19:13 Dobry folksdojcz to martwy folksdojcz.

  Mam nadzieje, że tacy zdrajcy ojczyzny szybką poniosą konsekwencję swojej zbrodni. Już od czasów Stalina komuniści nazywają wszystkich swoich przeciwników "faszystami", zresztą wedle instrukcji wspomnianego "Wielkiego Językoznawcy".

 • Narodowy socjalizm z r. 1940...

  Faszyzm Hitlera był socjalistyczny, tak w Rozmowy z Hitlerem pana Rauschninga:
  "Jestem nie tylko zwycięzcą, jestem także wykonawcą marksizmu, jeśli oderwać to, czego on chciał i co się w nim uzasadnia żydowską dogmatyką talmudyczną." [...] "Wiele się nauczyłem z marksizmu. Przyznaję się do tego bez dalszych ceregieli. [...] Ale nauczyłem się z jego metod. Tylko, że ja poważnie potraktowałem to, od czego nieśmiało zaczęły te małe sklepikarskie i sekretarskie dusze. Jest tam cały narodowy socjalizm. Po prostu uważniej obserwuj. Robotnicze kluby gimnastyczne, komórki fabryczne, masowe marsze, broszury propagandowe pisane specjalnie dla zrozumienia mas; wszystkie te nowe środki wywodzą się zasadniczo od marksistów. Musiałem tylko przyjąć i rozwinąć te środki, a miałem w zasadzie to, czego potrzebowaliśmy. Musiałem tylko konsekwentnie kontynuować to, co w socjaldemokracji zostało złamane dziesięć razy, a mianowicie to, że chcieli oni realizować swoją rewolucję w ramach demokracji. Narodowy socjalizm jest tym, czym marksizm mógłby być, gdyby uwolnił się od absurdalnej, sztucznej więzi z porządkiem demokratycznym." [...] "Dlatego też mówię wam, że narodowy socjalizm jest socjalizmem w trakcie tworzenia, który nigdy nie jest kompletny, ponieważ zawsze znajduje się w stanie transformacji."

  "... narodowy socjalizm jest socjalizmem w trakcie tworzenia, który nigdy nie jest kompletny, ponieważ zawsze znajduje się w stanie transformacji..." - totalitarna rewolucja nihilizmu dzisiaj żagluje pod tęczowo-kowidową banderą. Lewak mówiący o tolerancji i wolności to zawsze kłamca. U lewaków istnieje jedynie tolerancja selektywna i wolność dla wybranych - reszta ma milczeć. To nie demokraci, tylko totalitaryści.

  Historia lubi się powtarzać i mamy dziś to szczęście w nieszczęściu dla naszej kochanej Ojczyzny, że obecna totalna Opozycja pokazuje, rekonstruuje nam wydarzenia targowickie jakie działy się wobec Polski przed zaborami w 18-wieku. Konfederacja targowicka – spisek magnacki zawiązany w nocy z 18 na 19 maja 1792 w Targowicy, na życzenie i pod patronatem cesarzowej Rosji Katarzyny II, skierowany przeciwko reformom Sejmu Czteroletniego i Konstytucji 3 maja, uznany za symbol zdrady narodowej.

 • Wot i ujawniłsja chazarsko-sawieckij diemokrat! "Warunek konieczny do pokonania PiS". Cimoszewicz poucza Tuska.

