Obnażenie celów homoaktywistów zabolało?

Morawska-Stanecka zawiadomiła prokuraturę ws. wypowiedzi Kasprzaka o LGBT

                                                                                                       Wicemarszałek Senatu Gabriela Morawska-Stanecka (Lewica) złożyła w prokuraturze zawiadomienia ws. wypowiedzi Krzysztofa Kasprzaka z październikowej debaty w Sejmie nad projektem „Stop LGBT”. Zarzuca Kasprzakowi nawoływanie do nienawiści i publiczne znieważenie grupy ludności. Zawiadomienie zostało skierowane do prokuratury Warszawa - Śródmieście i dotyczy możliwości popełnienia przestępstwa przez przedstawiciela obywatelskiego Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „Stop LGBT”, pana Krzysztofa Kasprzaka w czasie debaty sejmowej, która odbyła się 28 października 2021 r. Wnoszę do prokuratury, by zbadała jego słowa pod kątem przestępstwa nawoływania do nienawiści z art. 256 Kodeksu karnego i publicznego znieważenie grupy ludności czyli art 257.  powiedziała PAP Morawska-Stanecka.

Art. 256 stanowi, że „kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.”. Z kolei art. 257 głosi, że „kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3”.

Morawska-Stanecka chce zmian w kodeksie karnym
Zdaję sobie sprawę z tego, że prokuratura może powiedzieć, że nie ma tutaj przesłanek dotyczących znieważania narodowości, ale uważam, że to zawiadomienie może być pierwszym krokiem do tego, by być może wreszcie postarać się o dokonanie takich zmian w Kodeksie karnym, by mowa nienawiści, czy znieważanie ludzi jeśli chodzi o orientację seksualną były również ścigane. Być może jakiś prokurator pochyli się nad sprawą powiedziała wicemarszałek Senatu.

Podkreśliła, że jako prawnik już wcześniej wielokrotnie pomagała osobom ze społeczności LGBT w pokonywaniu różnych przeszkód administracyjnych.

Ale to, co dzieje się dzisiaj - ten hejt - wymaga reakcji. Znam sytuacje pobicia osób LGBT, prześladowania, wiem do czego może prowadzić mowa nienawiści. To nie do pomyślenia w europejskim, demokratycznym kraju stwierdziła.

Uważam, że najlepiej by się stało, aby - jako że mamy do czynienia z człowiekiem młodym - skierowano pana Kasprzaka do prac społecznych. Kara powinna uczyć. Myślę, że wiele mogłaby nauczyć go praca na przykład z nastolatkami, którzy przeszli próby samobójcze przez hejt, jakiego doświadczyli jako osoby LGBT powiedziała.

Obnażenie celów homoaktywistów najwyraźniej zabolało
Morawska-Stanecka przypomniała, że Kasprzyk prezentując projekt powiedział m.in., że „długofalowym celem lobby LBGT jest zniszczenie małżeństwa i rodziny oraz wszelkiego naturalnego porządku społecznego”, a także, że za każdą ideologią stoją ludzie, „tak jak stali na przykład za ideologią komunistyczną czy nazistowską”.

Cytowała też inne wypowiedzi Kasprzaka z debaty:

ludzie są nośnikami pewnych idei, czasem są to idee dobre, czasem złe. W przypadku ideologii LGBT są skrajnie złe, gdyż mamy do czynienia z kolejną odsłoną rodzącego się totalitaryzmu.

Przypomniała, że mówił, że jego zdaniem u osób o orientacji homoseksualnej pedofilia zdarza się częściej niż wśród heteroseksualnych, a jednopłciowe pary „chcą adoptować dzieci, żeby je molestować i gwałcić”.

Morawska-Stanecka wskazywała, że Kasprzak mówił także, iż „parady LGBT są kluczowym elementem szerzenia homopropagandy, bez nich ruch LGBT nie będzie w stanie osiągnąć swoich założeń, nie będzie w stanie zamienić Polski w tęczową dyktaturę, tak jak zmienili kraje Europy zachodniej i USA”.

Obywatelski projekt zmian w Prawie o zgromadzeniach, zwanym „Stop LGBT”, autorstwa fundacji Życie i Rodzina Kai Godek zakłada m.in. wprowadzenie zakazu zgromadzeń osób LGBT.

