"Efekt Bidena"?

Republikańscy kandydaci do Kongresu z największą przewagą od 40 lat! "Trudności Partii Demokratycznej są głębokie"

                                                                                                         

Ps... A czego Amerykanie spodziewali się po lewactwie. 95% wszystkich ich urzedników to bracia w MOJŻESZU tak wygląda ta kolonia Izraela dzisiaj, to kompletna katastrofa. Lewacy niszczą, republikanie odbudowują. Lewactwo kłamie, fałszuje, dlatego wygrywa z uczciwymi, co pewien czas. Tak to się kręci, dlatego Ameryka przegrywa z Chinami.  Mają to co chcieli. Ciekawe czy Polacy popierający lewactwo i folksdojczów czegokolwiek się nauczy z tej lekcji? Wątpię. Już raz PO rządziło Polską przez 8 lat i doprowadzili nasz kraj do ruiny gospodarczej i politycznej a i tak część tzw Polaków ich popiera. Może wreszcie jankesi oprzytomnieją i skończą u siebie z tym nowo-marksizmem i komunizowaniem. Opamiętają się z chwaleniem i ochroną Czarnego Luda. Wyrzuca na śmietnik zajadłych rowerzystów z LGBT.        

kula Lis 70

kula Lis 70 - Zagorzały Antybolszewik herbu Jastrzębiec

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

2

liczba ocen: 57

 • Pamiętajmy, że większość ludzi

  odbiera świat z ekranu TV uważając to za real - tymczasem jest to rzeczywistość im podstawiona przez czarci pomiot.
  Wniosek?
  Biała Ameryka ma już dni policzone. Nie da się z tym nic już zrobić - ponieważ czarci pomiot podmienił większości ludzi - ich szare komórki - na szatańskie odchody. Te szare komórki nie są już do odzyskania. Natura nie zna żadnych sentymentów.

  • @demonkracja#Pamiętajmy, że większość ludzi

   /Oracz/Tu się nawet i zgodzę. Po włączeniu TV, jak nie msza przenajśfiętsza w języku polskim z rzymskiej macierzy nierządnic, to inna, w języku chachłackim. Sfięte matki i ojcowie - miłośnicy wdzięków dziecięcych i życia bez pracy rąk swoich (no, po prawdzie ,,matki "piorą zasrane gacie ,,ojcom" w przerwach adoracji gipsu śfiętego). Opowieści dziwnych treści, o bohaterach ze styropianu, przyszłych subito, którzy urośli do wielkości posiaci ze spiżu, na żołdzie z CIA i nie robią z tego wielkiej tajemnicy.

   • @Gość#demonkracja#Pamiętajmy, że większość ludzi

    --------------------
    "@demonkracja#Pamiętajmy, że większość ludzi"
    --------------------
    To też - ale nie dlatego, że Jezus Chrystus nie był tym - za kogo się podawał - tylko dlatego, że na nim uwłaszczył się czarci pomiot - przenicowując Jego nauki pod siebie.
    Wniosek?
    Po to ma gość rozum, żeby o tym wiedzieć - a ponad to - zgoda.

   • @Gość#demonkracja#Pamiętajmy, że większość ludzi

    Mocne,odważne,popieram !
    pozdrawiam.

  • @demonkracja#Pamiętajmy, że większość ludzi

   Chore jankeskie ćwoki dali sobie wypić mózgi lewackimi bajkami o Leninie. Jankesi wybrali (lub wybrano za nich) prezydenta, który na najważniejszych spotkaniach ma „incydenty toaletowe”. Dobrze im tak. Brak intelektu kończy się wdychaniem atmosfery smrodliwej grozy.

 • To dobre prognozy.

  Trzeba pamiętać, ze demokraci /działając na rzecz globalistów/mają po swojej stronie wszystkie " mendia "mainstreamowe, wielkie korporacje IT oraz przemysłowe - i co za tym idzie "niewyobrażalną kasę".
  Donald Trump podczas swojej kadencji dokonał jednak czegoś wielkiego - "otworzył oczy" znaczącej części społeczeństwa i zainicjował powstanie ruchów patriotycznych. Teraz to zaczyna procentować, lecz przeciwnik nie powiedział jeszcze "ostatniego zdania". Musimy się liczyć z tym, iż hucpa covidowa to zaledwie skromny początek, bo plany dalszej destabilizacji Świata istnieją i nic nie słychać aby ich zaniechano - zresztą nie mają odwrotu. To co się aktualnie dzieję w Imperium i dziać się będzie - zadecyduje o dalszych losach Świata. Kto tego nie jest w stanie zrozumieć jest bazmózgim durniem oderwanym od rzeczywistości i zdolności samodzielnego myślenia.