  Wot i kanalia judeo sowieticus: Marian Cimoszewicz, urodził się w 1917r w Uljanowsku. Mieszkał w Endrychowce pow. Wołkowysk. Był zdeklarowanym komunistą. Pracował, jako robotnik drogowy. W 1939 r. nie został powołany do polskiego wojska, ponieważ już wtedy był agentem NKWD. Po napaści Sowietów na Polskę, szybko awansował. Został poborcą dostaw obowiązkowych w Wołkowysku, czyli rekwirował płody rolne na rzecz Bolszewików. W początkach roku 1940 został seksotem - tajnym donosicielem komisarza NKWD, później skierowano go do Armii Czerwonej, do Szkoły Podoficerów Radiotechnicznych w Rostowie nad Donem. W czasie wojny służbę pełnił w Jednostce Specjalnej NKWD SMIERSZ. W 1943 r. przeszedł kurs pracowników „oświatowych, czyli politycznych i przeniesiony został do Armii Berlinga. Po zakończeniu wojny, do roku 1972 wiernie służył w organach Informacji Wojskowej i WSW. W latach 1945-46 czynnie uczestniczył w likwidacji podziemia AK. Wykazywał się szczególnym zaangażowaniem, zwłaszcza, jako szef Informacji Wojskowej WAT. Według zeznań świadków, był gorszy od sowieckiego komendanta WAT. Aresztował pierwszego komendanta i twórcę WAT gen. Grabczyńskiego. Na jego rozkaz zbudowano specjalną celę pod schodami, w której w nieludzkich warunkach więził m.in. kpt. Słowika (w tym czasie jego żona była w ciąży). Przez 11 miesięcy przesłuchiwał go z bronią w ręku, do utraty przytomności. Niszczył więźniów psychicznie i fizycznie. Stosował powszechnie wprowadzane przez sowietów metody: wyrzucał AK-owców z pracy, zabierał domy prawowitym właścicielom i umieszczał w nich informatorów WSI. Sam również zamieszkał w takim domu. Nie można się dziwić, że tak oddany służbie, zasłużony towarzysz, stał się z czasem jednym z najbardziej zaufanych i wiernych funkcjonariuszy systemu, przeznaczonym do działań niszczących Polskę. Dla wielu szlachetnych i wiernych ojczyźnie Polaków, był po prostu katem!

  Oj Rodacy, kogo wy wybieracie? Pomioty bandytów i morderców? To kim jest jego syn ? Po 1989 roku przez polską scenę polityczną przewinęło się sporo odrażających sprzedawczyków niegodnych miana obywatela Polski, lecz najbardziej obrzydliwymi postaciami są właśnie Tusk i Cimoszewicz.

 • @marek13 21:20:54

  Skecz na wiecu Tuska. "Po tamtej stronie nigdy nie powstanie żaden program dla Polski ani jakakolwiek logiczna myśl". Na wiecu warszawskim, który zwołał w swej desperacji słabo wywiązujący się z powierzonych mu zadań Donald Tusk, doszło do sytuacji zabawnej, która doskonale pokazuje ile takie manifestacje znaczą i kogo tak naprawdę obchodzą. Otóż, gwiazda estrady sprzed bodaj czterech dekad czyli jaskrawy Zbigniew Hołdys, którego o nadmiar myślenia nie podejrzewałem, wykrzyczał w stronę manifestantów głośno kontestujących to zgromadzenie, że w latach osiemdziesiątych walczył z komuną.

  Nic o tym nie słyszałem, ale nie w tym rzecz. Bo Hołdys najzwyczajniej w świecie przeoczył, że tuż przed nim (a kolejność jest tu też ważna), na tej samej scenie wywnętrzał się jak na starego i cwanego aparatczyka przystało, Leszek Miller, jako żywo symbol owej komuny, a swego czasu członek politbiura PZPR, który nie dał też zapomnieć o innym komuszku Cimoszewiczu. Naprawdę miałem niezły ubaw.

  Tak to niegdysiejsza opozycja antykomusza zbratała się z antydemokratycznymi komunistami przeciwko demokratycznie wybranej władzy. Nic więc dziwnego, że po tamtej stronie nigdy nie powstanie żaden program dla Polski ani jakakolwiek logiczna myśl. Ta mieszanka wyłącznie przyprawia o mdłości.

  Autor Aleksander Nalaskowski
  Aleksander Nalaskowski - profesor zwyczajny pedagogiki z Torunia, założyciel Szkoły Laboratorium (1989-2014), publicysta i felietonista.

  Ps...Zbigniew Hołdys czyli konstytucjonalista PO POdstawówce to najlepszy żart. Jeżdżą z tym Siurkiem PO Polsce i molestują POlitycznie dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych.

 • Wałęsa na wiecu w Gdańsku wzywa do obalenia rządu: "Ci ludzie to wielkie nieszczęście dla Polski". Proponuje... zbiórkę podpisów

  https://media.wplm.pl/thumbs/a18/OTYwL3VfMS9jY183MDdiMy9wLzIwMjEvMTAvMTEvMTIwMy83OTAvNGUyMDFhMDVhYThmNDIyYThjYmMwMmYxNDU1YzNiMjYuanBlZw==.jpeg

  Ludzie, którzy dzisiaj kierują państwem, to wielkie nieszczęście dla Polski. Nigdy żaden wróg, który kierował Polską, nie podzielił narodu tak bardzo, jak ta władza powiedział w niedzielę w Gdańsku b. prezydent Lech Wałęsa. Apelował do obywateli o zbiórkę podpisów na rzecz obalenia rządu.  https://wpolityce.pl/polityka/569557-walesa-na-wiecu-w-gdansku-wzywa-do-obalenia-rzadu