PAP                                                                                                                                                                                                                Ps....Brawo Kasprzak! Przecież prawdę powiedział. To to babsko co na granicy atakowało pograniczników, jakiś opóźniony babsztyl. Stanecka lewacka zdzira jest już tak zboczona, że móżdżek przejadł syfilis. Stąd głową już nie pracuje. Trzeba zmienić nie kodeks karny, lecz Stanecka osadzić w psychiatryku. Do tego doprowadził brak należytej dekomunizacji takich chorych elementów. Trudno nie czuć nienawiści do takiej gnidy jak Stanecka, która oskarża i nienawidzi ludzi po prostu zwyczajnie normalnych. To ona realizuje i wspiera nienawiść odmieńców do polskiego społeczeństwa. Donosi tym samym na siebie, i takie wybryki natury są w senacie w sejmie, dno osiągnęła, Tworki chcą zrobić z Polski, garstka odmieńców chce karać i wsadzać do więzień normalnych ludzi, to zgrozą powiewa, hańba!  Nie wiedziałem, że LGBT to narodowość. Lewactwo całkowicie zostało pozbawione mózgu i zdolności do logicznego myślenia. LGBT to stowarzyszenie ludzi popieprzonych. Polacy są niezwykle tolerancyjni, ale nie znoszą nacisków z jakiejkolwiek strony. A ze strony LGBT takie naciski widzą. Nie można nikogo zmusić do afirmacji zjawisk patologicznych w przyrodzie. 56 płci, masturbowanie 3-4 letnich dzieci ,stosunki z 9 letnimi dziewczynkami to są założenia tych zboczonych wariatów. Dlaczego prokuratura nie zajmie się tymi wielowymiarowymi szmatami z LGBT. Zamiast się procesować społeczność LGBT ( z przydatkami) i ich mentorów należy…leczyć!kula Lis 70

kula Lis 70 - Zagorzały Antybolszewik herbu Jastrzębiec

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

1

liczba ocen: 42

 • Niech mnie oskarży: LGBT to grupa zboczeńców seksualnych i obłąkańców. Zapraszam.

  https://img.dorzeczy.pl/img/wicemarszalek-senatu-gabriela-morawska-stanecka/8f/db/dd5c6040837e32a4d88ff4ddbc9c.jpeg
  Sodomitom w główkach się poprzewracało. Trzeba w końcu pokazać im gdzie ich miejsce. Tolerancja w wykonaniu lewaków. Jak nie popierasz ich chorych ideologii będą cię prześladować. Czym większy śmieć to tym większe ma mniemanie o sobie. Chyba wy lewackie świnie nie chcecie wmówić normalnym ludziom, że wkładanie lampki nocnej w odbytnicę przez dwie zboczone parchate świnie jest czymś normalnym? Tu nie są potrzebne żadne testy na inteligencję, jaki ma poziom IQ, tylko wystarczy spojrzeć na czerwoną mordę. Towarzyszko Marszałek a łapóweczka będzie czy na sucho ? Sędziowie nie lubią inflacji i za darmo orzekać nie będą. To są właśnie działania pokazujące co nas ludzi myślących inaczej niż lewicowe środowiska. Dyskryminacja, zastraszanie, brak wolności wypowiedzi, brak wolności, sądowe (czyt. Siłowe) rozwiązania. Jednym słowem TOTALITARYZM. Te środowiska nie mają nic wspólnego ani z demokracją, ani z tolerancją a tym bardziej szacunkiem do wolności. Tego rozwalającego się chlewa, naprawianego próchnem od dekad nie da się już dalej łatać, trzeba go spalić i wybudować nowy, świeży i pachnący moralnością dom, dla naszych Białych dzieci i wnuków. Jeżeli nie spalimy Polin to wciąż będziemy wegetowali w przegniłym moralnie i zagnojonym chlewie zwanym żartobliwie państwem, przeżartym korupcją i spróchniałym kulturowo w którym pławią się lewackie czerwia.

  • @kula Lis 70#Niech mnie oskarży: LGBT to grupa zboczeńców seksualnych i obłąkańców. Zapraszam.

