Apel polskiej adwokat w niemieckiej prasie.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Współzałożycielka inicjatywy "Wolne Sądy" mec. Sylwia Gregorczyk-Abram na łamach "Spiegla" przekonuje, że Komisja Europejska powinna wobec Polski zastosować mechanizm warunkowości i zablokować wypłatę środków na Krajowy Plan Odbudowy.
Według autorki opublikowanego w niemieckiej gazecie tekstu, polskie władze od lat ignorują apele z Brukseli o przestrzeganie praworządności. Jak podkreśliła, obecnie "nadszedł decydujący moment".

"Kraje członkowskie i Komisja Europejska nie mogą nadal przyglądać się biernie, jak władze Polski demontują zasady praworządności. UE nie może finansować rządu, który naigrywa się z unijnych wartości" – cytuje Gregorczyk-Abram portal Deutsche Welle.

Adwokat podkreśliła, że dbałość o przestrzeganie wyroków TSUE należy do najważniejszych obowiązków Unii Europejskiej, dlatego kraje członkowskie i instytucje powinny zabiegać o bezzwłoczne wykonanie przez Warszawę wyroku unijnego trybunału ws. Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego. Jej zdaniem najlepszym sposobem wymuszenia tego na rządzie PiS jest zakręcenia Polsce kurka z pieniędzmi.

Działaczka społeczna określiła karę finansową w wysokości 1 mln euro nałożoną na Polskę za "dobry pierwszy krok". Według niej konieczne jest jednak zablokowanie przez Komisję Europejską wypłaty środków z Funduszu Odbudowy dla Polski.

"Nie ma pola do kompromisu"
Sylwia Gregorczyk-Abram zaapelowała ponadto o zastosowanie mechanizmu praworządności, mimo że nie został on jeszcze ostatecznie zbadany przez TSUE.

"Mówię jako polska obywatelka: w tej kwestii nie może być pola do kompromisu" – napisała. "Funkcjonowanie UE opiera się na zasadzie praworządności. Dyskusja z Polską nie jest abstrakcyjnym sporem prawnym, lecz walką o kierunek, w jakim pójdzie UE. Czy rozpadnie się na kraje demokratyczne i niedemokratyczne? To byłby koniec Europy, jaką znamy" dodała prawniczka.                                                              
                                                                                                 
                                                                                                                                                                            Ps...Nic dziwnego. Tatuś komunistyczny prokurator! Abrams pozazdrościła swojemu rodakowi Judaszowi. Jednak Judasz miał resztki sumienia i się powiesił, a Abrams będzie walić odłamkowym tak długo, aż dostanie przeciwczołgowym.Szczęśliwie, określiła się jako „polska obywatelka”…gorzej byłoby gdyby nazwała siebie „Polką”. Gdzie się „lęgną” takie indywidua? Może trzeba by było zamówić jakąś deratyzację? Nie pierwszy raz odnoszę wrażenie, że w Polsce adwokaci, byli i nadal są szkoleni do łamania, obchodzenia prawa.. No tak przecież tekę Ministra Szkolnictwa Wyższego miał przecież Gowin....Jak DW starannie wybrała osobę z odpowiednim nazwiskiem: Abram, komentarz zbyteczny a Gregorczyk to volksdeutsch przerobiony z polskiego Grzegorczyka, którego żaden szwab "rz" nie wymówi. Niestety bardzo wielu ludzi w Polsce teraz, szczególnie ze względu na ową "europejskość" rzekomo odkrywa w sobie jakiś pokraczny zew krwi. Ale żeby to było to tylko takie proste bo to Gersdorf idzie ręka w rękę z Rzeplińskim, Stępniem z Zollem a Juszczyszyn z Tuleya (ale, który jest, który tylko oni wiedzą). Zresztą ludzka przyzwoitość się tu liczy przede wszystkim, a jej znowu w Polsce zaczyna nie widać, nie widać, oj nie widać.                                                                                          
                                                                                                   