  Ps... Wałęsa może obalić pól litra z Dulkiewicz. Bolek, już się naobalałeś w życiu (najwięcej to zaufania do siebie obaliłeś). Bolek to już się naobalał w Arłamowie: spirytus 2 but., wódka 289 but., wino 158 but., winiak i koniak 59 but., szampan 239 but., piwo 1115 but. Dulkiewicz to głupia baba, ona nawet nie wie kto jej przed laty dziecko zrobił. Takie miernoty jak ona, czy Bolek myślą, że Polacy ich będą słuchać i zaproszą Niemców by sobie Polską rządzili.

 • @marek13 dąc śladem Łukaszenki w wagony zapakować i wysłać to bydło tuskowe do Berlina

  Niby w 120 miejscach odbyły się podobne wiece. Dowodzi to temu, że siatka UB i SB była rozłożona równomiernie po całym kraju. Dzisiaj potomkowie tych oprawców wychodzą na ulice. Jest to jednak niski procent całego społeczeństwa. Taniej i praktyczniej będzie spakować brukselsko-berlińską agenturę (w tym agenturę wpływu ) i odesłać do producenta z bogatym opisem usterek.


  NIEMIECKI PROJEKT DECENTRALIZACJI POLSKI. Powstały za pieniądze niemieckie Kongres Liberalno-Demokratyczny pełnił rolę politycznej agentury wpływu. Był szczególnie aktywny w promowanie decentralizacji polskiego państwa i regionalizacji poprzez utworzenie dużych województw i ich autonomizacji. Niemieckie elity polityczne postrzegają silne polskie państwo jako zagrożenie dla siły politycznej Niemiec. I dążą wszelkimi dyskretnymi i „miękkimi” metodami do jego osłabienia. Dążą w pełni świadomie i planowo do jego politycznej i gospodarczej wasalizacji. I temu też ma służyć osłabianie siły centrum państwa, poprzez jego rozpraszanie i rozczłonkowywanie nade wszystko wśród regionalnych samorządów i samorządów wielkich miast, wzmacnianie więzów i tożsamości regionalnych i tworzenie rozproszenia i pustki więzów, bez tożsamości ogólnopolskich.
  http://jow.pl/projekty-decentralizacji-polski/

  Z pomocą Niemców i TVN Tusk planuje dorwać się do władzy. I ponownie zainstalować u nas mechanizm sprzedawania do Niemiec za bezcen dochodowych polskich firm. Bo do roku 2015 podwładni Tuska nie zdążyli sprzedać „Lotu”, ani „Lotosu”. W 2011 Tusk sugerował sprzedaż Lotosu firmie rosyjskiego oligarchy, przyjaciela Putina (portal www.bankier.pl: Tusk: „Nie ma powodów, by powstrzymać sprzedaż Lotosu Rosjanom”). Były także plany sprzedaży najbardziej dochodowych firm kolejowych (jak PKP Cargo) i prywatyzacji niektórych kanałów TVP.

 • @kula Lis 70 07:00:58

  Dlaczego Pan kieruje naszą uwagę na Tuska, Kaczyńskiego pomijając tematy np. Brak dostępu do leczenia, pracę na granicy wytrzymałości biologicznej, emigrację zarobkową, a co za nią idzie eurosieroctwo, rozbicie węzłów rodzinnych itd. bieda, bezdomność ?

 • @marek13 21:19:13

  Tak jak długo Polska będzie w UE, to tak długo nie będzie w Polsce w sprawiedliwy sposób stosowane, egzekwowane Prawo, tak dla politycznych przestępców jak i znajomych wysoko postawionych czy celebrytów z lewackiego nadania. I o to chodzi totalnej oPOzycji i Lewicy, bo tam w KE i PE mają swoich lewackich obrońców, którzy również mają nie jedno za uszami, w swoich macierzystych krajach. Weźmy złodziejskie, anty polskie lata rządów Tfuska i Kopary czy niszczenie polskich przedsiębiorstw przez Balcerowicza i Lewandowskiego przy wszystkich tych zdarzeniach o współudziale, wskazówkach i instrukcjach dawanych przez członków PZPR, SDRP, SLD czy Lewicy. Także tak długo jak będziemy pod dyktatem UE, to nigdy ci polityczni przestępcy nie zasiądą na ławach oskarżonych i osadzeni na lata więzień z przepadkiem majątków włącznie.