   Ha, Panie Kula! Jest rzeczą charakterystyczną, że pański post zanim się ukazał, od razu do lochu trafił i to również, że już bladym świtem 13-tu gniewnych ludzi na 1 zdążyło go ocenić i nawet moja 5* tą statystyką zachwiać nie zdołała, zaś stali blogerzy i komentatorzy głowy w piasek pochowali niczym strusie. Pewnie nagle,
   nagle,
   nagle,
   wraz z reformą Neonu poglądy zmienili, czego tylko głupie krówska nie robią!
   Też tak się zastanawiam nad słowami wicemarszałek sejmu, czy ta polska matrona rozumie paragrafy kk, w końcu też po polsku napisane, które tak wyczerpują znamiona przestępstwa, jak wół swoim rozumem obejmuje meandry gwiezdnego atlasu. Mnie się wydaje, choć prawniczką nie jestem, że ten podejrzany może spać spokojnie, ponieważ uhonorowane przez Pana z dużej litery lgbt nie jest ani narodem, rasą, grupą etniczną, religią bądź jej brakiem. No i niby czemu marsze tych ludzi nie miałyby być zakazane, skoro próbowano zakazać nawet Marszu Niepodległości a przeciw chętnemu do zakazywania pani wicemarszałek jednak donosu do prokuratury nie złożyła. Pani wicemarszałek działająca w imieniu całego narodu polskiego, który ją utrzymuje w dostatku wielkim w porównaniu ze świadczeniami przeciętnego polskiego emeryta, bardzo wybiórczo traktuje kk, ponieważ zna też pewnie liczne przypadki molestowania seksualnego dzieci w szkole poprzez pogadanki wygłaszane przez przedstawicieli lgbt i ich zwolenników na temat tolerancji dla zaburzeń preferencji seksualnych. Pomijając, że każda rozmowa obcego człowieka z małym dzieckiem o seksie wyczerpuje znamiona molestowania, to również jest to czynność wysoce moralnie szkodliwa i karalna. A zaburzeń preferencji seksualnych nie należy tolerować, tylko po prostu leczyć.
   Oczywiście pani wicemarszałek może mieć swoje poglądy, jak każdy. Dlatego doniesienie o przestępstwie powinna złożyć wyłącznie w swoim imieniu i z własnych pieniędzy (które ma zresztą z łaski Suwerena) opłacać prowadzenie postępowania karnego.

   • @Viridiana#kula Lis 70#Niech mnie oskarży: LGBT to grupa zboczeńców seksualnych i obłąkańców. Zapraszam.

    W naszym prawie mamy taki zaps: Art. 238. [Fałszywe zawiadomienie o przestępstwie]
    Kto zawiadamia o przestępstwie, lub o przestępstwie skarbowym organ powołany do ścigania wiedząc, że przestępstwa nie popełniono, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
    ---------------------------
    Sprawa jest prosta i jednoznaczna. Ktoś pełniący funkcję marszałka powinien umieć przeczytać i zrozumieć prosty zapis kilku paragrafów k.k. Jeżeli mimo tej lektury, mimo nie znalezienia pasującego artykułu waży się złożyć zawiadomienie do organów ścigania, to świadomie popełnia czyn kwalifikowany jako z premedytacją i motywowany złą wolą. Z tą chwilą staje się przestępcą i immunitet może najwyżej na chwilę odwlec karę.

  • @kula Lis 70#Niech mnie oskarży: LGBT to grupa zboczeńców seksualnych i obłąkańców. Zapraszam.

   //Niech mnie oskarży: LGBT to grupa zboczeńców seksualnych i obłąkańców. Zapraszam.//

   Kulo Lisie ! Nie licz proszę na bezstronność sądów. Choćbyś miał 100% racji, stała za Twymi poglądami logika, precedensy, zdrowy rozsądek i nasze prawa nauralne to i tak sądy muszą ferować wyroki w oparciu o aktualne zalecenia ideologiczne. Często nawet wyroki są pokazowe aby zniechęcić / odstraszyć innych od dochodzenia sprawiedliwości. Tak samo było za komuny, Tak jest również teraz w większości nazwijmy je kontrowersyjnych ideologicznie spraw, jak chociażby: LGBT, holokaust, zmiany klimatu , cowid i szczepionki, mowa nienawiści, że wspomnę te najważniejsze. Tak więc nie próbuj podkładać się nadaremno pod topór tego światowego już syndykatu zbrodni.

   Zauważ też, że już nawet tutejszy cenzor wie z której strony jest chleb posmarowany i wydał miły rasie panów wyrok umieszczając Twój wpis w lochu.