"Abram"...mężulek chrzczony scyzorykiem, a ona tu z goeringami knuje przeciwko Polsce...taki mały syndrom sztokholmski...Co za piękny nos, tylko jakoś czosnkiem z niego ciągnie i jeszcze polskojęzyczna, ale się nałożyło! Panią Abram już dawno Jahwe pokarał garbatym nochalem i karłowatośią typową dla  gudłai. Pluje jadem, wprost z sanhedrynu. A jakaż ona podobna do Hany Appleubaum. Żenada. To nie jest Polka tylko żydolewaczka z polskim obywatelstwem. Stąd ta nienawiść do Polski i Polaków. Takich ubywateli jest u nas wielu. Nazwisko tej ,,pani" mówi samo za siebie. Jak powiedziała jest tylko obywatelką Polski. Wnioskuję więc o zabranie jej naszego obywatelstwa. Tu jest Polska, a nie Polin! Odebrać prawo wykonywania zawodu i niech idzie ulice zamiatać! Odkąd Tusk wrócił do Polski targowiczanie nabrali wiatru w żagle. Wypowiedzi "polskich" europarlamentarzystów w PE były tak skandaliczne, nieprawdziwe i urągające przyzwoitości, że tym ludziom powinno być odebrane prawo reprezentowania Polski na arenie międzynarodowej. Dla odzyskania władzy zrobią wszystko, nawet upodlą Polskę na arenie międzynarodowej. W sejmie powinien być zgłoszony projekt ustawy, na mocy której europoseł głosujący przeciw Polsce powinien być automatycznie pozbawiany mandatu. Ci europosłowie podpadają pod art. 129 kodeksu karnego: "Kto, będąc upoważniony do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczną organizacją, działa na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10."
 
Wnioski:
1 - Niemcy jawnie współpracują z V kolumną,
2 - Z całą pewnością Rachela z obrazka podobna do Urbana (zapewne krewna) nie życzy sobie aby goje otrzymały reparacje wojenne od Niemiec. Zresztą podobne życzenia mają inne parchy sowieckie pokroju Stolza, Bermana, Goldsteina, Icka,  Tusku, itd...                                
                                                                                                                                                                                      To są efekty braku rozliczenia postsowieckiej parchatej V kolumny kolonizacyjnej, która została zainstalowana u władzy i w wymiarze likwidatorskim przez sowietów. Parchata V kolumna miała na celu mordy, rabunki, fałszowanie historii, przyprawianie gęby i wywłaszczanie przy wykorzystaniu państw ościennych, co robi do dnia dzisiejszego. No ale jakiś naiwniak, a właściwie parch udający naiwniaka, zaproponował, żeby one same się zlustrowały i osadziły w więzieniach... Okazuje się, że to nie wszystko na co ich stać, co widać na przykładzie Palestyny o czym wkrótce się przekonamy. Przy okazji wszystkiego "najlepszego" dla ułomnych szabesgojów, którzy blokują ustawę penalizacji zdrady, jeżdżą do willi Mossadu, żeby uzgadniać kolejne kroki ustawek NKWD, przekazują polski majątek kahałom, a nawet inwestują w żydowskie cmentarze i sponsorują agenturę Polin.                                  
                                                                                                   