 • @werka1321 07:19:41 bo mi się na razie nie chce. To mój blog i piszę to co uważam za ważne i co chcę

  Obalcie siłą Rząd ZP choć moim zdaniem niedoskonały i poczekajcie na wprowadzenie przez volksdeutschy z PO i żydolewactwa zielonego pakietu o nazwie "FIT FOR 55", będziecie z głodu zęby w ścianę wbijać, acz ekologiczną i modlić się o zdrowie i wolność, którą tu ty tak szermujesz bo na rozum będzie za późno.

 • @kula Lis 70 07:42:14

  Ale ja nie mam na myśli tylko Pana bloga - ogółem tutejszą działalność.

  Nie chce się Panu" ?

  Hmm, szkoda

 • @marek13 21:19:13

  "Unijny komisarz ds. przemysłu Thierry Breton stwierdził w poniedziałek na antenie radia France Inter, że nie uwierzy "nawet przez sekundę", iż w konsekwencji orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego dojdzie do Polexitu."

  Unijny komisarz nie wierzy, ale Tusk "TO WIE", że rządzący prowadzą do Polexitu i trzeba napuszczać obywateli Polaków na siebie, by nas Polaków obywateli skłócić bo taki jest jego cel powrotu z Brukseli. Zorientował się, że obecnie rządzący nic na niego nie mają, by go wsadzić, by ziściła się zapowiadana przed laty CELA+ więc rozrabia, by utrudnić życie rządzącym jak i obywatelom Polakom.

 • @kula Lis 70 14:38:06

  Latarnia?
  Cosik się spóźnił z inicjatywą.
  Już wszystkie zaklepane

 • @kula Lis 70 17:57:17

  Wie gutaussehend garderobenwärter.
  (ale przystojny szatniarz)

 • @kula Lis 70 07:38:05

  "Tak jak długo Polska będzie w UE, to tak długo nie będzie w Polsce w sprawiedliwy sposób stosowane, egzekwowane Prawo, tak dla politycznych przestępców jak i znajomych wysoko postawionych czy celebrytów z lewackiego nadania."

  Natomiast ci z prawackiego nadania będą cieszyć się bezkarnością? Będą mogli bić małych chłopców na podwórku i dręczyć zwierzątka, jak Pan to lubi?

 • @werka1321 07:19:41

  Bez wypowiedzenia pakietu klimatycznego za chwilę wszyscy staniemy się żebrakami śpiącymi na surowcach energetycznych…handel powietrzem wymyślono w najgłębszych czeluściach piekła…

 • Na przekór bezprawnym decyzjom TSUE! Izba Dyscyplinarna SN zajmie się przerwami w orzekaniu sędziów Synakiewicza i Pilśnik

  https://media.wplm.pl/thumbs/bd8/OTYwL3VfMS9jY18xNDlkNi9wLzIwMjEvMTAvMTIvMTIwMC83NjEvMTU0MzA1NzIwYTQ5NGVlZTg5YWM2ZjNjMzQ3OTNkN2IuanBlZw==.jpeg


  Ważna decyzja! Izba Dyscyplinarna Sądu Najwyższego po zawiadomieniu ministra sprawiedliwości zajmie się sprawami odsunięcia od orzekania sędziów A. Synakiewicza oraz M. Pilśnik poinformował w poniedziałek PAP rzecznik prasowy tej Izby Piotr Falkowski. Obie sprawy zostały już zarejestrowane. To jasny sygnał dla zrewoltowanej „kasty” sędziowskiej, która liczyła na anarchizacje całego systemu. Sędziowie związani ze skrajnie upolitycznionymi stowarzyszeniami sędziowskimi, bezprawnie, odmawiają bowiem orzekania ze swoimi kolegami wybranymi przez nowy skład KRS. To także wiadomość dla TSUE, który łamiąc zapisy traktatowe próbuje wpływać na polskie sądownictwo i „zawiesił” Izbę Dyscyplinarną SN.

  https://wpolityce.pl/polityka/569693-izba-dyscyplinarna-sn-zajmie-sie-sedziami-anarchistami