 • Wszyscy

  Na Zachodzie powoli już dostrzegają, jak straszliwe skutki niesie pchanie każdego chętnego w operacje zmiany płci. Rośnie liczba "detransitioners".
  https://media.wplm.pl/thumbs/3d6/OTYwL3VfMS9jY182MGZkZi9wLzIwMjEvMTEvMjAvMzAwMC8xNjg4LzViMjVmNTJhMTg2ZjQyZjNiZWQ2MDQ2MTRmZGNjMGI2LmpwZWc=.jpeg
  Napis promujący zmianę płci w Warszawie, 2021 rok Carol urodziła się jako kobieta, potem została mężczyzną, a następnie doszła do wniosku, że nim nie jest. Jej historia to lekcja dla lekarzy w jaki sposób powinni traktować osoby zmieniające płeć stwierdza The Economist w jednym z ostatnich wydań. Delikatnie napisane, najdelikatniej jak można. Zgodnie z ideologiczną poprawnością. Zza zasłony tej „lekcji dla lekarzy” wyłania się kolejna historia, które przemykają po poboczach głównego obiegu medialnego, wciąż bezrefleksyjnie promującego niemal automatyczną zmianę płci dla każdego, w tym dla ludzi bardzo młodych. Konsekwencje, możliwe do przewidzenia, często straszliwe.

  Tak jak w przypadku Carol, która długo podejrzewała, żyjąc na wiejskich terenach Kalifornii, że byłoby jej w życiu łatwiej, gdyby była mężczyzną. W wieku 34 lat dokonała usunięcie piersi, przeszła terapię hormonami, które podniosły jej nastrój i poziom życiowej energii. Po dwóch latach zaczęła jednak odczuwać okropne skutki uboczne. Zanik pochwy i macicy (co może powodować pękanie i krwawienie tkanki) było ekstremalnie bolesne. Poziom cholesterolu wzrósł i odczuwała kołatanie serca. Zaczęła być tak niespokojna, że odczuwała ataki paniki. To skłoniło ją do sięgnięcia po antydepresanty, które pomogły. To było olśnienie. Potrzebowałam antydepresantu, a nie zmiany płci stwierdza Carol. Po kolejnych trzech latach stała się znowu mężczyzną przeszła operację ponownej zmiany płci, została „detransitioner”. Z całym kosztem zrujnowanego zdrowia, ogromnego cierpienia, straconych lat. Terapia odwracająca zmianę płci była najtrudniejszą rzeczą w moim życiu. Rok zajęło osiągnięcie spadku testosteronu. Po kilku miesiącach cholesterol wrócił do normy. Ciągle ma zarost (męski) na twarzy i głęboki głos. O utracie piersi staram się zapomnieć, ale to nigdy do końca nie będzie możliwe mówi Carol.

  Ilu jest ludzi, którzy uznali zmianę płci za błąd?

  The Economist stwierdza, że nie ma takich danych statystycznych, ale poszczególne informacje (od lekarzy, z liczba uczestników grup internetowych dla takich osób) wskazują iż ich liczba rośnie. Badanie przeprowadzone przez Lisę Littman na 100 takich osobach wykazało, że większość z nich uważa iż nie dokonano w ich przypadku właściwego rozpoznania przed zabiegiem. Oczywiście, polityczna poprawność też się odzywa: badaczka dodaje, że winą za swoje dążenie do zmiany płci obciążają oni homofobię, która uniemożliwiała im akceptację własnego homoseksualizmu.

  Ale przyznajmy, dość to pokrętne wyjaśnienie.

  Prawdziwa przyczyna jest w informacji, że aż w 35 stanach USA aborcyjny koncern Planned Parenthood rozpoczyna takie terapie bez oficjalnej, lekarskiej decyzji terapeuty. Wystarczy chęć pacjenta. W przypadku Carol nikt nie próbował zbadać prawdziwych źródeł jej traum, ale od razu zachęcono ją do wzięcia hormonów. A po kilku miesiącach ruszyły operacje.

  To jedna z wielu takich historii, które pojawiają się w mediach, ale zwykle na obrzeżu, ostrożnie, by nie zostać posądzonym o jakąś „myślozbrodnię”. Kilka miesięcy temu Tucker Carslon w FOX NEWS przedstawił historię zrujnowanego życia nastolatki, którą popchnięto do zmiany płci, choć jak sama dziś podkreśla, była po prostu nieszczęśliwą przez chwilę dziewczyną, gadającą co jej przyjdzie na myśl, o czym usłyszała w mediach. Zamiast pomocy, lekarze dali jej pigułki i zaprosili na operację.