Czy nie można sprawdzić majątki nadzwyczajnej kasty (przecież to jest do wyliczenia zarobki i posiadany majątek) dziewięć mieszkań to nie przestępstwo ale niech udowodni skąd je ma i jak na nie zarobił.  
                                                                                                                                                                                Lewaki i ich "mundrości"                                                                                                                                                  Jakoś wypowiedź tej pani nie dziwi w wikipedii jest napisane, że jej pracodawcą jest firma która wspomagała założenie muzeum żydów polskich. UE przekazuje pieniądze na walkę z antysemityzmem ale o jawnym antypolonizmie cisza...na Polaków można robić nagonki.   Sądzę, że zawód fryzjer powinien być obecnie jak najbardziej wskazaną profesją wobec tego anty polskiego lewactwa o zdradzieckich wobec Polski przekonaniach. Powinno się tą kastę adwokacko-sędziowską obciążyć kosztami za ich wykształcenie i pozbawić wszelkich przywilejów z immunitetem włącznie, jeżeli nie potrafią uszanować Godła polskiego, które noszą na piersi.                                                                                                                                                                                                Skandal w renomowanym liceum w Warszawie. Związki nauczycieli z nieletnimi uczniami, erotyczne maile. Renomowanym warszawskim liceum Bednarska na Mariensztacie wstrząsnął skandal. Nauczyciele angażowali się w związki z uczniami.To nie było jednorazowe wydarzenie, wiemy o pięciu czy sześciu takich związkach, nastąpiło przesunięcie granicy w tej kwestii.Dyrekcja zbyt późno zareagowała wobec ujawnianych nadużyć seksualnych.Społeczne Liceum Ogólnokształcące Bednarska w Warszawie to szkoła, która z założenia miała być inna niż wszystkie.Niestety ta z założenia szkoła "autonomiczna i demokratyczna" z autorskimi programami nauczania, w której uczniowie do pedagogów zwracają się po imieniu. a do obsługi po numerze, kładła nacisk na wychowanie młodzieży w tolerancji dla LGBT, wrażliwość społeczną dla inności np. wspólne łazienki równość człowieka i szanowanie mniejszości, poprzez jej promocję / oczywiście za astronomiczne czesne /. I w końcu się doigrali, ich metody pedagogiczne legły w gruzach. W efekcie doszło do przekroczenia pewnej granicy. Jak opisała "Gazeta Wyborcza" liczne związki i seks nauczycieli z uczennicami i nauczycielek z uczniami, nie były tu niczym niespotykanym i tolerowanym przez Dyrektora szkoły. Na jaw wychodzą i inne przypadki nadużyć w liceum Bednarska.To jeszcze nie koniec...A co ma do rzeczy - Czy Pani ta Sylwia Gregorczyk-Abram ukończyła tą szkołę?                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Ps..II   Rosnąca liczba uhonorowanych przez Niemców odznaczeniami i nagrodami renegatów, nienawistne wobec nas i naszych władz wypowiedzi potwierdzają niezrozumiałą dla nas bezkarną obecność V-kolumny i najgorszych zaprzańców w naszym kraju. Pewien odsetek ludzi zeszmaconych, a w tym płatni zdrajcy, to od czasów wdrażania „instrukcji” carycy Katarzyny II ciążące nad nami przekleństwo, kończące się zwykle utratą suwerenności i nawet rozbiorami. Także teraz takich nie brakuje i amoralni łajdacy, aferzyści, prostaccy skandaliści i zwykłe sprzedawczyki, poprzebierani w garnitury i udający polityków, wsparci przez sprzedajnych prawników i nawet sędziów, kłamstwami, szkalowaniem konkurentów w polskojęzycznych łże-mediach oraz oszukańczymi obietnicami dochodzili nawet do najważniejszych stanowisk politycznych, a po ich zasłużonej utracie za wyrządzone „ten kraj-owi” szkody, puściły im już wszelkie hamulce i pokazują swoje prawdziwe „oblicza”… Najwięksi szkodnicy za zdradzieckie usługi dla obcych, zostali „docenieni” i jako „europosłowie” ulokowani na intratnych synekurach unijnych nadal plują jadem na nasz kraj, na którym wcześniej żerowali i się wypaśli… To co oszczerczo wypowiadają np. na wyreżyserowanych przeciwko Polsce spektaklach w PE jest kuriozalnym, najbezczelniejszym obrażaniem naszych władz i demokratycznych instytucji państwa Polskiego i całego narodu! Za najbardziej skrajne, w tym także wyjątkowo chamskie personalne zniewagi powinni odpowiadać karnie, a niektórzy jako jawni wrogowie nawet być specjalną ustawą pozbawieni obywatelstwa i uznani za osoby niepożądane na naszym terytorium! Bezkarność rozzuchwala i zdrajcy robią się coraz bardziej radykalni i bezczelni, a ich liczba zaczyna rosnąć! Wszelkie śmieci udają się do szwabów i tam wypłakują się. Najwyższy czas skończyć z tym togowym draństwem. Znaczna część establishmentu 3RP to agenci obcych wpływów. Dopóki POPiS u KORYTA, brak szans na zmiany Lewica, PSL, kasty - wszystkich WON! ! Narodowa Rewolucja -czas na podziemie! oni muszą się bać! Prawniczą kastę trzeba brać za pysk i won za Don! Inaczej Polska znów będzie kondominium sowiecko-niemieckim a Polacy będą niewolnikami we własnym kraju. Dość bezkarności dla zdrajców w togach.