  Ps...Wszystko w temacie! I żadne zawieszenia! Tylko wydalenia z zawodu a nie życie na koszt Polaków! Robi się naprawdę interesująco. Morawiecki już uzgodnił z Niemcami kasację ID, a Ziobro podaje jej kroplówkę. Ciekawe kto kogo…Proste nie pracują nie płacić. Tak jest w każdym zawodzie w każdej firmie. Jak nauczycielom pojechano po kasie za strajki to mają trochę powściągliwości. Tak jak to dzieje się w każdym innym zawodzie. A jak nie chcą pracować zwalniać z pracy. W końcu to my na tych darmozjadów płacimy. Kasta nie pracuje to i nie zarabia. Proste jak konstrukcja cepa. Chyba, że Kasta jej nie ogarnia. Banda renegatów w sądach chciała zniszczyć Państwo Polskie przy pomocy tzw. pytań prejudycjalnych do super durnowatych marionetek z TSUE w Strasburgu. Byleby tego nie rozpatrywał niejaki Roch z ID.

 • To podoba się Tuskowi? Małe dziewczynki z agresywnym transparentem na "pro-unijnym" proteście: "Kaczora do wora"

  https://media.wplm.pl/thumbs/86e/OTYwL3VfMS9jY184ZjNiOS9wLzIwMjEvMTAvMTIvMTIwMC84MDAvZThlMGJiMzIxMjY1NDY3NDkwYjQ3OWM0NDYyMTkwOGYuanBlZw==.jpeg

  W niedzielę na Placu Zamkowym w Warszawie odbyła się manifestacja zwołana przez szefa PO Donalda Tuska w reakcji na czwartkowy wyrok Trybunału Konstytucyjnego, który orzekł o niezgodności z konstytucją niektórych przepisów Traktatu o Unii Europejskiej. Okazuje się, że niektóre osoby potrafią do politycznej walki wykorzystać nawet dzieci!
  https://twitter.com/i/status/1447511277794889728
  Wciąganie dzieci do politycznych rozgrywek to przekroczenie wszelkich granic. Ciekawe, czy rodzice tych dziewczynek wytłumaczyli im, co oznaczają hasła, które widnieją na trzymanych przez nie kartonach. Ta swego rodzaju indoktrynacja dzieci, które w tym wieku powinny być jak najdalej od polityki i spraw dorosłych jest szokująca.

  https://wpolityce.pl/polityka/569690-przykry-widok-dzieci-z-agresywnym-transparentem-na-wiecu

  Ps...Führer Tusk zrobi z tych dzieci odpowiednik Hitlerjugend czyli - tuskjugend. Jak w końcówce III Rzeszy: dzieci i starcy. Bezradność rządzących wobec zdziczałej targowicy jest porażająca i niebezpieczna dla Polaków. Dzieci Litwaków z MBP, UB, SB…i gazeta wyborcza to ich dzieci . Żal tych dzieci, nie wiedzą nawet o co chodzi, co znaczą te hasła. Dzieciakom współczuję takich rodziców/opiekunów. Mamusie i tatusie maja taka sama mentalność i podobny poziom IQ jak ich kilkuletnie „protestujące” dzieci i prawdopodobnie cała ta protestująca totalna opozycja. Dla mnie osobiście to nie są matki. To są POTWORY! Obrzydliwe, oszalałe z nienawiści macochy, wkładające tym biednym dzieciom nienawiść do głów! Co z tego wyrośnie? Takie coś jak kramki i reszta. Rok temu takie dzieci z mamusiami wyśpiewywały, że „aborcja jest okej”. Rodzice tych dzieci będą mogli w przyszłości liczyć na ich nowoczesność czyli między innymi na legalność eutanazji. Rodzicom te dzieci powinno się odebrać i pozbawić ich praw rodzicielskich, bo to musi być jakaś patologia tak wychowywać dzieci. W Niemczech za cos takiego Jugendamt już odebrałby dzieci tym chorym z nienawiści rodzicom i oddał je pod opiekę innej rodzinie. Odebrać dzieci tak jak to robią w Norwegii i od razu nie będą tacy proeuropejscy. Gdzie jest Rzecznik Praw Dziecka?! Zwyrodniali zwolennicy Tuska wdrażają dziewczynki w rolę ULICZNIC. Też widuje idzie matka z ojcem i dziecko 10 lat z torbą tęczową to zwyrodnialcy. Jugendamt do roboty. Przecież tu są naruszenia kodeksu karnego jak i rodzinnego. Ustalić dane rodziców i wszcząć postępowanie czy mogą sprawować władzę rodzicielską.

