Prezes URPL: Można się spodziewać, że szczepionka z nami zostanie

Można się spodziewać, że szczepionka z nami zostanie, tak jak szczepionka przeciwko grypie stwierdził prezes URPL Grzegorz Cessak. Szef Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych był we wtorek gościem w programie "Sedno Sprawy" Radia Plus.

Preparat przeciw COVID-19

Grzegorz Cessak odniósł się do doniesień o perspektywie produkowanej w Polsce szczepionki przeciwko COVID-19.  Europejska Agencja Leków przyjęła już finalny wniosek koncernu Novavax dotyczący szczepionki wytwarzanej przez polską firmę Mabion. To bardziej tradycyjna szczepionka, ale mimo wszystko, innowacyjna. Podjednostkowa, czyli z tych starszych typów szczepionek. Bardzo skuteczna, powyżej 90 proc. skuteczności. Posiada substancję przyspieszającą naszą reakcję immunologiczną. Spodziewamy się, że w połowie grudnia będzie zatwierdzenie tej szczepionki powiedział. Prezes URPL nie wyklucza, że po przyjęciu tzw. dawki przypominającej przeciw COVID-19 potrzebne będą kolejne, regularne szczepienia. Można się spodziewać, że szczepionka z nami zostanie, tak jak szczepionka przeciwko grypie. Dawki co pół roku czy co osiem miesięcy, to pokażą wyniki badań oznajmił.

Ps...Bigfarma pewnie była już z kwiatami i nie tylko. No proszę i jest biznesowy samograj. Genialne w swej prostocie, ciemny lud to łyknie. Przeciwko grypie szczepi się 4% "społeczeństwa", więc niech nie pierdoli...Cessak ma nadzieję na trwałe, stałe i systematyczną depopulację narodu. Ciekawe czy sam się wyszczepił prawdziwym preparatem? Było coś ostatnio o fiolkach z numerami 1, 2 i 3. Tymczasem w The Lancet:
                          https://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736(21)02243-1/fulltext#%20

kula Lis 70

kula Lis 70 - Zagorzały Antybolszewik herbu Jastrzębiec

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

3

liczba ocen: 42

 • Autor

  I szczepionka, i sama wirus to już na zawsze z nami zostaną - a kraje idiotycznie dające się namówić na pełną eradykacjętego wirusa - co jest niemożnością - jeden po drugim po cichu z tego idiotyzmu rezygnują - ostatnio zrobiła to bodajże Korea Południowa.

  A pamiętam, jak taką obrazoburczą tezę od samego początku głosił główny epidemiolog Szwecji - i ileż gnoju się na niego wtedy w rotszyldowskich szwedzkojęzycznych mediach na niego za to wylało...

  Czy do dzisiaj ostał się którykolwiek z kowidowych mitów z marca 2020 roku...?
  Pzdr.

 • @kula Lis 70

  Grzegorz Cessak za zgodę w formie decyzji administracyjnej dla Fajzera na eksperymenty medyczne na polskich dzieciach powinien w najlepszym wypadku stanąć dożywotnio pod celą?