  Dziś ma poczucie złamanego życia.

  Niestety, bardzo poważna w konsekwencjach, w istocie niemożliwa do odwrócenia, zawsze bolesna terapia zmiany płci przedstawiana jest dziś podobnie jak aborcja - coś lekkiego, przyjemnego, łatwego.

  W obu sprawach nie da się jednak uciec od straszliwej ceny, która się z taką postawą wiąże.

  Bez wątpienia tego typu zaburzenia pojawiały się i będą pojawiały. Ale powinna to być sprawa poważnych lekarzy, a nie bitew ideologicznych.

  Wpływu na to wielkiego nie mamy, ale warto uświadamiać bliskich, zwłaszcza młodszych w rodzinach, jaką cenę mogą zapłacić za coś, co dziś wydaje się im tak atrakcyjne. Żadnego z propagandystów mody na „trans” wtedy przy nich nie będzie. Nikogo z tych, którzy na płciowych przejściach zarobią miliony, także.

  https://wpolityce.pl/polityka/574892-straszliwa-cena-pochopnych-decyzji-o-zmianie-plci
  Ps... Chcącemu nie dzieje się krzywda. Mówi stara maksyma łacińska. A głupota zawsze ma swoją cenę. Zatem… ma co chciała, oraz wszystkie następstwa które zmiana płci wywołała. Winni są też rodzice. TAK. Jeśli w domu rodzinnym, rodzice nie mają dobrego kontaktu z dziećmi, nie rozmawiają o ich problemach, nie WNIKAJĄ w sprawy którymi żyją ich dzieci to, później takie są tego następstwa. Pierwszym i najważniejszym psychoterapeutą dla dzieci jest RODZIC. To od rodziców zależy jak zostanie ukształtowana postawa życiowa dziecka. To od wnikania w sprawy dziecka (małego czy już prawie dorosłego) zależy czy pojawią się korekty postawy, myślenia, ocen i poglądów. Dziecko nie może zostać pozostawione samemu sobie ANI NA CHWILĘ, aż do uzyskania pełnej samodzielności. Ale znając amerykański sposób życia, gdy nastolatki w wieku 16 lat cieszą się pełną swobodą i właściwie są już samodzielne… Często ich rodzice czują się bezsilni, bo tak naprawdę nigdy nie mieli ze swoim dzieckiem dobrego kontaktu, szczerych rozmów, nie wiedzieli co właściwie ich dzieci robią poza chodzeniem do szkoły. To jest oczywiste, że jakiekolwiek zaburzenie w postrzeganiu swojej płci jest chorobą psychiczną. Lekarz wspierający osobę chorą psychicznie w realizacji jej urojeń, wyrządzając jej rozległe nieodwracalne szkody, powinien ponieść wszelkie konsekwencje swojego działania. Takimi osobami powinien zajmować się wyłącznie psychiatra. Za tym zwyczajnie stoją ogromne pieniądze. Operacje plastyczne dla osób decydujących się na chirurgiczną zmianę płci są bardzo rozległe. A ponieważ są to osoby bardzo podatne na wszelka krytykę odnośnie swojego wyglądu na tym nie poprzestają. To jest nakręcająca się spirala zaciąganych kredytów i wydatków. Mam nadzieje, że w Polsce nigdy takie operacje nie będą możliwe bez dogłębnego orzecznictwa szeregu specjalistów. Zmiany płci, aborcje, eutanazja. Jakie jeszcze zbrodnie staną się legalne i nie będą budzić sprzeciwu tak dużej części społeczeństw na świecie. W jakiej fazie jest cywilizacja?

 • autor

  Chyab admini nie lubią @autora, bo post w lochu.
  A temat wart szerszej popularyzacji.

  • @Maur#autor

   Też się z tym zgadzam zwłaszcza, że dzisiaj długo musiałam się szarpać, aby pański komentarz pozytywnie ocenić. Wypada więc jakiś czas przeczekać neonowy Majdan i potem robić swoje.

 • przymusowe leczenie

  homosy powinny być leczone, przymusowo, najlepiej przez przymusowe roboty w kamieniołomach.
  od momentu, kiedy homosy postanowiły udawać małżeństwa aby adoptować dzieci
  tolerancja silą rzeczy musi spaść do zera.
  albo bezpieczeństwo dzieci albo przyzwolenie na groźne dewiacje.