 • Porażka Juszczyszyna! Jeszcze nie wraca do orzekania. Sąd odrzucił jego wniosek o egzekucję świadczenia

  https://media.wplm.pl/thumbs/8ef/OTYwL3VfMS9jY18xMWU2Mi9wLzIwMjEvMTAvMTIvMTIwMC83NjEvNTI4ZTRmZDVkMzAzNGJiNTgxMmE5MmQwMmY2NTFiNGYuanBlZw==.jpeg

  Sędzia Paweł Juszczyszyn przegrał jedną ze swoich batalii sądowych. Chciał zmusić swój macierzysty sąd do tego, by móc w nim orzekać, pomimo uchwały Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego o jego zawieszeniu. W tym celu Juszczyszyn wniósł o wszczęcie przeciwko Sądowi Rejonowemu w Olsztynie egzekucji świadczenia niepieniężnego w postaci obowiązku dopuszczenia go do orzekania. Sąd Rejonowy w Bydgoszczy odrzucił wniosek pupila „kasty” sędziowskiej. Sąd nie tylko odrzucił wniosek Juszczyszyna, ale także wytknął mu i jego pełnomocnikowi błędy formalne we wniosku. Sąd uznał, iż procedowanie w niniejszej sprawie winno opierać się na przepisie szczególnym, regulującym egzekucję przeciwko Skarbowi Państwa tj. art. 1060 kpc, a nie na przepisach ogólnych o egzekucji świadczeń niepieniężnych czytamy w uzasadnieniu

  Sędzia Juszczyszyn został zawieszony w czynnościach w lutym 2020 roku przez Izbę Dyscyplinarną Sądu Najwyższego. Stało się tak po tym, jak Olsztyński sędzia chciał badać status sędziego powołanego przez nowy skład Krajowej Rady Sądownictwa. To jednak nie koniec. W swoim postanowieniu nakazał przedstawienia list poparcia dla kandydatów do KRS.

  Sędziowie nie mogą podważać prerogatyw i osobistych uprawnień prezydenta. Sędzia jest związany ustawą i jest związany konstytucją i w tym jarzmie prawnym musi się poruszać uzasadniał tę decyzję SN sędzia Adam Tomczyński.

  Kilkakrotnie próbowano podważyć uchwałę Sądu Najwyższego. Zawsze jednak nieskutecznie. Doszło do kuriozalnej sytuacji, w której Sąd Rejonowy w Bydgoszczy nakazał przywrócić Juszczyszyna do orzekania, czym podważył uchwałę Izby Dyscyplinarnej SN. Prezes Sądu Rejonowego w Olsztynie nie zgodził się jednak, by Juszczyszyn wrócił do orzekania. Słusznie stanął wtedy na stanowisku, że wiąże go uchwała Sądu Najwyższego. Odrzucony przez sąd wniosek Juszczyszyna jest kolejną odsłoną jego batalii o przywrócenie do orzekania.

  https://wpolityce.pl/polityka/569713-nasz-news-porazka-juszczyszyna-sad-odrzucil-jego-wniosek


  Ps...„Zawiesić” go na stałe i niech robi za przykład dla reszty zbuntowanej kasty. Jebać kastowników i nie mieć litości! Skoro nie respektuje roty sędziowskiej która mówi jasno, że sędzia jest wierny Konstytucji RP i prawu polskiemu i skoro podważa to prawo i dla niego jest ważniejsze prawo unijne to nie jest sędzią RP. Dziadyga podskakuje. Kto mu każe być sędzią. Nie podoba się won. Kastę trzeba brać za pysk i won za Don! Bo inaczej Polska znów będzie kondominium sowiecko-niemieckim a Polacy będą niewolnikami we własnym kraju. Kasta łamie Konstytucję bawiąc się w POlitykę.

 • @Zawisza Niebieski 13:15:28

  Tusk u Merkel! Pilna Informacja! Tusk dostał wezwanie do stawienia się w Berlinie u Merkel! Ten bezczelny ryży kłamca i kompletny dyletant chce dorwać się do koryta aby Polskę spakować do reklamówki i zanieść ją do Berlina jako lenno. Tu chodzi o rozwalenie polskich firm, wydojenie i przejęcie spółek SP. Tysiące wygłodniałych - kredyty, dzieci na renomowanych zagranicznych uczelniach- byłych władców czekają.

 • @kula Lis 70 12:51:26

  Kula, za wszelką cenę chcesz wszystkim na tym portalu udowodnić, że Rudy to menda, tylko, że wszyscy na tym portalu doskonale o tym wiedzą, kolega Zawisza też.
  To trochę syzyfowa praca, ale jak chcesz....